Geri Dön
GündemMarketler saat kaçta açılıyor ve kapanıyor? Hafta içi marketler saat kaça kadar açık?

Marketler saat kaçta açılıyor ve kapanıyor? Hafta içi marketler saat kaça kadar açık?

Marketler saat kaçta açılıyor ve kapanıyor? sorusunun cevabı merak ediliyor. Koronavirüs salgını nedeniyle çeşitli alanlarda tedbirler alındı.Marketlerin çalışma saatleri ile ilgili detaylar İçişleri Bakanlığı'nın yayımladığı genelgede yer aldı. Peki hafta içi marketler saat kaça kadar açık?

Marketler saat kaçta açılıyor ve kapanıyor? Hafta içi marketler saat kaça kadar açık?

Marketlerin açılış ve kapanış saatleri ile ilgili son dakika gelişmeleri merak ediliyor. "İş Yerlerinin Çalışma Saatleri" adlı genelgeyi İçişleri Bakanlığı yayımlandı. 81 il valiliğine gönderilen genelgede marketlerin çalışma saatleri ile ilgili ayrıntılar yer aldı. Peki hafta içi marketler saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?

MARKETLER SAAT KAÇTA AÇILIYOR VE KAPANIYOR?

Marketlerin çalışma saatleri merak konusu. "İş Yerlerinin Çalışma Saatleri" adlı genelgeyi İçişleri Bakanlığı yayımlandı. Genelgede marketlerin çalışma saatleri ile ilgili detaylar belli oldu. "İş Yerlerinin Çalışma Saatleri" adlı genelgeye göre; bakkal ve marketler, düşük, orta ve yüksek risk grubundaki illerde 07.00-20.00 saatleri arasında açık olacak.

Korku dolu anlar! Rus turist 4 metreden dereye uçtuAntalya'nın Manavgat ilçesinde üç tekerli elektrikli motosikletle dereye uçan Rus Vera Khestaeva (25) kurtarıldıktan sonra özel bir hastaneye götürülerek, tedaviye alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet