Geri Dön

Mucize Doktor 24. yeni bölüm fragmanı | Ali ve Nazlı sevgili oluyor! İşte o an...

Mucize Doktor 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. FOX TV'nin ilgile takip edilen dizisi Mucize Doktor yeni bölümünde Ali ve Nazlı sevgili oluyor. Duygu dolu anların yaşanacağı Mucize Doktor 24. yeni bölüm izleyenleri ekrana kilitleyecek. İşte Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı...

Mucize Doktor 24. yeni bölüm fragmanı | Ali ve Nazlı sevgili oluyor! İşte o an...

Perşembe akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Mucize Doktor 24. yeni bölümüyle 27 Şubat 2020 Perşembe günü 20:00'de ekrana gelecek. Peki Mucize Doktor yeni bölümünde neler olacak?

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Beliz’in Ferman’a sürpriz bir doğum günü hazırladığı haberi bütün hastaneyi tatlı bir kaosa boğar. Bir ilişkiyi nasıl yürüteceklerini bir türlü çözemeyen Nazlı ve Ali, kemoterapide tanışmış, birbirlerine deli gibi aşık iki liseli gencin bakımını üstlenir ve onların aşkında kendilerine dair bir şeyler bulurlar. Diğer tarafta ameliyatında anestezi kullanılmasına izin vermeyen bir hasta Tanju ve Demir’e akla karayı seçtirir. Ve Kıvılcım’ın planı sonunda ilk meyvelerini verir.

MUCİZE DOKTOR 24. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

Diyarbakır'da 4 ton esrar ele geçirildiDiyarbakır'da Lice ilçesi kırsalında düzenlenen operasyonda, 4 ton 57 kilo esrar ve 236 bin kök Hint keneviri ele geçirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber