Geri Dön

Sema Aydemir kimdir? Survivor Sema Aydemir kaç yaşında?

Sema Aydemir Survivor'da ünlüler takımı adına mücadele ediyor. Survivor Sema Aydemir geçtiğimiz günlerde oynanan dokunulmazlık oyununda korktuğu için kaydıraktan kaymamış ve gönüllüler takımı tarafından büyük bir eleştiriye maruz kalmıştı. Peki Sema Aydemir kaç yaşında?

Sema Aydemir kimdir? Survivor Sema Aydemir kaç yaşında?

Survivor'da Ünlüler takımının etkili isimlerinden olan Sema Aydemir bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarının ilkinde kaydıraktan kaymayı istemediğini korktuğunu dile getirerek gönüllüler takımının tepkisini almıştı. Peki Sema Aydemir kaç yaşında? Survivor Sema Aydemir hakkında merak edilenler

SEMA AYDEMİR KİMDİR?

Sema Aydemir, 17 Ağustos 1985'te Bursa'da doğdu. Survivor 2018 yarışmacısı Sema Aydemir, 400 mt engelli yarışlarıyla tanındı. Sema Aydemir geçmiş yıllarda heptatlon branşında da boy gösterdi.

Sema Aydemir Londra 2012 Yaz Olimpiyat Oyunları'nda 4x400m bayrak yarışında yarışma hakkını elde etmiştir. Sema Aydemir, 400 mt engelli branşında en iyi derecesini 6 Haziran 2012 tarihinde Ankara'da yapılan yarışta 56.62sn'lik derecesiyle elde etmiştir...

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'den yangın açıklamasıTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Çanakkale Gelibolu Yarımadası'nda orman yangının meydana geldiği bölgede incelemelerde bulundu. Pakdemirli, incelemeleri sırasında basın mensuplarına açıklama yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber