Geri Dön

Seda Ocak kimdir? Seda Ocak kaç yaşında?

Seda Ocak, Survivor Türkiye takımı için mücadele ediyor. Sema Aydemir'in kardeşi olan Sema Ocak evli ve iki çocuk annesi. Çıktığı 39 yarışmada kadınlar arasında en iyi istatistiklere sahip olan Seda Ocak ablasına olan benzerliğini oyunlardaki davranışları ile de belli ediyor. Peki Seda Ocak kimdir?

Seda Ocak kimdir? Seda Ocak kaç yaşında?

Seda Ocak, Survivor Türkiye yarışmasında kadınlar arasında en iddialı isim olarak öne çıkıyor. Çıktığı 39 yarışmada 24 kez galip gelen Seda Ocak'ın en büyük sıkıntısı olarak son atışlardaki başarısızlığı gösteriliyor. Ablası Sema Aydemir'e olan benzerliği ile tanınan Sema Ocak kaç yaşında?

SEDA OCAK KİMDİR?

Bursa Kız Lisesi’nden mezun olan Seda Ocak, sırasıyla anaokulu öğretmenliği ve spor yönetimini bitirdi. Rumeli Üniversitesi'nde S.K.S. daire başkanlığında spor danışmanlığı yapmakta olan Seda, evli ve 2 çocuk annesi. Spor hayatına 10 yaşında atlet olarak 100 metre engelli olarak başladı. Milli takımda Balkan Şampiyonu olduktan sonra sporu bıraktı.

Sele kapılmaktan son anda kurtulduRize’nin Çayeli ilçesi Madenli beldesinde Mehmet Bostancı isimli vatandaş evinin önündeki yoldan gelen sele kapılmaktan son anda kurtuldu.Eşi Nezahat Bostancı tarafından telefonla çekilen görüntüler sosyal medyada kısa sürede çok sayıda kişi tarafından izlendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber