Emlak Fırsatları

Emlak Fırsatları

Son dakika emlak fırsatları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan emlak fırsatları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan emlak fırsatları haber sayfamızda...

Emlak Fırsatları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 206 emlak fırsatları haberi bulunmuştur.
Çanakkale'de emlak fırsatları altın değerinde
Çanakkale'de emlak fırsatları altın değerinde Çanakkale, İstanbul, İzmir ve Bursa üçgenindeki konumu ve artan ulaşım imkanlarıyla büyük kentlere olan ilgiyi üzerine çekmeye devam ediyor.
7.02.2024 Ekonomi
Emlak vergisinden muaf olabilirsiniz
Emlak vergisinden muaf olabilirsiniz Her yıl düzenli olarak belediyeler tarafından tahsil edilen emlak vergisi ile ilgili en çok merak edilenlerin başında kimlerin emlak vergisi ödeyeceği ya ödemeyeceği konusu geliyor. Yapılan son düzenlemeler ile bu durum netlik kazandı.
24.03.2022 Emlak
10 yılda yaklaşık 1 milyon 300 bin bina için 'Enerji Kimlik Belgesi' verildi
10 yılda yaklaşık 1 milyon 300 bin bina için 'Enerji Kimlik Belgesi' verildi Binalarda Enerji Kimlik Belgesi uygulamasının başladığı 2011'den bu yana yaklaşık 1,3 milyon bina için enerji kimlik belgesi düzenlendi.
9.09.2021 Emlak
Mayıs ayında konut satışları düştü
Mayıs ayında konut satışları düştü Mayıs ayı 2021 yılının en düşük konut satışının yaşandığı ay oldu. Geçen yıla göre %16.2’lik bir artış olsa da bu yıl açısından 2021’in en kötü konut satış rakamları geldi Konut satışlarında 2021 Mayıs ayı en kötü ay oldu.
16.06.2021 Emlak
Konut Fiyat Endeksi, nisanda yüzde 2 artışla 168,8 oldu
Konut Fiyat Endeksi, nisanda yüzde 2 artışla 168,8 oldu Konut Fiyat Endeksi (KFE) nisanda aylık yüzde 2 ve yıllık yüzde 32,4 artışla 168,8 seviyesinde gerçekleşti.
16.06.2021 Emlak
Hangi ilçedeki evler kazandırıyor?
Hangi ilçedeki evler kazandırıyor? Koronavirüs salgını ile birlikte değişen konut tercihleri yatırımlık bölgeleri de değiştirdi. Vatandaşların ortalama konut satın alma bütçesi 500 binin altı olarak belirlendi. En çok satılık konut aranan il ve ilçeler de belli oldu.
2.06.2021 Emlak Fırsatları
Yer döşemelerinizi yenilerken kaçınmanız gereken hatalar
Yer döşemelerinizi yenilerken kaçınmanız gereken hatalar Kendi evinizi inşa ederken işe yer döşemelerinden başladıysanız ya da zemindeki malzemeyi yenilemeye karar verdiyseniz bu yazı tam size göre. İşte genellikle yapılan ve kaçınmanız gereken hatalar...
27.05.2021 Püf Noktaları
Müstakil konutları lüks hale getirmek yeni yatırım aracı
Müstakil konutları lüks hale getirmek yeni yatırım aracı Mimar Şerif Soğukbulak, gelir seviyesi yüksek yatırımcıların lüks konutlara yöneldiğini söyleyerek, "Müstakil konutları lüks hale getirmek yatırım aracı haline geldi" dedi. Soğukbulak, uygun fiyatlı ev alıp evin fiyatından daha fazla harcama yaparak, lüks hale getirip satan yatırımcılar olduğuna dikkat çekti.
5.04.2021 Emlak Fırsatları
Dünyanın dört bir yanında farklı evlerde yaşam
Dünyanın dört bir yanında farklı evlerde yaşam Artık dünyanın dört bir köşesinde farklı evlerde bedava yaşamak için bir yol var. Özellikle seyahat sever, maceraperest gençlere yönelik web siteleri sayesinde, ev sahibi evde yokken onun ev işlerini yapmak, bahçe bakımını ya da hayvan bakımını üstlenmek yoluyla ücretsiz konaklama mümkün. Bu uygulamanın adı: Housesitting.
25.03.2021 Emlak
Kiralara koronavirüs etkisi nasıl oldu?
Kiralara koronavirüs etkisi nasıl oldu? Pandemi sırasında bazı illerimizde kira artışları çok yüksek olurken, bazı illerde büyük düşüş yaşandı. Özellikle üniversite öğrencilerinin canlandırdığı emlak piyasası olumsuz etkilenirken, sahil kesimlerine rağbet arttı.
24.03.2021 Güncel
Komşunuzla Başınız Dertte mi, Haklarınızı Biliyor musunuz?
Komşunuzla Başınız Dertte mi, Haklarınızı Biliyor musunuz? Apartman hayatının olmazsa olmazı komşuluk… Günümüzde giderek komşuluk ilişkileri zayıflasa da, komşuluklardan etkilenmeden yaşamak mümkün değil. “Ev alma, komşu al” atasözünde de anlatılmak istendiği gibi, iyi komşularınız varsa çok şanslısınız demektir. Ancak anlaşamadığınız, sizi rahatsız eden komşularınız varsa, kanunla korunan haklarınızı bilmenizde yarar var.
22.03.2021 Gayrimenkul
Konut Alırken Devlet Desteğinden Nasıl Faydalanılır?
Konut Alırken Devlet Desteğinden Nasıl Faydalanılır? Ev almak için para biriktirmeye karar verdiyseniz bu haber tam size göre! Paranızı biriktirmeden önce konut hesabı açtırırsanız, devletten 25 bin TL’ye varan destek alabilirsiniz. Ancak bunun için 3 yıl düzenli birikim yapmanız gerekir.
21.03.2021 Emlak Fırsatları
Yatırım Amaçlı Gayrimenkul Almanın Püf Noktaları
Yatırım Amaçlı Gayrimenkul Almanın Püf Noktaları Yatırım yapmaya karar verdiniz… Gayrimenkulün her zaman kazandıran bir yatırım olduğu da malum… Ancak almadan önce bazı püf noktalarına dikkat etmeniz gerekir.
İstanbul Anadolu Yakasında Yükselen Trend: Tuzla
İstanbul Anadolu Yakasında Yükselen Trend: Tuzla İstanbul yabancı yatırımcıların gözdesi olmaya devam ediyor. TUİK’in verilerine göre, İstanbul’un satışlardaki payı %47. Gözde sahil ilçesi Tuzla ise, yükselen trend olma yolunda.
19.03.2021 Emlak Fırsatları
Hızlı Ev Satmanın Püf Noktaları
Hızlı Ev Satmanın Püf Noktaları Herhangi bir sebepten dolayı evinizi satmaya karar verdiniz… Fotoğrafları çektiniz, ilanınızı hazırladınız… Ancak hızlı ev satmanın püf noktalarına dikkat etmezseniz, eviniz çok uzun süre satılmayabilir. Evinizi hızlı satmak istiyorsanız, bu yazı tam size göre…
19.03.2021 Püf Noktaları
3. Köprü, Arsa Yatırımı İçin Yeni Fırsatlar Sunuyor
3. Köprü, Arsa Yatırımı İçin Yeni Fırsatlar Sunuyor 26 Ağustos 2016 tarihi itibariyle araç geçişine başlayan Yavuz Sultan Selim Köprüsü (Kısa ismiyle "3. Köprü") arsa, emlak almak isteyenlere kazançlı bir yatırım olanağı getiriyor.
İstanbul ve İzmirli’nin kredide vadesi 10 yılın üstünde
İstanbul ve İzmirli’nin kredide vadesi 10 yılın üstünde Yedi şehir için yapılan istatistiklerin ortaya çıkardığı tabloya göre, İstanbul ve İzmirli, ancak 10 yıl ve üstündeki vadelerle kredi kullanabiliyor. Başkentin yanı sıra Adana, Antalya, Bursa ve Kocaeli’nde ise yedi yıllık vadeler yeterli oluyor
14.12.2011 Ekonomi
Kriz, Amerika’dan Türkiye’ye emlakçı transfer ettirdi
Kriz, Amerika’dan Türkiye’ye emlakçı transfer ettirdi Amerika Birleşik Devletleri (ABD) ekonomisindeki yavaşlamayla birlikte emlak alımlarının ciddi anlamda düşmesi, ABD emlak piyasasını uluslararası alıcılara yöneltti.
14.12.2011 Ekonomi
ANADOLU’YU UÇAKLA GEZECEK
ANADOLU’YU UÇAKLA GEZECEK Fi-Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Fikret İnan, uçağı olan patronlar arasına katılıyor. İnan, uçak alma nedenini, “2011’de başta Ankara olmak üzere Anadolu kentlerine açılacağız. Otomobille tur çok zor. Çareyi uçakta buldum” sözleriyle ortaya koydu
5.02.2010 Ekonomi
Liderlerin 2024 ajandası
Liderlerin 2024 ajandası Türkiye'nin önde gelen firmalarının insan kaynakları, teknoloji, finans ve pazarlama liderlerine Data Expert aracılığıyla 2024'te öne çıkmasını bekledikleri en önemli trendleri sorduk.
8.01.2024 Milliyet Executive
Ertuğrul Doğan: Transferde gizlimiz saklımız yok
Ertuğrul Doğan: Transferde gizlimiz saklımız yok Trabzonspor’un Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Trabzonspor Yönetimi'nin idari ve mali yönden ibra edildiği kurulda, kulübün net borcu 4 milyar 045 milyon TL olarak açıklandı. Öte yandan Başkan Ertuğrul Doğan transferle ilgili konuştu.
3.12.2023 Trabzonspor
Kiralık konutta uzun süre sonra bir ilk! Ev sahipleri fiyat politikasını değiştirdi
Kiralık konutta uzun süre sonra bir ilk! Ev sahipleri fiyat politikasını değiştirdi Satılık ve kiralık konut fiyatındaki artış alınan önlemlerin ardından durdu. Gayrimenkul Uzmanı Mustafa Hakan Özelmacıklı bazı satılık konutlarda indirim yapılırken kiralık konutlarda da fiyat artışları durdu.
17.10.2023 Ekonomi
Lüksü doğayla buluşturan şehirde ‘country’ hayat
Lüksü doğayla buluşturan şehirde ‘country’ hayat ‘Yeni Levent’ projesini anlatan DAP Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Lüksü doğayla buluşturan ‘şehirde country hayat’ konseptini sektörümüze kazandırdık” dedi.
21.12.2022 Ekonomi
DAHA ÇEVİK VE DAHA DİJİTAL YAPTI
DAHA ÇEVİK VE DAHA DİJİTAL YAPTI ÖZGÜR TOKGÖZ ALTUN / Boyner Grup CFO ve İcra Kurulu Üyesi 2022 yılını geride bırakmaya hazırlanıyoruz...
9.11.2022 Milliyet Executive
Teknolojiye çok açık, geleceğe hazırlar
Teknolojiye çok açık, geleceğe hazırlar Teknolojideki baş döndürücü gelişmeler hayatın her anını derinden etkiliyor. Değişimi en yakından hisseden kesimlerin başında iş dünyası geliyor. Yapay zekadan bulut teknolojisine, metaverse’ten blokzincire, robotlardan 5G’ye her gelişme iş yapış şekillerini baştan aşağıya değiştiriyor. Data Expert iş birliğiyle Türkiye’nin değişik sektörlerdeki önde gelen firmalarına teknolojideki son gelişmeleri hangi hızda benimsediklerini, nasıl kullandıklarını ve faydasını görüp görmediklerini sorduk...
7.07.2022 Milliyet Executive

Benzer Haber Etiketleri

Emlak Fırsatları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.