Kelly Craft

Kelly Craft

Son dakika Kelly Craft haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kelly Craft gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kelly Craft haber sayfamızda...

Kelly Craft

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 59 kelly craft haberi bulunmuştur.
Biden yönetiminden ikinci ziyaret
Biden yönetiminden ikinci ziyaret ABD Başkanı Joe Biden yönetiminden Türkiye’ye ikinci ziyaret cuma günü gerçekleşecek.
2.06.2021Dünya
Son dakika... Sıcak gelişme! Yarın Türkiye'ye geliyor
Son dakika... Sıcak gelişme! Yarın Türkiye'ye geliyorSon dakika haberine göre, ABD'nin Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Greenfield, Haziran ayında Türkiye'yi ziyaret edecek. Büyükelçi Greenfield, ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Wendy Sherman'ın geçen haftaki ziyaretinin ardından, "Türkiye'ye gelecek ikinci üst düzey ABD'li yetkili" olacak.
1.06.2021Dünya
Kelly Craft CNN TÜRK’e konuştu: Türkiye’nin adımı ezber bozar
Kelly Craft CNN TÜRK’e konuştu: Türkiye’nin adımı ezber bozarAmerika'nın eski Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Kelly Craft CNN TÜRK’e konuştu. Craft, İsrail-Filistin geriliminden Türkiye-Mısır temaslarına kadar birçok konuyu değerlendirdi. "Türkiye'nin bu adımı Orta Doğu'da ezber bozar" dedi. Hilken Doğaç Boran'ın özel röportajı.
14.05.2021Haberler
Kelly Craft CNN TÜRK’e konuştu: Türkiye’nin adımı ezber bozar
Kelly Craft CNN TÜRK’e konuştu: Türkiye’nin adımı ezber bozarAmerika'nın eski Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Kelly Craft CNN TÜRK’e konuştu. Craft, İsrail-Filistin geriliminden Türkiye-Mısır temaslarına kadar birçok konuyu değerlendirdi. "Türkiye'nin bu adımı Orta Doğu'da ezber bozar" dedi. Hilken Doğaç Boran'ın özel röportajı.
14.05.2021Dünya
Biden ilk gününe Trump'ın politikalarını geri çevirerek başlayacak
Biden ilk gününe Trump'ın politikalarını geri çevirerek başlayacakABD'in yeni lideri Joe Biden, 100 günde 100 milyon Amerikalının aşılanması, 1,9 trilyon dolarlık kurtarma paketi, Paris İklim Anlaşması'na yeniden katılma gibi planları hayata geçirmeyi hedefliyor. Cinsiyet ve ırk eşitliğini gözeten Biden'ın kabinesinde ilk kez kadın başkan yardımcısı, ilk siyah savunma bakanı ve ilk yerli Amerikalı olacak.
20.01.2021Dünya
Pompeo duyurdu... ABD'den flaş Tayvan kararı!
Pompeo duyurdu... ABD'den flaş Tayvan kararı!ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, ABD'nin Tayvan'la ilişkilerindeki tüm kısıtlamaları kaldırdıklarını duyurdu.
9.01.2021Dünya
Yeni anlaşmalar yolda...
Yeni anlaşmalar yolda...İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, başka Arap ve İslam ülkelerinin beklenenden daha kısa sürede ülkesiyle normalleşme sürecine gireceğini iddia etti.
26.12.2020Dünya
ABD ve Çin'in corona virüs kavgası! 'Tiksindim ve utanıyorum'
ABD ve Çin'in corona virüs kavgası! 'Tiksindim ve utanıyorum'ABD yönetimin yeni tip Coronavirüs (Kovid-19) salgınından Çin'i sorumlu tutması iki ülkenin Birleşmiş Milletler büyükelçileri arasında sert atışmalara neden oldu.
24.09.2020Dünya
Trump'ın katılmadığı BM zirvesinde Şi uluslararası sistemi savundu
Trump'ın katılmadığı BM zirvesinde Şi uluslararası sistemi savunduABD Başkanı Donald Trump, Birleşmiş Milletler'in ''tarihi'' olarak nitelendirdiği 75. yıl dönümünü anmak için düzenlenen yüksek düzeyli zirveye, listede ismi olmasına rağmen katılmazken, Çin Devlet Başkanı Şi Cinping, merkezinde BM olan uluslararası sistemi ve uluslararası iş birliğini savundu.
21.09.2020Dünya
ABD, İran'a silah ambargosunun uzatılması teklifini revize etti
ABD, İran'a silah ambargosunun uzatılması teklifini revize ettiABD, İran'a yönelik silah ambargosunu kalıcı hale getirmek üzere Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyine (BMGK) sunacağı karar taslağında değişikliğe gitti.
12.08.2020Dünya
ABD'den Libya açıklaması: Hafter'e destek veren tüm dış güçlere karşıyız
ABD'den Libya açıklaması: Hafter'e destek veren tüm dış güçlere karşıyızABD'nin BM Daimi Temsilcisi Kelly Craft, Libya'da tüm dış askeri müdahalelere karşı olduklarını belirterek ''Libya'da Rus hükümetinin LNA (Hafter) güçlerine destek için savaşan vekalet savaşçıları (Wagner) dahil, hiçbir yabancı paralı askere ya da güce yer yok.'' dedi.
8.07.2020Dünya
Son dakika... ABD Esad rejimi için harekete geçiyor! Trump sinyali vermişti
Son dakika... ABD Esad rejimi için harekete geçiyor! Trump sinyali vermiştiGelen son dakika haberlerine göre; ABD'nin Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Kelly Craft, Trump yönetiminin, Suriye'de rejimin askeri zafer kazanmasını engellemek, rejimi ve müttefiklerini müzakere masasına döndürmek için yaptırımlar uygulayacağını açıkladı.
17.06.2020Dünya
‘Kovid’ çekişmesi sivilleri vurdu!
‘Kovid’ çekişmesi sivilleri vurdu!ABD ve Çin arasındaki gerilim Suriye’ye yardım konulu BMGK toplantısına da yansıdı. İki ülke arasındaki çekişme nedeniyle Güvenlik Konseyi’nde yardım kararları dahi çıkarılamıyor.
21.05.2020Dünya
Guterres’ten 8 uyarı!
Guterres’ten 8 uyarı!Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Guterres, BM Güvenlik Konseyi’ne birlik ve salgına karşı mücadele çağrısı yaptı. Guterres, salgının beraberinde getirdiği 8 riske de dikkat çekti.
11.04.2020Dünya
Guterres'ten BMGK'ye covid-19'a karşı birlik ve mücadele çağrısı
Guterres'ten BMGK'ye covid-19'a karşı birlik ve mücadele çağrısıBirleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, 2. Dünya Savaşı'ndan bu yana uluslararası barış ve güvenliğe en büyük tehdit uyarılarına ve küresel işbirliği çağrılarına rağmen yeni tip corona virüs (covid-19) konusunda uzun süre adım atmamakla eleştirilen BM Güvenlik Konseyi'ne birlik ve salgına karşı mücadele çağrısında bulundu.
10.04.2020Dünya
Son dakika | ABD'den çok kritik İdlib açıklaması: Türkiye'ye destek konusunda tüm seçenekleri değerlendiriyoruz
Son dakika | ABD'den çok kritik İdlib açıklaması: Türkiye'ye destek konusunda tüm seçenekleri değerlendiriyoruzABD Dışişleri Bakanı Pompeo, İdlib'te Türkiye’nin kendini savunma hakkı olduğunu ve destek konusunda tüm seçenekleri değerlendirdiklerini söyledi.
5.03.2020Dünya
Moskova öncesi  yoğun diplomasi
Moskova öncesi yoğun diplomasiCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in görüşmesi öncesi Ankara’da yoğun diplomasi trafiği yaşandı.
5.03.2020Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Daimi Temsilcisi Craft’ı kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Daimi Temsilcisi Craft’ı kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD'nin Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Kelly Craft'ı kabul etti.
4.03.2020Siyaset
Son dakika! Ankara'da ABD heyetiyle kritik görüşme
Son dakika! Ankara'da ABD heyetiyle kritik görüşmeCumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'ın ABD’nin BM Daimi Temsilcisi Craft ve Suriye Özel Temsilcisi Jeffrey ile görüşmesinde İdlib konusu ele alındı. Kalın'ın Craft ve Jeffrey ile görüşmesinde, yürütülen operasyonla Suriye'de barışçıl ve siyasi çözümün amaçlandığı vurgulandı. Kalın, Suriye’de siyasi çözüm için Anayasa Komitesi çalışmalarının hızlandırılması, özgür ve adil seçim ortamının oluşturulması gerektiğini ifade etti
4.03.2020Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Görüşmeden beklentimiz ateşkesin süratle sağlanması
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Görüşmeden beklentimiz ateşkesin süratle sağlanmasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'le yarın gerçekleştireceği görüşmeden beklentilerinin ateşkesin süratle sağlanması olduğunu söyledi. ABD’den gelen mühimmat desteği açıklamasında ise “Bu tür taleplerimizi Sayın Trump’a ilettim” yorumunu yaptı.
4.03.2020Gündem
Jeffrey Pentagon’a direniyor
Jeffrey Pentagon’a direniyorAnkara bir yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Rusya ziyaretine hazırlanırken, bir yandan da ABD ve AB yetkilileriyle hızlı bir trafikte görüşmelerini sürdürüyor.
4.03.2020Gündem
Hatay'daki ABD heyetinden açıklama
Hatay'daki ABD heyetinden açıklamaABD'li yetkililer, Türk askerinin Suriye'deki krize barışçıl ve siyasi bir çözüm bulunması için mücadele ettiğini belirterek, Türkiye'nin ABD ve NATO'dan bulunduğu taleplerin değerlendirildiğini bildirdi.
3.03.2020Haberler
Hatay'daki ABD heyetinden açıklama: Suriye'de kalıcı bir ateşkes sağlanmalı
Hatay'daki ABD heyetinden açıklama: Suriye'de kalıcı bir ateşkes sağlanmalıABD'li yetkililer, Türk askerinin Suriye'deki krize barışçıl ve siyasi bir çözüm bulunması için mücadele ettiğini belirterek, Türkiye'nin ABD ve NATO'dan bulunduğu taleplerin değerlendirildiğini bildirdi.
3.03.2020Gündem
ABD heyeti, İdlib için Türkiye’de
ABD heyeti, İdlib için Türkiye’deSuriye’deki gelişmeleri ele almak üzere ABD’nin BM Daimi Temsilcisi Kelly Craft ve Trump’ın Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey dün Ankara’ya geldi.
3.03.2020Siyaset
ABD'li Jeffrey ve Craft Türkiye'ye geldi
ABD'li Jeffrey ve Craft Türkiye'ye geldiABD'nin Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Kelly Craft ile Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey Türkiye'ye geldi.
2.03.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

abdKelly Craftsuriyetürkiyecorona virüs

Kelly Craft ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.