Mamut Art Project

Mamut Art Project

Son dakika MAMUT ART PROJECT haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan MAMUT ART PROJECT gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan MAMUT ART PROJECT haber sayfamızda...

Mamut Art Project

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 37 mamut art project haberi bulunmuştur.
Mamut Art Project için vakit var
Mamut Art Project için vakit varMamut Art Project’in 2021 edisyonunun başvuruları 20 Mayıs tarihine kadar uzatıldı.
x-ist'in yeni sergisi "Kesişme VI" izleyiciyle buluşuyor
x-ist'in yeni sergisi "Kesişme VI" izleyiciyle buluşuyorx-ist’in 2004 yılında kuruluş amacı olan, genç sanatçıların evrensel fikre dayalı eser üretimini destekleme misyonu gelenekselleşen Kesişme serisiyle temelleniyor. Birçok başarılı sanatçının kariyerine ivme kazandıran Kesişme, bu edisyonunda Burak Dak, Gökhan Gökseven ve Metin Alper Kurt’un sergiye özel hazırladıkları yapıtlarına yer veriyor.
14.04.2021Kültür Sanat
Mamut Art Project başladı
Mamut Art Project başladıTürkiye genelinde 8 yıldır bağımsız yeteneklerin işlerini görünür kılan Mamut Art Project’te bu yıl 1500 başvuru arasından seçilen 49 sanatçı yer alıyor.
31.10.2020Kültür Sanat
49 sanatçının eseri  Mamut’ta buluşuyor
49 sanatçının eseri Mamut’ta buluşuyorMamut Art Project 2020, 27 Ekim Salı günü çevrimiçi platformunda ve yeni mekânı Yapı Kredi bomontiada’da eş zamanlı olarak başlıyor.
10.10.2020Kültür Sanat
Mamut’a rekor başvuru
Mamut’a rekor başvuru2015 yılından bu yana Akkök Holding ana sponsorluğunda düzenlenen Mamut Art Project, sekizinci kez güncel sanatta umut vaat eden taze yeteneklere, işlerini sergileyeceği benzersiz bir keşif alanı sunuyor.
13.02.2020Kültür Sanat
Mamut Art Project'te yer alacak yetenekler belli oldu
Mamut Art Project'te yer alacak yetenekler belli olduMamut Art Project Türkiye genelinde 8 yıldır kesintisiz olarak bağımsız yeteneklere sergi alanı sunmanın ötesinde; portfolyo günleri ve tüm sanatçılarına sunduğu süresiz destekle onları sektör profesyonelleriyle bir araya getiriyor. Alanında ilklere imza atan Akkök Holding ana sponsorluğundaki Mamut Art Project, her yıl çalışmalarına yenilik katarak ve büyüyerek öncü olmaya devam ediyor. Önceki 7 yılında dünyanın muhtelif noktalarından 367 umut vaad eden bağımsız yeteneği sanat profesyonelleriyle buluşturan Mamut Art Project’in 8. edisyonu 1-5 Nisan tarihleri arasında KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek. Bu yıl yaklaşık 1500 başvuru arasından seçilen 25 kadın, 20 erkek toplam 45 sanatçının eserleri sergilenecek.
11.02.2020Kültür Sanat
Mamut’a başvurular başladı
Mamut’a başvurular başladıAkkök Holding ana sponsorluğunda 2015 yılından bu yana gerçekleşen Mamut Art Project, bu yıl sekizinci kez güncel sanatta umut vaat eden sanatçılara işlerini sergileyeceği benzersiz bir keşif alanı sunuyor.
11.10.2019Gündem
Bağımsız yetenekler ilgi gördü
Bağımsız yetenekler ilgi gördüMamut Art Project’in, sanat kariyerinin başında olan bağımsız yeteneklerin çalışmalarını destekleyen ve sanatseverlerle buluşmasını sağlayan yedinci sergisi kapılarını açtı.
4.04.2019Cadde
Milliyet Sanat’ta film yağmuru
Milliyet Sanat’ta film yağmuruMilliyet Sanat dergisi, nisan sayısının kapağına 4-16 Nisan tarihlerinde 38. kez düzenlenecek İstanbul Film Festivali’ni taşıyor
3.04.2019Gündem
50 genç sanatçı 600 eserle Mamut Art’ta
50 genç sanatçı 600 eserle Mamut Art’taBağımsız genç sanatçıların üretimlerini sanatseverlerle  buluşturan Mamut Art Project, bu yıl 3-7 Nisan’da düzenleniyor. Akkök Holding sponsorluğunda gerçekleşen proje kapsamında, 50 sanatçının yaklaşık 600 özgün eseri sergilenecek.
31.03.2019Pazar
50 sanatçı 500 eseriyle Mamut’ta
50 sanatçı 500 eseriyle Mamut’taGüncel sanatta yılın umut vaat eden sanatçıları için benzersiz bir keşif alanı sunan ve 2015’ten bu yana Akkök Holding ana sponsorluğunda düzenlenen Mamut Art Project, bu yıl 3-7 Nisan arasında Küçük Çiftlik Park’ta gerçekleşecek.
5.02.2019Gündem
Mamut’ta başvuru süresi uzadı
Mamut’ta başvuru süresi uzadıMamut Art Project 2019 için son başvuru tarihi 10 Aralık’a kadar uzatıldı. Ulaşılabilir sanat alternatifi olarak yola çıkan ve her yıl yeni sanatçıların üretimleriyle gelişen Mamut Art Project’in yedinci edisyonu, 3-7 Nisan 2019 tarihleri arasında Akkök Holding sponsorluğunda, Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek.
5.12.2018Gündem
Mamut Art Project nisanda
Mamut Art Project nisandaGüncel sanatta genç sanatçılar için yeni bir keşif alanı sunan ve 2015’ten bu yana Akkök Holding ana sponsorluğunda düzenlenen Mamut Art Project, bu yıl yedinci sergisini 3-7 Nisan’da Küçükçiftlik Park’ta gerçekleştirecek.
5.11.2018Gündem
Mamut Art’a 15 binin üzerinde ziyaretçi
Mamut Art’a 15 binin üzerinde ziyaretçi2015 yılından beri Akkök Holding sponsorluğunda bağımsız ve genç sanatçılara işlerini sergileme olanağı sunarken; koleksiyoncular, galeri yöneticileri ve küratörler için de bir keşif alanı oluşturan Mamut Art Project’e bu yıl da ilgi oldukça yoğundu...
3.05.2018Gündem
Ümitlerimiz Mamut’la
Ümitlerimiz Mamut’laGenç sanatçıların kendilerine ayrılan birer bölümde eserlerini sergilediği Mamut Art Project, her yıl yeni isimlere alan açmayı sürdürüyor. Bu yıl kişisel hikâyeler, çocuk atölyeleri ve performans köşesinde yenilikler ziyaretçileri bekliyor.
26.04.2018Gündem
“Sanatı desteklemek geleceğe yatırım”
“Sanatı desteklemek geleceğe yatırım”Alize Dinçkök Eyüboğlu, Akkök Holding’in 2015’ten beri destek verdiği Mamut Art Project için “Sanatı desteklemek, daha gelişmiş bir toplum için geleceğe yapılan bir yatırım” dedi.
21.04.2018Pazar
Mamut gençleri buluşturuyor
Mamut gençleri buluşturuyorGenç sanatçılara alan yaratmak amacıyla yola çıkan Mamut Art Project altı yıldır sanatseverler için bir keşif alanı. Bu yıl 26 - 29 Nisan arasında düzenlenecek olan Mamut’u direktörü Seren Kohen anlattı. Röportajın tamamını Milliyet Sanat Nisan sayısında okuyabilirsiniz.
15.04.2018Gündem
Bergman Milliyet Sanat’ın kapağında
Bergman Milliyet Sanat’ın kapağındaMilliyet Sanat dergisinin nisan sayısında, bu yıl 37.si düzenlenecek İstanbul Film Festivali için geniş bir rehber yer alıyor. Dergide ayrıca plastik sanatlardan müziğe, edebiyattan sahne sanatlarına ve tasarıma uzanan dosya konularıyla Türkiye ve dünya sanatı mercek altına alınıyor.
29.03.2018Gündem
Güncel Sanat
Güncel SanatMUTLAKA GÖRÜNGörünmeyenin keşfiSanatçı Gülfem Kessler, “Anniversary of Memories” adlı sergisiyle RenArt Sanat Galerisi’nde sanatseverlerle buluşuyor...
2.03.2018Cumartesi
Doğu ve Batı’nın ortasında
Doğu ve Batı’nın ortasındaİranlı ressam ve çizer Hemad Javadzade, Eksik Parça Yayınları tarafından basılan Kafka ve Zweig kitaplarının yer aldığı ‘Karakalem Serisi’ için hazırladığı illüstrasyonları  ve çizim pratiğini anlattı.
1.03.2018Gündem
Mamut 2018 başvuruları  başladı
Mamut 2018 başvuruları başladıNisan 2018’de, Akkök Holding sponsorluğunda gerçekleşecek 6. Mamut Art Project’e başvurular başladı. Başvurular mamutartproject.com’dan yapılıyor.
1.11.2017Gündem
Taze sanatın fuarı Mamut başladı
Taze sanatın fuarı Mamut başladıHenüz hiçbir galeride sergi açmamış olan sanatçıların işlerini sergileyen Mamut Art Project önceki akşam başladı. 30 Nisan’a dek devam edecek fuar bu yıl yine birbirinden şaşırtıcı keşiflere yol açmaya hazır.
26.04.2017Gündem
Etkinliğe performans sanatı damgasını vuracak
Etkinliğe performans sanatı damgasını vuracakBağımsız genç sanatçılara işlerini sergileme olanağı sunarken; koleksiyonerler, galeri yöneticileri ve küratörler için de bir keşif alanı oluşturan Mamut Art Project 2017, 26-30 Nisan arasında Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek
21.04.2017Cumartesi
Genç sanatçılar Mamut’a davetli
Genç sanatçılar Mamut’a davetliNisan 2017’de Akkök Holding sponsorluğunda beşincisi gerçekleşecek Mamut Art Project’e başvurular başladı.
25.10.2016 Gündem
Fantastik kurumların Huysuz Arzuhalcisi
Fantastik kurumların Huysuz ArzuhalcisiZeynep Nal Sezer’in “Huysuz Arzuhalci” isimli çalışması elinizden stres seviyenizi ölçüyor ve yapay zeka sayesinde, gündelik dertlerle ilgilenen fantastik kurumlara sizin adınıza dilekçe yazıyor
2.09.2016Cumartesi

Benzer Haber Etiketleri

Mamut Art ProjectTürkiyemayısBurak DakGökhan Gökseven

Mamut Art Project ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.