Rtük Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu

Rtük Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu

Son dakika RTÜK Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan RTÜK Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan RTÜK Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu haber sayfamızda...

Rtük Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 8 rtük başkan yardımcısı ibrahim uslu haberi bulunmuştur.
Son dakika... RTÜK'ten Erol Mütercimler açıklaması! Konunun takipçisi olacağız
Son dakika... RTÜK'ten Erol Mütercimler açıklaması! Konunun takipçisi olacağızRadyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu, katıldığı bir televizyon programında imam hatip lisesi mezunları hakkında sarf ettiği sözlerinden yargılanan Erol Mütercimler'e 10 ay hapis cezasının iptal edildiğini açıkladı. Uslu, “Talihsiz ve hatalı bulduğumuz bu iptal kararını Üst mahkeme olan Ankara Bölge İdare Mahkemesine taşıyacağız. Ve konunun takipçisi olacağız” dedi.
3.08.2021Gündem
RTÜK Başkan Yardımcısı Uslu: Sen terör devletisin
RTÜK Başkan Yardımcısı Uslu: Sen terör devletisinRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu, Filistinlilere yönelik saldırılarla ilgili olarak, "Biliyoruz, ne zulümlerin, ne işgallerin ne cinayetlerin biter; çünkü sen bir terör devletisin. Katil İsrail'sin" paylaşımında bulundu.
10.05.2021Gündem
Türkiye sesli arama ve komut verme sistemini en çok kullanan 5'inci ülke
Türkiye sesli arama ve komut verme sistemini en çok kullanan 5'inci ülkeRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu, Dijital 2021 Raporu'na ilişkin, "Raporda Türkiye'nin öne çıktığı başlıklar. Sesli arama ve komut verme sistemini dünyada en çok kullanan 5'inci ülkeyiz. Video oyunu kullanımında dünya ortalamasının üzerinde ve 5'inci sırada yer almaktayız. Tüm dünyada internette en çok üretilen içerik dili açısından Türkçe 4'üncü sırada" açıklamasında bulundu.
21.02.2021Gündem
RTÜK Başkan Yardımcısı Uslu'dan 'Ebeveyn kontrolü' uyarısı!
RTÜK Başkan Yardımcısı Uslu'dan 'Ebeveyn kontrolü' uyarısı!Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu, ilgili kuruluşların çocukları ve gençleri korumak adına gerekli teknik önlemleri aldığını belirterek, "Bizler de ebeveynler olarak bu önlemleri izleme alışkanlıklarımıza entegre ederek gerekli hassasiyeti lütfen gösterelim" dedi.
7.02.2021Siyaset
RTÜK Başkan Yardımcısı Uslu'dan İdlib için destek çağrısı
RTÜK Başkan Yardımcısı Uslu'dan İdlib için destek çağrısıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu, Türkiye Diyanet Vakfı tarafından başlatılan İdlib kampanyası için destek çağrısında bulundu.
24.01.2021Gündem
RTÜK Başkan Yardımcısı Uslu: Halkımızdan bir bildirim geliyorsa bu incelemeye alınır
RTÜK Başkan Yardımcısı Uslu: Halkımızdan bir bildirim geliyorsa bu incelemeye alınırRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) 11 yaşındaki çocuğun bıçaklanma sahnesi nedeniyle sonlandırılmasını istediği diziyle ilgili inceleme yapılacağını duyurdu. Dizinin başrol oyuncusunun buna tepkisi üzerine RTÜK Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu, 'Halkımızdan bir bildirim geliyorsa bu incelemeye alınır' açıklaması yaptı.
21.09.2020Gündem
Şahin’den medya konulu konferans
Şahin’den medya konulu konferansİçişleri Bakanlığı’nın davetlisi olarak kaymakam adaylarına ders veren Ebubekir Şahin, kamudaki tecrübelerini paylaştı.
26.08.2020Siyaset
RTÜK Başkanı Şahin kaymakam adayları ile tecrübelerini paylaştı
RTÜK Başkanı Şahin kaymakam adayları ile tecrübelerini paylaştıİçişleri Bakanlığı’nın davetlisi olarak kaymakam adaylarına seslenen RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, kamudaki tecrübelerini paylaştı. Yüz yüze iletişimin önemine vurgu yapan Şahin, "Sistem içinde vatandaşlarımızın adeta kılcal damarlarına kadar giren merkezi yönetim idarecileri sizlersiniz. Ben yüz yüze iletişimin gücüne inananlardanım. Kanaat önderleriyle, sivil toplum örgütleriyle, esnaflarımızla iyi iletişim kuracağınıza yürekten inanıyorum. Milli birliğimizi sizlerin eliyle oluşturuyoruz. Kendisini ihmal edilmiş, ötelenmiş, dışlanmış hisseden vatandaşlarımız olursa kaybeden ülkemiz, geleceğimiz olur" dedi.
25.08.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Rtük Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.