Bekir Pakdemirli

Bekir Pakdemirli

Son dakika bekir pakdemirli haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan bekir pakdemirli gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan bekir pakdemirli haber sayfamızda...

Bekir Pakdemirli

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.422 bekir pakdemirli haberi bulunmuştur.
‘Enflasyon ateşi düşmeye başladı’
‘Enflasyon ateşi düşmeye başladı’Cumhurbaşkanı Erdoğan, işsizlik oranında Kasım 2012’den beri en düşük seviyenin yakalandığını, büyüme ve ihracat rakamlarının iyi olduğunu, enflasyonun ateşinin de düşmeye başladığını belirterek, “Aldığımız tedbirlerin pozitif etkileri hissediliyor” dedi.
12.12.2023Gündem
Bakan Işıkhan İzmir'de esnaf ziyaretinde bulundu
Bakan Işıkhan İzmir'de esnaf ziyaretinde bulunduÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, İzmir İktisat Kongresi binasında esnaf ile buluştu.
15.09.2023Haberler
Bakan Işıkhan İzmir'de esnaf ziyaretinde bulundu
Bakan Işıkhan İzmir'de esnaf ziyaretinde bulunduÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, İzmir İktisat Kongresi binasında esnaf ile buluştu.
15.09.2023Gündem
‘Su Kanunu’ bu kez yolda
‘Su Kanunu’ bu kez yoldaBekir Pakdemirli ve Vahit Kirişçi döneminden bu yana yasalaştırılacağı ifade edilen ancak halen TBMM’ye sunum aşamasına getirilemeyen “Su Kanunu” yeniden bakanlığın gündemine aldı.
12.08.2023Ekonomi
Eşine son kez gözüyaşlı baktı
Eşine son kez gözüyaşlı baktıDuayen işadamı Uğur Yüce’nin yaşamını yitiren hayat arkadaşı Berrin Yüce’nin Alsancak Hocazade Camii’ndeki cenaze töreninde duygulu anlar yaşandı.
7.02.2023Ege
Cüneyt Arkın'ın vefatı sonra siyasilerden peş peşe mesajlar
Cüneyt Arkın'ın vefatı sonra siyasilerden peş peşe mesajlarTürk sinemasının usta ismi Cüneyt Arkın'ın hayatını kaybetmesinin ardından siyasetçilerden peşe peşe mesajlar geldi.
28.06.2022Siyaset
'Projenin eşi yok'
'Projenin eşi yok'Anadolu Otizm Vakfı’nın işbirliğiyle Türkiye’nin ilk otizm yerleşkesini kuracaklarını belirten İzmir Büyükşehir Başkanı Soyer “Eşi olmayan projemizin temelini attık... Gururluyuz” dedi
4.04.2022Ege
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Antalya Diplomasi Forumu Türkiye'nin artan gücünün göstergesi
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Antalya Diplomasi Forumu Türkiye'nin artan gücünün göstergesiGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanlığı Kabinesi Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı. Beştepe'deki 3 saat süren önemli toplantı sona erdi. Erdoğan açıklamalarında, "Türkiye'nin bölgesinde ve dünyada artan gücünün en önemli göstergesi Antalya'ya yapılan Diplomasi Forumudur. Dünyanın dört bir yanından 17 devlet başkanı katıldı." ifadelerini kullandı. Erdoğan, "Dışişleri Bakanımızı bugün Rusya'ya gönderiyorum. Yarın Moskova'da temaslarda bulunacak, perşembe günü de Ukrayna'ya geçecek." bilgisini paylaştı. Erdoğan, " Enerji, sulama ve kredi konusunda attığımız bu adımların herkese çiftçilerimize hayırlı olmasını diliyorum." sözlerini kullanarak 3 müjde birden açıkladı.
15.03.2022Siyaset
Akşener: Türk kadını güçlü olursa, Türkiye de güçlü olur
Akşener: Türk kadını güçlü olursa, Türkiye de güçlü olurİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Türkiye'nin büyümesi, zenginleşmesi, gelişmesi Türk kadının elindedir. Türk kadını güçlü olursa, Türkiye de güçlü olur" dedi.
8.03.2022Siyaset
Bakan Kirişci: Tarım ve Orman sektörümüzü ileriye taşıyacağız
Bakan Kirişci: Tarım ve Orman sektörümüzü ileriye taşıyacağızTarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, “Bugüne kadar hizmet veren Bakanlarımıza teşekkür ediyorum. Bizlere bu şerefli görevi tevdi eden Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.
5.03.2022Gündem
Kirişçi, Tarım ve Orman Bakanı oldu
Kirişçi, Tarım ve Orman Bakanı olduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, görevden affını isteyen Bekir Pakdemirli'nin talebini kabul ederek, yerine eski AK Parti Milletvekili Vahit Kirişçi'yi yeni Tarım ve Orman Bakanı olarak atadı. Kirişçi bakanlıkta düzenlenen törenle görevi Pakdemirli'den devraldı. Ardından da TBMM Genel Kurulu'nda yemin etti.
5.03.2022Ekonomi
Tarım ve Orman Bakanlığı'nda devir teslim töreni
Tarım ve Orman Bakanlığı'nda devir teslim töreniTarım ve Orman Bakanlığı'na atanan Vahit Kirişçi, görevi Bekir Pakdemirli'den devraldı. Bakan Kirişçi, "Bu bir bayrak yarışıdır. Mutlaka muayyen bir süre bir koltukta oturulacaktır, günü geldiğinde o bayrağı daha yukarılara taşımak adına yeni bir arkadaşımız büyük bir heyecan ve hevesle bu görevi ifa edecektir" dedi.
4.03.2022 Ekonomi
Yeni Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi kimdir kaç yaşında? Vahit Kirişçi hayatı ve mesleki kariyeri...
Yeni Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi kimdir kaç yaşında? Vahit Kirişçi hayatı ve mesleki kariyeri...Vahit Kirişçi kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Görevden af talebi kabul edilen Bekir Pakdemirli'den boşalan Tarım ve Orman Bakanlığına Vahit Kirişçi atandı. Atamanın ardından vatandaşlar Yeni Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi'nin hayatı ve kariyeri hakkında bilgileri araştırmaya başladı. Peki Vahit Kirişçi kimdir?
4.03.2022Gündem
Görevden ayrılan Pakdemirli'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür
Görevden ayrılan Pakdemirli'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkürTarım ve Orman Bakanlığı görevinden ayrılan Bekir Pakdemirli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ederek, "Yeni bakanımız Sayın Vahit Kirişçi’ye başarılar diliyorum" dedi.
4.03.2022Siyaset
Son dakika: Kabine'de görev değişimi! Tarım ve Orman Bakanlığı'na Vahit Kirişçi atandı
Son dakika: Kabine'de görev değişimi! Tarım ve Orman Bakanlığı'na Vahit Kirişçi atandıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Kararı ile görevden af talebi kabul edilen Bekir Pakdemirli'den boşalan Tarım ve Orman Bakanlığına Vahit Kirişci atandı.
3.03.2022Gündem
OGM personel alımı 2022 ne zaman, başvuru başladı mı? 5 bin yangın işçisi alımı başvuru şartları neler?
OGM personel alımı 2022 ne zaman, başvuru başladı mı? 5 bin yangın işçisi alımı başvuru şartları neler? OGM 5 bin yangın işçisi alım ilanı! Orman yangın işçisi alımı için beklenen ilan yayımlandı. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 5 bin OGM yangın işçisi alımını duyurdu. Peki, 5 bin personel alımı ne zaman, başvuru şartları neler?
3.03.2022Gündem
Hububata ‘istikrar’ önlemi alınacak
Hububata ‘istikrar’ önlemi alınacakHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati başkanlığında üçüncüsü yapılan Fiyat İstikrar Komitesi toplantısında gündem, Rusya ile Ukrayna arasında yaşanan gelişmelerin Türkiye'deki gıda ve enerji arz güvenliği ile enflasyon üzerindeki olası etkileri oldu.
3.03.2022Ekonomi
Fiyat İstikrarı Komitesi toplandı
Fiyat İstikrarı Komitesi toplandıHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati başkanlığındaki Fiyat İstikrarı Komitesi'nin 3. toplantısı başladı.
1.03.2022Haberler
Bakan Pakdemirli duyurdu! '5 bin yeni yangın işçisi istihdam edilecek'
Bakan Pakdemirli duyurdu! '5 bin yeni yangın işçisi istihdam edilecek' Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, orman yangınlarıyla mücadele için 5 bin yeni yangın işçisi istihdam edileceğini açıkladı.
1.03.2022Gündem
Fiyat İstikrarı Komitesi'nin 3. toplantısında 7 karar alındı! Rusya-Ukrayna krizinin olası yansımaları için flaş hamle
Fiyat İstikrarı Komitesi'nin 3. toplantısında 7 karar alındı! Rusya-Ukrayna krizinin olası yansımaları için flaş hamleHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati başkanlığındaki Fiyat İstikrarı Komitesi'nin 3.kez toplandı. Toplantı sonrası yapılan açıklamada, "Enflasyonda son dönemdeki artışın sebepleri detaylıca değerlendirilmiş Rusya Federasyonu ile Ukrayna arasında yaşanan gelişmelerin ülkemizdeki gıda ve enerji arz güvenliği ile enflasyon üzerinde neden olabileceği riskler ele alınmıştır. Ayrıca mezkür durumun başta enerji fiyatları olmak üzere diğer emtia fiyatlari ile küresel lojistik maliyetleri üzerindeki etkileri değerlendirilmiştir." ifadeleri yer aldı ve 7 maddelik kararlar açıklandı.
1.03.2022Ekonomi
Son dakika: Erdoğan'dan AB'ye tepki: Türkiye'nin üyeliği için savaş mı çıksın?
Son dakika: Erdoğan'dan AB'ye tepki: Türkiye'nin üyeliği için savaş mı çıksın?Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kosova Cumhurbaşkanı Vjosa Osmani - Sadriu ile görüştü. Görüşmenin ardından iki ülke arasında kritik anlaşmalara imza atıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna'nın AB başvurusuna ilişkin konuşarak, Avrupa Birliğine "Avrupa Birliği üyesi ülkelere diyorum ki; şu anda Ukrayna ile ilgili gösterdiğiniz hassasiyeti lütfen Türkiye için de gösterin. Yoksa Türkiye'ye de birileri savaş açıp saldırdığı zaman mı gündeme alacaksınız." sözleri ile seslendi. Erdoğan Kosova'nın NATO üyeliği için "Kosova'yı tanıma noktasında adımlarımızı atarız, NATO'nun bir üyesi olarak da Kosova'yı tanırız. Bunu yaparken de kimseden izin almaya ihtiyacımız yok. Biz NATO'da da genişlemenin faydalı olacağını bugüne kadar hep savunduk, bugün de savunuyoruz. Bu adımları atarken bunu dünya barışı için istiyoruz." dedi.
1.03.2022Siyaset
Bakan Pakdemirli: Milletimizin aşına, toprağına sahip çıkacağız
Bakan Pakdemirli: Milletimizin aşına, toprağına sahip çıkacağızTarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, “Bugüne kadar nasıl hassasiyetle çalışmalarımızı yaptıysak, bundan sonra da milletimizin nefesine, suyuna, aşına, toprağına sahip çıkacağız” dedi.
27.02.2022Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 68. doğum günü
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 68. doğum günüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın doğum gününü Twitter'dan on binlerce kişi mesaj atarak kutladı. Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev de, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum gününü gönderdiği mesajla kutladı.
26.02.2022Gündem
Son dakika: Bakan Pakdemirli duyurdu! Ödemeler başladı
Son dakika: Bakan Pakdemirli duyurdu! Ödemeler başladıTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, “546 milyon 987 bin 561 liralık tarımsal destek ödemesini çiftçilerimizin hesaplarına aktarıyoruz” dedi.
25.02.2022Ekonomi
Son dakika! Bakan Pakdemirli koronavirüse yakalandı
Son dakika! Bakan Pakdemirli koronavirüse yakalandıTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli koronavirüs(Kovid-19) test sonucunun pozitif çıktığını açıkladı. Pakdemirli, 'Çalışmalarımıza bir süre evden devam edeceğim. Rabbim hastalarımıza şifalar ihsan etsin, aşılarımızı da ihmal etmeyelim lütfen.' ifadelerini kullandı.
21.02.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Bekir Pakdemirli ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.