Süpermarket

Süpermarket

Son dakika süpermarket haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan süpermarket gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan süpermarket haber sayfamızda...

Süpermarket

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.267 süpermarket haberi bulunmuştur.
Ticaret Bakanlığı açıkladı! e-ticaret hacmi 1,85 trilyon liraya ulaştı
Ticaret Bakanlığı açıkladı! e-ticaret hacmi 1,85 trilyon liraya ulaştı Ticaret Bakanlığı tarafından Türkiye'de E-Ticaretin Görünümü Raporunu yayınladı. Raporda, e-ticaret hacmi 2023 yılında bir önceki yıla göre yüzde 115,15 artarak,1,85 trilyon liraya ulaştığı belirtildi.
27.05.2024 Ekonomi
Macron, Fransa'nın isyanla çalkalanan denizaşırı toprağı Yeni Kaledonya'ya gidiyor
Macron, Fransa'nın isyanla çalkalanan denizaşırı toprağı Yeni Kaledonya'ya gidiyor Bir haftadır şiddet sarmalına giren bölgede mahsur kalan turistlerin tahliyesi devam ediyor.
22.05.2024 Dünya
Japonya'da ekmekte fare kalıntıları çıktı
Japonya'da ekmekte fare kalıntıları çıktı Japonya'da yaygın olarak tüketilen bir ekmek markasının 104 bin paketlenmiş ürününde fare kalıntılarına rastlandı.
10.05.2024 Dünya
ABD'de yamyam vahşeti! Kurbanının yüzünü yedi, detaylar mide bulandırdı
ABD'de yamyam vahşeti! Kurbanının yüzünü yedi, detaylar mide bulandırdı Tutuklandığında 'kafasının içinde sesler duyduğunu' ve 'beyninin kontrolünün ele geçirildiğini' öne süren cani, kurbanını attığı yumrukla yere serdi. Başını beton zemine çarpan zavallı adamı kan donduran bir son bekliyordu.
4.05.2024 Dünya
İngiltere’de bilim insanları daha 'sağlıklı' beyaz ekmek üretmeye çalışıyor
İngiltere’de bilim insanları daha 'sağlıklı' beyaz ekmek üretmeye çalışıyor İngiltere’de bilim insanları, kepekli ekmek kadar sağlıklı ancak görünüm ve tat olarak beyaz ekmeğe benzeyen yeni bir ekmek türü yaratmaya çalışıyor.
2.05.2024 Dünya
5 ayda yüzde 200 zamlandı: İstanbul kanatsız kaldı!
5 ayda yüzde 200 zamlandı: İstanbul kanatsız kaldı! Yükselen kırmızı et fiyatları nedeniyle beyaz ete talep artınca özellikle haftasonu ve bayramlarda kanat bulmak zorlaştı.
24.04.2024 Ekonomi
Dünya çikolata krizinde!
Dünya çikolata krizinde! Çikolatanın hammaddesi kakaonun fiyatındaki artış piyasayı etkiliyor. Türkiye’de ihracatçılar durumu incelerken bayram öncesi çikolata alışverişi öne çekildi. Dünyada ise Paskalya için küçülen ebatlar ve yükselen fiyatlar dikkat çekiyor.
30.03.2024 Ekonomi
Japonya'da süpermarket satışları artış gösterdi
Japonya'da süpermarket satışları artış gösterdi Japonya'da zincir marketlerin ciroları kasım ayında yıllık bazda üst üste 12'nci ayında da artış gösterdi.
25.03.2024 Uzmanpara
2024 Migros çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - Migros market kaça kadar açık, sabah kaçta mesaiye başlıyor?
2024 Migros çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - Migros market kaça kadar açık, sabah kaçta mesaiye başlıyor? Tüketim alışkanlarının her geçen gün farklılaştığı ihtiyaçların her gün arttığı son dönemlerde insanların vazgeçemedikleri tüketim alışkanlıları arasında gıda tüketimi yer alıyor. Büyük market zincirlerinin ön sıralarda yer aldığı gıda sektöründe önemli perakende satıcılar arasında yer alan Migros'un çalışma saatleri vatandaşlar tarafından sıklıkla araştırılıyor. Peki Migros market kaça kadar açık, sabah mesaiye kaçta başlıyor?
9.01.2024 Gündem
Sürdürülebilirlik ve 'minimum şart'
Sürdürülebilirlik ve 'minimum şart' Şirketler etik ve çevre dostu mühür kabul edilen 'B Corp' sertifikası için büyük paralar harcıyor. Bazı üyeler sertifikanın gerçek bir hareket başlattığını söylüyor. Ancak sertifika için minimum düzeyde şartın yeterli görülmesi konusunda endişeli olanlar da var…
8.01.2024 Milliyet Executive
Macron: Hamas’ın tamamen yok edilmesinin mümkün olduğunu düşünen var mı?
Macron: Hamas’ın tamamen yok edilmesinin mümkün olduğunu düşünen var mı? Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) düzenlenen COP28 İklim Zirvesi’nde konuştu. Macron, “Eğer İsrail’in güvenliği Filistinlilerin hayatı ve dolayısıyla bölgedeki kamuoyunun öfkesi pahasına sağlanırsa, bölgede İsrail için kalıcı bir güvenlik olamaz. Gelin hep birlikte aklı başında olalım” dedi.
2.12.2023 Dünya
Paris 'Gazze' için sokaktaydı! 'Katil İsrail' sloganları atıldı
Paris 'Gazze' için sokaktaydı! 'Katil İsrail' sloganları atıldı Fransa’nın başkenti Paris’te binlerce kişinin katıldığı Filistin’e destek yürüyüşünde, Gazze Şeridi’nde ateşkes ve barış çağrısı yapıldı.
2.12.2023 Dünya
Tamirci olarak eve girdi, damat olarak çıktı! Dünyanın konuştuğu 'karanlık' ilişki
Tamirci olarak eve girdi, damat olarak çıktı! Dünyanın konuştuğu 'karanlık' ilişki ABD'de zengin bir kadının kendisinden 23 yaş küçük evsiz adamla dolu dizgin bir aşka yelken açması ülkenin manşetlerine taşındı. Olayın detayları pes dedirtirken damadın kadınla tanışma şekli dünya basınında yankı uyandırdı.
30.11.2023 Dünya
Japonya'da süpermarket satışları 7 aydır artıyor
Japonya'da süpermarket satışları 7 aydır artıyor Japonya'da zincir marketlerin ciroları eylül ayında yıllık bazda üst üste 7'nci ayında da artış gösterdi.
25.10.2023 Uzmanpara
Büyük panik! İsrail tam taarruza geçti
Büyük panik! İsrail tam taarruza geçti Tam taarruza geçen İsrail kara harekatına hazırlanırken, Hamas yönetimi savaş bitene kadar esir değişimi için pazarlık yapmayacaklarını duyurdu.
11.10.2023 Dünya
İlçedeki nüfusun yarısını bir anda kaybettiler! Felaketi adeta dondurdular
İlçedeki nüfusun yarısını bir anda kaybettiler! Felaketi adeta dondurdular Çin Halk Cumhuriyeti, 12 Mayıs 2008’de Sichuan eyaletinde yaşanan 8 büyüklüğündeki depremin en ağır hasarı verdiği, nüfusunun yarısının kaybedildiği Beichuan ilçesini, depremzedelere yas tutabilecekleri, depremle ilgili bilimsel araştırma yapılacak bir açık hava müzesi haline getirdi.
23.09.2023 Haberler
İlçedeki nüfusun yarısını bir anda kaybettiler! Felaketi adeta dondurdular
İlçedeki nüfusun yarısını bir anda kaybettiler! Felaketi adeta dondurdular Çin Halk Cumhuriyeti, 12 Mayıs 2008’de Sichuan eyaletinde yaşanan 8 büyüklüğündeki depremin en ağır hasarı verdiği, nüfusunun yarısının kaybedildiği Beichuan ilçesini, depremzedelere yas tutabilecekleri, depremle ilgili bilimsel araştırma yapılacak bir açık hava müzesi haline getirdi.
23.09.2023 Dünya
3D baskıyla somon üretildi
3D baskıyla somon üretildi Sonunda bu da oldu! 3D baskıyla üretilen dünyanın ilk vegan somon balığı, Avustralya’da süpermarket raflarında yerini aldı.
23.09.2023 Dünya
'Arabadan çık' deyip vurdular! Tek el silah sesi duyuldu
'Arabadan çık' deyip vurdular! Tek el silah sesi duyuldu Süpermarket önünde polisler tarafından etrafı sarılan aracın sürücüsü, inmeyi reddedip gaz pedalına bastı. Bu sırada polislerden biri ateş açtı, çığlıklar yükseldi. ABD, hamile kadının vurulduğu görüntüyü konuşuyor.
2.09.2023 Haberler
'Arabadan çık' deyip vurdular! Tek el silah sesi duyuldu
'Arabadan çık' deyip vurdular! Tek el silah sesi duyuldu Süpermarket önünde polisler tarafından etrafı sarılan aracın sürücüsü, inmeyi reddedip gaz pedalına bastı. Bu sırada polislerden biri ateş açtı, çığlıklar yükseldi. ABD, hamile kadının vurulduğu görüntüyü konuşuyor.
2.09.2023 Dünya
Meksika’da süpermarketin önünde görülen ayı paniğe neden oldu
Meksika’da süpermarketin önünde görülen ayı paniğe neden oldu Meksika’nın kuzeyindeki Nuevo Leon eyaletinde süpermarketin önünde görülen ayı paniğe neden oldu.
25.08.2023 Haberler
Japonya'da süpermarket satışları yükseldi
Japonya'da süpermarket satışları yükseldi Japonya'da süpermarket satışları temmuz ayında yıllık bazda üst üste beşinci ayda da yükseliş kaydetti.
24.08.2023 Uzmanpara
4,5 milyar dolarlık vurgunun perde arkası! Kendisini 'Türk' diye tanıttı
4,5 milyar dolarlık vurgunun perde arkası! Kendisini 'Türk' diye tanıttı ABD tarihinin en büyük Bitcoin hırsızlığı, rap müzik videoları çeken çiftin süpermarket hediye çeki satın almasıyla ortaya çıkarıldı. Kitapların içine gizlenmiş cep telefonlarından Bitcoin aklama yöntemlerine vurgunun detayları dudak uçuklattı.
5.08.2023 Dünya
Palas Kampüs
Palas Kampüs Yazgan Tasarım Mimarlık tarafından tasarlanan, 86.500 m² inşaat alanı ve 54.000 m²’si ofis ve 6.000 m²’si ticari olmak üzere 60.000 m²’lik kiralanabilir alanı ile Romanya’nın en büyük ofis binası olan Palas Kampüs kullanıma açıldı.
26.06.2023 Mimarlık
ABD'de laboratuvarda üretilen tavuk eti satışına onay
ABD'de laboratuvarda üretilen tavuk eti satışına onay ABD Tarım Bakanlığı'nın bu hamlesi, hayvanlara verilen zararı ortadan kaldırmayı, hayvan yemi üretme ve hayvan atıklarının çevresel etkilerini büyük ölçüde azaltmayı amaçlayan yeni bir et üretimi çağını başlatıyor.
22.06.2023 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Süpermarket ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.