Göz Altı Morlukları

Göz Altı Morlukları

Son dakika göz altı morlukları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan göz altı morlukları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan göz altı morlukları haber sayfamızda...

Göz Altı Morlukları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 69 göz altı morlukları haberi bulunmuştur.
Horlama, öğrenme güçlüklerine neden olabilir
Horlama, öğrenme güçlüklerine neden olabilirÇocuğunuz gün içerisinde yorgun ve uykulu mu? Okulda konsantre olmakta sorun yaşıyor mu? Geceleri yatağını ıslatıyor mu? Bu sorulara cevabınız ‘evet’ ise şikayetlerin temelinde geniz eti ve bademcikler olabilir. Kulak Burun Boğaz Uzmanı Prof. Dr. Salim Yüce, horlamaya ve ağzı açık uyumaya sebep olan hastalıklar ve etkileri konusunda bilgi verdi.
Bebeklerde Ve Çocuklarda Göz Altı Morlukları Neden Olur, Nasıl Geçer?
Bebeklerde Ve Çocuklarda Göz Altı Morlukları Neden Olur, Nasıl Geçer?Gözlerde yaşanan bazı sağlık problemi vardır. Özellikle göz altlarında görülen morluklar insanların oldukça canını sıkabiliyor. Bu durum bebeklerde ve çocuklarda da görülebiliyor. Birçok kişi bu morlukların nedenini araştırıyor. Bebeklerde ve çocuklarda göz altı morlukları neden olur, nasıl geçer? İşte, merak edilen tüm detaylar.
17.09.2021Sağlık
Yüz yogası için 3 adım
Yüz yogası için 3 adımYüz yogası, evde yapabileceğimiz en verimli aktivitelerden biri. Yüzünüzün daha aydınlık ve dinç görünmesi için haftada birkaç gün en fazla 30 dakika ayırmaya ne dersiniz?
15.05.2021Cumartesi
Göz Altı Morlukları İçin Evde Neler Yapılabilir? En Etkili Bitkisel Yöntemler...
Göz Altı Morlukları İçin Evde Neler Yapılabilir? En Etkili Bitkisel Yöntemler...Göz altı morlukları; herkesin başına gelebilen durumların arasında yer almaktadır. Göz altı morluklarının pek çok nedenden ötürü ortaya çıkmaktadır. Bununla beraber göz altı morluklarından rahatsız olan kişiler bitkisel yöntemlere başvurmaktadırlar. Peki göz altı morlukları için evde neler yapılabilir? En etkili bitkisel yöntemler nelerdir? İşte ayrıntılar.
20.03.2021Sağlık
Göz Altı Morlukları Neden Olur? Göz Altı Morluklarına Ne İyi Gelir, Nasıl Geçer? Evde Bitkisel Çözümler...
Göz Altı Morlukları Neden Olur? Göz Altı Morluklarına Ne İyi Gelir, Nasıl Geçer? Evde Bitkisel Çözümler...Göz altı morlukları şeklinde isimlendirilen ve alt göz kapaklarının alt kısmında koyu halkalar olarak beliren bu durum; her iki cinsiyette de oldukça yaygın bir şekilde görülür. Çoğu zaman göz altı torbalarının eşlik etmiş olduğu göz altı morlukları, bireyin olduğundan daha yaşlı görünmesine yol açar. Peki göz altı morluklarına ne iyi gelir? Göz altı morlukları neden olur, nasıl geçer? Göz altı morluklarına evde bitkisel çözümler nasıl yapılır? İşte, tüm detaylar...
13.03.2021Sağlık
Göz altındaki koyu renk halkalar ve torbalardan kurtulmanın 8 yolu
Göz altındaki koyu renk halkalar ve torbalardan kurtulmanın 8 yoluKoyu renk halkalar ve göz altı torbaları, ne kadar uyuduğunuza bakmaksızın sizi yorgun gösterir. Göz altı bölgesindeki bu sinir bozucu sorunlara alerjiler, güneşe maruz kalma, yaşlanma, kronik yorgunluk ve daha fazlası neden olabilir. Peki bu koyu renk halkalar ve torbalardan kurtulmanın evde nasıl kurtulacağınızı biliyor musunuz? Merak etmeyin, biz sizin için bütün yöntemleri sıraladık! - PEMBENAR ÖZEL
4.03.2021Cilt Bakımı
Göz Altı Nasıl Yazılır? Tdk'ya Göre Gözaltı Kelimesinin Doğru Yazılışı Nedir?
Göz Altı Nasıl Yazılır? Tdk'ya Göre Gözaltı Kelimesinin Doğru Yazılışı Nedir? Göz altı kelimesi iki farklı anlamda kullanılır. İlk anlamı polis ve askerlerin şüpheli şahısları belli bir süreliğine gözetim altında tutmasıdır. Görme organı olan göz ile yanakların arasındaki kısım için de bu kelime kullanılır. TDK'ya göre göz altı nasıl yazılır ve cümle içinde nasıl kullanılır? Sizin için örneklerle ayrıntılı olarak derledik.
25.01.2021Eğitim
Göz Altı Morluğuna Ne Gelir, Morluklar Nasıl Geçer? Evde Bitkisel Çözümler...
Göz Altı Morluğuna Ne Gelir, Morluklar Nasıl Geçer? Evde Bitkisel Çözümler...Gözaltı morlukları görsel anlamda pek çok kişiyi rahatsız eder. Gözaltındaki morluklar nasıl geçer, göz altı morluklarına ne iyi gelir, evde bitkisel çözümler nelerdir? Gözaltı morluklarının nedenleri ve çözüm yöntemlerine dair detayları derledik.
22.01.2021Sağlık
Göz altı morluklarını ortadan kaldıran 4 etkili çözüm
Göz altı morluklarını ortadan kaldıran 4 etkili çözümGöz altı morlukları aslında çoğu kişiden görülen cilt pigmentasyon sorunudur. Bu morluklar kişiye olduğundan daha yaşlı, yorgun ve halsiz gösterir. Birçok kişi bu durumdan rahatsız olup çeşitli kürler veya makyaj ile kurtulmaya çalıştığını söyler fakat yapılan bu kürler geçici olarak morluğu azaltsa da tam anlamıyla ortadan kaldırmaz. Peki, göz altı morluklarını etkili şekilde ortadan kaldırmanın bir yolu var mı? Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Hakan Yüzer bakın neler söyledi
8.01.2021Cilt Bakımı
Göz altı torbalarının asıl nedeni düzensiz uyku mu?
Göz altı torbalarının asıl nedeni düzensiz uyku mu? Kadınların kabusu olan göz altı torbaları, çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkar. Özellikle ilerleyen yaş ile göz altında belirli oranda ortaya çıkan göz altı torbaları, göz çevresinde istenmeyen görüntülerin de meydana gelmesine neden olmaktadır. Göz Hastalıklarım Uzmanı Op. Dr. Hakan Yüzer konu ile ilgili bilgiler verdi.
Bebeklerde Göz Altı Morluğu Sebebi Nedir? Morluklar Ne Zaman Geçmeye Başlar?
Bebeklerde Göz Altı Morluğu Sebebi Nedir? Morluklar Ne Zaman Geçmeye Başlar?Bebeklerde ve çocuklarda pek çok çeşitli hastalıklar gözükebilir. Bunlardan birisi de göz altı morluklarıdır. Bebeklerde çok sık gözükmese de göz altı morlukları oluşumunda ebeveynler oldukça telaşlanmaktadır. Peki, bebeklerde göz altı morluğu sebebi nedir? Morluklar ne zaman geçmeye başlar? Sizlere bebeklerde görülebilen göz altı morlukları hakkında merak edilenleri derledik.
24.12.2020Ebeveyn
Bakışlarınızı bu yöntemle daha çekici hale getirmek mümkün
Bakışlarınızı bu yöntemle daha çekici hale getirmek mümkünGöz hastalıkları uzmanı Op. Dr. Şeyda Atabay çekici göz ve bakışlar yaratacak teknikler hakkında bilgiler verdi.
19.06.2020Estetik
Göz altı morluğunu geçiren yöntem: Her gün yapın!
Göz altı morluğunu geçiren yöntem: Her gün yapın!Birçok kişini şikayet ettiği konulardan biri de göz altı morlukları. Alt göz kapaklarının altında koyu halkalar şeklinde ortaya çıkan morlukları geçirmek için ne yapılması gerekir? Göz altı morlukları neden olur? Göz altı morluklarına ne iyi gelir? Göz altı morlukları tedavisi nasıl yapılır? Göz altı morluğuna yol açan sebepleri sıralayan Doç.Dr. Filiz Topaloğlu Demir bakın neler söyledi, hangi tavsiyelerde bulundu
12.06.2020Genel Sağlık
Göz altı rengi neden değişir?
Göz altı rengi neden değişir?Göz Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Şeyda Atabay, göz altı renk problemine dikkat edilmesi konusunda uyarılarda bulundu. Göz altı rengi neden değişir, Göz altları neden önemli sorularının cevaplarını açıkladı.
22.05.2019Cilt Bakımı
Güzellikte yeni trend: Yüze bütünsel dokunuş
Güzellikte yeni trend: Yüze bütünsel dokunuşTeoxane Academy’nin Polonya’da gerçekleştirdiği ve yaklaşık 150 Avrupalı doktorun katıldığı Expert Day’de Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Doç. Dr. İsmail Küçüker de yer aldı.
14.03.2019Estetik
Welcos’ta ihtiyaca göre 3 farklı BB krem
Welcos’ta ihtiyaca göre 3 farklı BB kremKore’nin ünlü cilt bakım markalarından Welcos, hafifliği ve yaz mevsimine uygun BB kremleriyle sizi yaza hazırlayacak. Welcos sadece Watsons mağazalarında ve Watsons.com.tr’de!
Patatesin faydalarını görmezden gelmeyin
Patatesin faydalarını görmezden gelmeyinPatates, yumru denilen otsu bir bitkidir. Bolca B ve C vitamini bulunduran patates hemen hemen bütün yemeklerinizin gözdesi olduğu gibi birçok hastalığa da iyi gelmektedir. Pişirme ve tüketme kolaylığı ile bilinen patates pek çok şeye iyi geliyor.
Göz altı morluğu oluşumunun nedenleri
Göz altı morluğu oluşumunun nedenleriGöz altı morlukları iş hayatına sahip olanlardan öğrencilere, yaşlılardan gençlere neredeyse herkesin muzdarip olduğu sorunlardan biridir. Özellikle yorgunluk ve uykusuzluk gibi nedenlere bağlı olarak oluşan bu morlukları gidermenin yolları ise mevcuttur.
19.02.2018Cilt Bakımı
Kolay günlük makyaj
Kolay günlük makyajNeredeyse her kadının günlük rutininde kendine yer bulan makyaj, bazı kadınlar için günde birkaç saatlik bir serüvene dönüşebiliyor. Aslında ayna karşısında o kadar vakit geçirmeden hızlıca günlük bir makyaj yapmak çok kolay.
31.01.2018Makyaj
Göz altı morluklarına en etkili yöntem
Göz altı morluklarına en etkili yöntemZerdeçal sağlığımız açısından oldukça faydalı bir yiyecektir. Kanserden cilt hastalıklara bir çok konuda şifa niyetine geçen zerdeçalı her alanda kullanabilirsiniz. Biz sizlere zerdeçal ile göz altı morluklarından kurtulmanın yönteminden bahsedeceğiz. İşte gözünüze zerdeçal sürmenin mucizevi etkileri…
9.11.2017Cilt Bakımı
Göz altı morlukları için etkili doğal çözüm
Göz altı morlukları için etkili doğal çözümDoğal çözümler bazen cildin tek ihtiyacı olabiliyor. Bu doğal maske ile özellikle göz altı çevrenizde oluşan morlukları tedavi ederken aynı zamanda cildinizin tonunu da dengelemiş olacaksınız
21.07.2017Cilt Bakımı
Göz altı morlukları için maske tarifleri
Göz altı morlukları için maske tarifleriGöz altı morluklarınız için tek çözüm kapatıcılar veya kremler değildir. Evde yapacağınız bir kaç maske, bu morluklarınızı kapatmanıza yardımcı olacaktır. İşte göz altı morlukları için maske tarifleri...
21.06.2017Cilt Bakımı
Gözaltı morluklarınıza doğal maskeler
Gözaltı morluklarınıza doğal maskelerGözümüzün altında oluşan morluklar çoğu zaman yüzümüzün cansız ve sağlıksız görünmesine neden olur. Bu durumu bir türlü engelleyemiyorsanız size vereceğimiz tarifleri uygulamanızı öneriyoruz.
6.04.2017Cilt Bakımı
Göz altı morluklarınız ırsi olabilir
Göz altı morluklarınız ırsi olabilirGenetik olarak aldığımız güzel özelliklerin yanısıra gözlatı morluklarını da almış olabiliriz...
2.02.2017Cilt Bakımı
Göz altı morlukları ve ışık dolgusu
Göz altı morlukları ve ışık dolgusuÇökmüş gözaltları birçok kadının “erkeğin” estetik sorunlarının başında ama artık özel olarak geliştirilen gözaltı ışık dolgusu yöntemi etkili olabiliyor. Gözaltı şişlik ve morluk problemlerini giderilmesine ve cildin uzun süreli yeniden yapılandırılmasına tek seferde yardımcı olan ilk ve tek dolgu ürünü olma özelliğine sahip olan gözaltı ışık dolgusu yaşlanma nedeniyle artan gözaltı problemlerine ciddi bir çözüm sunuyor.
27.12.2016Sağlık

Benzer Haber Etiketleri

Göz Altı Morlukları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.