Geri Dön

Mucize Doktor 19. yeni bölüm fragmanı! Ali'den Nazlı'ya duygusal teklif

Mucize Doktor 19. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. FOX TV'de ekrana gelen Mucize Doktor yeni bölümünde Ali, Nazlı'ya duygusal teklifte bulunacak. Peki Nazlı, Ali'ye ne cevap verecek? İşte Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı...

Mucize Doktor 19. yeni bölüm fragmanı! Ali'den Nazlı'ya duygusal teklif

Perşembe akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Mucize Doktor yeni bölümüyle 23 Ocak 2020 Perşembe 20:00'de ekrana gelecek. Peki Mucize Doktor yeni bölümünde neler olacak? Ali ve Nazlı'nın arasında duygusal bağ kurulacak mı? Ali, Nazlı'ya bir adet gül vererek, onu sevdiğini söyleyecek. Peki NAzlı2nın tepkisi ne olacak?

MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bir sır yüzünden Betüş’ün ameliyatı yapılamaz ve Adil kurul toplamak zorunda kalır. Bu sırada acile kahramanlık yapmaya çalışırken ağır yaralanmış bir adam gelir. Ama adamın sakat kalmasını önleyecek bir prosedür henüz icat edilmemiştir. Ferman yine de vazgeçmez ve asistanlar arasında bir yarış başlatır.

Diğer tarafta Ali’nin birinden hoşlandığını öğrenen Betüş onu sevdiğine açılması konusunda sıkıştırır. Sonunda bütün gerçekler ortaya çıkar ve Betüş hastaneden kaçar.

MUCİZE DOKTOR FRAGMAN

Polis, halkı 'corona virüs'e karşı oyun havasıyla uyardıZongudak'ta, corona virüs salgınına karşı anons yapıp, halkı dışarı çıkmamaları konusunda uyaran polis ekibi, vatandaşlara moral vermek için oyun havası çalıp oynadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber