Citigroup

Citigroup

Son dakika citigroup haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan citigroup gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan citigroup haber sayfamızda...

Citigroup

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 798 citigroup haberi bulunmuştur.
Citi'den petrol tahmini
Citi'den petrol tahminiCiti petrol için aşağı yönlü tahminlerine devam ediyor. Banka, ABD petrolünün düşük 80 dolarda, brent petrolün ise orta 80 dolar seviyelerinde işlem görmesini bekliyor.
2.08.2022Uzmanpara
'Küresel ekonomide resesyon riski yüzde 50'
'Küresel ekonomide resesyon riski yüzde 50'Citigroup küresel ekonomide resesyon riskini yüzde 50 olarak görmeye devam ediyor.
20.07.2022Uzmanpara
Petrol haftayı düşüşle tamamlamaya hazırlanıyor
Petrol haftayı düşüşle tamamlamaya hazırlanıyorPetrol, talebin azalacağına ilişkin endişelerle haftayı düşüşle tamamlamaya hazırlanıyor.
8.07.2022Ekonomi
Petrol fiyatlarında sert gerileme! Düşüşün nedeni belli oldu
Petrol fiyatlarında sert gerileme! Düşüşün nedeni belli olduResesyon beklentilerinin güçlenmesiyle talebin azalacağı endişesi petrol fiyatlarında düşüşe yol açtı.
6.07.2022Ekonomi
Şirketlerden kürtaj için çalışanlarına destek
Şirketlerden kürtaj için çalışanlarına destekABD’de kürtaj hakkı sağlayan kararın yüksek mahkemece iptalinin ardından büyük şirketler, çalışanlarına kürtaj için başka yere gitmeleri konusunda destek olacak.
28.06.2022Dünya
'Resesyon riski yüzde 50'ye yaklaştı'
'Resesyon riski yüzde 50'ye yaklaştı'Citigroup ekonomistlerine göre merkez bankalarının para politikalarını sıkılaştırdıkları ve mal talebinin zayıfladığı ortamda dünya ekonomisinin bir resesyona girme olasılığı yüzde 50'ye yaklaştı.
22.06.2022Uzmanpara
Buffett, Wells Fargo'daki hisselerini sattı
Buffett, Wells Fargo'daki hisselerini sattıMilyarder yatırımcı Warren Buffett, ABD'nin en büyük dördüncü bankası olan Wells Fargo’daki tüm hisselerini sattı.
17.05.2022Uzmanpara
2 dev banka Rus kuruluşlarla takası görüşüyor
2 dev banka Rus kuruluşlarla takası görüşüyorUniCredit ve Citigroup, Rus finans kuruluşları ile varlık takası yapmayı görüşüyor.
16.05.2022Uzmanpara
Çin bu yıl ilk kez zorunlu karşılık oranlarını indirdi
Çin bu yıl ilk kez zorunlu karşılık oranlarını indirdiÇin hükümetinin ekonominin desteklenmesi için zorunlu karşılık oranının indirilebileceği yönünde verdiği işaretin ardından Çin Merkez Bankası bu yıl ilk kez zorunlu karşılık oranlarını indirdi.
15.04.2022Uzmanpara
Çin'in faiz indirimine gitmesi bekleniyor
Çin'in faiz indirimine gitmesi bekleniyorÇin Merkez Bankası'nın cuma günü yapacağı toplantıda politika faiz oranında bu yıl ikinci kez indirime gitmesi bekleniyor.
14.04.2022Uzmanpara
S&P 500'deki bankaların karında düşüş beklentisi
S&P 500'deki bankaların karında düşüş beklentisiWall Street'in önde gelen bankaları bu yılın ilk çeyrek mali sonuçlarını açıklamaya yarın JP Morgan Chase ile başlayacak.
12.04.2022Uzmanpara
ABD'li bankalardan yavaşlama sinyali
ABD'li bankalardan yavaşlama sinyaliABD'nin en büyük bankaları geçtiğimiz yıl Wall Street'in rekor kar elde etmesine yardım eden faktörlerin ortadan kalkmaya başlaması ile birlikte gelecek hafta yatırım gelirlerinde son yılların en büyük yavaşlamasını açıklamaya hazırlanıyor.
11.04.2022Uzmanpara
Citigroup milyarlarca dolar zarara uğrayabilir
Citigroup milyarlarca dolar zarara uğrayabilirCitigroup, Rusya'daki faaliyetlerinden milyarlarca dolar zarara uğrayabilir.
3.03.2022Uzmanpara
Rusya'nın kredi notu düşürüldü
Rusya'nın kredi notu düşürüldüUluslararası kredi derecelendirme kuruluşları Fitch Ratings ve Moody's, Rusya'nın kredi notunu düşürdüklerini açıkladı.
3.03.2022Uzmanpara
Citi petrolde düşüş bekliyor
Citi petrolde düşüş bekliyorCitigroup, Viyana'da sürdürülen görüşmelerin başarılı olması, 2015 nükleer anlaşmasının canlandırılması ve ABD yaptırımlarının kaldırılması halinde İran'ın petrol arzında yaşanacak artışın fiyatları aşağı çekeceğini savundu.
15.02.2022Uzmanpara
Son dakika: Ukrayna gerilimi! Adım adım savaşa... ABD-Rusya arasında sıcak temas...
Son dakika: Ukrayna gerilimi! Adım adım savaşa... ABD-Rusya arasında sıcak temas...Gelen son dakika haberine göre dünyanın takip ettiği Ukrayna geriliminde sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Rusya ve ABD Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan son açıklamalar krizdeki son durumu ortaya koydu. ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken "Nasıl cevap vereceği Rusya'ya kalmış, biz her şeye hazırız." ifadelerini kullandı. Bir başka açıklama ise NATO'dan geldi. NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, "Yazılı güvenlik tekliflerini Rusya'ya ilettik" ifadelerini kullandı. İşte yaşanan tüm gelişmeler...
26.01.2022Dünya
İngiltere'de enflasyon bekleyişleri rekor kırdı
İngiltere'de enflasyon bekleyişleri rekor kırdıİngiltere'de enflasyon bekleyişleri ocak ayında rekor seviyeye çıktı.
26.01.2022Uzmanpara
Savaş çıkarsa en savunmasız Almanya! Üç ülke daha var
Savaş çıkarsa en savunmasız Almanya! Üç ülke daha varThe Economist'in iki ayrı haberine göre, Rusya'nın Ukrayna'yı işgal etmeye yaklaşmasına yeterince güçlü tepki vermemekle eleştirilen Almanya'nın tavrı, hayal kırıklığı yaratıyor. Enerji politikaları nedeniyle Moskova'yı karşısına alamadığı vurgulanan haberlerde, olası bir enerji krizinden etkilenecek diğer Avrupa ülkelerine de yer verildi. Öte yandan Rusya Dışişleri Bakanlığı, güvenlik tekliflerine ilişkin ABD'nin yazılı yanıtını aldığını açıkladı. ABD'den de konuya dair yeni açıklama geldi.
26.01.2022Dünya
Citi, Londra'daki çalışanlarını ofise çağırdı
Citi, Londra'daki çalışanlarını ofise çağırdıCitigroup, İngiliz hükümetinin çalışanların artık evlerinden çalışmalarına ihtiyaç olmadığı yönündeki açıklamasının ardından Londra'daki çalışanlarından ofislere dönmelerini istedi.
20.01.2022Uzmanpara
Çin'in faiz indirimine gitmesi bekleniyor
Çin'in faiz indirimine gitmesi bekleniyorÇin Merkez Bankası'nın politika faizinde indirime gitmesi bekleniyor.
17.01.2022Uzmanpara
Avrupa yüksek enerji faturasıyla karşı karşıya
Avrupa yüksek enerji faturasıyla karşı karşıyaCitigroup'a göre Avrupa, doğal gaz fiyatlarındaki hiperenflasyonun etkisiyle 2022'de son 10 yılın en büyük enerji faturası ile karşı karşıya kalacak.
12.01.2022Uzmanpara
S&P 500 için yıl sonu tahminini yükseltti
S&P 500 için yıl sonu tahminini yükselttiCitigroup Stratejisti Scott Chronert, S&P 500 endeksi için 2022 yıl sonu tahminini yılın ilk 2 günündeki hareketlerin ardından yukarı yönlü revize etti.
5.01.2022Uzmanpara
Goldman Sachs gelirlerde zirveyi bırakmadı
Goldman Sachs gelirlerde zirveyi bırakmadıGoldman Sachs bu yıl da birleşme ve satın almalara danışmanlık gelirlerinde ilk sırayı aldı.
2.01.2022Uzmanpara
'Emtia fiyatlarında yükseliş devam etmeyecek'
'Emtia fiyatlarında yükseliş devam etmeyecek'Citigroup, emtia fiyatlarında yeni bir süper döngünün olmayacağını ve yükselişin devam etmeyeceğini belirtirken, enerji fiyatlarının 2022'nin ilk çeyreğinde gerileyeceğini tahmin etti.
7.12.2021Uzmanpara
Citi, Çin'de lisans almaya çalışıyor
Citi, Çin'de lisans almaya çalışıyorCitigroup, Çin'de aracı kurum lisansı almak için uğraşıyor.
3.12.2021Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Citigroup ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.