Ted Cruz

Ted Cruz

Son dakika Ted Cruz haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ted Cruz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ted Cruz haber sayfamızda...

Ted Cruz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 125 ted cruz haberi bulunmuştur.
10 yaşında katliam yapacaktı! Mesaj gönderdi...
10 yaşında katliam yapacaktı! Mesaj gönderdi...19 çocuğun ve iki öğretmenin katledildiği kanlı saldırıdan yalnızca beş gün sonra, bir diğer katliam planlandığı ortaya çıktı. Henüz 10 yaşında bir beşinci sınıf öğrencisinin yazdığı mesaj sonrasında polis yetkilileri harekete geçti.
30.05.2022Dünya
Cumhuriyetçilerden çağrı: 'Öğretmenler silahlandırılsın'
Cumhuriyetçilerden çağrı: 'Öğretmenler silahlandırılsın'ABD'nin Teksas eyaletinde 19 öğrenci ve iki öğretmenin hayatını kaybettiği ilkokul saldırısının ardından Cumhuriyetçiler, öğretmenlerin silahlandırılması çağrısı yaptı.
27.05.2022Dünya
Son dakika... Biden'dan Trump hakkında zehir zemberek sözler! 'Silahlı ayaklanma'
Son dakika... Biden'dan Trump hakkında zehir zemberek sözler! 'Silahlı ayaklanma'ABD'de 6 Ocak 2021'de dönemin başkanı Donald Trump'ın destekçileri Kongre binasını basmış, bina 1812'deki savaştan bu yana görülmemiş olaylara sahne olmuştu. Başkan Joe Biden korkunç olayın yıl dönümünde, dönemin Başkanı Donald Trump'ı çok ağır bir dille suçladı.
6.01.2022Dünya
Biden, 'Bir yıl önce yaşananların tek sorumlusu Trump' diyecek
Biden, 'Bir yıl önce yaşananların tek sorumlusu Trump' diyecekABD'de 6 Ocak 2021'de Kongre'ye saldırı düzenlenmiş, bina 1812'deki savaştan bu yana görülmemiş olaylara sahne olmuştu. ABD Başkanı Joe Biden'ın bugün, yaşananların birinci yılında yapacağı konuşmanın ayrıntıları belli oldu.
6.01.2022Dünya
‘Minik Kuş bir komünist’
‘Minik Kuş bir komünist’ABD’de 5-11 yaş arası çocuklara Pfizer/BioNTech aşısı için onay çıkmasının ardından aşılama da başladı. Dünyaca ünlü çocuk programlarından olan Susam Sokağı’nın iki karakteri, aileleri aşıya ikna için kullanıldı. Susam Sokağı’nın 5 yaşında olduğu bilinen Minik Kuş karakterine ait, 240 binden fazla takipçisi bulunan Twitter hesabında cumartesi yapılan paylaşımda, “Bugün aşı oldum! Kanadım biraz ağrıyor ama bu aşı benim ve diğerlerinin hastalanmamasını sağlayacak ilave koruyucu güç olacak” dendi. Paylaşımda Minik Kuş’un küçüklüğünden bu yana birçok kez aşı olduğuna da dikkat çekildi. Ardından Elmo karakteri devreye girdi ve onun ağzından da “Arkadaşlarımın aşı olabileceğini öğrenmek mutluluk verici, yakında Elmo da aşı olabilir” paylaşımı yapıldı.
9.11.2021Dünya
30 milyar dolarlık kadın geri döndü! ABD'de dengeler değişecek
30 milyar dolarlık kadın geri döndü! ABD'de dengeler değişecekKumarhane kralı ve Cumhuriyetçi Parti'nin (GOP) uzun zaman en ileri gelen kişisi olan Sheldon Adelson'ın dul eşi Cumhuriyetçi Miriam Adelson, 2022 ve sonrasında kendini yeni bir güç olarak konumlandırarak siyasete geri dönüyor. Bir aile dostu Miriam'ı 'tahtın arkasındaki güç' olarak tanımlıyor.
8.11.2021Dünya
ABD'nin Haiti Özel Temsilcisi istifa etti
ABD'nin Haiti Özel Temsilcisi istifa ettiABD'nin Haiti Özel Temsilcisi Daniel Foote, ülkelerindeki iç karışıklık ve doğal afetler nedeniyle ABD'ye kaçmak isteyen Haitili göçmenlerin ABD-Meksika sınırında sert müdahale ile karşılaşmasının ardından istifa etti.
23.09.2021Dünya
Binlerce kişi bekliyor! ABD'de dikkat çeken görüntü
Binlerce kişi bekliyor! ABD'de dikkat çeken görüntüABD-Meksika sınırındaki Teksas eyaletine ait Del Rio kasabasında, binlerce Haitili göçmenin sınırdaki nehri geçerek ülkeye sığınmak için zor şartlar altında beklediği belirtildi.
17.09.2021Dünya
Acil durum
Acil durumABD yönetimi dondurucu soğuk, elektrik ve su kesintileri ile boğuşan Teksas’ta acil durum ilan etti. ABD genelini etkileyen sıkıntılar nedeniyle aşı dağıtımı da gecikmeye uğradı
21.02.2021Dünya
Biden, Teksas'ta acil durum ilanı için hazır olduklarını duyurdu
Biden, Teksas'ta acil durum ilanı için hazır olduklarını duyurduABD Başkanı Joe Biden, dondurucu soğukların sebep olduğu elektrik kesintilerinin olumsuz etkilediği Teksas eyaletinde, yardımlara daha fazla federal fon aktarmanın önünü açacak acil durum ilanı için hazır olduklarını söyledi.
20.02.2021Dünya
ABD’de Demokratlar, Teksas'taki felakete rağmen tatile giden Senatör Cruz'u istifaya çağırdı.
ABD’de Demokratlar, Teksas'taki felakete rağmen tatile giden Senatör Cruz'u istifaya çağırdı.ABD’de Demokrat Partililer, Teksas'taki "tarihi kış fırtınası" sebebiyle ısınma sorunu, su ve elektrik kesintisi yaşanmasına rağmen Meksika'nın Cancun şehrine tatile giden Teksaslı Cumhuriyetçi Senatör Ted Cruz'u istifaya çağırdı.
18.02.2021Dünya
ABD'li Kongre üyesi Alexandria Ocasio-Cortez: Cinsel saldırı mağduruyum
ABD'li Kongre üyesi Alexandria Ocasio-Cortez: Cinsel saldırı mağduruyumABD'de Temsilciler Meclisi'nin Demokrat Partili üyelerinden Alexandria Ocasio-Cortez, geçmişte cinsel saldırıya uğradığını açıkladı.
2.02.2021Dünya
Amerikan borsasında 'GameStop' korkusu
Amerikan borsasında 'GameStop' korkusuABD borsasında küçük ve büyük yatırımcılar arasında GameStop hisseleri üzerinden başlayan çekişme piyasaları tedirgin ederken, analistler, bu durumun başka hisse senetlerinde de görülebileceğini ve bazı yatırım kuruluşları için risk oluşturabileceğini belirtiyor.
29.01.2021Uzmanpara
Trump dönemi siyasi krizle bitiyor
Trump dönemi siyasi krizle bitiyorABD'de utanç verici Kongre işgali, seçimlerde hile tartışmalarının sürdüğü bir atmosferde siyasetin tüm görünümünü Trump aleyhine güçlü biçimde değiştirdi. Temsilciler Meclisi'nde ikinci kez azledilerek ABD tarihine geçen Trump'ın kaderi, Senato'daki oylamada netleşecek.
18.01.2021Dünya
Son dakika... Twitter'dan 'Biden' itirafı: Yanlış yaptık
Son dakika... Twitter'dan 'Biden' itirafı: Yanlış yaptık Twitter Üst Yöneticisi (CEO) Jack Dorsey, ABD Başkanlığına seçilen Joe Biden'ın oğlu Hunter Biden'la ilgili bazı iddiaları içeren haberlerin kısıtlanması konusunda yanlış hareket ettiklerini söyledi.
17.11.2020Dünya
ABD'nin iki numarası: Kamala Harris
ABD'nin iki numarası: Kamala HarrisABD'de 4 Kasım'da yapılan seçimler nihayetinde sonuçlandı ve Joe Biden'ın zaferiyle tamamlandı. Donald Trump sonuçlara itiraz edeceğini söylese de otoriteler sonucun değişmesine pek ihtimal vermiyor. Sonuçların kesinleşmesiyle birlikte gündemi Biden'dan daha çok meşgul eden birisi vardı: Kamala Harris...
10.11.2020Dünya
Trump'ın oğulları Cumhuriyetçi Parti'ye ateş püskürdü
Trump'ın oğulları Cumhuriyetçi Parti'ye ateş püskürdüABD liderinin 'erken' zafer ilanı ve peşinden gündeme getirdiği temeli bulunmayan 'usulsüzlük' iddiaları kendi partisinde derin bir uçuruma yol açtı. Trump'ın oğulları, parti içinden yükselen eleştirilere çok sert tepki gösterdi.
6.11.2020Dünya
Facebook, Twitter ve Google CEO'ları zor anlar yaşadı
Facebook, Twitter ve Google CEO'ları zor anlar yaşadıÜç sosyal medya devinin CEO’ları, Amerika Senatosu'nun komitesi karşısında internet firmalarının kullanıcıların ürettiği içeriklerden sorumlu tutulmamasını sağlayan kanunu tartıştılar.
1.11.2020Teknoloji
Facebook’un ve Twitter’ın sahipleri ifade vermeye çağrıldı
Facebook’un ve Twitter’ın sahipleri ifade vermeye çağrıldıFacebook’un sahibi Mark Zuckerberg ve Twitter’ın sahibi Jack Dorsey, New York Post’ta yayınlanan tartışmalı bir makaleye sansür uyguladıkları sebebiyle ifade vermeye çağrıldı.
23.10.2020Teknoloji
Kuzey Akım 2'nin geleceği belirsizliğini koruyor
Kuzey Akım 2'nin geleceği belirsizliğini koruyorRus gazını Almanya’ya taşıması planlanan Kuzey Akım 2 doğal gaz boru hattı projesinde inşaat, ABD’nin yaptırım tehditleriyle bir süre önce dururken Rus muhalif Aleksey Navalnıy’ın Rusya tarafından zehirlendiğine yönelik iddialar nedeniyle projenin tümüyle rafa kaldırılmasına yönelik uluslararası baskı da giderek artıyor.
28.09.2020Uzmanpara
Trump daha başlamadan baltayı taşa vurdu! Kamala Harris...
Trump daha başlamadan baltayı taşa vurdu! Kamala Harris...ABD lideri Demokrat aday Biden'ın yardımcısı olarak yarışa dahil olan Harris'in doğum yeri ve kökenini diline doladı. "Kendisinin aday olmak için gereken koşullara haiz olmadığını bugün duydum" diyen Trump, bir kez daha ırkçılıkla suçlanıyor.
14.08.2020Dünya
Hong Kong’da muhalif  basına müdahale
Hong Kong’da muhalif basına müdahaleHong Kong polisi, kentte haziran ayında uygulamaya konulan tartışmalı güvenlik yasası kapsamında medya patronu Jimmy Lai’yi gözaltına aldı. 71 yaşındaki Lai’nin sahibi olduğu medyanın genel merkezine baskın düzenlendi. Muhalif medya lideri ve çalışanları, “ulusal güvenlik kanununu ihlal ettikleri ve yabancı ülkelerle gizli iş birliği yaptıkları” şüphesiyle gözaltına alındı.
11.08.2020Dünya
Çin'den ABD'ye misilleme
Çin'den ABD'ye misillemePekin yönetimi, Hong Kong lideri Lam ve diğer 10 isme yaptırım ilan eden Washington'a aralarında senatörlerin de bulunduğu 11 kişiyle yanıt verdi.
10.08.2020Dünya
Trump'ın önerisi şoke etmişti! 'Seçimleri ertelemeyeceğiz'
Trump'ın önerisi şoke etmişti! 'Seçimleri ertelemeyeceğiz'ABD Başkanı Donald Trump'ın ülkede 3 Kasım'da yapılacak başkanlık seçimlerini erteleme önerisine Senatodaki Cumhuriyetçilerden destek gelmedi.
30.07.2020Dünya
Petrolün varili 42,27 dolar
Petrolün varili 42,27 dolarBrent petrolün varili uluslararası piyasalarda 42,27 dolardan işlem görüyor.
14.07.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Ted Cruz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.