Commerzbank

Commerzbank

Son dakika Commerzbank haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Commerzbank gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Commerzbank haber sayfamızda...

Commerzbank

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 359 commerzbank haberi bulunmuştur.
Goldman ve Barclays'tan kripto para yatırımı
Goldman ve Barclays'tan kripto para yatırımıGoldman Sachs ve Barclays, Amerikalı milyarder Alan Howard'ın kripto para işlem platformuna yatırım yaptı.
16.05.2022Uzmanpara
'Almanya'da stagflasyon riskleri arttı'
'Almanya'da stagflasyon riskleri arttı'Commerzbank CEO'su Manfred Knof, "Almanya'da stagflasyon riskleri arttı, daha fazla iflas yaşanabilir" dedi.
9.05.2022Uzmanpara
Altın piyasasında Fed baskısı sürüyor
Altın piyasasında Fed baskısı sürüyorKüresel piyasalarda altın fiyatlarında yaklaşan Fed toplantısının baskısı hissedilirken, gram altın da yurtiçi piyasaların kapalı olduğu günde 885 TL civarında.
3.05.2022Uzmanpara
Euro, dolar karşısında 5 yılın dibini gördü
Euro, dolar karşısında 5 yılın dibini gördüRusya'nın doğal gaz faturalarını ruble olarak ödemeyen Polonya ve Bulgaristan'a sevkiyatı durduracağı açıklaması euroyu vurdu.
27.04.2022Uzmanpara
Commerzbank karını ikiye katladı
Commerzbank karını ikiye katladıAlmanya'nın ikinci büyük bankası Commerzbank ayırdığı kredi karşılıklarının ve yazdığı zararların artmasına rağmen yılın ilk çeyreğinde karını ikiye katladığını bildirdi.
27.04.2022Uzmanpara
İşte petrol fiyatlarında son durum
İşte petrol fiyatlarında son durumUkrayna'daki savaş nedeniyle devam eden arz endişelerine rağmen ham petrol fiyatları bugün aşağı yönlü hareket ediyor.
22.04.2022Uzmanpara
Merkez Bankası'nın faiz kararı bugün açıklanıyor! İşte piyasanın tahmini
Merkez Bankası'nın faiz kararı bugün açıklanıyor! İşte piyasanın tahminiFed'in 3 yılın ardından ilk kez faiz artırmasının ardından Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) bugün kritik bir toplantı gerçekleştirecek. Peki Merkez Bankası'nın faiz kararı ne yönde olacak? İşte ilk tahminler...
17.03.2022Ekonomi
'Devlet Commerzbank'ın hissedarı olmayacak'
'Devlet Commerzbank'ın hissedarı olmayacak'Almanya Maliye Bakanı Christian Lindner, devletin Commerzbank'taki hissedarlığının uzun vadede devam etmeyeceğini söyledi.
14.02.2022Uzmanpara
'Ruble, dolar karşısında zayıflayacak'
'Ruble, dolar karşısında zayıflayacak'Commerzbank, Rus rublesinin ABD doları karşısında zayıflamaya devam etmesini, halihazırda 76,4850 dolar civarında seyreden dolar/ruble paritesinin 2022 yılı ortasına kadar 80 dolar seviyesini görmesini beklediklerini bildirdi. Paritenin yıl sonuna kadar da 80 dolarda kalacağını öngördü.
18.01.2022Uzmanpara
TFF Süper Kupa'da yeni ev sahibi Ahmed Bin Ali
TFF Süper Kupa'da yeni ev sahibi Ahmed Bin AliBugüne kadar 14 kez düzenlenen Süper Kupa 11 farklı statta gerçekleşti. İlk üçü Almanya’nın üç farklı yerinde oynanan zorlu mücedele, 13 yıl sonra bir kez daha sınırlarımızın dışına çıkacak, 40 bin kişilik Ahmed Bin Ali Stadı 12. ev sahibi olacak.
2.01.2022Beşiktaş
Tahvil alımlarının azaltımında son viraj
Tahvil alımlarının azaltımında son virajABD Merkez Bankası'nın (Fed) bu ayki toplantısında 120 milyar dolarlık aylık varlık alımında 15 milyar dolarlık azaltıma gitmesi bekleniyor.
2.11.2021Uzmanpara
Enflasyon ECB toplantısına damga vurabilir
Enflasyon ECB toplantısına damga vurabilirAvrupa Merkez Bankası'nın (ECB) yarın yapılacak toplantısında değişiklik beklenmemesine karşın yüksek enflasyona ilişkin belirsizliklerin gündeme damga vurması öngörülüyor.
27.10.2021Uzmanpara
Çin ekonomisinde riskler arttı
Çin ekonomisinde riskler arttıÇin'de beklentilerin altında kalarak son bir yılın en düşük seviyesinde açıklanan büyüme verileri, enerji ve emlak krizi gibi mevcut sorunlar dikkate alındığında ülkenin son çeyrek performansına yönelik aşağı yönlü riskleri artırırken, politika yapıcıların gelişmelere karşı atacağı adımlar merak konusu oldu.
18.10.2021Uzmanpara
Hansi Flick, Eintracht Frankfurt-Fenerbahçe maçını statta izleyecek
Hansi Flick, Eintracht Frankfurt-Fenerbahçe maçını statta izleyecekAlmanya A Milli Takımı Teknik Direktörü Hansi Flick, UEFA Avrupa Ligi'ndeki Eintracht Frankfurt-Fenerbahçe maçını bu akşam yerinde takip edecek.
Analistler 'varlık alım' tahmininde bulundu
Analistler 'varlık alım' tahmininde bulunduAvrupa Merkez Bankası'nın (ECB), bu haftaki toplantının ardından para politikasına ilişkin olarak yapılacak açıklamada aralık ayında aksiyon alabileceğine dair ip uçları vermesi bekleniyor.
8.09.2021Uzmanpara
Cari açığın azalması Türkiye'nin büyümesine katkı sağlıyor
Cari açığın azalması Türkiye'nin büyümesine katkı sağlıyor Commerzbank Gelişmekte Olan Piyasalar Kıdemli Ekonomisti Tatha Ghose, Türkiye'de cari açığın Gayrisafi Yurt içi Hasıla'ya (GSYH) oranındaki azalışın çeyreklik bazda Türkiye'nin büyümesine yüzde 1'den fazla katkı sağladığını belirtti.
1.09.2021Uzmanpara
Commerzbank'tan ruble tahmini
Commerzbank'tan ruble tahminiCommerzbank tarafından hazırlanan raporda faizin artması ve enflasyonun gevşemesi halinde yıl sonuna kadar Rus rublesinin değer kazanabileceği belirtildi.
10.08.2021Uzmanpara
ECB'den ucu açık mesajlar bekleniyor
ECB'den ucu açık mesajlar bekleniyorAvrupa Merkez Bankası'nın (ECB) yarınki toplantısında varlık alım programına ilişkin yapacağı yönlendirmeler piyasaların odak noktasında bulunurken, Pandemi Acil Varlık Alım Programı'na (PEPP) ilişkin ucu açık mesajların verilmesi ve yapılacak açıklamaların da öngörülebilir olmaması bekleniyor.
9.06.2021Uzmanpara
Dış ticarette blockchain teknolojisi
Dış ticarette blockchain teknolojisiTürkiye İş Bankası, blockchain teknolojisini kullanarak dış ticarete aracılık eden ve dış ticarette ödeme garantisi veren ilk Türk bankası oldu. Şişecam, Kuraray Europe GMBH, İş Bankası ve Commerzbank’ın taraf olduğu işlem, 10 Mayıs 2021’de Marco Polo platformu üzerinden gerçekleştirildi.
28.05.2021Ekonomi
Tahvil ihracına 14 milyar euro teklif geldi
Tahvil ihracına 14 milyar euro teklif geldiYunanistan'ın 5 yıl vadeli tahvil ihracına 14 milyar euro teklif geldi.
5.05.2021Uzmanpara
Avrupa Merkez Bankası'ndan kritik toplantı
Avrupa Merkez Bankası'ndan kritik toplantıAvrupa Merkez Bankası'nın (ECB) yarınki toplantısında değişiklik beklenmezken, olası değişiklikler için haziran ayını işaret etmesi bekleniyor.
21.04.2021Uzmanpara
Almanya blokzincir kullanarak tahvil alım satımını test etti
Almanya blokzincir kullanarak tahvil alım satımını test ettiAlmanya’da yatırımcıların blokzincir kullanarak tahvil gibi menkul kıymetleri alıp satmalarını sağlayan teknolojinin test edildiği bildirildi.
24.03.2021Uzmanpara
Fed'in 'bekle-gör' politikasına devam etmesi bekleniyor
Fed'in 'bekle-gör' politikasına devam etmesi bekleniyorABD Merkez Bankası'nın (Fed) bu haftaki toplantısında politika değişikliğine ilişkin bir karar beklenmezken, bankanın ABD 10 yıllık tahvil faizlerindeki artışlar ve artan enflasyonist baskılara ilişkin değerlendirmeleri piyasaların odak noktasında olacak.
16.03.2021Uzmanpara
Tahvil faizlerindeki artışa vurgu yapılması bekleniyor
Tahvil faizlerindeki artışa vurgu yapılması bekleniyorAvrupa Merkez Bankası'nın (ECB), yarınki toplantısında faizlerde değişiklik yapması beklenmezken, ECB Yönetim Konseyi üyelerinin tahvil faizlerindeki artıştan dolayı endişelerini dile getirebileceği belirtiliyor.
10.03.2021Uzmanpara
'Fed tahvil alımını azaltmayacak'
'Fed tahvil alımını azaltmayacak'Commerzbank, ABD'nin ekonomik görünümündeki iyileşmeye rağmen ABD Merkez Bankası'nın (Fed) varlık alım programını 2022 ortasına kadar küçültmesinin beklenmediğini bildirdi.
8.03.2021Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Commerzbank ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.