Geri Dön
GündemÇukur yeni sezon fragmanı yayınlandı! Çukur yeni bölüm ne zaman?

Çukur yeni sezon fragmanı yayınlandı! Çukur yeni bölüm ne zaman?

Çukur 4. sezon fragmanını yayınladı. SHOW TV'nin büyük ilgi gören dizisi Çukur yeni bölümünde neler olacak? Çukur izleyicisi fragman için arayışa geçerken, diğer yandan Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusuna cevap arıyor. İşte dizi hakkında merak edilenler...

Çukur yeni sezon fragmanı yayınlandı! Çukur yeni bölüm ne zaman?

Geçtiğimiz sezon Pazartesi akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Çukur yeni sezon fragmanı yayınlandı. 4. sezon fragmanı yayınlanır yayınlanmaz, izleyiciler yeni bölümlerin ne zaman yayınlanmaya başlayacağını öğrenmek için harekete geçti.

ÇUKUR YENİ SEZON FRAGMANI

Nefes kesen tanıtımda Yamaç Koçovalı ve Arık Böke Erdenet'in karşı karşıya geldiği anlar yeni sezona olan ilgiyi arttırırken, Arık Böke Erdenet'in "Seni o Çukur'a gömeceğim Yamaç Koçovalı!" sözleri ikili arasında yaşanacak mücadeleyi gözler önüne seriyor. Aksiyon dolu dövüş sahneleri dizinin hayranlarında büyük heyecan uyandırırken, Mustafa Avkıran'ın canlandıracağı Cengiz Erdenet karakteri tanıtımda dikkat çekiyor. Yeni sezonda Koçovalı ve Erdenet aileleri arasında yaşanacaklar ise şimdiden merakla bekleniyor.

ÇUKUR YENİ BÖLÜMLER NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Çukur’un heyecan dolu yeni sezonu çok yakında Show TV'de!

Sağlık Sohbetleri’nde beslenmenin bilimi konuşuluyor-10 | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet