Orkid

Orkid

Son dakika orkid haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan orkid gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan orkid haber sayfamızda...

Orkid

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 98 orkid haberi bulunmuştur.
Pandemide genital hijyeni korumak için dikkat edilmesi gerekenler
Pandemide genital hijyeni korumak için dikkat edilmesi gerekenlerPandemi birçok insanın günlük rutinini bozarak beslenme şekillerinde, egzersiz sıklıklarında ve kişisel hijyen alışkanlıklarında değişliklere neden oldu. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr.Öğr. Üyesi Esra Özbaşlı, bu süreçte kadınların kişisel hijyenlerini korumak için dikkat etmesi gereken noktaları sıraladı
22.01.2021Püf Noktası
Amazon Türkiye’de ‘Yılın Son Fırsatları’ başladı
Amazon Türkiye’de ‘Yılın Son Fırsatları’ başladıAmazon.com.tr’nin ‘Yılın Son Fırsatları’ kampanyası başladı. On binlerce popüler ürünü cazip fiyatlarla Amazon.com.tr müşterileriyle buluşturacak fırsatlar, 31 Aralık gün sonuna kadar devam edecek.
21.12.2020Advertorial
Eczacıbaşı VitrA, Orkid ile sponsorluk anlaşması imzaladı
Eczacıbaşı VitrA, Orkid ile sponsorluk anlaşması imzaladıEczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol Takımı, temizlik ve kişisel bakım ürünleri şirketi Procter&Gamble'ın (P&G) kadın bakım markalarından Orkid ile sponsorluk anlaşması imzaladı.
20.11.2020Voleybol
Tankut Turnaoğlu: 'Sporun iyileştirici ve birleştirici gücüne inanıyoruz'
Tankut Turnaoğlu: 'Sporun iyileştirici ve birleştirici gücüne inanıyoruz'Procter&Gamble Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, Skorer'e özel açıklamalarda bulundu
5.11.2020Skorer
Sporla daha mutlu topluma
Sporla daha mutlu toplumaP&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu spora ve sporcuya desteklerini anlattı. Turnaoğlu, P&G olarak gençleri spor yapmaya özendirmeyi, sporcuları desteklemeyi bir ilke olarak benimsediklerinin altını çizdi, “Desteğini bu kadar geniş bir alana yayan Türkiye’de belki de tek şirketiz. Bundan büyük bir mutluluk duyuyoruz” dedi.
1.07.2020Diğer
Orkid’den voleybola destek: 270 okula ekipman bağışladı
Orkid’den voleybola destek: 270 okula ekipman bağışladıCesaret Sponsoru olduğu A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncularına bir sürpriz yapan Orkid, Filenin Sultanları adına file, voleybol topu gibi ekipmanların bulunduğu voleybol destek paketlerini Türkiye genelinde 70 okula daha iletecek. Böylelikle 270’den fazla okuldaki voleybolcuların antrenman imkânları genişletilecek.
1.07.2020Diğer
P&G’den tam destek
P&G’den tam destekA Milli Kadın Voleybol Takımı’na, P&G firmasının kadın bakım markalarından Orkid sponsor oldu. Törene TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu ile milli takım oyuncuları katıldı.
1.07.2020Voleybol
Özel çocukların gelişimi  “Minik Sporcular” projesiyle destekleniyor
Özel çocukların gelişimi  “Minik Sporcular” projesiyle destekleniyorP&G Türkiye, Migros ve Özel Olimpiyatlar Türkiye’nin 14 yıldır sürdürdüğü iş birliği kapsamında hayata geçen “Minik Sporcular” projesi yeni döneminde 16 ilde 400’e yakın özel eğitim gereksinimi olan çocuk ve onlarla birlikte projede yer alan partner çocuğa ulaşmayı hedefliyor.
10.05.2018Yaşam
“Genç kızlar başarısızlıklarından dolayı yargılanmamalı!”
“Genç kızlar başarısızlıklarından dolayı yargılanmamalı!”Bir hijyenik ped markasının, genç kızların ergenlik döneminde yaşadığı kaygıları ve sorunları ele aldığı anketinin sonuçları, genç kızların yüzde 86’sının başarısızlıktan korktuğu için yeni şeyler denemekten kaçındığını, yüzde 59’unun ise başarısız olduklarında toplum tarafından dışlanma kaygısı taşıdığını ortaya koydu. Anket sonuçlarını yorumlayan Prof. Dr. Bengi Semerci, genç kızların ergenlik döneminde desteğe ihtiyaçları olduğunu hatırlatarak “Seçimleri ve başarısızlıkları yargılanmazsa gençler daha sağlıklı bir ergenlik dönemi geçirir” dedi.
11.10.2017Eğitim
Orkid Platinum dünyada ilk kez Türkiye’de
Orkid Platinum dünyada ilk kez Türkiye’deTüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G, mikro yastıklı ve koruyucu yan bariyerleriyle YENİ Orkid Platinum’u, dünyada ilk kez Türkiye’deki kadınların deneyimine sundu.
TFF, P&G ile sponsorluk anlaşması imzaladı
TFF, P&G ile sponsorluk anlaşması imzaladıTürkiye Futbol Federasyonu, P&G (Procter & Gamble) ile işbirliği anlaşmasına gitti. Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezleri’nde imzalanan anlaşmaya göre P&G, Gilette markasıyla A Milli Erkek Futbol Takımı’na, Ariel markasıyla da A Milli Kadın Futbol Takımı’na sponsor oldu. P&G ayrıca Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezleri’nin de malzeme tedarik sponsoru oldu.
22.05.2017Futbol
Kuralları baştan yazan kadınlar anlatıyor
Kuralları baştan yazan kadınlar anlatıyorAyşe Arman, Aslı Şafak , Judith Liberman, Şebnem Burcuoğlu ve Duygu Kayaman, düzenlenecek “Kuralları Baştan Yazanlar” etkinliğinde üniversiteli genç kadınlarla bir araya gelecek.
250 milyon yatırımla yerli payını artırıyor
250 milyon yatırımla yerli payını artırıyorP&G Dünya CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı David Taylor, şirketin Türkiye’deki 30. yılını yeni bir yatırımla kutladığını belirterek, “Türkiye’nin büyümesinde aktif rol oynamaya kararlıyız. 250 milyon TL yatırımla yerli üretimi artıracağız” dedi
28.02.2017Ekonomi
Bakan Işık: Askerin görevi belli
Bakan Işık: Askerin görevi belliMİLLİ Savunma Bakanı Fikri Işık, hiç kimsenin Türk Silahlı Kuvvetleri'nin mensuplarını siyasetin içine çekme gayretine girmemesi gerektiğini belirterek, "Askerin görevi bellidir, yurdu savunmaktır. Bunun dışında hiçbir görevi yoktur. Güçlü bir demokrasi, güçlü ekonomi, güçlü TSK için diyoruz ki; herkes kendi görevini yapsın. Hiç kimse kendi görevinin dışına çıkmasın, hiç kimse de kimseyi kendi görevinin dışına çekme gayreti içinde olmasın" dedi.
28.02.2017Siyaset
Orkid, kuralları baştan yazıyor
Orkid, kuralları baştan yazıyorP&G markası Orkid’in marka elçisi tenis dünyasının genç yeteneği İpek Soylu, Swissotel The Bosphorus İstanbul’un tenis kortunda kuralları baştan yazan hikâyesini anlattı.
Orkid'ten bir ilk daha
Orkid'ten bir ilk dahaMikro yastıklı ve koruyucu yan bariyerleriyle YENİ Orkid Platinum dünyada ilk kez Türkiye’de!
P&G, Rio 2016'da yarışacak sporcuların annelerini ağırlıyor
P&G, Rio 2016'da yarışacak sporcuların annelerini ağırlıyorOlimpiyat Oyunları’nın global sponsoru P&G, "Evden Uzaktaki Ev" konseptinde açılan P&G Aile Evi'nde Rio 2016 Olimpiyat Oyunları’nda yarışacak sporcuların annelerini ağırlıyor.
YENİ Orkid Platinum dünyada ilk kez Türkiye’de
YENİ Orkid Platinum dünyada ilk kez Türkiye’deTüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G, YENİ Orkid Platinum’u dünyada ilk kez Türkiye’de sunuyor.
Orkid #KizGibi Olimpiyat meşalesini yaktı!
Orkid #KizGibi Olimpiyat meşalesini yaktı!Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Orkid, 2016 Rio Olimpiyat Oyunlarında Türkiye’yi temsil edecek Milli Tekvandocu Nur Tatar’a #KızGibi destek verdi.
“Minik Sporcular”ın hayatı sporla değişiyor
“Minik Sporcular”ın hayatı sporla değişiyorÖzel Olimpiyatlar kapsamında dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen “Minik Sporcular” projesi Migros, P&G Türkiye ve Özel Olimpiyatlar Türkiye esteği ile Türkiye’de hayata geçiyor.
26.05.2016Kültür Sanat
Pamuk gibi yumuşak YENİ Orkid Sensitive
Pamuk gibi yumuşak YENİ Orkid SensitiveTüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G, YENİ Orkid Sensitive ile kadınları pamuk gibi* yumuşak Orkid korumasıyla buluşturuyor.
Kızlar nasıl emojiler ister?
Kızlar nasıl emojiler ister?Orkid, #KızGibi kampanyasının son videosunda emojilerin, genç kızların her gün karşılaştığı sınırlandırmaları nasıl güçlendirdiğini vurguluyor.
Sultanlara yeni sponsor
Sultanlara yeni sponsorP&G Türkiye ve Kafkasya ile Türkiye Voleybol Federasyonu arasında atılan imzaların ardından, Orkid, Bayan Milli Takımı’nın üç yıllık sponsporu oldu.
1.07.2020Diğer
Filenin Sultanları’na yeni co-sponsor desteği
Filenin Sultanları’na yeni co-sponsor desteğiA Milli Bayan Voleybol Takımı, P&G'nin Orkid markası ile co-sponsorluk anlaşması imzaladı.
1.07.2020Diğer
Harbiye Nil'in masalını izledi!
Harbiye Nil'in masalını izledi!Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde Nil Karaibrahimgil rüzgarı esti. Sevilen sanatçı, “Nil’in Kendi Masalı” adındaki Kız Gibi harika bir konserin yanı sıra, nasıl hayatında dersler çıkardığı anları da ilk kez hikâyelendirdi..
6.08.2015Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

orkidP&GTankut TurnaoğluMinik Sporcularkızgibi

Orkid ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.