Geri Dön

Kuruluş Osman 7. yeni bölüm yarın yayınlanacak mı? İşte nefes kesen fragman

Kuruluş Osman 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. ATV'de ekrana gelen Kuruluş Osman dizisi 22 Ocak 2020 Çarşamba günü yayınlanacak mı? Kuruluş Osman dizisinin son haftalarda yayınlanmaması izleyicileri meraklandırdı. Peki Kuruluş Osman yarın akşam var mı? İşte Kuruluş Osman 7. yeni bölüm fragmanı ve dizinin yeni bölüm yayın tarihi...

Kuruluş Osman 7. yeni bölüm yarın yayınlanacak mı? İşte nefes kesen fragman

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Kuruluş Osman yeni bölümüyle ne zaman yayınlanacak? Kuruluş Osman yeni bölümünde neler olacak?

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Ertuğrul Bey'in hastalandığı haberi Kayı Obası'nda büyük bir şok etkisi yaratmıştır. Abdurrahman Gazi bu haberin yanı sıra Dündar Bey'e kayı obasının idaresi için vekalet mührünü de getirmiştir. Osman Bey ise Salvador'un kurduğu pusu neticesiyle yakalanmıştır. Dündar Bey, vekaleti alır almaz karşısına çıkan bu engel karşısında ne yapacaktır? Osman'ın yakalanmış olması ve bazı Alplerinin şehit edilmesi Bala Hatun'u nasıl etkileyecektir? Osman'ın kurtulması için Edebalı ne yapacaktır?

KURULUŞ OSMAN 7. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM BU HAFTA YAYINLANACAK MI?

Kuruluş Osman 7. yeni bölümüyle 22 Ocak 2020 Çarşamba günü 20:00'de izleyici karşısına çıkacak.

 

İdlib bombalanıyor: 12'si çocuk 31 ölü, 104 yaralıRusya'nın desteklediği Şam rejimi tarafından iki gündür saldırıya uğrayan kentte, evler, okullar, caddeler ve hastanelere bombalar düşüyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber