Kemal Ayyıldız

Kemal Ayyıldız

Son dakika kemal ayyıldız haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kemal ayyıldız gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kemal ayyıldız haber sayfamızda...

Kemal Ayyıldız

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 186 kemal ayyıldız haberi bulunmuştur.
Öğretim üyesi Aylin Sözer’i canice öldüren sanık: ‘Beni idam edin’
Öğretim üyesi Aylin Sözer’i canice öldüren sanık: ‘Beni idam edin’Maltepe'de öğretim görevlisi Dr. Aylin Sözer’i boğazını keserek öldüren ve cesedi yakmaya çalışan Kemal Ayyıldız, ağırlaştırılmış müebbet hapis talebiyle yargılandığı davada, “Benim Aylin Sözer’i öldürmek gibi bir kastım ve amacım olmadı. Ben yediğim darbeden sonra ne olduğunu hatırlamıyorum. Ben sadece doğruyu istiyorum. Eğer bulamıyorsanız bana istediğiniz cezayı verin, hatta beni idam edin. Etmezseniz ben intihar ederim” diyerek kendini savundu.
6.04.2022Gündem
'Kırmızı saçlı öğretmen' çalıştığı üniversitede anıldı
'Kırmızı saçlı öğretmen' çalıştığı üniversitede anıldıGeçen yıl boğazı kesilip, yakılarak öldürülen ve çevresinin 'İyilik Meleği', 'Kırmızı Saçlı Öğretmen' diye tanımladığı Dr. Aylin Sözer, ölümünün birinci yıl dönümü yaklaşırken çalıştığı üniversitede anıldı.
8.12.2021Gündem
Aylin hocanın katili hakim karşısında! 'Bana tuzak kuruldu'
Aylin hocanın katili hakim karşısında! 'Bana tuzak kuruldu'Maltepe’de yaşayan öğretim görevlisi 48 yaşındaki Dr. Aylin Sözer’i bıçaklayarak öldüren ve ardından evde yangın çıkararak delilleri karartmaya çalışan Kemal Ayyıldız hakim karşısına çıktı. Savunmasında Aylin Sözer’i kendisinin öldürmediğini, evde başka bir kişinin olduğunu söyleyen sanık, “Ben içeri girince beni bayılttı. Kendime geldiğimde Aylin’in cansız bedeni yerde yatıyordu. Aylin mezara girdi ben de diri diri mezara girdim. Hiçbir farkımız yok” dedi.
8.10.2021Gündem
O cani hakkında şok eden iddianame! Polisleri de yakmaya çalışmış
O cani hakkında şok eden iddianame! Polisleri de yakmaya çalışmışGeçtiğimiz yılın son günleri, Türkiye sarsıcı bir cinayetle ürperdi. İstanbul Maltepe'deki evinde akademisyen Aylin Sözer katledildi. Katil zanlısı Kemal Ayyıldız talihsiz kadını katletmiş, cinayeti örtbas etmek için Sözer'in asistanına para istediğine dair mesajlar göndermişti. Eve gelen polisler Kemal Ayyıldız'ı yakalamak istemiş, polislere direnmişti. İşte korkunç olayın ayrıntıları…
22.06.2021Gündem
Son dakika... Akademisyen Aylin Sözer'in katiline istenen ceza belli oldu
Son dakika... Akademisyen Aylin Sözer'in katiline istenen ceza belli olduİstanbul Aydın Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Okul Öncesi Öğretmenliği Bölüm Başkanı olarak görev yapan Dr. Öğretim Üyesi Aylin Sözer'i, Maltepe'deki evinde öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan sanık hakkında, ağırlaştırılmış müebbet ve 35 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle iddianame  hazırlandı.
10.06.2021Gündem
Aylin hocanın cenazesi gasilhaneden alındı
Aylin hocanın cenazesi gasilhaneden alındıİstanbul Maltepe’de evinde feci şekilde öldürülen akademisyen Aylin Sözer'in cenazesi Kartal'daki gasilhaneden alındı, cenaze törenin düzenleneceği Maltepe Gülsuyu Mezarlığı'na götürüldü.
31.12.2020Gündem
Son dakika... Aylin Sözer cinayetinde yeni detaylar ortaya çıktı! Saat 08.50, adım adım dehşet...
Son dakika... Aylin Sözer cinayetinde yeni detaylar ortaya çıktı! Saat 08.50, adım adım dehşet...Gelen son dakika haberine göre, öğretim görevlisi Dr. Aylin Sözer’i boğazını bıçakla kestikten sonra yakarak öldüren Kemal Ayyıldız’ın, cinayeti planladığı ihtimali üzerinde duruluyor. Kemal Ayyıldız’ın, Aylin Sözer’in cep telefonundan öğrencisine para göndererek kuryeyle almaya çalışması, kardeşinin hesabına EFT ile 260 bin TL göndermesi cinayetin para almak için planlı bir şekilde işlendiği şüphesini kuvvetlendirdi. Öte yandan vahşice öldürülen Sözer'in oturduğu apartman ile ilgili ilginç bir detay ise dikkat çekti. İşte korkunç cinayetle ilgili yeni gelişmenin tüm ayrıntıları...
31.12.2020Gündem
Öldürüp hesabını boşaltmaya çalışmış
Öldürüp hesabını boşaltmaya çalışmışAkademisyen Aylin Sözer’i öldüren Kemal Ayyıldız’ın, Sözer’in telefonunu kullanarak banka hesabını boşaltmaya çalıştığı ortaya çıktı. Ayyıldız, “Canavarca hisle eziyet çektirerek kasten öldürmek” suçundan tutuklandı.
31.12.2020Gündem
Son dakika... Aylin Sözer'in vahşice öldüren caninin avukatı konuştu
Son dakika... Aylin Sözer'in vahşice öldüren caninin avukatı konuştuGelen son dakika haberine göre; Maltepe'de akademisyen Aylin Sözer'i öldüren Kemal Ayyıldız, "Canavarca hisle eziyet çektirerek kasten öldürmek" suçundan tutuklandı. Ayyıldız'a Barodan atanan avukat Anadolu Adliyesi önünde açıklama yaptı.
30.12.2020Gündem
Son dakika... Akademisyen Aylin Sözer'i öldüren şüpheli tutuklandı
Son dakika... Akademisyen Aylin Sözer'i öldüren şüpheli tutuklandıGelen son dakika haberine göre; Maltepe'de akademisyen Aylin Sözer'i öldüren Kemal Ayyıldız, "Canavarca hisle eziyet çektirerek kasten öldürmek" suçundan tutuklandı.
30.12.2020Gündem
Aylin Sözer için öğretim üyesi olduğu üniversitede anma töreni düzenlendi
Aylin Sözer için öğretim üyesi olduğu üniversitede anma töreni düzenlendiİstanbul Maltepe'de vahşice öldürülen akademisyen Aylin Sözer anısına öğretim görevlisi olduğu üniversitede anma töreni düzenlendi. Törende Sözer'in meslektaşları ve öğrencileri gözyaşlarına boğuldu.
30.12.2020Gündem
Aylin Sözer kimdir? Aylin Sözer nasıl öldü?
Aylin Sözer kimdir? Aylin Sözer nasıl öldü?Aylin Sözer vahşice öldürüldü. Bir kadın cinayeti daha ülkemizi yasa boğdu. Üniversitede hoca olan Aylin Sözer'i kendi evinde önce boğazı kesilerek ardından yakıcı maddeyle yakılarak öldürüldü. Eski sevgilisi olduğu iddia edilen katil Kemal Ayyıldız 'ın fotoğrafı ortaya çıktı. İşte Aylin Sözer olayına ilişkin bilinenler...
30.12.2020Gündem
Aylin Sözer cinayetinde son dakika gelişmesi! Ortaya çıktı...
Aylin Sözer cinayetinde son dakika gelişmesi! Ortaya çıktı...Gelen son dakika haberine göre, Maltepe'de akademisyen Aylin Sözer'i öldüren Kemal Ayyıldız'ın cinayeti planladığı şüphesi oluşturan deliller ortaya çıktı. DHA'nın edindiği bilgilere göre olay yerinde üzerinde kan izi de bulunduğu kaydedilen yırtık ve kirli muayene eldivenleri bulundu. Kemal Ayyıldız'ın üzerinde uyuşturucu madde ele geçirildiği de öğrenildi.
30.12.2020Haberler
Flaş... Aylin Sözer cinayetinde son dakika gelişmesi! Ortaya çıktı...
Flaş... Aylin Sözer cinayetinde son dakika gelişmesi! Ortaya çıktı...Gelen son dakika haberine göre, Maltepe'de akademisyen Aylin Sözer'i öldüren Kemal Ayyıldız'ın cinayeti planladığı şüphesi oluşturan deliller ortaya çıktı. DHA'nın edindiği bilgilere göre olay yerinde üzerinde kan izi de bulunduğu kaydedilen yırtık ve kirli muayene eldivenleri bulundu. Kemal Ayyıldız'ın üzerinde uyuşturucu madde ele geçirildiği de öğrenildi. Öte yandan zanlının Aylin Sözer'in telefonundan bir öğrencisine mesaj atarak "Sana EFT yapacağım. Bu parayı euroya çevirip sana söylediğim kişiye teslim edersin" diye yazdığı belirlendi. Ancak Aylin Sözer'in öğrencisinin, "Hocam ben bu talimatı sizin sesinizi duymadan yapmam" diye mesaj attığı ardından Aylin Sözer'in telefonunu aradığı ulaşamayınca alt katta oturan kız kardeşine durum hakkında bilgi verdiği öğrenildi.
30.12.2020Gündem
Maltepe'de Aylin Sözer'i öldüren kişinin binaya giriş anı kamerada
Maltepe'de Aylin Sözer'i öldüren kişinin binaya giriş anı kameradaİstanbul Aydın Üniversitesi’nde öğretim üyesi Aylin Sözer, Kemal Ayyıldız adlı erkek tarafından boğazı kesilerek öldürüldü. Katil, cesedi yakarken polis ekiplerince yakalandı. Vahşi cinayete tepki yağarken Türkiye, Aylin hoca için tek ses oldu. Öte yandan Aylin Sözer'i öldüren Kemal Ayyıldız'ın binaya giriş anına ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
30.12.2020Haberler
Maltepe'de Aylin Sözer'i öldüren kişinin binaya giriş anı
Maltepe'de Aylin Sözer'i öldüren kişinin binaya giriş anıGelen bir son dakika haberine göre; İstanbul Maltepe'de üniversite öğretim görevlisi Aylin Sözer'i öldüren Kemal Ayyıldız'ın binaya giriş anına ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
30.12.2020Gündem
Son dakika! Aylin Sözer cinayetinde flaş gelişme! İşte caninin fotoğrafı
Son dakika! Aylin Sözer cinayetinde flaş gelişme! İşte caninin fotoğrafıSon dakika haberlere göre, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde öğretim üyesi Aylin Sözer, Kemal Ayyıldız adlı erkek tarafından boğazı kesilerek öldürüldü. Katil, cesedi yakarken polis ekiplerince yakalandı. Vahşi cinayete tepki yağarken Türkiye, Aylin hoca için tek ses oldu. Öte yandan Aylin Sözer'i öldüren Kemal Ayyıldız'ın binaya giriş anına ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Caninin, Emniyet'teki işlemlerinin bitmesinin ardından adliyeye sevk edildiği belirtildi.
30.12.2020Gündem
Köy sakinlerinden dev Atatürk portresi
Köy sakinlerinden dev Atatürk portresiSivas’ta köy sakinleri Cumhuriyet’in 94’üncü kuruluş yıl dönümü anısına, köy yamacında 200 metre kare genişliğinde dev Atatürk portresi yaptı. Sivas’ın Yıldızeli ilçesine 26 kilometre uzaklıkta bulunan Sarıkaya köyü sakinleri, Cumhuriyet’in 94’üncü kuruluş yıldönümünü köy yamacında 200 metre kare genişliğinde Atatürk portresi yaparak andı. Kilometrelerce uzaklıktan bile görülebilen dev Atatürk portresinin yapımında 55 ton taş ve 55 ton çimento, 750 kilo polyester malzemesi kullanıldı. 4 kişi tarafından yapılan portresinin çevresine ise 94 çam fidanı dikildi. Cumhuriyetin her kuruluş yıl dönümünde ise yeni bir çam fidanı dikileceği belirtildi. Birikimlerini portre için harcadılar. Konuyla ilgili açıklama yapan Sarıkaya Köyü Derneği Başkanı Salih Elmas, dernek olarak Cumhuriyetin 94’üncü yılına yakışan bir proje hazırlamak için bu projeyi hayata geçirdiklerini belirtip, “Sağ olsunlar köylülerimizin yardımları ile destekleri ile ortaya bir şey çıkartma kararı aldık. Ne yapalım dedik. Köyümüze bir şey yapalım dedik. Ama Cumhuriyeti de Atatürk’ten ayrı tutmayalım dedik. Atatürk’ün sevgisi saygısı bizim köyde bu anlamda en üst seviyededir. Bu sevgi artık yüreklere de sığmaz. Taşmış durumda. Biz ne yapalım diye düşündük. Bu sevgi taşmazlığını bir yere resmedelim ve köyümüzün bizim için kutsal olan Colü tepesine resmedelim dedik. Biz bu projeyi eksiksiz tüm köylülerimizle imece usulü ile küçük bir çocuğun kumbarasındaki parayı dahi bozdurup, yaşlımızın hastane parasından arttırarak bize verdiği katkılar ile buraya getirdik” dedi. Dayanıklı malzemeden yapıldı. Projeyi tasarlayan Kemal Ayyıldız portrenin en az 50 yıl aşınmalara dirençli malzemeden yapıldığını belirtip, “Portremiz fiberglas karışımı bir madde ile yapıldı. Meşakkatli bir projeydi. Portrenin büyüklüğü 200 metrekare. İkinci etabımız da yanına bide aynı ölçülerde Türk bayrağı yapacağız" dedi.
11.09.2019Yaşam
Köylüler yaptı! Dev Atatürk portresi...
Köylüler yaptı! Dev Atatürk portresi...Sivas’ta köy sakinleri Cumhuriyet’in 94’üncü kuruluş yıl dönümü anısına, köy yamacında 200 metrekare genişliğinde dev Atatürk portresi yaptı
29.10.2017Gündem
Köylüler yaptı! Dev Atatürk portresi...
Köylüler yaptı! Dev Atatürk portresi...Sivas’ta köy sakinleri Cumhuriyet’in 94’üncü kuruluş yıl dönümü anısına, köy yamacında 200 metrekare genişliğinde dev Atatürk portresi yaptı
29.10.2017Gündem
Kutsal topraklarda rezil olduk!
Kutsal topraklarda rezil olduk!Gittiği, adımını attığı her yere ismimi kazımak ile ünlenen Türk halkının yeni adresi ise Mekke de Sevr Mağarası oldu!
25.07.2012Gündem
AKP, İstanbul adayını 19 Şubat'ta açıklayacak...
AKP, İstanbul adayını 19 Şubat'ta açıklayacak...AKP, İstanbul adayını 19 Şubat'ta açıklayacak...
16.02.2004Gündem
CHP kısmen tamam
CHP kısmen tamamCHP'nin Ege Bölgesi'ndeki bütün illerde göstereceği belediye başkan adayları belli oldu. İlçelerin de büyük bir bölümü belirlendi. Geri kalanlar ise haftaya açıklanacak
16.02.2004Ege
Engin Civan ve Selim Edes kurtulamadı..!
Engin Civan ve Selim Edes kurtulamadı..!Engin Civan ve Selim Edes kurtulamadı..!
19.07.2003Gündem
Civan gitti marifeti kaldı
Civan gitti marifeti kaldıCivan gitti marifeti kaldı
17.04.2000The Others

Benzer Haber Etiketleri

Kemal Ayyıldız ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.