Adil Yıldırım

Adil Yıldırım

Son dakika Adil Yıldırım haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Adil Yıldırım gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Adil Yıldırım haber sayfamızda...

Adil Yıldırım

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.516 adil yıldırım haberi bulunmuştur.
Yeni program başlıyor
Yeni program başlıyorAdil Yıldırım ve Dinçer Karaca’nın sunumuyla ‘İtiraf Gecesi’, dinleyenleriyle Radyo D’de buluşuyor.
14.02.2022Cadde
“İtiraf bir eşik”
“İtiraf bir eşik”İlişki koçu Adil Yıldırım, “40 yaş itibariyle yüzleşmek mümkündür” diyor.
16.01.2022Pazar
“Erkeğin hayatına çekidüzen vermek hata”
“Erkeğin hayatına çekidüzen vermek hata”Milliyet Cumartesi’de “Adil’e Sor” adlı köşesiyle kadın-erkek ilişkilerine dair güncel soruları ele alan Adil Yıldırım’a en çok yapılan hataları sorduk
14.03.2021Pazar
'Pink October' projesine ünlü isimlerden destek!
'Pink October' projesine ünlü isimlerden destek!PembeNar'ın Ekim ayı boyunca meme kanserine dikkat çekmeye çalıştığı ''Pink October'' (Pembe Ekim) hareketi; oldukça ses getirdi. Projeyi, meme kanserine farkındalık konusunda toplumda bilinçlendirme yaratmak isteyen birçok ünlü isim destek verdi. İşte detaylar...
30.10.2020Yaşam
Adil Yıldırım'dan roman müjdesi
Adil Yıldırım'dan roman müjdesiHer zaman tavsiyeleri ve tespitleri ile karşımıza çıkan ilişki koçu ve yazar Adil Yıldırım, bu kez yeni romanı ile ses getirmeye hazırlanıyor. Adil Yıldırım, yeni romanı ''Şeytan Tüyü'' hakkında PembeNar'a konuştu.
14.09.2020Yaşam
Adil Yıldırım'dan '50 Maddede İlişkiler'
Adil Yıldırım'dan '50 Maddede İlişkiler'İlişki koçu ve yazar Adil Yıldırım, yeni kitabını sevenleriyle paylaştı. Adil Yıldırım, '50 Maddede İlişkiler' kitabı hakkında sorularını cevapladı.
PembeNar’dan Kadınlar Günü’ne özel söyleşi
PembeNar’dan Kadınlar Günü’ne özel söyleşi8 Mart Dünya Kadınlar Günü öncesinde Milliyet PembeNar ekibi tarafından düzenlenen etkinlikte renkli anlar yaşandı. Demirören Medya binası Erdoğan Demirören Konferans Salonu’nda, #Sanaözel mottosuyla gerçekleştirilen söyleşide PembeNar ekibi, okuyucuları ile buluştu.
7.03.2020Gündem
PembeNar kadınları Kadınlar Günü özel söyleşisinde bir araya geldi
PembeNar kadınları Kadınlar Günü özel söyleşisinde bir araya geldi8 Mart Dünya Kadınlar Günü öncesinde PembeNar ve Milliyet ailesi olarak çok özel bir etkinlikte okurlarımız, köşe yazarlarımız, çalışma arkadaşlarımız ve iş ortaklarımızla bir araya geldik.
İlişkide istenilen kadın nasıl olunur?
İlişkide istenilen kadın nasıl olunur?Sevgililer Günü'ne özel PembeNar TV'ye konuk olan ilişki koçu ve yazar Adil Yıldırım, ilişkiler hakkında birçok soruyu cevapladı.
12.02.202014 Şubat
Eda İle Ne Konuştuk? - Adil Yıldırım
Eda İle Ne Konuştuk? - Adil Yıldırımİlişki koçu ve yazar Adil Yıldırım, Eda Özdemir'in bu haftaki konuğu oldu. İlişkiler hakkında birçok merak edilen soruyu cevaplayan Yıldırım, ideal ilişkinin ipuçlarını verdi.
11.02.2020İlişkiler
Yunanistan o teröriste yine izin verdi!
Yunanistan o teröriste yine izin verdi!Yunanistan'da aralarında Türk diplomatların da bulunduğu çok sayıda kişiyi katleden 17 Kasım terör örgütü üyesi Dimitris  Kufodinas’a, tutuklu bulunduğu cezaevinden çıkması için bir kez daha izin  verildi.
9.02.2019Dünya
Yunanistan'dan skandal karar! Bir kez daha izin verdi
Yunanistan'dan skandal karar! Bir kez daha izin verdiYunanistan'da aralarında Türk diplomatların da bulunduğu çok sayıda kişiyi katleden 17 Kasım terör örgütü üyesi Dimitris Kufodinas’a tutuklu bulunduğu cezaevinden çıkması için bir kez daha 4 günlük izin verildiği bildirildi.
27.12.2018Dünya
Son dakika... Dışişleri'nden Yunanistan'a sert tepki!
Son dakika... Dışişleri'nden Yunanistan'a sert tepki!Dışişleri Bakanlığı, "Yunanistan makamlarının, 17 Kasım terör örgütünün mensubu, mahkum Dimitris Kufodinas'a izin hakkı vermesini şiddetle kınıyoruz" ifadesini kullanarak Atina'ya tepki gösterdi.
30.08.2018Dünya
Türkiye ve ABD çok sert tepki göstermişti: Ve nakledildi!
Türkiye ve ABD çok sert tepki göstermişti: Ve nakledildi!Yunanistan’da, 17 Kasım terör örgütü mensubu hükümlü  Hristodulos Ksiros’un yüksek güvenlikli Koridallos Cezaevi'nden  Eğriboz  Yarımadası’ndaki açık bir cezaevine nakledildiği bildirildi.
6.08.2018Dünya
Nejat İşler yapımcı mı oluyor
Nejat İşler yapımcı mı oluyorOyuncu Nejat İşler, Bodrum Gümüşlük’te sahibi olduğu mekanda görüntülendi.
20.01.2018Cadde
Nejat İşler yapımcı mı oluyor
Nejat İşler yapımcı mı oluyorOyuncu Nejat İşler, Bodrum Gümüşlük’te sahibi olduğu mekanda görüntülendi.
20.01.2018Cadde
Sosyal medyadaki mutluluk pozlarının hepsi yalan
Sosyal medyadaki mutluluk pozlarının hepsi yalanSon dönemde ‘Gecede Saklı Yalnız Aşklar’ kitabıyla adından oldukça söz ettiren ünlü yazar Adil Yıldırım çarpıcı açıklamalar yaptı.
2.10.2017Cadde
Erkeğin psikolojik dünyasına ve ruh haritasına yolculuğun kitabı
Erkeğin psikolojik dünyasına ve ruh haritasına yolculuğun kitabıBazı kadınların aşkı erkeği ürkütür, en serseri olan adamı bile" diyen Yazar Adil Yıldırım, 20 yıllık yazım ve hayat deneyimini “Gecede Saklı Yalnız Aşklar” kitabıyla gün yüzüne çıkardı. Doğan Novus baskısıyla okuyucuyla buluşan roman, kadın okurlara "ben aşkıyla bir erkeği ürküten kadınlardan mıyım?" sorusunu sorgulatıyor.
14.08.2017Kültür Sanat
SYRİZA Atina’nın işgaline  sessiz mi kalacak?
SYRİZA Atina’nın işgaline sessiz mi kalacak?Yunanistan’ın başkenti Atina, anarşistlerin işgal eylemlerine sahne oluyor. Polis gücünün kullanılmasına karşı olan SYRİZA hükümeti ise müdahale edilmesini önlüyor. Ancak giderek artan ‘Devlet nerede’ sesleri, SYRİZA’yı zorlu bir teste tabii tutuyor
6.04.2015Dünya
Türkleri vuran örgütün tetikçisi yakalandı!
Türkleri vuran örgütün tetikçisi yakalandı!Yunanistan'da Türk diplomatlara suikast düzenleyen "17 Kasım" örgütünün firari tetikçisi Christodoulos Ksiros Atina'da yakalandı. Tetikçi, tanınmak için saçlarını sarıya boyatmış.
5.01.2015Dünya
17 Kasım terör örgütü üyelerine açılan dava görülmeye başlandı
17 Kasım terör örgütü üyelerine açılan dava görülmeye başlandıTürkiye’nin Atina Büyükelçiliği Basın Ataşe Yardımcısı Çetin Görgü’nün 1991, Büyükelçilik Müsteşarı Ömer Haluk Sipahioğlu’nun 1994 yılında öldürülmesi ve Büyükelçilik Maslahatgüzarı Deniz Bölükbaşı, idare memuru Nilgün Keçeci ve şoför Adil Yıldırım’a 1991 yılında bombalı saldırıda bulunulmasıyla bağlantılı oldukları gerekçesiyle haklarında dava açılan 17 Kasım terör örgütü üyesi 4 kişinin yargılanmasına başlandı...
26.03.2009Gündem
Yunanistan’da hapishanelerde açlık grevi devam ediyor
Yunanistan’da hapishanelerde açlık grevi devam ediyorYunanistan’da 5 bin 850 tutuklu ve mahkumun "hapishane koşullarını protesto etmek amacıyla" başlattığı açlık grevine, terör örgütü 17 Kasım’ın 6 üyesinin de destek verdiği bildirildi...
13.11.2008Dünya
Yunanistan’da 4 bin 805 tutuklu ve mahkum açlık grevinde
Yunanistan’da 4 bin 805 tutuklu ve mahkum açlık grevindeYunanistan’da hapishane koşullarını protesto etmek amacıyla açlık grevi yapan hükümlü ve tutukluların sayısının 4 bin 805’e ulaştığı bildirildi...
11.11.2008Dünya
Yunanistan'ın PKK'sına Türkiye'de dava
Yunanistan'ın PKK'sına Türkiye'de dava17 Kasım örgütü üyelerine ağırlaştırılmış müebbet isteniyor
22.10.2008Gündem
17 Kasım terör örgütü üyelerine Türkiye'de dava
17 Kasım terör örgütü üyelerine Türkiye'de davaTürkiye'nin Atina Büyükelçiliği Basın Ataşe Yardımcısı Çetin Görgü'nün 1991, Büyükelçilik Müsteşarı Ömer Haluk Sipahioğlu'nun 1994 yılında öldürülmesi ve Büyükelçilik Maslahatgüzarı Deniz Bölükbaşı, idare memuru Nilgün Keçeci ve şoför Adil Yıldırım'a 1991 yılında bombalı saldırıda bulunulmasıyla bağlantılı oldukları gerekçesiyle 17 Kasım terör örgütü üyesi 4 kişi hakkında dava açıldı...
22.10.2008Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Adil Yıldırım ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.