Ayşe Kucuroğlu

Ayşe Kucuroğlu

Son dakika Ayşe Kucuroğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ayşe Kucuroğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ayşe Kucuroğlu haber sayfamızda...

Ayşe Kucuroğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 275 ayse kucuroglu haberi bulunmuştur.
Kışa veda ederken
Kışa veda ederkenKayak tutkunları, kış turizminin son demlerinin yaşandığı Palandöken’deki Sway Hotels’te buluştu.
6.04.2021Cadde
ŞIKLIK NOTALARI
ŞIKLIK NOTALARIHilal Kalkavan Kahvecioğlu, uzun zamandır hazırladığı yeni koleksiyonunu görücüye çıkardı
14.11.2020Cadde
Tadım günü
Tadım günüAnadolu Yakası’nın sevilen mekanı Cantinery at The Square, ödüllü Yunan pasta şefi Evaggelos Chasiotis’i mutfağında ağırladı.
25.10.2020Cadde
Evaggelos Chassiotis'e İstanbul'u gezdirdi
Evaggelos Chassiotis'e İstanbul'u gezdirdiCemiyet hayatının tanınan simalarından Ayşe Kucuroğlu, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
21.10.2020Cadde
Sevgililer baş başa
Sevgililer baş başaAyşe Kucuroğlu, Yunan sevgilisi Alex Papantoniou ile objektiflere takıldı.
13.10.2020Cadde
Ayşe Kucuroğlu-Alex Papantoniou çiftinin keyifli günü
Ayşe Kucuroğlu-Alex Papantoniou çiftinin keyifli günüCemiyet hayatının tanınan simalarından Ayşe Kucuroğlu, geçtiğimiz gün Yunan sevgilisi Alex Papantoniou ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı.
11.10.2020Cadde
Keyifler yerinde
Keyifler yerindeAyşe Kucuroğlu, kızı Selma ve sevgilisi Alex ile objektiflere takıldı.
7.10.2020Cadde
Ayşe Kucuroğlu'nun hafta sonu keyfi
Ayşe Kucuroğlu'nun hafta sonu keyfiCemiyet hayatının tanınan simalarından birisi olan Ayşe Kucuroğlu, geçtiğimiz gün kızı Selma ve sevgilisi Alex ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere takıldı.
4.10.2020Cadde
Sade güzel Ayşe Kucuroğlu
Sade güzel Ayşe KucuroğluCemiyet hayatının tanınan isimlerinden Ayşe Kucuroğlu, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı.
3.07.2020Cadde
Ayşe Kucuroğlu'nun 8 bin 500 TL'lik alışveriş kombini
Ayşe Kucuroğlu'nun 8 bin 500 TL'lik alışveriş kombiniCemiyet hayatının tanınan isimlerinden Ayşe Kucuroğlu, önceki gün Zorlu AVM’deydi. Giydikleriyle dikkat çeken Kucuroğlu, yine tarzını konuşturdu.
11.06.2020Cadde
Ayşe Kucuroğlu doğum gününü kutladı
Ayşe Kucuroğlu doğum gününü kutladıCemiyet hayatının sevilen simalarından Ayşe Kucuroğlu, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
10.06.2020Cadde
Ayşe Kucuroğlu sevgilisiyle yürüyüşte
Ayşe Kucuroğlu sevgilisiyle yürüyüşteKarantina günlerinde şıklığıyla çok konuşulan Ayşe Kucuroğlu, Yunan sevgilisi Alex Papantoniou ile Bebek’te görüntülendi.
7.05.2020Cadde
'Markete giderken bile incilerimi taktım'
'Markete giderken bile incilerimi taktım'Cemiyet hayatının tanınan simalarından Ayşe Kucuroğlu ile Yunan sevgilisi Alex Papantoniou, önceki gün Bebek’te görüntülendi.
24.04.2020Cadde
Ayşe Kucuroğlu sevgilisiyle baş başa görüntülendi
Ayşe Kucuroğlu sevgilisiyle baş başa görüntülendiCemiyet hayatının tanınan simalarından Ayşe Kucuroğlu, geçtiğimiz gün Yunan sevgilisi Alex Papantoniou ile Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere takıldı.
8.03.2020Cadde
Boğaz’da keyifli davet
Boğaz’da keyifli davetInstitute Esthederm’in ‘Intensive Moleküler Bakım Serisi’, cemiyet hayatının ünlü isimlerine tanıtıldı.
27.02.2020Cadde
Yedinci yıla görkemli davet
Yedinci yıla görkemli davetMorini İstanbul, yedinci yılını önceki akşam gerçekleşen bir davetle kutladı.
9.02.2020Cadde
Dostlarıyla buluştu
Dostlarıyla buluştuAyşe Kucuroğlu, dostlarıyla Kanyon’da buluştu.
15.12.2019Cadde
Lezzet yolculuğu
Lezzet yolculuğuŞef Jale Balcı ve seyahat yazarı Hande Çilek, sağlıklı ve mevsiminde yemek alışkanlığından ilham alarak hazırladıkları ‘Tadında Yolculuk’ kitabını, Rustyfork’ta tanıttı.
14.12.2019Cadde
'Bu defa sizi ben çekeceğim'
'Bu defa sizi ben çekeceğim'Cemiyet hayatının tanınan simalarından Ayşe Kucuroğlu, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
23.10.2019Cadde
Arkadaşıyla buluştu
Arkadaşıyla buluştuAyşe Kucuroğlu, alışveriş yaparken objektiflere takıldı.
20.10.2019Cadde
Hayranlık  uyandırdı
Hayranlık uyandırdıDünyaca ünlü sanatçılar Simon ve Nikolai Haas ile ünlü kreatif direktör Elad Yifrach’ın tasarım markası L’Objet’nin hayata geçirdiği L’Objet Haas Brothers Koleksiyonu, özel bir davetle tanıtıldı.
17.10.2019Cadde
Bosphorus Cup’a ünlü akını
Bosphorus Cup’a ünlü akını18’inci Turkcell Platinum Bosphorus Cup, iş, sanat ve cemiyet dünyasından ünlü isimleri bir araya getirdi
30.09.2019Cadde
Baş başa yemek
Baş başa yemekAyşe Kucuroğlu, sevgilisi Alex Papantoniou ile alışverişe çıktı.
25.09.2019Cadde
Toplantı sonrası dostlarıyla buluştu
Toplantı sonrası dostlarıyla buluştuCemiyet hayatının tanınan simalarından Ayşe Kucuroğlu, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
23.08.2019Cadde
Anne-oğul günü
Anne-oğul günüAyşe Kucuroğlu, oğlu Kemal’le bir alışveriş merkezinde görüntülendi.
7.08.2019Cadde

Benzer Haber Etiketleri

caddeAyşe Kucuroğlucemiyetmagazinzorlu avm

Ayşe Kucuroğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.