Geri Dön

Sefirin Kızı 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sefirin Kızı 7. son bölümde Gediz ve Sancar bu kez...

Star TV'nin yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgi gören dizisi Sefirin Kızı, 7. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizinin yeni bölümünde Nare'nin Akın’dan sonsuza dek kurtulmanın yolunu bulması izleyenlere oldukça heyecanlı anlar yaşattı. Peki dizinin hayranlarının şimdiden araştırmaya başladığı Sefirin Kızı 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sefirin Kızı 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sefirin Kızı 7. son bölümde Gediz ve Sancar bu kez...

SEFİRİN KIZI 7. YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sadıçlar hapse girerlerken bile akılları Nare’dedir. Necdet hala dışarda olduğundan Nare hala tehlikededir ve onlar demir parmaklıkların arkasında, birbirlerini acıtarak volta atmaktan başka hiçbir şey yapamamaktadırlar. Sancar canını dişine takarak Necdet’in yakalanmasını ve kendi koğuşuna yerleştirilmesini sağlar. Necdet’i tutanın annesi olduğunu öğrendiğinde ise dünyası başına yıkılır. Bir kez daha sırtından bıçaklanmıştır. Sadıçlar hem ailelerine hem de birbirlerine olan güvenlerini sorgulayarak hapis hayatına alışmaya çalışırken, Sancar’ın içini ferahlatan tek bir şey vardır. Necdet’in içeride, Nare’nin güvende olması… Oysaki güvende zannettikleri Nare’nin sığındığı odaya kadar girmiştir asıl tehdit. Akın Nare’yi köşeye kıstırmak için Gediz’in evindedir. Nare ise sadıçlar hapisteyken yapayalnızdır ama Akın’la savaşmak için ne Sancar’a ne Gediz’e ihtiyacı vardır. Türküde dediği gibi, “Arkadaşlar uykulardan uyanmalıdır” çünkü, yıllardır tek başına direnen Nare, bir kez daha tek başına savaşmanın ve Akın’dan sonsuza dek kurtulmanın yolunu bulmuştur.

SEFİRİN KIZI 8. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Sefirin Kızı 8. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak...

 

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan Azerbaycan'a destek mesajıDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ermenistan'ın Azerbaycan'a yönelik saldırısına ilişkin, Azerbaycan Ulusal Marşı ve İstiklal Marşı videosunu paylaşarak "Can Azerbaycan'a canımız feda" mesajını paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber