Bahçeli Ev

Bahçeli Ev

Son dakika bahçeli ev haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan bahçeli ev gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan bahçeli ev haber sayfamızda...

Bahçeli Ev

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.247 bahceli ev haberi bulunmuştur.
Kuzey hattı dikkat çekiyor
Kuzey hattı dikkat çekiyor Hem İstanbul içinde geniş, mümkünse bahçeli ev arayışında şehrin kuzey hattı talep artışında öne çıkarken, hem de yazlık bölgelerde ev arayışında Kuzey Ege’nin değerinin giderek yükseldiği görülüyor.
31.08.2021Home
Konteynerden villa
Konteynerden villaPandemi ardından yeni trend olan ‘taşınabilir ev’, konteyner ev ve müstakil konut anlayışını Yüksek Mimar Ozan Demirbaş yeniden yorumladı. Konteynerden villa projesini hayata geçirdi.
25.07.2021Mimarlık
Balkonunuz var mı?
Balkonunuz var mı?Bahçe, teras, balkon… Salgın sürecinde yokluğunu o kadar iyi anladık ki. Ve bu talebin uzun bir süre daha devam etmesi beklenirken, şehirde ilçeden ilçeye geniş bir ev arayışı için taşınmalar sürüyor.
6.07.2021Mimarlık
Kiralar, ev fiyatına yaklaştı
Kiralar, ev fiyatına yaklaştıPandemi nedeniyle yazlık evlere talep artınca sezonluk kiralar tavan yaptı. Çeşme ve Bodrum gibi gözde tatil bölgelerinde üç aylık rakamlar 750 bin-1 milyon lira bandına çıktı.
24.03.2021Ege
Ev fiyatına kiralık yazlık! 3 aylık 750 bin...
Ev fiyatına kiralık yazlık! 3 aylık 750 bin...Pandemi nedeniyle yazlık evlere talep artınca kiralar tavan yaptı. İzmir'in Çeşme ilçesinde ortak havuzlu bir sitede, 3 ay süren sezonluk kira bedeli 350 bin liradan başlayıp 750 bin liraya kadar çıktı.
23.03.2021Emlak
Bir alternatif olarak konteyner evler
Bir alternatif olarak konteyner evlerDepreme dayanıklı, müstakil ve ucuz… Tüm bu özelliklerin bir konutta olması mümkün mü? Konteyner evlerle mümkün… Son yıllarda oldukça popülerleşen konteyner ev seçeneğini sizler için inceledik.
18.03.2021Emlak
Artı ve eksileriyle bahçe katında yaşam
Artı ve eksileriyle bahçe katında yaşamDoğayla iç içe yaşamak istiyorsunuz ancak şehirden de uzaklaşamıyorsunuz. Yeni bir ev almak istiyorsunuz ancak üst katlara çıktıkça ödenecek 10 binlerce liraya acıyorsunuz. Ya da çocuklarınız için bir nefes alma alanı yaratmak istiyorsunuz. Bu ihtiyaçları olanlar için bahçe katları öne çıkıyor. Zemin kat ve bahçe katı dairelerde hayallerinizi gerçekleştirebilir misiniz?
18.03.2021Emlak
600 yıllık! 1 milyon dolar istiyorlar, alıcı çıkmadı...
600 yıllık! 1 milyon dolar istiyorlar, alıcı çıkmadı...Bursa’nın Mudanya ilçesinde bulunan Aziz Yuhanna (Saint John) Kilisesi, apart otel yapmak için izin alamayan sahibi tarafından 2015 yılında 1 milyon dolara satışa çıkarılmasına rağmen alıcı bulamadı. İmar planlarında 'bahçeli ev' olarak görülen 600 yıllık bina, 6 yıldır yeni sahibini bekliyor.
12.03.2021Ekonomi
Arsaya hücum
Arsaya hücumYılın en kârlı yatırımlarından biri arsa oldu. Bir taraftan yatırımcılar, bir taraftan da ‘uzaktan çalışmak’ isteyenler nedeniyle, fiyatlarda yüzde 50’ye varan artış yaşandı
19.02.2021Ekonomi
Türkiye'de yatırım yapan yabancıların yüzde 93'ü gayrimenkulü elinde tutuyor
Türkiye'de yatırım yapan yabancıların yüzde 93'ü gayrimenkulü elinde tutuyorGayrimenkul Yurtdışı Tanıtım Derneği (GİGDER) Başkanı Ömer Faruk Akbal, Türkiye'de gayrimenkul alan yatırımcıların yüzde 92,7'sinin taşınmazı elinde tuttuğunu bildirdi.
4.02.2021Ekonomi
Bahçeli ev arayan İzmir’e geliyor...
Bahçeli ev arayan İzmir’e geliyor...Pandemi ve depremlerle büyükşehirlerde müstakil konuta da ilgi arttı. Sedimega İnşaat A.Ş. Başkanı Avcı, “Projelerimize İstanbul’dan da çok yoğun ilgi var” dedi
25.01.2021Ege
Oğlunun aldığı 5 kaz, 55 yaşındaki girişimci kadının geçim kapısı oldu
Oğlunun aldığı 5 kaz, 55 yaşındaki girişimci kadının geçim kapısı olduKars'tan gelin geldiği Kayseri'de oğlunun aldığı 5 kazdan 500 kaza ulaşan girişimci Nilüfer Baynaz, kurduğu çiftlikte yetiştirdiklerini Türkiye'nin birçok iline gönderiyor.
1.01.2021Ekonomi
Evladının acısını onlarla dindirdi
Evladının acısını onlarla dindirdiAYDIN’ın Efeler ilçesinde yaşayan Tenzule Küçük (69), 11 yıl önce engelli oğlu Murat Küçük 27 yaşında denizde boğulunca kendisini sokak hayvanlarına adadı.
14.12.2020Ege
Yatırım hamlesi
Yatırım hamlesiYatay mimari ve bahçeli ev talebini karşılamak için İzmir Kemalpaşa’da Loft Albero Country Club’ı hayata geçirdiklerini dile getiren, Sedimega İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Güney Avcı, 2021’e de yatırımla gireceklerini, iki büyük projenin de müjdesini verdi
8.12.2020Ege
Koronavirüs sonrası ev ihtiyacı da değişti
Koronavirüs sonrası ev ihtiyacı da değiştiKoronavirüs süreciyle birlikte bahçeli evlere olan talep de arttı. Bu ihtiyaçtan hareketle yola çıkan Huzzak Yeşil Vadi Orman Evleri Projesi’nin yapımında sona yaklaşıldığı açıklandı. Huzzak Yapı ve ArtTech City Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı Yüksek Mimar Mustafa Fatih Demir, insanların artık çok katlı konut projelerinden ziyade daha müstakil ve bahçeli konut projelerine odaklandığını belirtti.
21.10.2020Ekonomi
Bahçeli evlere rağbet arttı, konutta yeni talep ‘sağlıklı evler’ oldu
Bahçeli evlere rağbet arttı, konutta yeni talep ‘sağlıklı evler’ oldu Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını, tüm sektörlerde olduğu gibi gayrimenkul sektöründe de değişiklere neden oldu. Vatandaşların artık ev alırken beklentileri değişti. Pandemi döneminde insanların bahçeli, balkonlu, doğa ile iç içe evler aramaya başladığına vurgu yapan DAP Yapı Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Kayhan Çavuşoğlu, “1999 depremi gayrimenkul geliştiricileri için bir milat oldu. Bütün geliştirilen gayrimenkuller deprem kriterlerine göre yapıldı. Pandemi sonrası ise yeni kriterler ortaya çıktı. Bizlerde bu süreç içerisinde sağlık kurulu oluşturduk,‘sağlıklı evler’ tasarladık” dedi.
11.09.2020Ekonomi
Amstaff Köpek Özellikleri Nelerdir? Yavru American Staffordshire Terrier Cinsi Hakkında Bilgiler
Amstaff Köpek Özellikleri Nelerdir? Yavru American Staffordshire Terrier Cinsi Hakkında BilgilerPitbull ile aynı aileden gelmekte olan Amstaff köpek cinsleri günümüzde bazı insanlar tarafından çok sevilmektedir. Sizler için Amstaff köpek hakkında bilgi? Amstaff köpek karakter özellikler nelerdir? Amstaff köpek fiziksel özellikleri nelerdir? Sizler için detaylı bir şekilde araştırdık ve derledik.
9.09.2020Evcil Hayvan
Kaçış başladı! Emlakçılar telefonlardan başını kaldıramıyor
Kaçış başladı! Emlakçılar telefonlardan başını kaldıramıyorKovid-19 salgını, kalabalık şehirlerde yaşayan vatandaşları kıra, bahçeye yöneltti. İstanbul’da Şile, Silivri, Ağva, Çatalca ve Arnavutköy gibi şehrin uzak bölgelerinde arsa ve bahçeli ev arayışları patlama yaptı. Kırsal bölgelerdeki emlakçılar telefonlardan başını kaldıramadığını söylüyor
17.05.2020Gündem
Corona virüs sonrası fiyatlar uçtu!
Corona virüs sonrası fiyatlar uçtu!Salgın nedeniyle evden çalışan tüketici müstakil ev arayışına girince fiyatlar uçtu. Satılık müstakil evde fiyat ortalama yüzde 25, kiralıkta ise 18 arttı. Arama motorlarında bahçeli ev arayışı yüzde 252 artış gösterdi.
29.04.2020Ekonomi
Deprem korkusu ünlü oyuncuyu evden vazgeçirdi
Deprem korkusu ünlü oyuncuyu evden vazgeçirdiEzgi Mola-Mustafa Aksakallı çifti, evlilik hazırlıklarına yeni ev arayışıyla başladı.
28.10.2019Cadde
Dekar Yapı ve Yapı Kredi’den Türkiye’de bir ilk
Dekar Yapı ve Yapı Kredi’den Türkiye’de bir ilkUlaşılabilir fiyatlarla bahçeli ev geliştirme konusunda gayrimenkul sektörünün öncülerinden olan Dekar Yapı, Çekmeköy Ömerli’deki yeni projesi Dekar Kıyıbahçe’yi tanıttı. Yaklaşık 500 milyon TL’lik yatırımla gerçekleştirilecek, 244 adet konuttan oluşan proje, metrekaresi 7.700 TL’den başlayan avantajlı lansman fiyatlarıyla görücüye çıktı.
12.06.2019Ekonomi
Dekar Yapı ve Yapı Kredi’den Türkiye’de bir ilk
Dekar Yapı ve Yapı Kredi’den Türkiye’de bir ilkUlaşılabilir fiyatlarla bahçeli ev geliştirme konusunda gayrimenkul sektörünün öncülerinden olan Dekar Yapı, Çekmeköy Ömerli’deki yeni projesi Dekar Kıyıbahçe’yi tanıttı. Yaklaşık 500 milyon TL’lik yatırımla gerçekleştirilecek, 244 adet konuttan oluşan proje, metrekaresi 7.700 TL’den başlayan avantajlı lansman fiyatlarıyla görücüye çıktı.
12.06.2019Ekonomi
Demet Akalın evini değiştiriyor!
Demet Akalın evini değiştiriyor!Beykoz’daki lüks villasına haciz geldikten sonra Okan Kurt’tan boşanan şarkıcı Demet Akalın’ın, Beykoz Konakları’nda kiralık ev aradığı öğrenildi.
21.09.2018Cadde
Demet Akalın evini değiştiriyor!
Demet Akalın evini değiştiriyor!Beykoz’daki lüks villasına haciz geldikten sonra Okan Kurt’tan boşanan şarkıcı Demet Akalın’ın, Beykoz Konakları’nda kiralık ev aradığı öğrenildi.
21.09.2018Cadde
Vatandaşı dolandırıp çiftlik kuran sanığın ifadesi şok etti
Vatandaşı dolandırıp çiftlik kuran sanığın ifadesi şok ettiAdana'da kendisini polis olarak tanıtıp 86 vatandaşı 2 milyon lira dolandırıp akrabalarının üzerine birçok mal alarak çiftlik kiralayan sanığın tutuklu bulunan arkadaşları için dolandırıcılık yaptığını söylediği ancak kendisinin hayvancılık yaptığını, evi ya da arsası olmadığını söylediği ortaya çıktı.
11.09.2018Gündem

Benzer Haber Etiketleri

egebahçeli evgayrimenkulmüstakilemlak

Bahçeli Ev ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.