Geri Dön
GündemYüzleşme 1. bölümüyle bu akşam başlıyor! Yüzleşme dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

Yüzleşme 1. bölümüyle bu akşam başlıyor! Yüzleşme dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

Kanal D'nin yeni dizisi Yüzleşme 1. bölümüyle bu akşam izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başrollerini Uğur Yücel, Hande Doğandemir ve Engin Öztürk'ün paylaşacağı Yüzleşme'nin 1. bölüm özetini, dizinin konusun ve ilk fragmanlarını bir araya getirdik...

Yüzleşme 1. bölümüyle bu akşam başlıyor! Yüzleşme dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

Büyük bir merakla beklenen Yüzleşme dizisi bu akşam 1. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Peki Yüzleşme dizisinin konusu nedir? İşte Yüzleşme dizisi ile ilgili tüm merak edilenlerin detayları...

YÜZLEŞME 1. BÖLÜM ÖZETİ

Masal, 15 sene önce umutlarını hayallerini ve gerçek adını bıraktığı Kalender Kasabasına bambaşka bir kimlikle geri döner. Amacı kendisinden çalınan hayatının intikamını almak ve bunu ona yapanlarla yüzleşmektir. Masal’ın gelişiyle Kalender Kasabası’nda pandoranın kutusu aralanacak ve Kalender kasabası sakinleri şimdiye kadar hiç şahit olmadığı olaylara tanıklık edeceklerdir.

YÜZLEŞME DİZİSİNİN KONUSU

“Hikaye, çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender kasabasında geçiyor. Masal ismindeki esrarengiz kadının kasabaya gelişi ile 15 yıldır saklanan büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Masal ile 'Yüzleşme'ye hazır mısınız?”

YÜZLEŞME OYUNCU KADROSU

Uğur Yücel (Fikret),

Hande Doğandemir (Masal),

Engin Öztürk (Ömer),

Yiğit Kirazcı (Levent),

Zeynep Eronat (Songül),

Yeşim Ceren Bozoğlu (Zümrüt),

Şerif Sezer (Bibi),

Mesut Akusta (Battal),

Macit Koper (Halil),

Durul Bazan (Yako),

Gülsim Ali (Ayşegül),

Darda Yasir Yenal (Yüzbaşı Gökhan),

Gözde Çığacı (Seda),

Müfit Kayacan (Selim),

Yeşim Gül (Seher)

YÜZLEŞME 1. BÖLÜM 1. FRAGMANIYÜZLEŞME 1. BÖLÜM 2. FRAGMANIYÜZLEŞME 1. BÖLÜM 3. FRAGMANI


altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Sağlıklı diye yiyoruz fakat içindeki bu maddeleri kimse bilmiyor!Gıda katkı maddeleri, birçok kişinin eksik ya da yanlış bildiği konulardan biri. Sağlıklı sanarak tükettiğimiz yiyeceklerde bile birden çok gıda katkı maddesi bulunuyor. Gıda Mühendisi Ebru Akdağ, buna örnek olarak bir muzun içerisinde gizlenen katkı maddelerini gösterdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler