Burun Estetiği Ameliyatı

Burun Estetiği Ameliyatı

Son dakika burun estetiği ameliyatı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan burun estetiği ameliyatı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan burun estetiği ameliyatı haber sayfamızda...

Burun Estetiği Ameliyatı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 255 burun estetigi ameliyati haberi bulunmuştur.
Doktora, göğüs estetiği ameliyatı sonrası soruşturma başlatıldı!
Doktora, göğüs estetiği ameliyatı sonrası soruşturma başlatıldı!Ankara’da, muhasebeci İpek K.'nin göğüs estetiği ameliyatı sonrası göğüsleri arasında eşitsizlik, aşırı şekil bozukluğu, derin kesi ve dikiş izleri oluşması şikayeti üzerine operasyonu yapan doktor Mehtap K. hakkında 'taksirle yaralama' suçundan soruşturma başlatıldı.
17.06.2021Gündem
Burun Estetiği Ameliyatı Nasıl Yapılır? Burun Estetiği Öncesi Ve Sonrasında Yapılması Gerekenler...
Burun Estetiği Ameliyatı Nasıl Yapılır? Burun Estetiği Öncesi Ve Sonrasında Yapılması Gerekenler...Günümüzde estetik çok normal ve sıradan bir işlem olarak görülmektedir. Burun estetiği ameliyatı kişilerin sağlık sorunlarından veya burun şeklinden rahatsızlıklarından kurtulmalarına yardımcı olmaktadır. Ameliyat öncesi ve sonrası hastanın doktorun tavsiye ve önerilerine uyması gerekir. Sizin güzel olduğunu düşündüğünüz bir burun herkese yakışmayacaktır. Yüz yapısına uygun burun şeklini doktor tavsiyesine bırakmak gerekir. Seçtiğiniz uzman deneyimi sayesinde hastanın görmediği noktaları görüp kafasında en iyi planı yapmaktadır. Bu süreçte hasta yalnızca güvendiği doktoru bulmak ile yükümlüdür. İşte, tüm detaylar.
17.02.2021Sağlık
Burun estetiği ameliyatı geçirenler hangi maskeyi nasıl kullanmalı?
Burun estetiği ameliyatı geçirenler hangi maskeyi nasıl kullanmalı?2020'nin mayıs ayında acil ameliyatlar dışında operasyon yapılmaması kararının kalkmasıyla birlikte talepler de artmaya başladı. Bu taleplerin başında da burun estetiği ameliyatları geliyor. Ancak burun estetiği ameliyatı olmak isteyenler ilk önce "Ameliyattan sonra maske takabilir miyim?" sorusunu soruyor. KBB ve Baş-Boyun Cerrahisi Uzmanı Op.Dr. Serkan Barışkan, burun estetiği ameliyatı geçirenler için maske kullanımı hakkında bilgi verdi
16.02.2021Genel Sağlık
Ünlü oyuncu burun estetiği ameliyatı kurbanı oldu
Ünlü oyuncu burun estetiği ameliyatı kurbanı olduÇinli sanatçı ve aktris Gao Liu'nun yaptırdığı burun estetiği ameliyatı, doku çürümesine neden oldu. Sanatçı, sosyal medya hesabından korkunç fotoğraflar paylaştı.
5.02.2021Dünya
Burun estetiği ameliyatı sonrası ölen Leyla’nın ses kaydı ortaya çıktı: Ağzımdan, burnumdan kan geliyor
Burun estetiği ameliyatı sonrası ölen Leyla’nın ses kaydı ortaya çıktı: Ağzımdan, burnumdan kan geliyorAdana'da geçirdiği burun estetiği operasyonun ardından hayatını kaybeden 24 yaşındaki Leyla Sönmez'in ses kayıtları ortaya çıktı. Üniversite öğrencisi Sönmez'in ameliyat sonrası hastane odasından arkadaşına sesli mesaj attığı ve "Ağzımdan, burnumdan kan geliyor. Kalbimde sorun varmış, el ve ayaklarımda morluklar oluşuyor.” dediği öğrenildi.
3.02.2021Haberler
Burun estetiği ameliyatı sonrası ölen Leyla’nın ses kaydı ortaya çıktı: Ağzımdan, burnumdan kan geliyor
Burun estetiği ameliyatı sonrası ölen Leyla’nın ses kaydı ortaya çıktı: Ağzımdan, burnumdan kan geliyorGelen bir son dakika haberine göre; Adana'da geçirdiği burun estetiği operasyonun ardından hayatını kaybeden 24 yaşındaki Leyla Sönmez'in ses kayıtları ortaya çıktı. Üniversite öğrencisi Sönmez'in ameliyat sonrası hastane odasından arkadaşına sesli mesaj attığı ve "Ağzımdan, burnumdan kan geliyor. Kalbimde sorun varmış, el ve ayaklarımda morluklar oluşuyor.” dediği öğrenildi.
3.02.2021Gündem
Genç kızın Paris'ten gelip girdiği burun ameliyatı sonrası öldüğü iddiası
Genç kızın Paris'ten gelip girdiği burun ameliyatı sonrası öldüğü iddiasıParis'ten gelip İstanbul'da özel bir hastanede girdiği burun ameliyatında anestezi sırasında fenalaşan genç kızın, 40 gün yoğun bakımda tedavi gördükten sonra hayatını kaybettiği iddia edildi. Genç kızın ailesi, durumdan sorumlu tuttukları hastaneden şikâyetçi oldu.
19.01.2021Haberler
Burun ameliyatı olan genç kızın ölümünde korkunç iddia!
Burun ameliyatı olan genç kızın ölümünde korkunç iddia!Paris'ten gelip İstanbul'da özel bir hastanede girdiği burun ameliyatında anestezi sırasında fenalaşan genç kızın, 40 gün yoğun bakımda tedavi gördükten sonra hayatını kaybettiği iddia edildi. Genç kızın ailesi, durumdan sorumlu tuttukları hastaneden şikâyetçi oldu.
19.01.2021Gündem
Burun estetiği ameliyatı hakkında bilinmesi gereken her şey
Burun estetiği ameliyatı hakkında bilinmesi gereken her şeyBurun estetiği yaygın biçimde gerçekleştirilen estetik operasyonlar arasında yer alıyor. Bu operasyonlar içerisinde dolgu uygulamaları son yıllarda modern teknik ve teknolojiler kullanılarak ameliyatsız uygulamalar biçiminde gerçekleşiyor. Doçent Doktor Tayfun Türkaslan burun dolgusu ve burun estetiği hakkında bilgi verdi.
2.01.2021Estetik
Son dakika... Burun ameliyatı oldu, iki bacağı da kesildi! 6 hakim değişti ama...
Son dakika... Burun ameliyatı oldu, iki bacağı da kesildi! 6 hakim değişti ama...Gelen son dakika haberine göre; Burun estetiği ameliyatı olan Sevinç Çelik’in hayatı karardı. Ameliyattan sonra kanına mikrop karışan Çelik’in iki bacağı kesildi. Bu süreçte küçük kızı da lösemiye yakalanan Çelik, açtığı 1 milyonluk tazminat davasından sonuç bekliyor.
18.12.2020Gündem
Burun estetiği kabusu oldu! 'Ben bir daha ameliyat olamam'
Burun estetiği kabusu oldu! 'Ben bir daha ameliyat olamam'İstanbul'da yaşayan 35 yaşındaki Leyla Demir özel bir klinikte yaptırdığı burun estetiği ameliyatı hayatının kabusu oldu. Ameliyattan sonra burnundaki yamukluğu fark eden kadının vücudunda stresten dolayı yaralar çıktı.
9.12.2020Gündem
Hem estetik hem doğal görünüm
Hem estetik hem doğal görünümBurun estetiği ameliyatı olmak isteyenlerin endişe duyduğu operasyon sonrası morluk ve şişlikler, Kapalı Rinoplasti (burun estetiği) yöntemiyle önemli ölçüde azalıyor.
17.10.2020Ege
Burun estetiği sonrası dikkat edilmesi gereken 10 altın kural
Burun estetiği sonrası dikkat edilmesi gereken 10 altın kuralBurun estetiği yüze uyumlu, estetik olarak beğenilen güzel bir burun elde etmeyi sağlıyor. Burun estetiğinde hastanın doktoruna tamamen güvenmesi ve yapılacak işleme birlikte karar vermeleri büyük önem taşıyor. Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Koray Coşkunfırat, burun estetiğinde dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgi verdi.
14.09.2020Estetik
Burun dolgusu ne kadar kalıcı? İşte merak edilenler
Burun dolgusu ne kadar kalıcı? İşte merak edilenlerAmeliyatsız estetik uygulamalar arasında yer alan 'burun dolgusu'; burnunun kemerli olması, burun ucu düşüklüğü, travma sonrası kırık ile çökme ve asimetriden yakınanların tercihi oldu. Enjeksiyonla 10 dakikada düzeltilen burun, kişinin beğenmemesi halinde ise 5 dakikada eski haline getirilebiliyor. Peki, burun dolgusunun zararları var mı? Burun dolgusu ne kadar süre kullanılabiliyor? Burun dolgusunun yan etkisi var mı? Bilinmesi gerekenleri Dermatoloji Uzmanı Dr. Seda Erdoğan anlattı
Burun estetiğinde altın oran ne kadar önemli?
Burun estetiğinde altın oran ne kadar önemli? Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı Doç.Dr. Esin Yalçınkaya, her yıl binlerce insanın daha fonksiyonel ve estetik bir burun için cerrahların kapısını çaldığını söyledi. Yalçınkaya "Burun operasyonlarında oran ve orantı çok önemli ancak daha önemlisi, sağlık. Sinüzit gelişmemesi, hücrelere zarar verilmemesi ve koku fonksiyonunun korunması öncelikli olmalı" dedi. İşte burun estetiği kapsamında altın oran hakkında bilinmesi gerekenler...
26.06.2020Sağlık
Burun Ameliyatı Sonrası
Burun Ameliyatı SonrasıBurun ameliyatı, Latince Rinoplasti ameliyatı, burnu şekillendirme ameliyatıdır. Bu ameliyatta, burun içerisindeki kemik ve kıkırdak doku şekillendirilerek, burna hem estetik hem de fonksiyonel kazanımlar elde edilmeye çalışılır. Böyle bir ameliyattan sonra, burun şişer ve son halini alması için bir süreçten geçer, bu süreci ve bu süreç boyunca yapılması gerekenleri Doç. Dr. Süleyman TAŞ anlatıyor.
8.07.2020Advertorial
Doğal sağlıklı burun estetiği
Doğal sağlıklı burun estetiğiPlastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Sabri Algun Aka doğal burun estetiği hakkında bilgi verdi.
16.03.2020Estetik
Burun estetiği nasıl anlaşılır?
Burun estetiği nasıl anlaşılır?Burun estetiği sonrası elde edilecek görünümün doğal ve yüz yapısına uygun olması çok önemlidir. Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Oray Karaçaylı, burun estetiğinin anlaşılmaması için nelere dikkate edilmesi gerektiğini tüm ayrıntılarıyla sizler için açıkladı.
6.02.2020Estetik
Burun estetiği sonrası dikkat edilmesi gerekenler
Burun estetiği sonrası dikkat edilmesi gerekenlerBurunda meydana gelen şekil bozuklukları ve işlevinde meydana gelen aksaklıkları gidermek için burun estetiği yapılmaktadır. Burun estetiği ameliyatı süreci kadar sonrası da oldukça önemlidir. Peki, burun estetiği sonrası nelere dikkat edilmelidir. Kulak Buruk Boğaz Uzmanı Op.Dr.Ali Değirmenci konu hakkında bilgiler verdi.
10.06.2019Estetik
"Bu ellerle mi doktor olacağım!"
"Bu ellerle mi doktor olacağım!"İzmir’de iki doktorun hatası, iki kadının hayatını kararttı. Doğuştan mesane rahatsızlığı olan doktor adayı Ayşegül Kaya’nın Ege Üniversitesi Üroloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Adnan Ş. koordinesinde geçirdiği ameliyat sonrası hem hayatı hem de meslek hayatı tehlikeye girdi. Öğretmenlik yapan S.U. ise burun estetiği ameliyatı sonrasında aynalara bakamaz hale geldi.
29.04.2019Gündem
Piezo burun estetiği hakkında bilinmeyenler
Piezo burun estetiği hakkında bilinmeyenler Burun estetiği ameliyatı, burnunuzun şeklini, açısını, uzunluğunu değiştirmek ve şekillendirmek için yapılan bir ameliyattır. Estetik Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Hakkı İzmirli Konu Piezo burun estetiği hakkında önemli bilgiler verdi.
12.04.2019Estetik
Başhekimden yaşam korosu
Başhekimden yaşam korosuMüziğin kanser tedavisinde iyileştirici olduğuna inanan Dr. Tayfun Hancılar, meme kanserini atlatmış hastalarıyla koro kurdu. Koroda doktorunannesi de var
22.03.2019Gündem
Burun estetiği zor bir ameliyat mıdır?
Burun estetiği zor bir ameliyat mıdır?Burun estetiği olmak isteyenlerin en çok merak ettiği soruların başında "burun estetiği zor bir ameliyat mıdır" sorusu geliyor. Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Metin Yılmaz cevapladı.
15.03.2019Sağlık
Yargıtay'dan doktorlarla ilgili emsal olacak karar
Yargıtay'dan doktorlarla ilgili emsal olacak kararYargıtay 15. Hukuk Dairesi, İzmir'de genel cerrahi uzmanı tarafından gerçekleştirilen "burun estetiği" ameliyatının ardından iyileşmeyen hastanın şikayetini haklı bularak, ilgili doktoru ve hastaneyi sorumlu tuttu.
19.02.2019Gündem
Burun estetiğinde kemik katlama tekniği
Burun estetiğinde kemik katlama tekniğiDoç. Dr. Ozan Bitik tarafından geliştirilen burun estetiği ameliyatı tekniği tıp literatürüne girdi. Bu yöntemle ameliyat sonrasında ortaya çıkacak birçok sorun önlemiş oluyor.
18.02.2019Estetik

Benzer Haber Etiketleri

burun estetiğiestetikburun ameliyatıburunölüm

Burun Estetiği Ameliyatı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.