Hastane Randevusu

Hastane Randevusu

Son dakika hastane randevusu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hastane randevusu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hastane randevusu haber sayfamızda...

Hastane Randevusu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 406 hastane randevusu haberi bulunmuştur.
YENİ KURAL 📌 HASTANE RANDEVU SAYFASI onay - iptal seçenekleri 2024 >> MHRS'den hastane randevusu nasıl onaylanıyor, nasıl iptal oluyor?
YENİ KURAL 📌 HASTANE RANDEVU SAYFASI onay - iptal seçenekleri 2024 >> MHRS'den hastane randevusu nasıl onaylanıyor, nasıl iptal oluyor? Hastanelerden randevu alanları yakından ilgilendiren 'onaylı randevu' sistemi ile ilgili sorular gündemde. Hastaneden randevu alan ve bu randevusunu kaçırmak istemeyenler, Hastane randevu onaylama nasıl yapılır? MHRS randevu nasıl onaylanır, onay kodu ne zaman gelir? soruları için cevap araştırıyor. İşte konu hakkında bilinmesi gerekenler
17.05.2024 Bilgi Rehberi
Hastane randevusunda yeni dönem! Bakan Koca açıkladı: Geçersiz kabul edilecek
Hastane randevusunda yeni dönem! Bakan Koca açıkladı: Geçersiz kabul edilecek Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, hastane randevularındaki sorun ile ilgili sosyal medya hesabından son dakika açıklaması yaptı.
18.04.2024 Gündem
Teleferik faciasında yürek yakan detay! Babasının öldüğünü kimse söyleyemedi
Teleferik faciasında yürek yakan detay! Babasının öldüğünü kimse söyleyemedi Antalya’da 1 kişinin hayatını kaybettiği teleferik kazasında yaralananların tedavileri devam ediyor. Hayatını kaybeden Memiş Gümüş'ün (54) büyük oğlu Lütfüllah Gümüş (17) taburcu edilirken, eşi Keziban Çapar Gümüş ise küçük oğlu Fatih Gümüş'ün (10) isteği üzerine onunla aynı odaya alındı. Fatih Gümüş'ün, babasının öldüğünden henüz haberinin olmadığı belirtildi.
17.04.2024 Gündem
112'ye 'Pes' dedirten çağrı! Mezarlıktan aradı, 'Etrafımda bir sürü ölü var' dedi
112'ye 'Pes' dedirten çağrı! Mezarlıktan aradı, 'Etrafımda bir sürü ölü var' dedi Acil durumu olan vatandaşlara yardımcı olabilmek ve hayat kurmak için gece gündüz telefon başında zamanla yarışan 112 Acil Çağrı Merkezi personellerine gelen çağrılar hayretler içerisinde bırakıyor.
29.12.2023 Haberler
112'ye 'Pes' dedirten çağrı! Mezarlıktan aradı, 'Etrafımda bir sürü ölü var' dedi
112'ye 'Pes' dedirten çağrı! Mezarlıktan aradı, 'Etrafımda bir sürü ölü var' dedi Acil durumu olan vatandaşlara yardımcı olabilmek ve hayat kurmak için gece gündüz telefon başında zamanla yarışan 112 Acil Çağrı Merkezi personellerine gelen çağrılar hayretler içerisinde bırakıyor.
29.12.2023 Gündem
MHRS Randevu Alma: Telefondan ve İnternetten MHRS Hastane Randevusu Nasıl Alınır?
MHRS Randevu Alma: Telefondan ve İnternetten MHRS Hastane Randevusu Nasıl Alınır? Hastanede muayene olabilmek için öncelikle randevu almak gerekiyor. MHRS internet sitesi üzerinden veya Alo 182 çağrı merkezi numarasından randevular iki yolla alınabiliyor. MHRS üzerinden kişiler dilediği branş, doktor, gün ve saate göre hastane randevusu alabiliyor. İnternet üzerinden randevu alacak kişilerin MHRS sistemine kayıt olması şart. Kimlik bilgileri ile kolayca kayıt olunabiliyor. Telefondan veya internetten hastane randevusu nasıl alınır? MHRS Randevu Al içeriğimizden konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
29.08.2023 Sağlık
E-Nabız Giriş ve Kayıt Olma: E-Nabız Şifresi Nasıl Alınır?
E-Nabız Giriş ve Kayıt Olma: E-Nabız Şifresi Nasıl Alınır? Sağlık verilerinin tek bir platformda toplandığı e-Nabız sayesinde vatandaşlar, randevu bilgileri, tahlil sonucu, ilaç, rapor, tıbbi özgeçmiş ile ilgili bütün bilgilerine ulaşabiliyor. Telefon ya da bilgisayar üzerinden e-nabız platformuna giriş sağlanabiliyor. Fakat e-Nabız’a giriş yapabilmek için öncelikle kayıt olmak gerekiyor. Sağlık verilerinin tek bir alanda toplandığı bu platforma kayıt işlemi e-Devlet üzerinden de yapılıyor. E-Nabız şifresi nasıl alınır? E-Nabız giriş ve kayıt olma ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için içeriğimize göz atabilirsiniz.
28.08.2023 Gündem
Hastane randevusu alıp gitmeyen sayısı düştü
Hastane randevusu alıp gitmeyen sayısı düştü Doktor muayenesi için hastaneden randevu alıp da gidemeyeceği halde randevusunu iptal etmeyenler, yeni bir randevu için 15 gün bekliyordu. Bu uygulama işe yaradı.
17.01.2023 Gündem
MHRS RANDEVU AL || ALO 182 MHRS Hastane randevusu nasıl alınır/iptal edilir?
MHRS RANDEVU AL || ALO 182 MHRS Hastane randevusu nasıl alınır/iptal edilir? MHRS Hastane randevusu alımlarında yeni dönem başlıyor. Randevu alıp gitmeyen ya da iptal etmeyen kişilere yönelik alınan bu karar ile MHRS randevusu almada zorluk yaşanmasının önüne geçilmesi amaçlanıyor. Peki, hastane randevusunda yeni dönem nasıl olacak? MHRS randevusu nasıl alınır?
24.12.2022 Bilgi Rehberi
Gitmeyeceği muayenenin randevusunu iptal etmeyenler hastane işleyişini de bozuyor
Gitmeyeceği muayenenin randevusunu iptal etmeyenler hastane işleyişini de bozuyor Randevu aldığı halde muayeneye gitmeyenler, randevusunu da iptal etmediği için poliklinikte hizmet alması gereken diğer hastaların mağduriyetine sebep oluyor. Poliklinikte görülmesi gereken hastalar, soluğu acillerde alıyor; bu kez aciller aşırı hasta yükü ile boğuşuyor.
30.11.2022 Haberler
Hastaneden randevu aldığı gün evinde ölü bulundu
Hastaneden randevu aldığı gün evinde ölü bulundu Antalya’da 64 yaşındaki adam, yalnız yaşadığı evde ölü bulundu. Çeşitli rahatsızlıkları olduğu belirtilen adamın, bugün hastaneden randevu aldığı öğrenildi.
15.08.2022 Gündem
182 Neden Aranmaz? Arama Düşmüyorsa Ve Çalmıyorsa Sebepleri Nelerdir?
182 Neden Aranmaz? Arama Düşmüyorsa Ve Çalmıyorsa Sebepleri Nelerdir? Sağlık kuruluşları tarafından oluşturulmuş olan ALO 182 hat numarasına son zamanlarda ulaşım sağlanamamaktadır. Belirli zaman aralıklarında hattın sürekli olarak düşmesi ve durup dururken bir anda kapanması en sık karşılaşılan durumlar arasındadır. Peki, 182 neden aranmaz? Arama düşmüyorsa ve çalmıyorsa sebepleri nelerdir? Sizin için tüm detayları ile derledik.
12.08.2021 Teknoloji
Doktor randevusu olanlar sokağa çıkma yasağından muaf mı 2021? Tam kapanmada hastane randevusu olanlara yasak var mı?
Doktor randevusu olanlar sokağa çıkma yasağından muaf mı 2021? Tam kapanmada hastane randevusu olanlara yasak var mı? Doktor randevusu ve sokağa çıkma yasağı ile ilgili ayrıntılar araştırılıyor. Tam kapanma kararı kabine toplantısı sonrasında açıklandı. İçişleri Bakanlığı, tam kapanma ile ilgili bir genelge yayımladı. Peki doktor randevusu olanlar sokağa çıkma yasağından muaf mı, tam kapanmada hastane randevusu olanlara yasak var mı?
29.04.2021 Gündem
Mhrs Üzerinden Doktor Randevusu Nasıl Alınır? 2021 Hastane Randevusu Alma Sistemi
Mhrs Üzerinden Doktor Randevusu Nasıl Alınır? 2021 Hastane Randevusu Alma Sistemi Devlet hastanelerinden randevu alma işlemleri son günlerde sıklıkla araştırılan konulardan birisidir. Sağlık Bakanlığı'nın bir hizmeti olan ve hastalara randevu alma imkanı sağlayan b sistemden randevu alma yöntemleri bulunmaktadır. Peki MHRS üzerinden doktor randevu nasıl alınır? 2021 hastane randevusu alma sistemi hakkında sizlere detaylıca derledik.
10.03.2021 Sağlık
Vali'den son dakika normalleşme açıklaması: 'Tam kapanma...'
Vali'den son dakika normalleşme açıklaması: 'Tam kapanma...' Son dakika habere göre, Türkiye'de son 24 saatte 124 bin 15 Kovid-19 testi yapıldı, 9 bin 561 kişinin testi pozitif çıktı, 72 kişi hayatını kaybetti. Sağlık Bakanı Koca 1 Mart itibarıyla kriterlere uyan illerde normalleşmenin başlayacağını açıkladı. Kısıtlamaları esnetecek kriterlere göre 100 binde 10 vakanın altındaki iller düşük, 11-35 arası ise orta riskli sayılacak. İlk normalleşme de düşük ve orta riskli illerde başlayacak. Öte yandan bir ilin valisinden 'tam kapanma' tartışmalarıyla ilgili bir açıklama geldi. Bir başka haber de Balıkesir'den geldi. Her 100 bin kişideki Kovid-19 vaka sayısının Balıkesir'de 92,40 çıkmasının ardından İl Hıfzıssıhha Kurulu kentte yeni kararlar aldı.
25.02.2021 Gündem
MHRS ve e-Nabız üzerinden koronavirüs aşı randevusu nasıl oluşturulur? MHRS e-Nabız aşı randevu ekranları
MHRS ve e-Nabız üzerinden koronavirüs aşı randevusu nasıl oluşturulur? MHRS e-Nabız aşı randevu ekranları Koronavirüs aşı çalışmalarına ülkemizde de başlandı. Çin'den alınan CoronaVac aşısının Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından 14 gün süren incelemesinin ardından aşıya acil kullanım onayı verildi. Aşıya acil kullanım onayının verilmesinin ardından Dün Türkiye'nin 81 ilinde sağlık çalışanlarından başlamak üzere aşılama çalışmaları başladı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın yanı sıra Cumhurbaşkanı Erdoğan'da koronavirüs aşılarını oldu. Peki MHRS ve e-Nabız üzerinden aşı randevusu nasıl oluşturulur?
15.01.2021 Gündem
Corona virüs aşı randevusu alma ekranı | MHRS ve e-Nabız üzerinden koronavirüs aşı randevusu nasıl alınır?
Corona virüs aşı randevusu alma ekranı | MHRS ve e-Nabız üzerinden koronavirüs aşı randevusu nasıl alınır? Koronavirüs aşılama çalışmaları ülkemizde de başladı. Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından dün akşam saatlerinde 14 gün süren analizlerin ardından corona virüs aşısı için acil kullanım onayı verildi. Acil kullanım onayının verilmesinin ardından MHRS ve e-Nabız üzerinden koronavirüs aşı randevuları oluşturulmaya başlandı. İlk olarak sağlık çalışanları ve yaşlı bakım evleri ve kurumlarında kalanlara aşıda öncelik tanınacak. 1. aşamanın 3. sırasında ise 65 yaş üstü vatandaşlar var! Peki MHRS ve e-Nabız üzerinden koronavirüs aşı randevusu nasıl oluşturulur.
14.01.2021 Gündem
Sokağa çıkma yasağı genişletildi
Sokağa çıkma yasağı genişletildi Koronavirüs salgınına karşı alınan yeni tedbirleri açıklayan Erdoğan, “Hafta içi her gün gece saat 21.00 ile sabah 05.00 arasında genel sokağa çıkma sınırlaması uygulanacaktır. Hafta sonları cuma akşamı 21.00’den pazartesi sabahı 05.00’e kadar kesintisiz devam edecektir” dedi. Yasaklar bu akşamdan itibaren geçerli olacak.
1.12.2020 Siyaset
Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama Ve Araştırma Hastanesi (Nkü) İçin Randevu Nasıl Alınır?
Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama Ve Araştırma Hastanesi (Nkü) İçin Randevu Nasıl Alınır? Gün geçtikçe gelişen teknoloji altyapısı, sağlık hizmetleri konusunda da yoğun bir şekilde kullanılmaya başlandı. Bununla birlikte Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nden nasıl randevu alınacağı da araştırılmaya başlandı. Sizler için NKÜ için randevu nasıl alınır sorusunun cevabını detaylı olarak derledik.
6.10.2020 Sağlık
Muayene olmaya gittiği hastanede hayatının şokunu yaşadı
Muayene olmaya gittiği hastanede hayatının şokunu yaşadı Kocaeli’nin Darıca ilçesinde yaşayan Özlem Usta, muayene olmak için gittiği devlet hastanesinde kayıt yaptırmak istediğinde SGK sisteminde ‘tutuklu mahkum’ olarak kayıtlı olduğunu öğrendi. Emniyet ve adliyede kaydı bulunmadığı için durumuna emniyet güçlerinin de şaşırdığı kadın, sistemdeki kayıt nedeniyle aylardır muayene olamıyor.
6.06.2020 Gündem
İnternetten hastane randevusu nasıl alınır? MHRS erken randevu alma işlemi - Randevu iptali
İnternetten hastane randevusu nasıl alınır? MHRS erken randevu alma işlemi - Randevu iptali İnternet üzerinden hastane randevusu almak isteyen vatandaşlar arayışa koyuldu. T.C Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden hastane randevusu alabilmek için öncelikle üye olmak gerekiyor. Üye işleminden sonra istediğiniz hastaneden ve 08:00-16:00 saat aralığında istediğiniz saati randevu seçebilirsiniz. Peki MHRS sistemine nasıl üye olunur? Üye olduktan sonra internetten hastane randevusu nasıl alınır?
13.11.2019 Gündem
Hastaneden nasıl randevu alınır? MHRS sistemi nedir?
Hastaneden nasıl randevu alınır? MHRS sistemi nedir? İnternet üzerinden hastanelerden randevu almak isteyenler, MHRS sistemini araştırıyor. MHRS sitesi üzerinden hastane randevusu kolaylıkla alınıyor. Peki daha önce MHRS sistemini kullanmayanlar, MHRS'den nasıl randevu alabileceklerini merak ediyor. İşte MHRS'ye nasıl üye olunur? MHRS'den nasıl hastane randevusu alınır? sorularının yanıtları...
6.11.2019 Gündem
İnternetten hastane randevusu nasıl alınır? MHRS kayıt işlemi nasıl yapılır?
İnternetten hastane randevusu nasıl alınır? MHRS kayıt işlemi nasıl yapılır? Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) yoğun ilgi görüyor. Bu sistemle vatandaşlar, hastanelerden kolaylıkla randevu oluşturabiliyor. Peki MHRS'den nasıl randevu alınır? MHSR'ye kayıtlı olmayan vatandaşlar, nasıl kayıt olurlar?
2.08.2019 Gündem
Hastane randevusuna gitmeyince kan donduran gerçek ortaya çıktı
Hastane randevusuna gitmeyince kan donduran gerçek ortaya çıktı Antalya’da kanser hastası şahıs, yalnız yaşadığı evinde ölü bulundu. Şahsın öldüğü, hastanenin randevuya gelmediğini ayrı yaşadığı eşine bildirmesiyle ortaya çıktı.
7.07.2019 Gündem
MHRS kaydı nasıl yapılır? Hastanelerden randevu nasıl alınır?
MHRS kaydı nasıl yapılır? Hastanelerden randevu nasıl alınır? İnternet üzerinden hastanelerden randevu almak isteyen vatandaşlar merakla araştırıyor. Sağlık bakanlığı MErkezi Hekim Randevu Sistemi yoğun ilgi görüyor. Peki MHRS sistemine ilk nasıl kayıt olunur? İnternet üzerinden hastanelerden nasıl randevu alınır?
14.06.2019 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Hastane Randevusu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.