Geri Dön
GündemSefirin Kızı 15.bölüm fragmanı yayında! Nare ile Sancar arasındaki bağlar kopuyor mu?

Sefirin Kızı 15.bölüm fragmanı yayında! Nare ile Sancar arasındaki bağlar kopuyor mu?

Star TV ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Sefirin Kızı dizisi hem hikayesi hem de oyuncu kadrosu ile beğeni topluyor. 23 Mart tarihinde 14.bölümü ile ekranlara gelen Sefirin Kızı dizisi 30 Mart tarihinde yeni bölümü ile izleyicilerle buluşacak. Sefirin Kızı 15.bölüm fragmanı yayınlandı. Peki yeni bölümde neler olacak?

Sefirin Kızı 15.bölüm fragmanı yayında! Nare ile Sancar arasındaki bağlar kopuyor mu?

Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu, Uraz Kaygılaroğlu ve Doğukan Polat gibi isimlerin yer aldığı Sefirin Kızı dizisinin 15.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Reyting yarışında da adından söz ettiren Sefirin Kızı dizisinin 15.yeni bölüm fragmanında Nare'nin Sancar'a söyledikleri şaşırttı. Peki Nare ile Sancar arasındaki bağlar kopuyor mu?

SEFİRİN KIZI FRAGMAN

15.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Beğeni toplayan Sefirin Kızı dizinin 15.bölümünde Gediz Sancar’ı katil olmaktan vazgeçirir ama bu sefer kendisi Akın’a olan öfkesine yenik düşer. Hep içine attığı yükler onu dağıtır ve katil olmanın eşiğine gelir.

Sancar, en büyük sınavının can almak değil can vermek olduğunu anlar. Menekşe’nin hamile olduğunu öğrenir ve kahrolur. Bu haberi Nare’ye ve Melek’e nasıl verecektir?

Menekşe konağa geri döner ve düşük tehlikesini kullanarak konak halkının üzerine kabus gibi çöker. Ama Gülsiye’nin de onun için kabus gibi planları vardır.

Nare Sancar’dan Menekşe’nin hamilelik haberini aldığında, çok büyük bir farkındalık yaşar. Kendisine, Sancar’a ve dokuz yıldır tüm yaşadıklarına ilk defa dışardan bakmayı başarır. Onların sevdası, gerçekten imkansızdır.

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Star TV ekranlarında pazartesi günü yayınlanan Sefirin Kızı dizisinin 14.bölümünde, Sancar ve Nare arasında kıyasıya bir savaş başlar. Sancar intikamını almaya, Nare ise o intikamı Sancar’a aldırtmamaya yeminlidir.

Nare yumuşak oynamayı bırakır, topuyla tüfeğiyle Sancar’a saldırır. Melek annesi gibi babasız bir kız olmayacaktır. Sancar’ı katil yapmama yolunda her yol mübahtır. Bunun için konakta kalmayı bile göze alır.

Sancar ise Nare’nin savaşına aynı kararlılıkla cevap verir. Sonuna giden yolda bütün hesaplarını kapatmaya başlar. Tek amacı, onun yokluğunda herkesi garantiye almaktır. En başta da kızıyla Nare’yi.

Ama Gediz, Sancar’ı en hassas yerinden vuracaktır. Nare’ye olan sevdasından ve kıskançlığından.

SEFİRİN KIZI OYUNCULARI

Engin Akyürek
Neslihan Atagül Doğulu
Uraz Kaygılaroğlu
Doğukan Polat
Hivda Zizan Alp
Özlem Çakar Yalçınkaya
Erhan Alpay
Erdal Küçükkömürcü
Gonca Cilasun
Tülin Yazkan
Esra Kızıldoğan
Cemre Öktem
Edip Tepeli
Beren Gençalp

Osmaniye'de korkutan depremOsmaniye'de yaşanan 4,2 büyüklüğündeki depremde herhangi bir can ve mal kaybı yaşanmadığı bildirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet