John Williams

John Williams

Son dakika John Williams haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan John Williams gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan John Williams haber sayfamızda...

John Williams

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 641 john williams haberi bulunmuştur.
'Bu yıl faiz oranlarını düşürmemizi bekliyorum'
'Bu yıl faiz oranlarını düşürmemizi bekliyorum' New York Fed Başkanı John Williams, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) bir sonraki hamlesinin muhtemelen faiz oranı hedefinde bir indirim olacağını yineledi.
1.03.2024 Uzmanpara
'Bu yıl 3 faiz indirimi makul'
'Bu yıl 3 faiz indirimi makul' New York Fed Başkanı John Williams yüzde 2 enflasyon hedefine gidişte hala uzun bir yol olduğunu, bu yıl 3 faiz indiriminin makul bir başlangıç noktası olmasını beklediğini belirtti.
29.02.2024 Uzmanpara
'Bir süre daha kısıtlayıcı duruşu sürdüreceğiz'
'Bir süre daha kısıtlayıcı duruşu sürdüreceğiz' New York Fed Başkanı John Williams, Wall Street'in hızlı faiz indirimi beklentilerine karşı çıkarak bunun ancak ABD Merkez Bankası'nın (Fed) enflasyonun %2'lik hedefine yaklaştığına ikna olmasıyla gerçekleşeceğini söyledi.
11.01.2024 Uzmanpara
'Şu anda faiz indiriminden bahsetmiyoruz'
'Şu anda faiz indiriminden bahsetmiyoruz' New York Fed Başkanı John Williams faiz indirimlerinin şu anda merkez bankası için bir tartışma konusu olmadığını söyledi.
18.12.2023 Uzmanpara
'Enflasyon beklentileri cesaret verici'
'Enflasyon beklentileri cesaret verici' New York Fed Başkanı John Williams uzun vadeli enflasyon beklentilerinin cesaret verici bir şekilde istikrarlı olduğunu ve enflasyon baskılarının azalmasını memnuniyetle karşıladığını söyledi.
29.11.2023 Uzmanpara
'Faizler bir süre daha yüksek kalmalı'
'Faizler bir süre daha yüksek kalmalı' New York Fed Başkanı John Williams enflasyonu ABD Merkez Bankası'nın (Fed) yüzde 2'lik hedefine geri getirmek için faiz oranlarının bir süre daha yüksek kalması gerekeceğini söyledi.
19.10.2023 Uzmanpara
Fed yetkilisinden faiz indirimi öngörüsü
Fed yetkilisinden faiz indirimi öngörüsü New York Fed Başkanı John Williams faiz oranlarının gelecek yıl düşmeye başlamasını beklediğini söyledi. Ancak Williams gelecek yılın ilk yarısında bir faiz indiriminin verilere ve enflasyona bağlı olacağını belirtti.
7.08.2023 Uzmanpara
'Faizlerin yeniden artırılması gerekli olabilir'
'Faizlerin yeniden artırılması gerekli olabilir' New York Fed Başkanı John Williams faizlerin yeniden artırılmasının gerekli olabileceğine işaret etti.
6.07.2023 Uzmanpara
Dolar bugün ne kadar oldu?
Dolar bugün ne kadar oldu? Dolar/TL haftanın dördüncü işlem gününe 26.07’nin üzerinde başladı.
6.07.2023 Uzmanpara
ABD verisiyle altında yön değişti
ABD verisiyle altında yön değişti Geçtiğimiz gün ABD Merkez Bankası (Fed) toplantı tutanaklarının yayınlanmasıyla birlikte altın fiyatlarında düşüş görülmüştü. Bugün sabah saatleri itibarıyla yükseliş gösteren altın fiyatlarında yön ABD'de açıklanan kritik veri sonrası değişti. İşte detaylar...
6.07.2023 Uzmanpara
Sesleri gören deha
Sesleri gören deha Sinema tarihinin unutulmaz film müziği bestecisi Ennio Morricone’yi kaybedeli üç sene oldu. “Ennio” onun hayatına ve eserlerine ışık tutan, etkileyici bir belgesel.
25.06.2023 Kültür Sanat
Dolar kaç liradan işlem görüyor?
Dolar kaç liradan işlem görüyor? Dolar/TL haftanın üçüncü işlem gününe 19.71’in üzerinde başladı.
17.05.2023 Uzmanpara
İşte altın fiyatlarında son durum
İşte altın fiyatlarında son durum Haftaya yükselişle başlayan altın fiyatları geçtiğimiz gün keskin düşüş gösterdi. Ons altın 2 hafta sonra kritik seviyenin altına sarktı. Bu durum gram altın fiyatını da etkiledi. İşte detaylar...
17.05.2023 Uzmanpara
'İhtiyaç olursa Fed faizleri artırır'
'İhtiyaç olursa Fed faizleri artırır' New York Fed Başkanı John Williams eğer ihtiyaç olursa ABD Merkez Bankası'nın (Fed) faizleri yeniden artıracağını söyledi.
10.05.2023 Uzmanpara
ABD'nin enflasyonu açıklandı
ABD'nin enflasyonu açıklandı ABD'de mart ayında yıllık enflasyon yüzde 5 ile beklentilerin altında gerçekleşti.
12.04.2023 Ekonomi
'Bir kez daha faiz artırımı makul'
'Bir kez daha faiz artırımı makul' New York Fed Başkanı John Williams bir kez daha faiz artırımına gitmenin makul bir başlangıç olduğunu söyledi.
11.04.2023 Uzmanpara
'Son veriler daha fazla faiz artışını destekliyor'
'Son veriler daha fazla faiz artışını destekliyor' New York Fed Başkanı John Williams, ABD'de açıklanan son verilerin daha fazla faiz artırımı ihtimalini canlı tuttuğunu söyledi.
15.02.2023 Uzmanpara
Bu duvarların sesi var
Bu duvarların sesi var "If These Walls Could Sing", müzik tarihinin meşhur mu meşhur kayıt stüdyosu Abbey Road hakkında bir belgesel. Üstelik belgeselin yönetmeni, bizzat Abbey Road kelimelerini hafızalarımıza nakşeden The Beatles üyesi Paul McCartney’in kızı Mary McCartney...
15.01.2023 Pazar
Viyana’dan dünyaya yeni yıl hediyesi
Viyana’dan dünyaya yeni yıl hediyesi 2023 ona yüklediğimiz tüm anlamların üstesinden gelebilecek mi bilinmez ama iyi bir başlangıç için klasik müzik olmazsa olmazımız. Viyana Filarmoni Orkestrası’nın geleneksel yeni yıl konserini dinlerken yılbaşı coşkusunu uzatmak istersen sevgili Okur, bu tarihleri not etmelisin...
1.01.2023 Kültür Sanat
'Uzun vadeli enflasyon beklentileri stabil'
'Uzun vadeli enflasyon beklentileri stabil' New York Fed Başkanı John Williams fiyatlardaki son artışlara rağmen uzun vadeli enflasyon beklentilerinin stabil seyrettiğini belirtti, ancak geleceğe yönelik büyük belirsizlikler olduğu uyarısını yaptı.
9.11.2022 Uzmanpara
John Williams rekora koşuyor
John Williams rekora koşuyor Steven Spielberg’ün kendi hayatından izler taşıyan yeni filmi “The Fabelmans”ın önümüzdeki sene Oscar’ın güçlü adaylarından olacağı neredeyse kesin gibi.
24.09.2022 Kültür Sanat
Seyirci sizi asla unutmaz, unutamaz!
Seyirci sizi asla unutmaz, unutamaz! Efsanevi besteci Henry Mancini ve büyük usta Peter Sellers’ın iş birliği beyaz perdenin unutulmaz filmlerini çıkardı ortaya. “Pembe Panter” serisi ve “The Party” desek yeterli olur. Gelin onları başka bir usta, Sevin Okyay’la yâd edelim...
31.07.2022 Kültür Sanat
John Williams’tan emeklilik sinyali
John Williams’tan emeklilik sinyali Bu sene 90 yaşına basan, sinemanın efsane bestecisi John Williams şu anda üzerinde çalıştığı “Indiana Jones 5”in son filmi olabileceğini açıkladı ve emeklilik sinyalleri verdi. Ancak müziği tamamen bırakmak niyetinde değil; kararı sinemaya yönelik görünüyor.
3.07.2022 Kültür Sanat
'Faizin yüzde 3.5-4'e çıkarılması makul'
'Faizin yüzde 3.5-4'e çıkarılması makul' New York Fed Başkanı John Williams bu yıl ve gelecek yıl faizin biraz hızlı yükseltilmesi gerektiğini, faizin yüzde 3.5-4 seviyesine çıkarılmasının makul olacağını değerlendirdiğini söyledi.
28.06.2022 Uzmanpara
'ABD'de cari enflasyon şoku geçici'
'ABD'de cari enflasyon şoku geçici' New York Fed tarafından yapılan ankete göre ABD'de tüketiciler cari enflasyonist şokun geçici olmasını bekliyor ve fiyatların uzun vadede düşeceğini, sabit kalacağını öngörüyor.
27.05.2022 Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

John Williams ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.