Efes 2022 Tatbikatı

Efes 2022 Tatbikatı

Son dakika Efes 2022 Tatbikatı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Efes 2022 Tatbikatı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Efes 2022 Tatbikatı haber sayfamızda...

Efes 2022 Tatbikatı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 50 efes 2022 tatbikatı haberi bulunmuştur.
Asgari ücrete ara zam müjdesi
Asgari ücrete ara zam müjdesi Kabine sonrası konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Çalışma Bakanlığımızdan işveren tarafıyla görüşülerek asgari ücretin yeniden değerlendirilmesini istedim. Bu çalışmayı hafta sonuna varmadan inşallah bitirecekler” dedi. Memurların temmuz ayı maaşlarının da Kurban Bayramı öncesinde zamlı ödeneceğini açıklayan Erdoğan, bayram tatilinin 9 güne uzatıldığını, 20 bin öğretmen atamasının da gerçekleştirileceğini duyurdu.
28.06.2022 Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Suriye sınırına yeni operasyon sinyali!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Suriye sınırına yeni operasyon sinyali! Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine Toplantısı sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Yeni askeri operasyonun da sinyallerini veren Erdoğan, "Suriye sınırımızda oluşturmaya başladığımız güvenlik koridorunun eksiklerini tamamlamayla ilgili hazırlıklarımız biter bitmez yeni harekatlara başlayacağız" şeklinde konuştu.
27.06.2022 Siyaset
Erdoğan talimat verdi! Asgari ücrete temmuz zammı geliyor
Erdoğan talimat verdi! Asgari ücrete temmuz zammı geliyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan asgari ücret zammına ilişkin, "Enflasyon artışıyla birlikte, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'mızdan işveren tarafıyla görüşülerek asgari ücretin yeniden değerlendirilmesini istedim. En kısa sürede bu konuda müjdeli bir haberi paylaşmayı umut ediyoruz" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bayram tatilinin uzadığını duyurdu.
28.06.2022 Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan öğrenci affı müjdesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan öğrenci affı müjdesi AK Parti Grup Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, öğrenci affı teklifinin Meclis'e geleceğinin müjdesini verdi. Konuşmasında TÜSİAD'a çok sert tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP lideri Kılıçdaroğlu'na da cumhurbaşkanlığı adaylığı için çağrı yaptı. Erdoğan'ın gündeminde polise yumruk atan milletvekili de vardı.
15.06.2022 Haberler
Amerikalı Tümgeneral açıkladı! 'Türkiye'nin Karadeniz'deki rolü çok önemli'
Amerikalı Tümgeneral açıkladı! 'Türkiye'nin Karadeniz'deki rolü çok önemli' İzmir'in Seferihisar ilçesinde düzenlenen EFES- 2022 Tatbikatı'na katılan Amerikan Donanması'na ait USS Arlington Gemisi Komutanı Tümgeneral Francis Donovan, "Türk Deniz Kuvvetleri ortağımız. Kabiliyetlerimiz, birbirimize olan güvenimizin ve NATO'nun gücü üzerine kurulu. Karadeniz'in ekonomik refahı bu istikrara bağlı. Türkiye'nin Karadeniz'de güvenliği sağlama rolünü çok önemsiyoruz" dedi.
11.06.2022 Gündem
Yunan televizyonunda skandal sözler
Yunan televizyonunda skandal sözler İzmir Seferihisar'da gerçekleştirilen Efes-2022 Tatbikatı'nın yankıları sürüyor. Yunan medyası tatbikatı bugün de dilinden düşürmedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Aklınızı başınıza alın. Şaka yapmıyorum ciddi söylüyorum. Sonu felaket olur" uyarısından sonra Yunan televizyonuna çıkan emekli koramiral, skandal sözlere imza attı.
11.06.2022 Dünya
Yunan televizyonunda skandal sözler: 'Önce köprülerini yok edeceğiz!'
Yunan televizyonunda skandal sözler: 'Önce köprülerini yok edeceğiz!' İzmir Seferihisar'da gerçekleştirilen Efes-2022 Tatbikatı'nın yankıları sürüyor. Yunan medyası tatbikatı bugün de dilinden düşürmedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Aklınızı başınıza alın. Şaka yapmıyorum ciddi söylüyorum. Sonu felaket olur" uyarısından sonra Yunan televizyonuna çıkan emekli koramiral, skandal sözlere imza attı.
11.06.2022 Dünya
Erdoğan'ın sözleri sonrası Atina'da panik! Art arda küstah açıklamalar...
Erdoğan'ın sözleri sonrası Atina'da panik! Art arda küstah açıklamalar... İzmir Seferihisar'da gerçekleştirilen Efes-2022 Tatbikatı'nın ardından, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Yunanistan'a yönelik sarf ettiği "Adaları silahlandırmaktan vazgeçmeye davet ediyorum, şaka yapmıyorum" sözleri ülkede büyük yankı uyandırdı. Atina'yı panik sararken Yunan Başbakan Miçotakis'ten küstah açıklama gecikmedi.
10.06.2022 Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Yunanistan’a sert uyarı: Şaka yapmıyorum aklını başına al
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Yunanistan’a sert uyarı: Şaka yapmıyorum aklını başına al Silahsız olması gereken Ege adalarının silahlandırıldığını belirten Erdoğan, “Yunanistan’ı tıpkı bir asır önce olduğu gibi pişmanlıkla sonuçlanacak hayallerden ve eylemlerden uzak durması, aklını başına alması için ikaz ediyoruz” dedi.
10.06.2022 Siyaset
Müttefik askerlerden Efes 2022 yorumu: Türkiye çok güçlü bir millet
Müttefik askerlerden Efes 2022 yorumu: Türkiye çok güçlü bir millet Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) İzmir'de gerçekleştirdiği Efes- 2022 Birleşik Müşterek Fiili Atışlı Arazi Tatbikatı'nda (Efes- 2022) yer alan dost ve müttefik ülkelerin askerleri, deneyimlerini aktardı.
9.06.2022 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yunanca paylaşımlarla Atina'yı çok net uyardı: Yetkilerimizi kullanırız!
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yunanca paylaşımlarla Atina'yı çok net uyardı: Yetkilerimizi kullanırız! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Yunanistan’ı, tıpkı bir asır önce olduğu gibi pişmanlıkla sonuçlanacak hayallerden, söylemlerden ve eylemlerden uzak durması, aklını başına alması konusunda tekrar ikaz ediyoruz. Türkiye, Ege’deki haklarından vazgeçmeyeceği gibi adaların silahlandırılması konusunda uluslararası anlaşmaların kendisine tanıdığı yetkileri gerektiğinde kullanmaktan da geri durmayacaktır” dedi.
9.06.2022 Siyaset
MSB paylaştı: F-16 uçaklarımız gece atışlarında hedefleri tam merkezden vurdu
MSB paylaştı: F-16 uçaklarımız gece atışlarında hedefleri tam merkezden vurdu Milli Savunma Bakanlığı (MSB) EFES2022 tatbikatına katılan F-16 uçaklarının hedefleri vurduğu anın görüntüsünü paylaştı.
9.06.2022 Gündem
Erdoğan ve Bahçeli Efes-2022'yi takip etti
Erdoğan ve Bahçeli Efes-2022'yi takip etti İzmir'de düzenlenen Efes-2022 Tatbikatına, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli de yerinde takip ediyor.
9.06.2022 Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk kez açıkladı: Cumhur İttifakı'nın adayı benim
Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk kez açıkladı: Cumhur İttifakı'nın adayı benim AK Parti İzmir İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçim tarihinin Haziran 2023 olduğunu söyledi. CHP lideri Kılıçdaroğlu'na adaylık çağrısı yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Cumhur İttifakı'nın adayı benim." dedi.
9.06.2022 Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk kez açıkladı: Cumhur İttifakı'nın adayı benim
Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk kez açıkladı: Cumhur İttifakı'nın adayı benim AK Parti İzmir İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçim tarihinin Haziran 2023 olduğunu söyledi. CHP lideri Kılıçdaroğlu'na adaylık çağrısı yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Cumhur İttifakı'nın adayı benim." dedi.
9.06.2022 Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Yunanistan’a: “Şaka yapmıyorum, ciddi konuşuyorum”
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Yunanistan’a: “Şaka yapmıyorum, ciddi konuşuyorum” Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Efes-2022 Tatbikatı’nın ardından yaptığı konuşmada Yunanistan’ın gayriaskeri statüdeki Ege adalarını hukuksuzca silahlandırması hakkında konuştu. Erdoğan, Yunanistan’ı uluslararası anlaşmalara uymaya davet ederek, “Yunanistan’ı tıpkı bir asır önce olduğu gibi pişmanlıkla sonuçlanacak hayallerden, söylemlerden ve eylemlerden uzak durması aklını başına alması konusunda tekrar ikaz ediyoruz. Şaka yapmıyorum, ciddi konuşuyorum” dedi.
9.06.2022 Haberler
Son dakika: Erdoğan Yunanistan'da deprem etkisi yarattı! Apar topar 16 harita yayınladılar
Son dakika: Erdoğan Yunanistan'da deprem etkisi yarattı! Apar topar 16 harita yayınladılar Efes-2022 tatbikatının son gününde İzmir'de kürsüye çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözleri Yunan medyasında anında manşete taşındı, 'Yeni Küçük Asya felaketiyle' tehdit!' başlıkları atıldı.
9.06.2022 Dünya
Gözler Efes-2022 tatbikatında
Gözler Efes-2022 tatbikatında Efes-2022 Birleşik Müşterek Fiili Atışlı Arazi Tatbikatı'nın seçkin gözlemci günü başladı. Tatbikata Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da katılması bekleniyor.
9.06.2022 Haberler
Nefes kesen Efes-2022 tatbikatı! 11 bin personel katıldı
Nefes kesen Efes-2022 tatbikatı! 11 bin personel katıldı Efes-2022 Birleşik Müşterek Fiili Atışlı Arazi Tatbikatı'nın seçkin gözlemci günü başladı. Tatbikata Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da katılması bekleniyor.
9.06.2022 Gündem
Efes-2022 tatbikatı nefes kesti! Fotoğraflar peş peşe geldi
Efes-2022 tatbikatı nefes kesti! Fotoğraflar peş peşe geldi Efes-2022 Birleşik Müşterek Fiili Atışlı Arazi Tatbikatı'nın seçkin gözlemci bölümü gerçekleştirildi. Tatbikata Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Bahçeli de katıldı. Tatbikata, Bayraktar TB2 ve Akıncı TİHA'lar damga vurdu.
9.06.2022 Gündem
EFES 2022 tatbikatında nefes kesen anlar! ATAK'tan tam isabet
EFES 2022 tatbikatında nefes kesen anlar! ATAK'tan tam isabet Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından 2 yılda bir gerçekleştirilen 'EFES' tatbikatına bu yıl çok sayıda yabancı ülke de katıldı. Tatbikatta nefes kesen anlar yaşandı.
8.06.2022 Haberler
EFES 2022 tatbikatında nefes kesen anlar! ATAK'tan tam isabet
EFES 2022 tatbikatında nefes kesen anlar! ATAK'tan tam isabet Birleşik Müşterek Fiili Atışlı Arazi Tatbikatı Efes-2022'nin Seçkin Gözlemci Günü'nün gece safhası, bugün Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın da katılımıyla başladı. Akar'ın, beraberindeki heyetle birlikte Savunma Sanayii Sergisi'ni gezmesinin ardından başlayan Seçkin gözlemci günü faaliyetlerinde, jenerik bir senaryo kapsamında topçu atışları ile desteklenen amfibi harekatı icra edilerek, hedefler kara ateş destek vasıtaları, savaş uçakları ve taarruz helikopterleri ile vuruldu.
8.06.2022 Gündem
Yunanistan’a Efes’ten Lozan ve Paris uyarısı
Yunanistan’a Efes’ten Lozan ve Paris uyarısı Yunanistan’ın gayri askerî statüye sahip adaları silahlandırılmasına yönelik Türkiye’nin uyarıları, bu kez Efes-2022 Tatbikatı alanından yinelendi.
8.06.2022 Siyaset
Yunanistan'ı korkuttu! Tatbikatta dikkat çeken detay
Yunanistan'ı korkuttu! Tatbikatta dikkat çeken detay Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından 2 yılda bir gerçekleştirilen 'EFES' tatbikatına bu yıl çok sayıda yabancı ülke de katıldı. Yunanistan'ın "Bize karşı yapılıyor" diyerek tepki gösterdiği EFES-2022 tatbikatıyla ilgili Müstafi Tümamiral Doç. Dr. Cihat Yaycı ise dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu.
8.06.2022 Gündem
TCG Anadolu’nun zırhlı amfibi hücum aracı hazır
TCG Anadolu’nun zırhlı amfibi hücum aracı hazır 2022 sonunda envantere girmesi beklenen Türkiye’nin en büyük askeri gemisi TCG Anadolu’da konuşlandırılacak zırhlı amfibi hücum aracı ZAHA, Efes-2022 tatbikatı bünyesinde oluşturulan Savunma Sanayii Sergisinde yerini aldı.
7.06.2022 Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Efes 2022 Tatbikatı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.