Yüz Estetiği

Yüz Estetiği

Son dakika yüz estetiği haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yüz estetiği gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yüz estetiği haber sayfamızda...

Yüz Estetiği

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 473 yüz estetiği haberi bulunmuştur.
Gören 20 yaşında sanıyor, gerçek yaşı 50! 1,5 ayda inanılmaz değişim, işte sırrı
Gören 20 yaşında sanıyor, gerçek yaşı 50! 1,5 ayda inanılmaz değişim, işte sırrı Günümüzde popülerleşen estetik operasyonlar, birçok kişiyi istediği görünüme kavuşturuyor. Sosyal medyada yaygınlaşan estetik paylaşımları ise birçok kişinin dikkatini çekiyor. İşte bu dönüşümü geçiren 49 yaşındaki kadının yaşadıkları.
6.05.2024 Estetik
Erkekler estetikle yüzleşiyor! Giderek yaygınlaşıyor
Erkekler estetikle yüzleşiyor! Giderek yaygınlaşıyor “Botoks yaptırdım, yaptırmaz olaydım!” diyen Rafet El Roman’ın pişmanlığı bir yana Cenk Eren, “Nerelerdesin diye sorup duruyordunuz?” notuyla takipçilerine memnuniyetle yeni yüzünü gösterdi geçtiğimiz günlerde.
24.03.2024 Pazar
Yüz estetiğinde psikolojik olgunluk ameliyatta ilk şart
Yüz estetiğinde psikolojik olgunluk ameliyatta ilk şart Ne istediğinden emin olamayan, vücudunun avantaj ve dezavantajlarını dürüstlükle kabullenmeyen, sabırsız, öfke patlamaları olan kişiler ameliyat sonrası süreci daha zor geçiriyor. Sabırlı, ne istediğini bilen, doktorun talimatlarına uyanlar ise çok daha avantajlı...
2.03.2024 Pazar
Estetikle kardeşinin yerine geçti!
Estetikle kardeşinin yerine geçti! Bazı şirketlere ait çekleri çaldıktan sonra üzerlerinde değişiklik yapıp tekrar piyasaya süren kadın İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince suçüstü yakalandı. 6 ilde, 19 ayrı suçtan arandığı öğrenilen A.C. adlı kadının, yakalanmamak için kimlik kartını kullandığı kardeşine benzemek için yüz estetiği yaptığı ortaya çıktı.
1.03.2024 Gündem
‘Yüzdeki dolgular yaşlı gösteriyor’
‘Yüzdeki dolgular yaşlı gösteriyor’ 26 yaşındaki manken Kylie Jenner’ın yüzündeki dolgular nedeniyle 40’lı yaşlarında gösterdiği öne sürülürken uzmanlar bunun nedenlerini açıkladı.
28.01.2024 Dünya
Her yıl 1 milyon kadında görülüyor! Jinekolojik muayeneye 21 yaşında başlanmalı
Her yıl 1 milyon kadında görülüyor! Jinekolojik muayeneye 21 yaşında başlanmalı Jinekolojik kanserlerin her yıl yüzbinlerce ölüme neden olabildiğini söyleyen Jinekolojik Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Fuat Demirci, kadınları tehdit eden 3 jinekolojik kanseri açıklayarak, belirtileri ve tedavi yöntemleri hakkında önemli bilgiler verdi.
19.09.2023 Genel Sağlık
Yüz estetiği deyip geçmeyin! Fazla dolgu yapay görünüme neden oluyor
Yüz estetiği deyip geçmeyin! Fazla dolgu yapay görünüme neden oluyor Yıllar içinde oluşan değişimlerin restore edildiği yüz estetiğinin aynı zamanda yüz orantılarının da düzeltildiği bir işlem olduğunu söyleyen Uz. Dr. Selma Salman, yaptığı uyarılarla işlemi yapan uzmanın yüz anatomisi ve estetiği hakkında fikir sahibi olmasının önemini vurguladı.
18.09.2023 Genel Sağlık
Ölümcül pusu! Estetik kurtaramadı... İstanbul'da Sırp çete liderinin telefonunda şok mesaj
Ölümcül pusu! Estetik kurtaramadı... İstanbul'da Sırp çete liderinin telefonunda şok mesaj İstanbul’un Şişli ilçesinde 2 ay önce hasımlarınca kiralanan tetikçiler tarafından gerçekleştirilen saldırıda öldürülen Sırp Skaljare çetesinin lideri Juvon Vukotiç’in (42), sınır dışı edildikten sonra tekrar Türkiye'ye gelebilmek için yaptığı plan ortaya çıktı.
8.11.2022 Gündem
Plastik cerrahi uzmanlarına kadavra üzerinde eğitim
Plastik cerrahi uzmanlarına kadavra üzerinde eğitim Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD) tarafından Hacettepe Üniversitesi'nde 150 plastik cerrahi uzmanına kadavra üzerinde uygulamalı burun ameliyatı ve yüz estetiği eğitimi verildi. Plastik cerrahi uzmanları, ABD'den getirilen kadavralar üzerinde, Türkiye'de her geçen gün artan burun ve yüz estetiği ameliyatlarına ilişkin yeni teknik ve yöntemlerle ilgili kendilerini geliştirme fırsatı buldu.
28.05.2022 Sağlık
Plastik cerrahi uzmanlarına kadavra üzerinde eğitim
Plastik cerrahi uzmanlarına kadavra üzerinde eğitim TÜRK Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD) tarafından Hacettepe Üniversitesi'nde 150 plastik cerrahi uzmanına kadavra üzerinde uygulamalı burun ameliyatı ve yüz estetiği eğitimi verildi. Plastik cerrahi uzmanları, ABD'den getirilen kadavralar üzerinde, Türkiye'de her geçen gün artan burun ve yüz estetiği ameliyatlarına ilişkin yeni teknik ve yöntemlerle ilgili kendilerini geliştirme fırsatı buldu.
27.05.2022 Gündem
Isırma bozukluğu nedir, nasıl tedavi edilir?
Isırma bozukluğu nedir, nasıl tedavi edilir? Diş sağlığı, yaşam kalitemizi etkileyen en önemli konulardan biridir. Ağız-diş sağlığımızı korumak için çeşitli önlemler alıyor ve oluşan sorunları gidermek adına tedavilere başvuruyoruz. Isırma bozukluğu da bunlar arasında yer alıyor. Bu sorunun ortadan kaldırılmasında başvurulan ortognatik tedavi hakkında Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Prof.Dr. Serhat Yalçın bilgi verdi.
21.06.2021 Genel Sağlık
Ameliyatsız yüz güzelliğine sahip olmanın yolları
Ameliyatsız yüz güzelliğine sahip olmanın yolları Aynaya baktığınızda beğenmediğimiz bölgeleri değiştirmek için ameliyat masasına yatmanız şart değil. Güzellik Uzmanı Aysel Ibadzade, burun, yüz ve çeneye uygulanacak çeşitli işlemlerle daha estetik bir görünüm elde edilebileceğini söyledi. İşte tüm merak edilenler...
24.03.2021 Estetik
'Ameliyatsız, ağrısız burun düzeltmek mümkün'
'Ameliyatsız, ağrısız burun düzeltmek mümkün' Son yıllarda kişiler çoğunlukla yüzde ameliyatsız işlemlere ilgi gösteriyor. Bu ameliyatsız estetik işlemlerinden biri burun dolgusu. Dermatoloji Uzmanı Dr. Pınar Cömert, ameliyatsız burun estetiği hakkında bilgi verdi. İşte detaylar...
19.11.2020 Estetik
Estetikte son dönem trendler
Estetikte son dönem trendler Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ufuk Askeroğlu, estetik cerrahideki son dönem trendlerini sizler için anlattı.
29.09.2020 Estetik
'Venüs Face' nedir?
'Venüs Face' nedir? Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı Op. Dr. Deniz Özgür Sucu, yüz şekillendirme ameliyatlarında en çok tercih edilen 'Venüs Face' estetiğiyle, gergin, havalı, kadınsı, estetik ve belirgin yüz hatlarının elde edildiğini söyledi. İşte detaylar...
10.09.2020 Estetik
Sağlıklı görünmenin doğal yolu, doğal estetikten geçiyor
Sağlıklı görünmenin doğal yolu, doğal estetikten geçiyor Doğal ve sağlıklı bir görünüşe sahip olmak için yapılan operasyonların günümüz estetik anlayışının temel taşı olduğunu belirten Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Doç.Dr. Tayfun Türkaslan "Bizler için yaptığımız operasyonlar kadar uygulama öncesi ve sonrası da büyük önem taşıyor" dedi
13.07.2020 Çocuk Sağlığı
Form Cerrahi Folkart Towers’da
Form Cerrahi Folkart Towers’da Plastik cerrahı Dr...
31.10.2019 Ege
Genç kızın hayatı kabusa döndü! Yüzü tanınmaz hale geldi
Genç kızın hayatı kabusa döndü! Yüzü tanınmaz hale geldi Kendisinden 23 yaş büyük eşi tarafından, ayrılmak istediği için yüzünden tüfekle vurulan 22 yaşındaki Tuğçe Aras, estetik ameliyatı olmak için sattığı vincin parasını da cani kocasına kaptırdı.
25.09.2019 Gündem
Yüz ve boyun estetiği hakkında bilinmeyenler
Yüz ve boyun estetiği hakkında bilinmeyenler Estetik Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Ali Rıza Öreroğlu Konu hakkında bilgiler verdi.
23.08.2019 Estetik
Botoksa ne zaman başlamak gerekir?
Botoksa ne zaman başlamak gerekir? Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Defne Erkara konu hakkında bilgiler verdi.
24.07.2019 Estetik
50 milyon liralık yatırım
50 milyon liralık yatırım Ekol Hastanesi, 50 milyon liralık yatırımla estetik ve plastik cerrahi alanında hizmet verecek Ekol Estetik Tıp Merkezi’ni açıyor. Op. Dr. Mehmet Baz, merkezin bir ay içinde hasta kabulüne başlayacağını söyledi
21.04.2019 Ege
1 saatte göğüs büyütme, 5 seansta karın germe... Sosyal medyada ameliyat borsası!
1 saatte göğüs büyütme, 5 seansta karın germe... Sosyal medyada ameliyat borsası! Yasak olmasına rağmen sosyal medya, ‘İz bırakmayan karın gerdirme ameliyatı’, ‘5 seansta gençlik aşısı’, ‘1 saatte göğüs büyütme ameliyatı’ gibi iletilerle dolu. Prof. Dr. Küçükosmanoğlu, “Vatandaşlarımız bu şarlatanlara inanmasın” diyor.
16.02.2019 Gündem
İmplantın yüz güzelliğine etkisi
İmplantın yüz güzelliğine etkisi Yüzümüzün şekli zamanla yaşlanmaya bağlı olarak değişir. Keskin olan yüz hatları yumuşar ve yüzümüzün belirli bölgelerinde kırışıklıklar oluşur. Ağız ve çenede meydana gelen değişimler de bu konuyla yakından ilgilidir.
10.10.2018 Estetik
Estetikte ünlü etkisi
Estetikte ünlü etkisi Bilimsel araştırmalar, popüler insanların yaptırdığı estetik işlemlerin, toplum tarafından güzel bulunduğunu gösteriyor! Estetik-Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op...
16.06.2018 Cadde
Yüz estetiğinde doğru bilinen yanlışlar
Yüz estetiğinde doğru bilinen yanlışlar Yüz estetiğinde beklentileriniz ne kadar gerçekçi? Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Ahmet Küçükçelebi tüz estetiğinde doğru bilinen yanlışları sıraladı.
26.03.2018 Estetik

Benzer Haber Etiketleri

Yüz Estetiği ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.