Geri Dön
GündemAnkara'da yarın (10 Şubat) okullar tatil mi? Valilik'ten açıklama geldi mi?

Ankara'da yarın (10 Şubat) okullar tatil mi? Valilik'ten açıklama geldi mi?

Ankara'da kar yapışı devam ediyor. Kar yağışının akşam saatlerinde de etkisini artırıarak devam etmesi bekleniyor. Hal böyle olunca öğrenciler ve veliler de "Ankara'da yarın okullar tatil mi?" diye soruyor.

Ankara'da yarın (10 Şubat) okullar tatil mi? Valilik'ten açıklama geldi mi?

Yurdun kuzey kesiminde kar yağışı etkisini sürdürüyor Bugün Trabzon'da okullar tatil edilirken Ankara'daki kar yağışı sonrası yarınki durum merak ediliyor ve öğrenciler ve veliler sık sık "Yarın Ankara'da okullar tatil mi?" diye soruyor.

ANKARA'DA BUGÜN OKULLAR TATİL Mİ?

Ankara ile ilgili yarın tatil olup olmadığına dair bir açıklama henüz yok. Kar yağışının şiddetine göre gün içerisinde Valilikten bir açıklama yapılması bekleniyor.

10 ŞUBAT HAVA DURUMU

Akyurt kar yağışlı -8 derece, , Altındağ kar yağışlı -2 derece, Ayaş kar yağışlı -5 derece, Balâ kar yağışlı -7 derece, Beypazarı kar yağışlı -3 derece, Çamlıdere kar yağışlı -8 derece, Çankaya kar yağışlı -2 derece, Çubuk kar yağışlı -8 derece, Elmadağ kar yağışlı -8 derece, Etimesgut kar yağışlı -2 derece, Evren kar yağışlı -6 derece, Gölbaşı kar yağışlı -6 derece, Güdül kar yağışlı -4 derece, Haymana kar yağışlı -8 derece, Kahramankazan kar yağışlı -6 derece, Kalecik kar yağışlı -6 derece, Keçiören kar yağışlı -2 derece, Kızılcahamam kar yağışlı -6 derece, Mamak kar yağışlı -2 derece, Nallıhan bulutlu -2 derece, Polatlı bulutlu -5 derece, Pursaklar bulutlu -5 derece, Sincan kar yağışlı -2 derece, Şereflikoçhisar bulutlu -6 derece ve Yenimahalle kar yağışlı -2 derece...

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Fitch Türkiye için büyüme tahminini yükselttiUluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Türkiye için bu yılki büyüme beklentisini yüzde 7,9'dan yüzde 9,2'ye çıkardı. Kredi derecelendirme kuruluşu, Küresel Ekonomik Görünüm raporunda, Türkiye'de 2021'de neredeyse son 10 yılın en yüksek büyümesinin yaşanmasının muhtemel olduğunu belirtti. Fitch, küresel ekonomiye ilişkin büyüme tahminini ise yüzde 6,3'ten yüzde 6'ya düşürdü
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner