Geri Dön
GündemDGS başvuruları için son gün! DGS 2019 ne zaman yapılacak?

DGS başvuruları için son gün! DGS 2019 ne zaman yapılacak?

2019 DGS başvuruları bugün sona eriyor. 26 Nisan'da başlayan DGS başvuruları ÖSYM AİS aracılığı ile yapılıyor. Adayların gün bitimine kadar başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekiyor. Peki, DGS başvurusu nasıl yapılır?

DGS başvuruları için son gün! DGS 2019 ne zaman yapılacak?

ÖSYM tarafından düzenlenen Dikey Geçiş Sınavı (DGS) başvurularında sona gelindi. İşte DGS başvuruları ile ilgili ayrıntılar...

DGS BAŞVURULARI SAAT KAÇTA SONA ERECEK?

26 Nisan'da başlayan DGS 2019 başvuruları bugün sona eriyor. Adayların saat 23.59'a kadar başvuru işlemlerinin tamamlamaları gerekiyor.

DGS başvuruları ÖSYM AİS aracılığıyla yapılıyor. Sınav ücreti ise 120 TL.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

DGS 2019 NE ZAMAN YAPILACAK?

8 Mayıs itibariyle DGS başvurularının sona ermesinin ardından adaylar 30 Haziran'da DGS'ye girecek. Sonuçların ise 25 Temmuz'da açıklanması bekleniyor.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
OnePlus 9 Pro 5G incelemesiTelefon pazarının en güçlü isimlerinden biri olan OnePlus, resmen Türkiye’de… Daha önce de OnePlus telefonları ülkemizde görüyorduk, ancak bugün gelinen noktada önemli bir fark var. OnePlus, Türkiye’de resmi olarak yapılanırken, ‘Ben de buradayım’ dedi. Yani OnePlus, Türkiye garantili en yeni telefonlarıyla kullanıcılarına ulaşmaya başladı. OnePlus 9 Pro 5G ise şirketin en güçlü telefon modeli ve bu incelememizde OnePlus 9 Pro 5G'yi mercek altına alıyoruz.Sponsorlu içerik
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler