Mete Belovacıklı

Mete Belovacıklı

Son dakika Mete Belovacıklı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Mete Belovacıklı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Mete Belovacıklı haber sayfamızda...

Mete Belovacıklı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 239 mete belovacıklı haberi bulunmuştur.
Milliyet yönetiminde bayrak değişimi
Milliyet yönetiminde bayrak değişimi Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mete Belovacıklı görevini, gazetemizin yazarlarından Özay Şendir’e devretti. Belovacıklı veda konuşmasında 7 yıl boyunca Abdi İpekçi’nin mirasına sahip çıkmak adına çaba gösterdiğine vurgu yaptı, gazetenin çalışanlara emanet olduğunu hatırlattı...
14.07.2023 Gündem
Sevim Belovacıklı’ya veda
Sevim Belovacıklı’ya veda Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Mete Belovacıklı’nın annesi Sevim Belovacıklı’nın (87) cenazesi, dün memleketi Sinop’un Gerze ilçesinde toprağa verildi.
12.06.2023 Gündem
Mete Belovacıklı'nın annesi son yolculuğuna uğurlandı
Mete Belovacıklı'nın annesi son yolculuğuna uğurlandı Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mete Belovacıklı'nın hayatını kaybeden annesi Sevim Belovacıklı'nın (87) cenazesi, memleketi Sinop'ta toprağa verildi.
11.06.2023 Haberler
Mete Belovacıklı'nın annesi son yolculuğuna uğurlandı
Mete Belovacıklı'nın annesi son yolculuğuna uğurlandı Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mete Belovacıklı'nın hayatını kaybeden annesi Sevim Belovacıklı'nın (87) cenazesi, memleketi Sinop'ta toprağa verildi.
11.06.2023 Gündem
Milliyet'in gurur gecesi! Sporun 'Oscar'ları sahiplerini buldu
Milliyet'in gurur gecesi! Sporun 'Oscar'ları sahiplerini buldu Volkswagen Arena’da düzenlenen gecede Dünya Şampiyonu cimnastikçimiz Adem Asil, Yılın Sporcusu kategorisinde birincilik kürsüsüne oturdu. 2022’nin en iyisi olan milli sporcumuz ödülünü Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’ndan aldı.
5.05.2023 Skorer
Sporun Oscar gecesi! 69. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu ödülleri sahiplerini buldu
Sporun Oscar gecesi! 69. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu ödülleri sahiplerini buldu 69. Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu ödül töreni Volkswagen Arena’da yapıldı. Görkemli gecede 2022 yılının en başarılı isimleri ödüllerini aldı.
3.05.2023 Skorer
Sanat hafızası hep canlı kalacak
Sanat hafızası hep canlı kalacak “Türkiye’nin Sanat Hafızası” adlı kitap Milliyet Sanat’ın 50 yıllık hikâyesini anlatıyor. Kitap, derginin edebiyat, sahne sanatları, sinema, görsel sanatlar, arkeoloji, tasarım ve müzik ile yeni binyılın farklı yaratıcılık alanları için bir öğrenim, eleştiri ve arşiv kaynağı olduğunu gösteriyor.
11.04.2023 Kültür Sanat
Basın ödüllerine Milliyet damgası
Basın ödüllerine Milliyet damgası Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) tarafından düzenlenen 64. Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri dün törenle sahiplerini buldu. Yazılı basın, televizyon-radyo ve internette yer alan çalışmaların ödüllendirildiği törende, Milliyet çalışanları 3 kez ödül kürsüsüne çıktı.
31.03.2023 Gündem
Sıfırdan bir hayat kurdular
Sıfırdan bir hayat kurdular Suriye’de devam eden iç savaş nedeniyle Türkiye’ye gelmek zorunda kalan göçmen kadınlar burada da yaşam mücadelesi veriyor.
15.01.2023 Gündem
Yıla damga vuran olaylar
Yıla damga vuran olaylar Dünya 2022’ye veda etmeye hazırlanıyor, yıla damga vuran olaylar Hakan Çelik’in hazırladığı ‘Hafta Sonu’nda ekrana gelecek.
17.12.2022 Cadde
Güçlerimizi birleştirelim harekete geçelim
Güçlerimizi birleştirelim harekete geçelim Birleşmiş Milletler Kadın Birimi (UN Women) Türkiye Ülke Direktörü Asya Varbanova, 16 Günlük Aktivizm Kampanyası kapsamında herkesi kadınlara ve kız çocuklarına yönelik şiddete karşı durmaya, güçleri birleştirmeye ve harekete geçmeye davet etti.
25.11.2022 Gündem
Gazeteciler karanfil bıraktı
Gazeteciler karanfil bıraktı Medya yayın yönetmenleri ve köşe yazarları, İstiklal Caddesi’nde 6 masumu hayattan koparan hain terör saldırısının yaşandığı noktaya gelerek, kurbanların anısına karanfil bıraktı.
18.11.2022 Gündem
‘Gençlere ilham verme arzusundayız’
‘Gençlere ilham verme arzusundayız’ ‘Karar Mekanizmalarında Kadın Liderler Projesi’ kapsamında ödüle layık görülen 100 lider kadından 7’si daha İstanbul’da düzenlenen törenle ödüllerini aldı... Törende konuşan IWF Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Gülden Türkan, “Kadın liderleri güçlendirirken, diğer yandan da gençlere ilham vermek arzusundayız” dedi...
25.10.2022 Gündem
Objektif yaklaşımı bize miras kaldı
Objektif yaklaşımı bize miras kaldı Türkiye dış haberciliğine damga vuran usta kalem Sami Kohen, vefatının birinci yılında anıldı. Kohen’in Türk basınında yaptığı ilklerin anlatıldığı törende, Kohen’in dış politika konusundaki tecrübesi ve öncülüğü dile getirildi.
20.10.2022 Gündem
Usta gazeteci Sami Kohen ölümünün 1'inci yılında anıldı
Usta gazeteci Sami Kohen ölümünün 1'inci yılında anıldı Milliyet Gazetesi'nde 66 yıl boyunca diplomasi ve dış haberlerle ilgili sayısız habere imza atan usta gazeteci Sami Kohen ölümünün 1'inci yılında Demirören Medya Center'da yapılan törenle anıldı.
19.10.2022 Gündem
Kısa Kısa Cadde
Kısa Kısa Cadde Mutlulukları taçlandı Alman şirketi BSH’da görev yapan Endüstri Mühendisi Ezgi Atis ve Makine Mühendisi Kayra Ermutlu yaşamlarını birleştirdi...
15.09.2022 Cadde
Darısı sanat dolu 100. yılın başına
Darısı sanat dolu 100. yılın başına Bedri Baykam’ın “Metamorfoz” adlı kişisel sergisi, Milliyet Sanat’ın 50. yıl kutlamaları kapsamında Bodrum’daki meRQezart Alternatif Sanat Mekânı’nda açıldı.
31.08.2022 Kültür Sanat
Örsan Öymen’i andık
Örsan Öymen’i andık Türk basın tarihinin önemli kalemlerinden, Milliyet gazetesinin unutulmaz yazarı Örsan Öymen, ölümünün 35’inci yıl dönümünde Zincirlikuyu’daki mezarı başında anıldı.
23.07.2022 Gündem
Bakan Özer: Tarihi bir gün
Bakan Özer: Tarihi bir gün Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in katıldığı törenle açıldı. Demirören Medya Dijital Mesleki Eğitim Merkezi ile ilgili müjdenin de verildiği törende Bakan Özer, açılışı tarihi bir gün olarak değerlendirdi. Yıldırım Demirören de konuşmasında “Medyanın yarınlarını hazırlamak üzere önemli bir yolculuğun ilk adımını atıyoruz” dedi.
1.06.2022 Eğitim
Örtü altı tarımda dünyada üçüncüyüz
Örtü altı tarımda dünyada üçüncüyüz Türkiye, örtü altı sebze üretiminde İspanya ve İtalya’nın ardından dünyada üçüncü ülke. Uluslararası ilişkilerin ısındığı bir dönemde Türkiye, iklim avantajının da verdiği olanaklarla, gıda arz güvenliğine büyük katkıda bulunuyor.
18.05.2022 Ekonomi
Milliyet Arkeoloji doğum gününü Patara'da kutladı
Milliyet Arkeoloji doğum gününü Patara'da kutladı "Milliyet Arkeoloji ve İş Sanat Kültürel Miras Buluşmaları"nın ilk durağı Patara Antik Kenti idi. Patara'da, 2016 yılından bu yana Türkiye İş Bankası ile iştirakleri TSKB ve Şişecam sponsorluğunda sürdürülen kazıların ve kentin tarihini katılımcılara Kurucu Kazı Başkanı Prof. Dr. Fahri Işık ve Patara Kazı Başkanı Prof. Dr. Havva İşkan Işık anlattı.
17.05.2022 Kültür Sanat
Milliyet Arkeoloji doğum gününü Patara'da kutladı
Milliyet Arkeoloji doğum gününü Patara'da kutladı "Milliyet Arkeoloji ve İş Sanat Kültürel Miras Buluşmaları"nın ilk durağı Patara Antik Kenti idi. Patara'da, 2016 yılından bu yana Türkiye İş Bankası ile iştirakleri TSKB ve Şişecam sponsorluğunda sürdürülen kazıların ve kentin tarihini katılımcılara Kurucu Kazı Başkanı Prof. Dr. Fahri Işık ve Patara Kazı Başkanı Prof. Dr. Havva İşkan Işık anlattı.
17.05.2022 Arkeoloji
“Milliyet Arkeoloji’yle yaşam boyu öğrencilik”
“Milliyet Arkeoloji’yle yaşam boyu öğrencilik” Milliyet gazetesi bünyesinde hazırlanan ve geçtiğimiz ay birinci yaşını dolduran Milliyet Arkeoloji dergisi, birçok açıdan Türkiye’de bir ilk. Her ayın sondan bir önceki pazar günü yayımlanan ve kısa sürede popüler bir yayına dönüşen Milliyet Arkeoloji, geçtiğimiz ay Patara’da start verilen Kültürel Miras Buluşmaları’nın yanı sıra yoğun ilgi gören Milliyet Arkeoloji Kulübü’yle büyümeye ve arkeolojiyle teması yayıncılığın sınırları ötesine taşımaya devam ediyor. Derginin yayın yönetmeni, aynı zamanda Milliyet Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Menderes Özel’le Milliyet Arkeoloji’nin bir yıllık serüvenini ve gelecek planlarını konuştuk.
17.04.2022 Pazar
Eşitlikçi Hikayeler'in kahramanları zirvede buluştu
Eşitlikçi Hikayeler'in kahramanları zirvede buluştu Kadınların güçlenmesi ve toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması yolunda değişimin lideri yöneticiler, Eşitlikçi Hikayeler Zirvesi’nde bir araya geldi. Milliyet Gazetesi’nin öncülük ettiği, Nesiller Boyu Eşitlik Hareketi kapsamında düzenlenen zirvede bir araya gelen liderler, iş, sanat ve sporda kadınların yükselişini anlattı. Zirvede konuşan Birleşmiş Milletler Kadın Birimi Ülke Direktörü Asya Varbanova, “Toplumsal cinsiyet eşitliği ancak tüm aktörlerin birlik olmasıyla mümkün ve özel sektör bu birlikteliğin öncüsü olabilir” dedi.
14.04.2022 Pembenar Tv
68. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri sahiplerini buldu
68. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri sahiplerini buldu Volkswagen Arena’da düzenlenen gecede Olimpiyat Şampiyonu okçumuz Mete Gazoz, Yılın Sporcusu kategorisinde birincilik kürsüsüne oturdu. 2021’nin en iyisi olan milli sporcumuz ödülünü Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’ndan aldı.
1.04.2022 Skorer

Benzer Haber Etiketleri

Mete Belovacıklı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.