Jinekolog

Jinekolog

Son dakika jinekolog haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan jinekolog gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan jinekolog haber sayfamızda...

Jinekolog

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 413 jinekolog haberi bulunmuştur.
Veterinere cinsel saldırı davasında dosya, mütalaa için savcıda
Veterinere cinsel saldırı davasında dosya, mütalaa için savcıda ANKARA'da, hayvan hastanesi sahibi Prof. Dr. Hasan Bilgili’nin yanında çalışan veteriner Ç.B.'ye (23) cinsel saldırıda bulunduğu, yardımcısı Serkan Korkmaz'ın Bilgili'ye yardım ettiği ve jinekolog Dr. Hüseyin Şenyurt’un da suç delillerini yok ettiği suçlamasıyla yargılandıkları davada dosya, mütalaa hazırlaması için savcıya gönderildi.
11.05.2022Gündem
18. Hafta Hamilelik: Anne ve Bebekte Hangi Değişiklikler Olur?
18. Hafta Hamilelik: Anne ve Bebekte Hangi Değişiklikler Olur?Bu hafta bebeğiniz bir dolmalık biber boyutlarında.Boyu 12-13 cm civarında olan bebeğinizin bu haftaki gelişimine göz atalım.
Veterinere cinsel saldırı davasında adli tıp raporu: DNA basit temasla bulaşmaz
Veterinere cinsel saldırı davasında adli tıp raporu: DNA basit temasla bulaşmazAnkara'da, veteriner Ç.B.'ye cinsel saldırıda bulunduğu suçlamasıyla yargılanan hayvan hastanesi sahibi Prof. Dr. Hasan Bilgili'nin DNA'sının kadının iç çamaşırında tespit edilmesiyle ilgili talep edilen ek rapor dosyaya girdi. Raporda, iç çamaşırdaki DNA profilinin, formaların birbirine teması, aynı askıya asılması, birbirlerinin formalarına çalışırken dokunmaları gibi basit gündelik temaslar neticesinde bulaşmasının mümkün olmadığı belirtildi.
29.04.2022Gündem
Doğumdan sonra şişkinliği geçmedi! Şoke eden detay ortaya çıktı
Doğumdan sonra şişkinliği geçmedi! Şoke eden detay ortaya çıktıGaziantep'te doğumun ardından geçmeyen şişkinlik ve şiddetli kasık ağrısından dolayı zor günler geçiren Özden Özcan, 20 santimlik kistten ameliyatla kurtuldu.
26.04.2022Gündem
‘İlk botoks yaptıranlardanım’
‘İlk botoks yaptıranlardanım’Şarkıcı Yonca Evcimik, Dreamtürk TV’de ekrana gelen ‘Gülay Kamaz’la Hayata Dair’ programına estetisyen Selin Sohtorikoğlu ve jinekolog Hüseyin Kılıç’la konuk oldu.
12.04.2022Cadde
DNA'sı iç çamaşırında tespit edilmişti! Klinikte cinsel saldırı davasında flaş gelişme
DNA'sı iç çamaşırında tespit edilmişti! Klinikte cinsel saldırı davasında flaş gelişmeAnkara'da yanında çalışan veteriner Ç.B.'ye (23) cinsel saldırıda bulunduğu suçlamasıyla tutuksuz yargılanan hayvan hastanesi sahibi Prof. Dr. Hasan Bilgili'nin yurt dışına çıkış yasağı adli kontrol tedbirine, DNA örneğinin Ç.B.'nin iç çamaşırında tespit edildiğine ilişkin adli tıp kurumu raporu üzerine haftada 3 günü imza atma yükümlülüğü de eklendi.
23.03.2022Gündem
Veterinere cinsel saldırı davasında sanığın DNA'sı mağdurun iç çamaşırında tespit edildi
Veterinere cinsel saldırı davasında sanığın DNA'sı mağdurun iç çamaşırında tespit edildiAnkara'da, hayvan hastanesi sahibi Prof. Dr. Hasan Bilgili'nin veteriner Ç.B.'ye (23) cinsel saldırıda bulunduğu suçlamasıyla yargılandığı davada İstanbul Adli Tıp Kurumu'ndan beklenen rapor geldi.
16.03.2022Gündem
Cinsel saldırı mağduru veteriner: Polise kendimi ifade etmekte zorlandım
Cinsel saldırı mağduru veteriner: Polise kendimi ifade etmekte zorlandımAnkara'da, hayvan hastanesi sahibi Prof. Dr. Hasan Bilgili’nin veteriner Ç.B.'ye (23) cinsel saldırıda bulunduğu suçlamasıyla yargılandığı davaya ilişkin delilerin bir kısmının kaybolmasına neden olduğu iddia edilen 3 polisin 'görevi kötüye kullanmak' suçundan yargılanmalarına başlandı. Cinsel saldırı mağduru veteriner Ç.B. yaşadıklarını mahkemede anlattı.
8.03.2022Gündem
Tedavide kendi spermlerini kullanan doktor en az 21 çocuğun babası çıktı
Tedavide kendi spermlerini kullanan doktor en az 21 çocuğun babası çıktıHollanda'nın Leiden kentinde 1973-1986 yılları arasında, kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak çalışan Dr. Jos Beek'in, doğurganlık tedavileri sırasında kendi spermlerini kullandığı belirlendi. Dr. Beek, en az 21 çocuğun babası.
1.02.2022Dünya
Kim’in eşi ponpon kız çıktı
Kim’in eşi ponpon kız çıktıKuzey Kore’de diktatör Kim Jong-un'un eşi Ri Sol-ju'nun evlenmeden önce amigo takımında ponpon kız olduğu ve bir dönem şarkıcılık yaptığı iddia edildi.
11.01.2022Dünya
'Hormon' dediler, 'Kovid' dediler... Teşhisten bir gün sonra öldü!
'Hormon' dediler, 'Kovid' dediler... Teşhisten bir gün sonra öldü!İngiltere genç modelin ihmal nedeniyle trajik bir şekilde hayatını kaybetmesiyle çalkalanıyor.
8.01.2022Dünya
Ölümü göze alıp kaçarak evlendi, çocuğu olduktan sonra gelinlik giydi
Ölümü göze alıp kaçarak evlendi, çocuğu olduktan sonra gelinlik giydiBartın’da yaşayan kelebek hastası Semra Sevinç, hastalığı nedeni ile ölümü beklemek yerine aşka yelken açmayı seçti. İnternetten tanıştığı Erkan Sevinç ile dünyaevine giden Semra Sevinç’in bu evlilikten bir de çocuğu oldu. Çocuğunu dünyaya getirdikten sonra Diyarbakır’da 40 gün yoğun bakımda kalan Sevinç, hastaneden çıkar çıkmaz gelinlik giyip tarihi On Gözlü Köprü üstünde halay çekti.
27.12.2021Yaşam
Ölümü göze alıp kaçarak evlendi, çocuğu olduktan sonra gelinlik giydi
Ölümü göze alıp kaçarak evlendi, çocuğu olduktan sonra gelinlik giydiBartın’da yaşayan kelebek hastası Semra Sevinç, hastalığı nedeni ile ölümü beklemek yerine aşka yelken açmayı seçti. İnternetten tanıştığı Erkan Sevinç ile dünyaevine giden Semra Sevinç’in bu evlilikten bir de çocuğu oldu. Çocuğunu dünyaya getirdikten sonra Diyarbakır’da 40 gün yoğun bakımda kalan Sevinç, hastaneden çıkar çıkmaz gelinlik giyip tarihi On Gözlü Köprü üstünde halay çekti.
27.12.2021Gündem
Menopoz döneminde dikkat edilmesi gerekenler
Menopoz döneminde dikkat edilmesi gerekenlerKadın hayatının doğal bir parçası olan menopoz dönemi, fiziksel ve ruhsal önemli değişikliklerin meydana geldiği bir süreçtir. Kadınlarda; meme kanseri, yumurtalık (over) kanseri, rahim kanseri, rahim ağzı kanseri gibi ciddi hastalıklarla en sık menopoz yaş grubunda karşılaşılmaktadır. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Meral Sönmezer, menopoz döneminde dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgi verdi.
Veterinere cinsel saldırıda 3 polise dava
Veterinere cinsel saldırıda 3 polise davaAnkara'da, hayvan hastanesi sahibi Prof. Dr. Hasan Bilgili'nin, yanında çalışan veteriner Ç.B.'ye (23) cinsel saldırıda bulunduğu suçlamasıyla tutuksuz yargılandığı davaya ilişkin olayla ilgili 2 kamera kaydı da dahil delilerin bir kısmının kaybolmasına neden olduğu iddia edilen 3 polis hakkında 'görevi kötüye kullanmak' suçundan 1 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
20.11.2021Gündem
Veterinere cinsel saldırı davasında rapor tepkisi
Veterinere cinsel saldırı davasında rapor tepkisiAnkara'da, Prof. Dr. Hasan Bilgili ve yardımcısı Serkan Durmaz'ın, veteriner Ç.B.'ye (23) cinsel saldırıda bulundukları, jinekolog Hüseyin Şenyurt'un da delilleri yok ettiği suçlamasıyla tutuksuz yargılandıkları davada, Ç.B.’nin avukatı Aslıhan Koçak, adli tıp kurumundan beklenen raporun gelmemesine tepki göstererek, "Geç gelen adalet herkesi mağdur ediyor" dedi.
17.11.2021Gündem
9 Harfli Kelimeler Nelerdir? En Çok Kullanılan 9 Harf İçeren Kelimeler
9 Harfli Kelimeler Nelerdir? En Çok Kullanılan 9 Harf İçeren KelimelerÜlkemizde kullanılan 9 harfli kelimelerin bazıları tamlama, bazıları ise birleşik isimdir. 9 harfli şehirler ve ilçeler, birleşik isimler arasında yer alır. Örnekler: 1- Çanakkale 2- Eskişehir 3- Gaziantep 4- Yenibosna 5- Şehremini 6- Gümüşhane 7- Şanlıurfa 8- Kırıkkale 9 harfli kelimeler nelerdir tüm detayları ile derledik.
25.10.2021Eğitim
G İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu G Harfi İle Biten Kelimeler Listesi
G İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu G Harfi İle Biten Kelimeler ListesiTürkçe, dil bilgisi ve kelime bilgisi olarak zengin bir dil olup kelime haznesinde birden fazla dilden kelimeler barındırır. Özellikle bilgi yarışması ve bulmaca gibi eğlence aktivitelerinde ise kelime bilgisine dayalı sorular ile karşılaşmak mümkündür. Bu sorulardan bir tanesi ise g harfi ile biten kelimeler nelerdir? Sonu g harfi ile biten kelimeler listesini sizler için derledik.
8.10.2021Eğitim
Veterinere cinsel istismar davası sanığına 1 yıl 8 ay hapis
Veterinere cinsel istismar davası sanığına 1 yıl 8 ay hapisAnkara’da, veteriner Ç.B.'ye Prof. Dr. Hasan Bilgili ile birlikte cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla yargılanan yardımcısı veteriner hekim Serkan Durmaz, 'yetkisiz tıbbı müdahalede bulunmak' suçundan yargılandığı ikinci davada 1 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı. Ç.B., "Bu davadan ceza alması, diğer davada tüm sanıkların ceza alması için bir umut oldu" dedi.
16.09.2021Gündem
Hamilelikte Adet Olacakmış Gibi Ağrı Olur Mu? Gebelik Belirtisi Mi?
Hamilelikte Adet Olacakmış Gibi Ağrı Olur Mu? Gebelik Belirtisi Mi?Hamilelik kadınlar için en önemli dönemlerden birisidir. Oldukça detaylı bir konu olan hamilelik hakkında pek çok anne adayı bazı konuları merak etmektedir. Bunlardan birisi de adet ağrılarıdır. Hamilelik dönemlerinde kadınlarda görülen ağrıların neden olduğu araştırılan konular arasında yer almaktadır. Peki, hamilelikte adet olacakmış gibi ağrı olur mu? Gebelik belirtisi mi? Sizlere hamilelikte adet ağrıları hakkında merak edilenleri detaylıca derledik.
11.09.2021Sağlık
Son dakika... Jinekolog muayenehanesindeki cinayetin gerekçeli kararı belli oldu
Son dakika... Jinekolog muayenehanesindeki cinayetin gerekçeli kararı belli olduİstanbul Kâğıthane’de 2005 yılında ağzı bantlı halde 23 yerinden bıçaklanmış olarak bulunan Mualla Irmak cinayetinde, 15 yıl sonra yakalanarak ağırlaştırılmış müebbet ve 10 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırılan Mohammed Kamal Majid Berkhtar hakkındaki hükmün gerekçesi belli oldu. Mahkeme gerekçesinde, Mualla Irmak'ın ağzının kapatılmasında kullanılan koli bandı iç yüzeyinde parmak izi bulunan sanığın 6 farklı sahte isim kullanarak neden 15 yılı aşkın bir süre gizlenmiş olduğuna mantıklı bir açıklama getiremediği vurgusu yaptı.
27.07.2021Gündem
Son dakika... Mualla Irmak cinayetinde 16 yıl sonra karar
Son dakika... Mualla Irmak cinayetinde 16 yıl sonra kararİstanbul Şişli’de 2005 yılında ağzı bantlı halde 23 yerinden bıçaklanmış olarak çalıştığı muayenehanede bulunan 45 yaşındaki Mualla Irmak cinayetinde 16 yıl sonra karar çıktı. Mahkeme, Mohammed Kamal Majid Berkhtar’ı, “kasten öldürme” ve “cinsel saldırı” ağırlaştırılmış müebbet ve 10,5 yıl hapis cezasına çarptırdı. Mualla Irmak’ın eşi ve kızı, Irmak’ın genital bölgesinde DNA’sı bulunan doktor Mustafa Arslan’a dava açılmamasına tepki gösterdi.
30.06.2021Gündem
16 yıl önceki cinayete yeni dava! İlk kez hakim karşısında
16 yıl önceki cinayete yeni dava! İlk kez hakim karşısındaİstanbul Şişli’de 2005 yılında ağzı bantlı halde 23 yerinden bıçaklanmış olarak çalıştığı muayenehanede bulunan 45 yaşındaki Mualla Irmak cinayetinde 16 yıl sonra bir sanık hakim karşısına çıktı. Cinayeti Serkan G.’nin işlediğini söyleyen tutuklu sanık Muhammed Kamal Majid Berkhtark, “Odaya girdiğimde maktul kan revan içindeydi. Benim de bıçaklamamı istedi. Yapmazsam beni de öldürecekti. Bir kere bıçaklayıp kaçtım. Kadının öldüğünü 1 yıl sonra öğrendim” dedi.
11.06.2021Gündem
J İle Başlayan Kelimeler Nelerdir? J Harfiyle Başlayan En Çok Kullanılan Kelimeler
J İle Başlayan Kelimeler Nelerdir? J Harfiyle Başlayan En Çok Kullanılan KelimelerTürkçe alfabesi toplam 29 kelimeden oluşur. Latin alfabesi olan Türkçe alfabede toplam 8 sesli, 21 sessiz harf bulunur. Sessiz harflerden biri "J" harfidir. Bu harf alfabemizde 13. sırada olan harftir. Peki "J" ile başlayan kelimeler nelerdir? J harfiyle başlayan en çok kullanılan kelimeler hangileridir? İşte, bilinmesi gereken tüm detaylar.
1.05.2021Eğitim
Profesörden şok sözler! 'Ben hayvan terbiyecisiyim'
Profesörden şok sözler! 'Ben hayvan terbiyecisiyim'Ressam Şeli Benhabib, kendisine şiddet uyguladığını ileri sürdüğü eşi Prof. Dr. Moşe Benhabib'i savcılığa ihbar etti. Mahkeme, Prof. Dr. Benhabib'i 5 ay hapis cezasına çarptırdı.
24.04.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Jinekolog ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.