Duygu Erdoğan

Duygu Erdoğan

İstanbul'un Eminönü ilçesinde dünyaya gelen profesyonel kadın antrenör, eski futbolcu. Kulüp kariyeri1988 yılının Temmuz ayında doğan Duygu Erdoğan, 2006 yılında İstanbul Üniversitesi Spor bölümünü kazandı. Öğrenciliğinde oldukça başarılı bir görüntü çizen Erdoğan, okulun futbol ve kadın futbol takımlarının kaptanı olarak görev yaptı. İki başarılı senenin ardından, 3. sınıfta uzmanlık dersini futboldan alarak eğitimine devam etti. Hocası Galatasaray’ın eski antrenörlerinden,hatta Galatasaray'ı şampiyonluğa götüren, Cevat Güler'di. İstanbul Üniversitesi Spor Akademisi'nden mezun olduktan sonra Erdoğan, Beşiktaş minik futbol takımının başına getirildi. Burada iki sene görev yapan Erdoğan, istediği mevkide olmayınca Galatasaray'a başvuru yaptı. 2012 yılında Galatasaray kadın futbol takımının başında görev yapan Erdoğan, Galatasaray'ın Ziraat Türkiye Kupası'nda 1461 Trabzon ile oynayacağı maçtan önce ilk kez A Takım'ın antrenmanına çıktı. 21 Mayıs 2013'te ise Galatasaray alehine attığı Tweet'lerden dolayı görevine son verildi.

Duygu Erdoğan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.465 duygu erdoğan haberi bulunmuştur.
Bina yıkımında yeni dönem başlıyor
Bina yıkımında yeni dönem başlıyorÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından hazırlanan Binaların Yıkılması Hakkında Yönetmelik, 1 Temmuz 2022 tarihinde yürürlüğe girecek.
29.06.2022Ekonomi
Türkiye’yi merkez ülke olarak konumlandırdı
Türkiye’yi merkez ülke olarak konumlandırdıMega projelerde denetim hizmeti veren TÜV Austria, Türkiye’de üç farklı alanda 25 milyon euro yatırım yapacak. TÜV Austria CEO’su Stefan Haas, “Türkiye’de çok önemli hedeflerimiz var. Biz Türkiye’yi tek bir ülke olarak değil; Orta Asya, Orta Doğu ve Afrika’ya açılan bir ‘merkez ülke’ olarak görüyoruz” dedi.
29.06.2022Ekonomi
Erdoğan'ın açıklamasının ardından tatilciler harekete geçti! Telefonlar susmuyor
Erdoğan'ın açıklamasının ardından tatilciler harekete geçti! Telefonlar susmuyorKurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılmasıyla yerli turistin rezervasyon trafiği hız kazandı. Başta Ege ve Akdeniz olmak üzere turizm bölgelerinde yüksek doluluk oranları bekleniyor.
29.06.2022Ekonomi
Girdi maliyeti endişe veriyor
Girdi maliyeti endişe veriyorGirdi maliyetleri artıyor, üretici enflasyonu yükseliyor. Çiftçi, yeni ekim sezonu öncesi fiyat endişesini ifade ederek, şimdiden önlem alınmasını bekliyor.
18.06.2022Ekonomi
17 milyar liralık üç yeni proje geliyor
17 milyar liralık üç yeni proje geliyorPasifik GYO, İstanbul’da 17 milyar lira değerinde üç yeni proje için çalışmalara başladı.
17.06.2022Ekonomi
Konut satışında 5 aylık rekor
Konut satışında 5 aylık rekorGayrimenkule yönelik yatırım iştahı, konut satışlarına hem mayıs ayları ölçeğinde, hem de ilk beş aylık dönemler bazında iki yeni rekor satış oranı getirdi.
16.06.2022Ekonomi
100. otele yeni marka
100. otele yeni markaAmerika kıtası dışında dünyaya açılmaya ilk olarak 65 yıl önce İstanbul’dan başlayan Hilton, Türkiye’deki 100. otel anlaşmasını yaptı. Bu kapsamda Hilton, Taksim 360 projesinin bir parçası olacak Canopy by Hilton İstanbul Taksim otelini 2023 sonunda açacak. Bu anlaşmayla birlikte Türkiye’ye giriş yapan Canopy markası ise ülkede faaliyet gösteren sekizinci Hilton markası olacak. Bu otel, Canopy markasının dünyada 47. oteli olacak.
16.06.2022Ekonomi
Meyveye ‘yaz’ ne zaman gelir?
Meyveye ‘yaz’ ne zaman gelir?Yazla birlikte manav ve pazar tezgahları renklendi. Ancak yazlık meyvelere henüz yaz gelmedi, yüksek fiyatlar dikkat çekiyor.
15.06.2022Ekonomi
‘Online alışverişte 3 yenilik bir arada’
‘Online alışverişte 3 yenilik bir arada’Boyner, yeni amiral gemisi ‘Boyner Now’ı hizmete sundu. Yeni nesil bir müşteri deneyimi oluşturacak uygulama ile ‘gerçek bir global inovatif devrim’ yaptıklarını vurgulayan Boyner Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner, uygulamayı artık ‘ana işleri’ olarak tanımladı.
10.06.2022Ekonomi
İngiliz ve Alman rekoru göründü
İngiliz ve Alman rekoru göründüTurizmde yaz sezonu bu yıl oldukça erken başladı. İki yıldır pandemi nedeniyle tatil özlemi yaşayan başta Avrupalı ve yakın coğrafyalardaki turistler olmak üzere, Türkiye’ye gelişlerde dikkat çeken artışlar var. Bu turistler içinde milliyetlerine göre İngiliz ve Almanların ağırlığı görülüyor. Turizmciler, haziran ayı başı itibarıyla İngiliz ve Alman turist sayısında yeni bir rekorun artık kesinleştiğini dile getiriyor.
10.06.2022Ekonomi
Türkiye markası ‘iyileştirici’ olacak
Türkiye markası ‘iyileştirici’ olacakSağlık turizminde kısa vadede 5 milyar dolar, orta vadede 10 milyar dolar gelir hedefleyen Türkiye, ‘iyileştirici’ yüzünü dünyaya tanıtıyor.
8.06.2022Ekonomi
Hac fiyatında riyal artışı
Hac fiyatında riyal artışıPandemiyle geçen iki yılın ardından Suudi Arabistan, hac ibadeti için çeşitli tedbirlerle kapıları açtı. Dün ise ilk Türk kafilesi yola çıktı. İkinci kafile Kurban Bayramı öncesi bölgede olacak.
8.06.2022Ekonomi
Buğday bol gözüktü destek doping oldu
Buğday bol gözüktü destek doping olduBu yıl buğday üretiminde yüzde 10.4, arpa üretiminde ise yüzde 48 artış olacağı tahmin ediliyor. TMO, yeni sezon hububatı için ek olarak kuruma satış yapanlara prim desteği verecek.
7.06.2022Ekonomi
Yatırımın tam zamanı
Yatırımın tam zamanıKonut fiyatlarındaki artış gündemde. Özcan Tahincioğlu yaptıkları analizleri anlatarak, “Fiyat artsa da yılların deneyimi ile ifade ediyorum, gayrimenkule yatırımın tam zamanı” diyor. İstanbul merkez olmak üzere daha önce Türkiye’nin çeşitli noktalarında proje geliştiren Tahincioğlu Gayrimenkul, yeni dönem rotalarına sahil kentlerini de ekledi. Yakın dönemde Göcek projesini tanıtan şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, yılların deneyimiyle konut piyasası ve pandemi eksenli değişimleri paylaştı.
‘Araba sevdası’ hem işi, hem turizmi uçurur
‘Araba sevdası’ hem işi, hem turizmi uçururOtomobil sporları çok başka bir tutkuyu barındırıyor: Her şey eski deyimle ‘araba sevdası’, şimdiki tabirle ise otomobil sevgisiyle başlıyor. TOSFED Başkanı Eren Üçlertoprağı otomobil sporlarının sponsorluk gelişmelerini ve Türkiye ekonomisine katkılarını anlattı.
Kentsel dönüşüme faiz ve kira desteği
Kentsel dönüşüme faiz ve kira desteği‘Seferberlik’ kapsamında yürütülen kentsel dönüşüm çalışmalarını hızlandıracak adımlar atılmaya devam ediyor. Bu kapsamda Resmi Gazete’nin dünkü sayısında 6306 sayılı kanunun bazı maddelerinde düzenlemeye gidildi. Daha önce, bugüne kadar evi dönüşüme giren vatandaş, kira desteği ya da banka kredilerine verilen faiz desteğinden birini seçebiliyordu.
4.06.2022Ekonomi
Girdi maliyetleri artan arıcılar uyarıyor: Bal mı, şurup mu?
Girdi maliyetleri artan arıcılar uyarıyor: Bal mı, şurup mu?Arıcılar yeni hasat için son hazırlıklarını yapıyor. Girdi maliyetleri yükselen arıcılar, piyasada tağşişli balın artabileceği uyarısında bulunuyor. Arıcılar, tağşişin laboratuvarda anlaşılabileceğini belirtirken, “Madem bunlar satılıyor, tağşişli markalara ‘bal’ yerine ‘bal aromalı şurup’ yazılmalı” diyor.
4.06.2022Ekonomi
Pandemi değişimi hızlı getirdi
Pandemi değişimi hızlı getirdiAraştırmanın gelişime odaklanan ve her yıl geliri sosyal projelere aktarılan Türkiye’nin önemli konferanslarından Araştırmada Yenilikler Konferansı dün hibrit olarak düzenlendi. Etkinliğin bu yılki teması ‘Olmak ya da Olmamak’ olarak belirlendi.
2.06.2022Ekonomi
Türk sanayisi 2 trilyonu aştı
Türk sanayisi 2 trilyonu aştıİstanbul Sanayi Odası’nın ‘Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2021 Araştırması’nda TÜPRAŞ liderliğini korudu. 500 büyük sanayi kuruluşunun üretimden satışı yüzde 73.8 artışla 2.05 trilyon lira oldu.
1.06.2022Ekonomi
Yerli üretimle global atak planı
Yerli üretimle global atak planıTrendyol, uluslararası büyüme planları ve e-ihracat açısından atağa geçtiğini duyurdu. Berlin’de ofis açan platformun hedefinde Türk ürünlerini direkt global pazarlarla buluşturmak için yeni ofisler ve online pazaryeri işbirliklerini artırmak var.
30.05.2022Ekonomi
İngiliz sosyetesi ‘diş’ için geliyor
İngiliz sosyetesi ‘diş’ için geliyorTürkiye’nin sağlık turizmi başarısındaki güçlerden biri de ağız ve diş sağlığı hizmetleri. Özellikle Avrupa ülkeleri açısından bu alanda öne çıkan Türkiye’ye İngiliz jet sosyetesinin ilgisi çok büyük.
25.05.2022Ekonomi
Gıdanın gizli işçileri arılar
Gıdanın gizli işçileri arılarGıdada arz güvenliği dünya gündeminin ilk maddelerinden biri olurken tarımsal üretimin devamında büyük işlevleri bulunan arıların önemine ve korunmasına dikkat çekiliyor.
20.05.2022Ekonomi
Konut fiyatı artıyor talep azalmıyor
Konut fiyatı artıyor talep azalmıyor Konut fiyatlarındaki artış devam ederken, konuta olan talep de aynı hızda yükseliyor. Yatırım arayışında gayrimenkule yönelenler başta olmak üzere, fiyatların daha da yükseleceği kaygısıyla alım yapanlar, verilere de yansıyor.
18.05.2022Ekonomi
‘Yazlığa’ hücum
‘Yazlığa’ hücumPandemi döneminde ‘yazlıkçılık’ yeniden gündeme geldi. Sahil kentlerinin hemen hepsinde yazlık niteliği taşımayan konutlar bile kiralanıyor. Kiralık yazlıkta bu ilgiyle birlikte standart da kalmadı. Eski evler, denize uzak konutlar normal şartlarda hak edemeyeceği değerlerle talep görüyor.
18.05.2022Ekonomi
Göcek’e büyük talep
Göcek’e büyük talepTahincioğlu, 750 milyon lira yatırımla Göcek’te 32 villalık proje hayata geçiriyor. Villalar için 3 bin 500 talep oluşturuldu.
17.05.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Duygu Erdoğan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.