Geri Dön

Brooklyn Life satışa çıkıyor

Brooklyn Life’ın 2017 yılı sonunda teslim edilmesi planlanıyor.

Brooklyn Life satışa çıkıyor

İnşaat ve gayrimenkul geliştirme faaliyetlerini aralıksız sürdüren Pana Yapı, ‘Brooklyn Park’tan sonra şimdi de ‘Brooklyn Life’ projesini satışa çıkarmaya hazırlanıyor. 431 konut ve 16 ticari üniteden oluşan BrooklynLife’ın 2017 yılı sonunda teslim edilmesi planlanıyor.

Pana Holding çatısı altında inşaat ve gayrimenkul geliştirme faaliyetlerini aralıksız sürdüren Pana Yapı, ‘Brooklyn Park’tan sonra şimdi de ‘Brooklyn Life’projesini satışa sunmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin büyük kentsel dönüşüm hareketinde marka haline gelen Fikirtepe’nin en prestijliprojelerine imza atan Pana Yapı,‘Brooklyn’ zincirine bir yenisini daha ekleyecek. 8.000 m² arsa alanı üzerine inşa edilen, büyüklüğü 60-150 metrekare arasında değişen 23 katlı bloklarda 431 konut ve 16 ticari alandan oluşan BrooklynLife’ın2017 yılı sonunda teslim edilmesi planlanıyor.

Geniş yeşil alan, yüksek güvenlik...

Proje sadece lüks bir yaşam alanı değil, yeni çağa ait bir konsept de yaratıyor. Ferah, konforlu, ideal yaşam alanları sunan ‘Brooklyn Life’, 3 bin metrekare peyzaj alanıyla dikkat çekiyor. Proje bünyesinde açık ve kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, spor salonları, kafe ve toplantı odası, çocuk kulübü gibi sosyal alanlar da yer alıyor.

Betonarme yapı, en yeni teknolojilerle depreme dayanıklı olarak tasarlanan proje; ayrıca basınçlandırılmış yangın merdiveninden duman egzosuna, itfaiye asansöründen yangın algılama ve söndürme sistemine tüm güvenlik detaylarıyla öne çıkıyor.

Her kata özel bahçeler, çevre düzenlemesi, çocukların özgürce oynayabildiği, anne-babaların keyifle vakit geçirebildiği, gençlerin spor ve sosyal alanlarda kendilerini geliştirebildiği proje Fikirtepe bölgesinin geleceğini şekillendiriyor. Kadıköy Fikirtepe’de; ‘Brooklyn Park’, ‘BrooklynLife’ın yanı sıra ‘BrooklynDream’ ve‘Brooklyn Street’ projeleri de bulunan Pana Yapı, tüm bu projeleri 2018 yılından önce teslim etmiş olmayı planlanıyor.

Fikirtepe yatırımlarının tutarı yaklaşık 800 milyon TL olan Pana Yapı, geçtiğimiz yıl Selimoğlu İnşaat’ı da satın alarak hızlı bir büyüme trendinegirdi.İstanbul’da Kadıköy, Bağdat Caddesi ve Üsküdar’la birlikte, İzmir’de de önemli lokasyonlardayürüttüğü projelerle dikkat çeken Pana Yapı’nın hedefleri arasında; 2020 yılında toplam 3 milyar lira ciroya ulaşmakve yurt dışında konut yapmak da yer alıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber