Geri Dön

Şampiyon 20. son bölümde Fırat bilincini yitirdi ve... Şampiyon 21. yeni bölüm fragmanı...

TRT 1'in her bölümü ayrı bir heyecan fırtınasına sahne olan dizisi Şampiyon, 20. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü daha geride bıraktı. Sevilen bölümün son bölümüne Fırat'ın Elif’i kar maskeli adamların elinden kurtarmasına rağmen bilincini yitirmesi damga vurdu. Peki merakla beklenen Şampiyon 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şampiyon 20. son bölümde Fırat bilincini yitirdi ve... Şampiyon 21. yeni bölüm fragmanı...

ŞAMPİYON 20. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Fırat, Elif’i kar maskeli adamların elinden kurtarmış ama kendisi de başına aldığı darbeyle bilincini yitirir. Kendine geldiğinde halüsinasyonlar görür. Bunların kısa süreli olacağını düşünse de öyle olmaz. Elif’se kendisine saldıran adamların peşindedir ve umulmadık bir zamanda bir ipucu yakalar. Bu ipucu onu doğru kişiye, Tansel’e götürür. Elif, babasından kalan kasayı açmaması karşılığında Tansel’le işbirliği yapar. En büyük kozu ise elinde saklı tuttuğu Tansel’e ait suç dosyasıdır. . Fırat, yaşadığı sağlık problemlerine rağmen sevdiklerine yardım edebilmek için Steiger’in maç teklifini kabul eder. Üstelik bu maç Tansel’in organizasyonu altında yapılacaktır. Fırat ve Zafer, Tansel’in kılavuzluğunda masaya oturup anlaşmayı yapar. Kerem, Burak’la yapacağı zorlu maça hazırlanmaktadır ama aklı, gönlü tamamen Steiger ve Fırat maçındadır. O ringde Fırat’ın yerine kendisi olmayı hayal etmektedir. Bu sebeple içten içe Fırat’ı kıskanmaya başlar. Neyse ki aklını olmasa da gönlünü toparlayacak gelişmeler olur hayatında. Kerem, Burak’la olan maçına büyük bir motivasyon ve inançla çıkmaya hazırlanır. Ancak tüm sevdiklerinin umutlarını bağladığı Steiger maçını riske sokacak, olumsuz bir gelişme yaşanır. Kimsenin beklemediği, hayati bir gelişme. Ve bu gelişmeden sonra Suna ve Fırat karşı karşıya kalacaklardır.

ŞAMPİYON 21. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Şampiyon 21. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

Hamile kadın hastaneye giderken araçta doğum yaptı!Adana’da minibüsle hastaneye götürülen hamile kadın, yolda bebeğini dünyaya getirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber