Geri Dön
TeknolojiTasarımıyla dikkat çekmeyi başaran Honor Magic 3 yolda

Tasarımıyla dikkat çekmeyi başaran Honor Magic 3 yolda

Honor Magic 3 modeli diğer akıllı telefonlara kıyasla oldukça farklı görünen bir tasarımla geliyor. Telefon hakkında ortaya çıkan son detaylar ise tasarımı netleştiriyor.

Tasarımıyla dikkat çekmeyi başaran Honor Magic 3 yolda

Bu ayın ikinci haftasında tanıtılması beklenen yine Honor Magic 3 serisi hakkında bir süredir iddialı paylaşımlar yapılıyordu. Telefonun arka tarafta benimsemiş olduğu kamera kurulumuna vurgu yapan bu sızıntılar markanın iddiasını da gözler önüne seriyor. 

HONOR MAGIC 3 İDDİALI GELİYOR

Öte yandan telefon en son Honor CEO'sunun elinde görüldü. Markanın telefonda yuvarlak bir kamera kurulumu tercih ettiği görülüyor ve toplamda beş adet kameraya sahip. 

Telefon daha tanıtılmadığı için CEO kılıfla telefonu gösterse de kılıfta yer alan delikler telefonun kamera kurulumunu kanıtlıyor. Telefonun diğer detayları arasında kavisli ekranı ve ikili bir ön kamera tercihinin bulunduğunu söyleyebiliriz. 

Tasarımıyla dikkat çekmeyi başaran Honor Magic 3 yolda

Yeni akıllı telefon modelinde aynı zamanda Snapdragon 888 Plus yer alacak. Telefonun ekran tarafında ise 6.76 inç QHD ve AMOLED bizleri karşılayacak ve 120Hz ekran yenileme hızı bulunacak. 

Telefon kutudan Android 11 ile çıkacak ve 8 GB RAM+ 128 GB depolama alanına ek olarak 12 GB RAM+ 256 GB depolama alanı ve 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanı seçenekleri sunulacak. Telefonun 617 dolardan başlayan bir fiyata satılacağı iddia edildi. 

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler