Commerzbank

Commerzbank

Son dakika Commerzbank haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Commerzbank gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Commerzbank haber sayfamızda...

Commerzbank

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 370 commerzbank haberi bulunmuştur.
'Almanya dört yıllık emlak krizinin ortasında'
'Almanya dört yıllık emlak krizinin ortasında' Commerzbank, Almanya'nın dört yıllık bir emlak krizinin ortasında olduğunu söyledi.
14.03.2024 Uzmanpara
Commerzbank hisse geri alımı yapacak
Commerzbank hisse geri alımı yapacak Commerzbank, 600 milyon euroya kadar hisse geri alımı için Avrupa Merkez Bankası'ndan (ECB) onay aldı.
21.12.2023 Uzmanpara
Commerzbank'tan dolar tahmini
Commerzbank'tan dolar tahmini Commerzbank ekonomistleri ABD eylül ayı perakende satışlar ve sanayi üretimi verilerinin ekonomide yumuşak iniş işaretlerini güçlendirmesi halinde ABD dolarının da güçleneceğini öngörüyor.
17.10.2023 Uzmanpara
Alman devlet tahvili için yükseliş beklentisi
Alman devlet tahvili için yükseliş beklentisi Almanya'nın en büyük bankalarından Commerzbank, Alman devlet tahvili getirilerinin yükselmesini bekliyor.
14.08.2023 Uzmanpara
'Euronun yukarı yönlü potansiyeli sınırlı'
'Euronun yukarı yönlü potansiyeli sınırlı' Commerzbank'a göre euronun yukarı yönlü potansiyelinin sınırlı olduğu belirtildi.
20.06.2023 Uzmanpara
Commerzbank'tan bakır tahmini
Commerzbank'tan bakır tahmini Commerzbank, 2023 yıl sonu için bakır fiyat beklentisini 10.000 dolar/tondan 9.000 dolar/tona indirdi. Banka, 2024 yılı için bakır fiyat beklentisini ise 10.000 dolar/tondan 9.400 dolar/tona düşürdü.
31.05.2023 Uzmanpara
Commerzbank karını ikiye katladı
Commerzbank karını ikiye katladı Almanya'nın ikinci büyük bankası Commerzbank mali yılının ilk çeyreğinde beklentilerden daha iyi performans ortaya koyarak net karını ikiye katladı.
17.05.2023 Uzmanpara
'ECB güçlü faiz adımlarına devam edecek'
'ECB güçlü faiz adımlarına devam edecek' Commerzbank Stratejisti Hauke Siemssen, Avrupa Merkez Bankası'nın (ECB) güçlü faiz adımlarına devam edeceğini belirtti.
13.04.2023 Uzmanpara
Commerzbank'tan altın tahmini
Commerzbank'tan altın tahmini Commerzbank altın ve diğer değerli metaller için yıl ortası ve yıl sonu hedeflerini belirledi.
7.02.2023 Uzmanpara
Commerzbank'tan euro tahmini
Commerzbank'tan euro tahmini Commerzbank Analisti Antje Praefcke beklentilerden daha iyi gelen verilere rağmen euro için görünümün zayıf olduğunu belirtti.
24.08.2022 Uzmanpara
Sürdürülebilirlik için 109 milyon $
Sürdürülebilirlik için 109 milyon $ Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB) sürdürülebilirlik kriterlerine endeksli üçüncü sendikasyon kredi anlaşmasına imza attı. Anlaşma, Avrupa, Amerika, Asya ve Orta Doğu’daki 8 farklı ülkeden, 8 bankanın katılımıyla imzalandı.
27.07.2022 Ekonomi
Goldman ve Barclays'tan kripto para yatırımı
Goldman ve Barclays'tan kripto para yatırımı Goldman Sachs ve Barclays, Amerikalı milyarder Alan Howard'ın kripto para işlem platformuna yatırım yaptı.
16.05.2022 Uzmanpara
'Almanya'da stagflasyon riskleri arttı'
'Almanya'da stagflasyon riskleri arttı' Commerzbank CEO'su Manfred Knof, "Almanya'da stagflasyon riskleri arttı, daha fazla iflas yaşanabilir" dedi.
9.05.2022 Uzmanpara
Altın piyasasında Fed baskısı sürüyor
Altın piyasasında Fed baskısı sürüyor Küresel piyasalarda altın fiyatlarında yaklaşan Fed toplantısının baskısı hissedilirken, gram altın da yurtiçi piyasaların kapalı olduğu günde 885 TL civarında.
3.05.2022 Uzmanpara
Euro, dolar karşısında 5 yılın dibini gördü
Euro, dolar karşısında 5 yılın dibini gördü Rusya'nın doğal gaz faturalarını ruble olarak ödemeyen Polonya ve Bulgaristan'a sevkiyatı durduracağı açıklaması euroyu vurdu.
27.04.2022 Uzmanpara
Commerzbank karını ikiye katladı
Commerzbank karını ikiye katladı Almanya'nın ikinci büyük bankası Commerzbank ayırdığı kredi karşılıklarının ve yazdığı zararların artmasına rağmen yılın ilk çeyreğinde karını ikiye katladığını bildirdi.
27.04.2022 Uzmanpara
İşte petrol fiyatlarında son durum
İşte petrol fiyatlarında son durum Ukrayna'daki savaş nedeniyle devam eden arz endişelerine rağmen ham petrol fiyatları bugün aşağı yönlü hareket ediyor.
22.04.2022 Uzmanpara
Merkez Bankası'nın faiz kararı bugün açıklanıyor! İşte piyasanın tahmini
Merkez Bankası'nın faiz kararı bugün açıklanıyor! İşte piyasanın tahmini Fed'in 3 yılın ardından ilk kez faiz artırmasının ardından Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) bugün kritik bir toplantı gerçekleştirecek. Peki Merkez Bankası'nın faiz kararı ne yönde olacak? İşte ilk tahminler...
17.03.2022 Ekonomi
'Devlet Commerzbank'ın hissedarı olmayacak'
'Devlet Commerzbank'ın hissedarı olmayacak' Almanya Maliye Bakanı Christian Lindner, devletin Commerzbank'taki hissedarlığının uzun vadede devam etmeyeceğini söyledi.
14.02.2022 Uzmanpara
'Ruble, dolar karşısında zayıflayacak'
'Ruble, dolar karşısında zayıflayacak' Commerzbank, Rus rublesinin ABD doları karşısında zayıflamaya devam etmesini, halihazırda 76,4850 dolar civarında seyreden dolar/ruble paritesinin 2022 yılı ortasına kadar 80 dolar seviyesini görmesini beklediklerini bildirdi. Paritenin yıl sonuna kadar da 80 dolarda kalacağını öngördü.
18.01.2022 Uzmanpara
TFF Süper Kupa'da yeni ev sahibi Ahmed Bin Ali
TFF Süper Kupa'da yeni ev sahibi Ahmed Bin Ali Bugüne kadar 14 kez düzenlenen Süper Kupa 11 farklı statta gerçekleşti. İlk üçü Almanya’nın üç farklı yerinde oynanan zorlu mücedele, 13 yıl sonra bir kez daha sınırlarımızın dışına çıkacak, 40 bin kişilik Ahmed Bin Ali Stadı 12. ev sahibi olacak.
2.01.2022 Beşiktaş
Tahvil alımlarının azaltımında son viraj
Tahvil alımlarının azaltımında son viraj ABD Merkez Bankası'nın (Fed) bu ayki toplantısında 120 milyar dolarlık aylık varlık alımında 15 milyar dolarlık azaltıma gitmesi bekleniyor.
2.11.2021 Uzmanpara
Enflasyon ECB toplantısına damga vurabilir
Enflasyon ECB toplantısına damga vurabilir Avrupa Merkez Bankası'nın (ECB) yarın yapılacak toplantısında değişiklik beklenmemesine karşın yüksek enflasyona ilişkin belirsizliklerin gündeme damga vurması öngörülüyor.
27.10.2021 Uzmanpara
Çin ekonomisinde riskler arttı
Çin ekonomisinde riskler arttı Çin'de beklentilerin altında kalarak son bir yılın en düşük seviyesinde açıklanan büyüme verileri, enerji ve emlak krizi gibi mevcut sorunlar dikkate alındığında ülkenin son çeyrek performansına yönelik aşağı yönlü riskleri artırırken, politika yapıcıların gelişmelere karşı atacağı adımlar merak konusu oldu.
18.10.2021 Uzmanpara
Hansi Flick, Eintracht Frankfurt-Fenerbahçe maçını statta izleyecek
Hansi Flick, Eintracht Frankfurt-Fenerbahçe maçını statta izleyecek Almanya A Milli Takımı Teknik Direktörü Hansi Flick, UEFA Avrupa Ligi'ndeki Eintracht Frankfurt-Fenerbahçe maçını bu akşam yerinde takip edecek.
16.09.2021 UEFA Avrupa Ligi

Benzer Haber Etiketleri

Commerzbank ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.