Transanatolia

Transanatolia

Son dakika transanatolia haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan transanatolia gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan transanatolia haber sayfamızda...

Transanatolia

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 47 transanatolia haberi bulunmuştur.
TransAnatolia'da "Sarıkamış Allahuekber Şehitleri" etabı başladı
TransAnatolia'da "Sarıkamış Allahuekber Şehitleri" etabı başladı Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Otomobil Sporları Federasyonunun desteğiyle düzenlenen ve Eskişehir'den başlayan TransAnatolia Rally Raid'in, "Sarıkamış Allahuekber Şehitleri" etabı başladı.
18.09.2021Motor Sporları
‘Anlatılmaz yaşanır!’
‘Anlatılmaz yaşanır!’Türkiye’nin ilk ve tek, dünyanın ise en büyük ve zorlu yarışlarından TransAnatolia beşinci gününde mücadele ediyor.
17.09.2021Cadde
Son dakika haberi:TransAnatolia Rally Raid'de zorlu etap geride kaldı
Son dakika haberi:TransAnatolia Rally Raid'de zorlu etap geride kaldıGençlik ve Spor Bakanlığı izni ve Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu desteğiyle düzenlenen TransAnatolia Rally Raid’in üçüncü gününde yarışçılar, Çorum’dan Sivas Yıldız Dağı’na kadar toplam 272 km yarıştı.
16.09.2021Motor Sporları
Camille Chapeliere: Hedefim aynı; dünyanın en iyi pilotu olmak
Camille Chapeliere: Hedefim aynı; dünyanın en iyi pilotu olmakRed Bull sporcusu Camille Chapeliere, "Bu tecrübeler üst üste birikecek ve nihai hedefime ulaşacağım. Evet hala hedefim aynı; en iyi Rally Raid pilotu olmak. Biliyorum ki çok uzun bir süreç beni bekliyor. Çünkü bugünden yarına dünyanın en iyisi olunamıyor" dedi.
10.09.2021Motor Sporları
Red Bull sporcusu Chapeliere, TransAnatolia'ya geliyor
Red Bull sporcusu Chapeliere, TransAnatolia'ya geliyor11'inci yılında 13-21 Ağustos tarihleri arasında Eskişehir'den başlayıp Kars'ta tamamlanacak olan TransAnatolia Ralli Raid'de Red Bull sporcusu Camille Chapeliere motosiklet kategorisinde mücadele edecek.
10.08.2021Motor Sporları
TransAnatolia’da geri sayım başladı
TransAnatolia’da geri sayım başladıTürkiye’nin ilk ve tek, dünyanın ise en büyük ve zorlu yarışlarından biri olan TransAnatolia’da geri sayım başladı. 13-21 Ağustos 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek TransAnatolia’da Eskişehir’den start alan yarışçılar 14 ilden geçerek Kars’a ulaşacaklar.
4.08.2021Tatil
Temkinli ama iştahlı festival fırtınası!
Temkinli ama iştahlı festival fırtınası!Salgından çok olumsuz etkilenen festival sektörü hızlı bir geri dönüşe hazırlanıyor. Normalleşmeyle birlikte festivallerin, temkinli ve iştahlı dönüşü başlıyor.
30.07.2021Ekonomi
TransAnatolia için geri sayım
TransAnatolia için geri sayımTürkiye’nin ilk ve tek, dünyanın ise en büyük ve zorlu yarışlarından biri olan TransAnatolia’da geri sayım başladı.
20.07.2021Diğer
TransAnatolia 2020'de en uzun rota 6. gün tamamlandı
TransAnatolia 2020'de en uzun rota 6. gün tamamlandıTürkiye Otomobil Sporları Federasyonu ve Türkiye Motosiklet Federasyonu desteğiyle düzenlenen TransAnatolia Rally Raid'in 6. gününde yarışçılar toplam 495 kilometre ve 3 özel etaptan oluşan en uzun rotayı tamamladı.
22.08.2020Diğer
TransAnatolia Rally Raid'de 3. etap tamamlandı
TransAnatolia Rally Raid'de 3. etap tamamlandıTransAnatolia Rally Raid’in 3. günü büyük bir rekabete sahne oldu.
19.08.2020Diğer
TransAnatolia heyecanında ikinci gün tamamlandı
TransAnatolia heyecanında ikinci gün tamamlandıTransAnatolia Ralli Raid’de ikinci gün geride kaldı. 10. yılına İstanbul’daki sembolik startla başlayan organizasyonda 44 otomobil, quad, motosiklet, SSV ve ATV kategorilerinde ilk gün liderleri belli oldu.
18.08.2020Diğer
TransAnatolia’da kıyasıya mücadele
TransAnatolia’da kıyasıya mücadeleDünyanın en büyük ve zorlu rallilerinden biri olan TransAnatolia Ralli Raid’de ilk gün geride kaldı.
18.08.2020Motor Sporları
TransAnatolia Bolu etabı tamamlandı
TransAnatolia Bolu etabı tamamlandıDünyanın en zorlu rallilerinden biri olan TransAnatolia Ralli Raid'in Bolu etabında pilotlar Abant2ın yamaçlarındaki zorlu doğa koşullarında yarıştı.
17.08.2020Tatil
TransAnatolia’nın startı bugün Beşiktaş’ta verildi
TransAnatolia’nın startı bugün Beşiktaş’ta verildiTürkiye Otomobil Sporları Federasyonu ve Türkiye Motosiklet Federasyonu işbirliği ile düzenlenen TransAnatolia Rally Raid’in seremonik startı bugün Dolmabahçe Sarayı otoparkından verildi. Sosyal mesafe ve maske kuralına uygun şekilde düzenlenen seremoniye çok sayıda yarışmacı katıldı.
15.08.2020Diğer Sporlar
TransAnatolia'da sembolik start Dolmabahçe'den verildi
TransAnatolia'da sembolik start Dolmabahçe'den verildiDünyanın en büyük ve zorlu rallilerinden biri olarak değerlendirilen TransAnatolia Ralli Raid'in açılışı gerçekleştirildi. Bu sene 10'uncu yılını kutlayan organizasyonun sembolik startı İstanbulda Dolmabahçeden verildi. Bu senenin ilk ralli raid yarışı TransAnatolia'da 70 araç şampiyonluk için mücadele verecek.
15.08.2020Diğer
TransAnatolia İstanbul'dan başlıyor
TransAnatolia İstanbul'dan başlıyorDünyanın en büyük ve zorlu rallilerinden biri olarak değerlendirilen TransAnatolia Ralli Raid, 10. yılında İstanbul'dan start alacak. 15-22 Ağustos arasında gerçekleştirilecek 2850 kilometrelik yarışta, 4×4 otomobil, kamyon, motosiklet, SSV ve ATV kategorilerinde şampiyonlar belli olacak. Bolu, Haymana ve Karadağ'ı ziyaret edecek TransAnatolia'da, Red Bull sporcusu Camille Chapeliere motosiklet kategorisinde mücadele edecek.
13.08.2020Tatil
Hem yarışçı hem çevreci EnduroSchool Race Team!
Hem yarışçı hem çevreci EnduroSchool Race Team!10. yılını kutlayan ralli raid yarışı TransAnatolia'da EnduroSchool Race Team, çevreci yanıyla dikkat çekiyor.
3.08.2020Diğer
TransAnatolia Rallisi'nde başvurular devam ediyor
TransAnatolia Rallisi'nde başvurular devam ediyorDünyanın en büyük ve zorlu rallilerinden olan TransAnatolia bu yıl 15-22 Ağustos 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Covid-19 salgın sürecinde yapılacak ilk yarış olma özelliğini taşıyan TransAnatolia’ya başvurular ise 31 Temmuz tarihine kadar yapılabilecek.
23.07.2020Tatil
Açık havada  festival rüzgârı
Açık havada festival rüzgârıYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla birlikte birçok sektör farklı önlemler alıyor.
21.06.2020Ekonomi
Turizm rallisi  start aldı
Turizm rallisi start aldıTürkiye’nin önde gelen tarihi ve kültürel zenginliklerini içeren rotada ülkeyi batıdan doğuya kat eden TransAnatolia Rally Raid, açılış seremonisinin ardından dün Abant’tan start aldı.
26.08.2019Ekonomi
TransAnatolia Rallisi başladı
TransAnatolia Rallisi başladıDünyanın en büyük ve zorlu rallilerinden TransAnatolia, 24 Ağustos 2019 tarihinde Büyük Abant Oteli’nde düzenlenen basın toplantısının ardından start aldı.
25.08.2019Tatil
Dünyanın en zorlu rallilerinden TransAnatolia başlıyor
Dünyanın en zorlu rallilerinden TransAnatolia başlıyorTürkiye’de ilk ve tek, dünyada ise en büyük ve zorlu yarışlarından biri olan TransAnatolia Rally Raid, 24–31 Ağustos tarihleri arasında 9. kez düzenleniyor. Abant’tan başlayıp 2.300 kilometrelik kültür ve tarih dolu bir rota üzerinden Göbeklitepe’de tamamlanacak
19.08.2019Tatil
TransAnatolia'dan Göbeklitepe'ye destek
TransAnatolia'dan Göbeklitepe'ye destekTürkiye’de ilk ve tek, dünyada ise en büyük ve zorlu yarışlardan biri olan TransAnatolia Rally Raid, dünya spor gündeminde geniş yer tutarak Türkiye’nin ve beldelerin tanıtımına büyük katkı sağlıyor. Turizmde Göbeklitepe Yılı ilan edilen 2019 yılında ise TransAnatolia, Batı Karadeniz’den start alıp Orta Anadolu’yu katederek Göbeklitepe’de sona erecek.
2.08.2019Tatil
TransAnatolia Rally Raid'te tarih dolu parkuru sıradışı heyecan
TransAnatolia Rally Raid'te tarih dolu parkuru sıradışı heyecanTürkiye’nin ilk ve tek, dünyanın 6. büyük rallisi olan TransAnatolia Rally Raid, 9. yılında yine sıradışı bir etap sunuyor. 24–31 Ağustos 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan TransAnatolia, bu yıl 5 farklı kategoride nefes kesen yarışlara ev sahipliği yaparak Bolu Abant’tan start alıp Göbeklitepe’de tamamlanacak.
2.03.2020Tatil
Turizm rallisi!
Turizm rallisi!Abant’tan Göbeklitepe’ye toplam 2 bin 300 kilometrelik TransAnatolia Rally Raid, 24-31 Ağustos’ta gerçekleştirilecek. 20 ülkeden yarışçıların katılacağı ralli, Türkiye’nin tanıtımına da katkı yapacak
14.07.2019Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Transanatolia ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.