Geri Dön

EFK 23 Nisan'da çocuklarla buluşacak

Engineering For Kids (EFK) 23 ve 24 Nisan tarihlerinde Göztepe Özgürlük Parkı’nda düzenlenecek festivalde çocuklarla buluşacak. Eğitime ücretsiz olarak katılacak çocuklara sürpriz hediye kartları da dağıtılacak.

EFK 23 Nisan'da çocuklarla buluşacak

Amerika’da açıldığı 2009 yılından itibaren dünya çapında 150’den fazla noktada binlerce çocuğa ulaşan Engineering For Kids (EFK), çocukları doğuştan mühendis olarak kabul ederek zihinsel ve bilişsel gelişimlerini bu doğrultuda geliştirmeyi amaçlıyor.

Çocukların Bayram Coşkusuna Eşlik Ediyor

EFK Türkiye, 23 ve 24 Nisan tarihlerinde Kadıköy Özgürlük Parkı’nda düzenlenecek festivalde çocuklarla buluşacak. Çocukların uygulamalı olarak eğlenerek öğrendiği ve “neden” sorusuna cevap bulduğu Pipet Roket atölyesi, festival boyunca EFK tarafından 5-12 yaş arası çocuklara verilecek.

Özgürlük Parkı C kapısı girişinde çocuk kütüphanesi önünde yer alacak etkinlik alanında, 13:00, 14:30 ve 16:00 saatlerinde çocukları ağırlayacak EFK, 23 Nisan coşkusu yaşayan çocuklara sosyalleşebildikleri bir ortamda eğitici ve öğretici bir eğitim sunacak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber