Ünal Çeviköz

Ünal Çeviköz

Son dakika Ünal Çeviköz haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ünal Çeviköz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ünal Çeviköz haber sayfamızda...

Ünal Çeviköz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 265 unal cevikoz haberi bulunmuştur.
Büyükelçi Ahmed’i kabul etti
Büyükelçi Ahmed’i kabul ettiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu dün, Sudan’ın Ankara Büyükelçisi Adil İbrahim Mustafa Ahmed’i kabul etti.
19.02.2021Siyaset
'Hamas bölgenin önemli bir gerçeği'
'Hamas bölgenin önemli bir gerçeği'Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hamas üyelerine Türk vatandaşlığı verildiği iddialarıyla ilgili soru önergesini yanıtlarken, Hamas’ın bölgenin önemli bir gerçeği ve aynı zamanda Filistinlilerarası uzlaşı sürecinin meşru ve temel katılımcılarından biri olduğunu, Hamas’la temasların da bu anlayışla sürdürüldüğünü belirtti.
1.02.2021Siyaset
İngiltere'nin Türkiye ile serbest ticaret anlaşmasını düzenleyen kanun teklifi kabul edildi
İngiltere'nin Türkiye ile serbest ticaret anlaşmasını düzenleyen kanun teklifi kabul edildiİngiltere'nin Brexit kararı sonrasında Türkiye ile vardığı serbest ticaret anlaşmasını da içeren uluslararası anlaşmanın onaylanmasını uygun bulan kanun teklifi, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi.
29.01.2021Ekonomi
Son dakika... Aden Körfezi tezkeresi Meclis'te kabul edildi
Son dakika... Aden Körfezi tezkeresi Meclis'te kabul edildiGelen son dakika haberine göre; TSK deniz unsurlarının Aden Körfezi, Somali kara suları ve açıkları, Arap Denizi ve mücavir bölgelerde görev süresinin bir yıl daha uzatılmasına dair Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi.
26.01.2021Siyaset
Kılıçdaroğlu, Çin'in Ankara Büyükelçisi Liu'yu kabul etti
Kılıçdaroğlu, Çin'in Ankara Büyükelçisi Liu'yu kabul ettiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çin'in Ankara Büyükelçisi Liu Şaobin ile bir araya geldi.
23.12.2020Siyaset
Türk askeri 18 ay daha Afganistan’da görev yapacak
Türk askeri 18 ay daha Afganistan’da görev yapacakSon dakika haberine göre, Afganistan'a asker gönderilmesi için verilen iznin süresinin 18 ay uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.
22.12.2020Gündem
‘Ulusal duruş gerekli’
‘Ulusal duruş gerekli’ABD’nin Türkiye’ye yaptırım kararının müttefiklik ile bağdaşmayan, haksız ve onur kırıcı bir karar olduğunu belirten CHP’li Çeviköz, tüm partilerin bu konuda ulusal bir duruş sergilemesi gerektiğini ifade etti.
17.12.2020Siyaset
Son dakika! Bakan Çavuşoğlu'ndan skandal karar sonrası açıklama: Elimizin tersiyle ittik
Son dakika! Bakan Çavuşoğlu'ndan skandal karar sonrası açıklama: Elimizin tersiyle ittikDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Biz artık Türkiye olarak gerektiğinde oyun kurucuyuz ama yeri geldiği zaman da ülkemizin menfaatlerine karşı oyun kuranların oyunlarını bozuyoruz. Güçlü olmak ve kendi hikayemizi yazmak zorundayız." dedi. Bakan Çavuşoğlu yaptırım kararıyla ilgili, "Hemen bakanlık açıklamasını yaptık ve elimizin tersiyle ittik. Bu milli meseledir. Bu dik duruşu göstereceğiz" dedi.
14.12.2020Siyaset
‘Millet ittifakı’na danışıp açıklarız’
‘Millet ittifakı’na danışıp açıklarız’CHP Grup Başkanvekili Altay, Kılıçdaroğlu’nun bütçe görüşmelerinde yaptığı konuşmanın ardından cumhurbaşkanlığı adaylığının tartışılmasına ilişkin, “CHP, Millet İttifakı ile danışarak adayını ilan edecektir” dedi.
10.12.2020Siyaset
İki liderden seçim çağrısı
İki liderden seçim çağrısıCHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Merkezi’nde Meral Akşener’i ziyaret etti. İki lider düzenledikleri basın toplantısında seçim çağrısında bulundu
26.11.2020Siyaset
Çelik’ten ‘Arınç’ açıklaması: ‘MYK’mız mutabık’
Çelik’ten ‘Arınç’ açıklaması: ‘MYK’mız mutabık’AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, eski TBMM Başkanı Bülent Arınç’ın Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyeliğinden istifasına neden olan sözlerine ilişkin, “MYK’mız, kamuoyunda çok öne çıkan Sayın Arınç’ın görüşlerinin doğru bulunmadığı yönünde mutabakata sahiptir” dedi.
25.11.2020Siyaset
Son dakika... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar
Son dakika... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten önemli açıklamalarGelen son dakika haberine göre; AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti MYK Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Çelik açıklamalarında, "Azerbaycan'ın belirleyeceği bir yerde Rusya'yla birlikte ortak merkez kurularak Türk ordusu, Türk askeri orada barışın kazanımlarının korunması konusunda gözlem gücü yapacak." ifadelerini kullandı. Çelik, Bülent Arınç'ın istifasına dair, "MYK'mız Sayın Arınç'ın kamuoyunda öne çıkan görüşlerinin, yaklaşımlarının kabul edilmediği, doğru bulunmadığı yönünde mutabakata sahiptir." şeklinde konuştu.
24.11.2020Siyaset
AK Parti'li Çalık'tan CHP'li Çeviköz'ün açıklamalarına tepki
AK Parti'li Çalık'tan CHP'li Çeviköz'ün açıklamalarına tepkiAK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, CHP Genel Başkan Başdanışmanı ve İstanbul Milletvekili Ünal Çeviköz'ün, "ABD başkanlık seçimini kazanan Joe Biden yönetiminden beklentilerinin, Türkiye'de demokrasiye vurgu yapması" yönündeki sözlerine ilişkin, Atatürk’ün kemiklerini sızlatan bu şahıs haddi ve hududu çoktan aşmıştır." değerlendirmesinde bulundu.
24.11.2020Siyaset
CHP'li Öztrak: Türkiye'den derhal özür dilemelidir
CHP'li Öztrak: Türkiye'den derhal özür dilemelidirCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Faik Öztrak, Doğu Akdeniz'de Türk bayraklı gemide arama yapılmasına ilişkin, "Bu son derece vahim bir gelişmedir. Almanya ve Avrupa Birliği'nin (AB) yaptığı uluslararası hukuka aykırıdır. Türkiye'den derhal özür dilemelidir" dedi.
23.11.2020Siyaset
AK Partili Çelik’ten Çeviköz’e tepki
AK Partili Çelik’ten Çeviköz’e tepkiAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “CHP’li Ünal Çeviköz’ün yabancı otoritelerden demokrasi talebinde bulunması vahim bir yaklaşımdır” dedi.
23.11.2020Siyaset
Son dakika... AK Partili Çelik'ten Çeviköz'e tepki: Asla ticaret konusu yaptırmayız
Son dakika... AK Partili Çelik'ten Çeviköz'e tepki: Asla ticaret konusu yaptırmayızAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Türkiye'de kendi ülkesinde girdiği her seçimi kazanmış Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı bir kere bile tebrik etme nasibine kavuşamayanların dışarıdan destek aradıklarını tebrik etmek için yarışa girdiklerini belirterek, "Türkiye'de bir partinin yöneticileri yabancı bir devlet başkanından demokrasi dileniyor. İşte biz nasıl bir mücadele verdiğimizi çok iyi anlıyoruz." dedi.
22.11.2020Siyaset
Son dakika... AK Parti'den CHP'li Çeviköz'ün sözlerine sert tepki
Son dakika... AK Parti'den CHP'li Çeviköz'ün sözlerine sert tepkiAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP İstanbul Milletvekili Ünal Çeviköz'ün ABD başkanlık seçimini kazanan Demokrat Parti başkan adayı Joe Biden yönetiminden beklentilerinin "Türkiye'de demokrasiye vurgu yapması" sözlerine tepki göstererek "Başkalarından demokrasi talep etmek için yabancı otoritelere 'siyasi arzuhal' yazmak utanç verici bir siyasi savrulmalıdır." dedi.
22.11.2020Siyaset
‘Buhrandan çıkış için CHP göreve hazır’
‘Buhrandan çıkış için CHP göreve hazır’CHP Ekonomi Masası Değerlendirme Toplantısı’nda konuşan Kılıçdaroğlu, “Türkiye Cumhuriyeti devletini bizden daha iyi yönetecek ikinci bir kadro yok” dedi
12.11.2020Siyaset
‘Seçimle gelen seçimle gider’
‘Seçimle gelen seçimle gider’CHP Parti Meclisi’ne (PM) sunulan Merkez Yönetim Kurulu (MYK) raporunda, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Sorunlar çok ama hiçbiri çözümsüz değil. Kurultayımızda açıkladığımız 2. Yüzyıla Çağrı Beyannamemizde ortaya koyduğumuz reform adımları ile bunu hep birlikte başarmak için mücadele veriyoruz” ifadeleri yer aldı.
18.10.2020Siyaset
‘Sivillere saldırı bir savaş suçudur’
‘Sivillere saldırı bir savaş suçudur’Ateşkes kararını ihlal eden Ermenistan’ın sivillere yönelik saldırılarının savaş suçu olduğunu vurgulayan CHP lideri, Moskova’da kurulan ateşkes masasında Türkiye’nin neden yer almadığını sordu.
14.10.2020Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi TBMM'de kabul edildi
Son dakika: Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi TBMM'de kabul edildiSon dakika haberine göre, Birleşmiş Milletlerin (BM) Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti'nde icra ettiği harekat ve misyonlar kapsamında hudut, şümul, miktar ve zamanı hükümetçe takdir ve tespit edilmek üzere, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) yurt dışına gönderilmesinde hükümete verilen izin süresini 31 Ekim 2020'den itibaren 1 yıl uzatan Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi. Aynı zamanda Türkiye'nin, Lübnan'da konuşlu Birleşmiş Milletler Geçici Görev Gücü'ne (UNIFIL) TSK unsurlarıyla verdiği desteğin süresinin 1 yıl daha uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.
6.10.2020Gündem
AK Parti Gençlik Kolları'ndan CHP'li Çeviköz'e tepki
AK Parti Gençlik Kolları'ndan CHP'li Çeviköz'e tepkiAK Parti Antalya İl Gençlik Kolları, CHP Genel Başkan Başdanışmanı Ünal Çeviköz'ün açıklamalarına basın açıklamasıyla tepki gösterdi.
5.10.2020Siyaset
İşgal bittiğinde sorun çözülür
İşgal bittiğinde sorun çözülürTürkiye’nin Azerbaycan’ın toprak bütünlüğünü kendi toprak bütünlüğünü savunur gibi savunduğunu belirten AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Ermenistan işgal ettiği toprakları terk ettiği anda sorun çözülür” ifadelerini kullandı
30.09.2020Siyaset
Ömer Çelik: Türkiye sonuna kadar Azerbaycan'ın yanındadır
Ömer Çelik: Türkiye sonuna kadar Azerbaycan'ın yanındadırMYK toplantısı sonrası AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu. Çelik açıklamalarında "Türkiye sonuna kadar Azerbaycan'ın yanındadır. Türkiye, Azerbaycanlı kardeşlerimiz nasıl istiyorsa, ne şekilde istiyorsa her zaman yanlarında olmaya davam edecektir. Ermenistan soykırımvari saldırıda bulundu." ifadelerini kullandı.
29.09.2020Haberler
Son dakika... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Türkiye sonuna kadar Azerbaycan'ın yanındadır
Son dakika... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Türkiye sonuna kadar Azerbaycan'ın yanındadırGelen son dakika haberine göre; MYK toplantısı sonrası AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu. Çelik açıklamalarında "Türkiye sonuna kadar Azerbaycan'ın yanındadır. Türkiye, Azerbaycanlı kardeşlerimiz nasıl istiyorsa, ne şekilde istiyorsa her zaman yanlarında olmaya davam edecektir. Ermenistan soykırımvari saldırıda bulundu." ifadelerini kullandı.
29.09.2020Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

ak partichpömer çelikünal çeviközkemal kılıçdaroğlu

Ünal Çeviköz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.