Whatsapp Web

Whatsapp Web

Son dakika whatsapp web haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan whatsapp web gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan whatsapp web haber sayfamızda...

Whatsapp Web

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 160 whatsapp web haberi bulunmuştur.
WhatsApp Web Giriş: WhatsApp Web Kod ile Giriş Nasıl Yapılır?
WhatsApp Web Giriş: WhatsApp Web Kod ile Giriş Nasıl Yapılır? Dünyanın en çok kullanıcısı bulunan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp Android ve iOS tabanlı cihazlar dışında kullanıcılarına masaüstü bilgisayar aracılığı ile WhatsApp web giriş yapma imkanı sunuyor. WhatsApp Web giriş QR kodu ile yapılıyor. WhatsApp Web kod ile giriş nasıl yapılır? WhatsApp Web giriş hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için konu ile ilgili içeriğimize göz atabilirsiniz.
5.08.2022Teknoloji
WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ, WP SORUNU DÜZELDİ Mİ? 28 Nisan WhatsApp Web sorun mu var? Açıklama geldi...
WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ, WP SORUNU DÜZELDİ Mİ? 28 Nisan WhatsApp Web sorun mu var? Açıklama geldi...Son dakika haberlere göre, popüler mesajlaşma platformu WhatsApp'da 28 Nisan akşamı erişim sorunu yaşanmaya başladı. Mesajların iletilmediği ve WhatsApp Web'in açılmadığı öne sürüldü. Peki, WhatsApp Web çöktü mü, neden açılmıyor, WP çöktü mü? WhatsApp neden açılmıyor?
28.04.2022Gündem
WhatsApp yeni özelliğini duyurdu
WhatsApp yeni özelliğini duyurduDünyanın en ünlü mesajlaşma uygulaması WhatsApp, masaüstü versiyonu için yeni özelliğini Twitter’dan duyurdu.
4.11.2021Teknoloji
WhatsApp'ın çoklu cihaz desteği 'üzecek'
WhatsApp'ın çoklu cihaz desteği 'üzecek'WhatsApp'ın çoklu cihaz desteğinin geleceği duyurulduğu andan itibaren kullanıcılar keyiflenmişti. Bu sayede cihaz bağımlılığının önüne geçen WhatsApp, verdiği kararla üzecek gibi duruyor.
22.06.2021Teknoloji
Son Dakika Haberler: WhatsApp, Facebook ve Instagram çöktü!
Son Dakika Haberler: WhatsApp, Facebook ve Instagram çöktü!Gelen son dakika haberlerine göre sosyal ağlar çöktü. Linklere giremediklerini bildiren kullanıcılar bulunuyor.
19.06.2021Teknoloji
Bilgisayara Whatsapp Nasıl İndirilir? Bilgisayarda Whatsapp Nasıl Kullanılır?
Bilgisayara Whatsapp Nasıl İndirilir? Bilgisayarda Whatsapp Nasıl Kullanılır?Mobil uygulamalardan biri olan Whatsapp, herkesin merak ettiği uygulamalar arasında yer alıyor. Günümüzde telefon uygulamaları bilgisayarlarda da kullanılabiliyor. Özellikle Whatsapp uygulamasını bilgisayarlarda kullanmak isteyenler, bilgisayarlarda nasıl çalıştıracağını bilmiyor. Bilgisayara whatsapp nasıl indirilir? Bilgisayarda whatsapp nasıl kullanılır? İşte, merak edilen tüm detaylar.
11.05.2021Teknoloji
Telegram güncellemesiyle yeni özellikler kazandı
Telegram güncellemesiyle yeni özellikler kazandıWhatsApp'ın en büyük rakipleri arasında yer alan Telegram, yeni güncellemesine kavuştu. Güncelleme kapsamında Telegram, ödemeler, planlanmış sesli sohbetler, yeni web Telegram ve pek çok özelliğe kavuştu. İşte Telegram'ın kazandığı yeni özellikler.
28.04.2021Teknoloji
WhatsApp Web için 'tek telefona olan bağlılığı' sona erebilir
WhatsApp Web için 'tek telefona olan bağlılığı' sona erebilirWhatsApp Web için yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda popüler mesajlaşma uygulamasının masaüstü versiyonu yeni bir şekilde kullanıcıların karşısına çıkabilir.
24.03.2021Teknoloji
22 yıla kadar hapsi istenen Necati Şaşmaz beraat etti
22 yıla kadar hapsi istenen Necati Şaşmaz beraat ettiBoşanma aşamasında olduğu eşi Nagehan Şaşmaz'ın konuşmalarını habersiz olarak 11 defa telefonuna kaydettiği iddiasıyla yargılanan oyuncu Necati Şaşmaz tüm suçlamalardan ayrı ayrı beraat etti.
15.02.2021Cadde
WhatsApp ile Telegram arasındaki farklar nelerdir?
WhatsApp ile Telegram arasındaki farklar nelerdir? Son zamanlarda gündem maddelerinden biri olan telefon uygulamaları hakkında tartışmalar sürüyor. WhatsApp'ın yeni sözleşmesi kafa karıştırırken, ülkemizde diğer mesajlaşma uygulamalarına yönelim arttı. Büyük ilgi görmeye başlayan uygulamalardan biri de Telegram. Peki WhatsApp ile Telegram arasındaki farklar nelerdir? İşte WhatsApp ve Telegram'ın özellikleri...
20.01.2021Teknoloji
Son dakika... Yargıtay'dan çok tartışılacak whatsapp kararı! Aldatılan eş...
Son dakika... Yargıtay'dan çok tartışılacak whatsapp kararı! Aldatılan eş...Gelen son dakika haberine göre, Yargıtay, boşanma davası açtığı eşine ait yazışmaları izinsiz şekilde “whatsapp web” uygulamasından alıp mahkemeye sunan kocaya ceza verilmesi gerektiğine hükmetti.
17.11.2020Gündem
Herkes bu özelliği bekliyordu! WhatsApp'ta artık süresiz
Herkes bu özelliği bekliyordu! WhatsApp'ta artık süresizDünyanın en çok kullanılan, 1 milyardan fazla kullanıcı olan popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a gelen yeni bir özellik sayesinde mesajlaştığınız kişilere artık bakın ne yapabileceksiniz? İşte WhatsApp'ın en yeni özelliği...
26.10.2020Teknoloji
Whatsapp Zoom’un yerini alabilir
Whatsapp Zoom’un yerini alabilirWhatsapp Web’e görüntülü ve sesli arama özelliği geliyor.
20.10.2020Teknoloji
WhatsApp Web'e parmak iziyle giriş özelliği geliyor
WhatsApp Web'e parmak iziyle giriş özelliği geliyorDünyada milyarlarca kişinin kullandığı WhatsApp, masaüstü sürümü için parmak iziyle giriş özelliğini test ediyor. Bu özellikle firma ekstra bir güvenlik önlemi oluşturmayı amaçlıyor.
18.09.2020Teknoloji
WhatsApp'ta güvenlik skandalı! Almanya mesajları okuyor...
WhatsApp'ta güvenlik skandalı! Almanya mesajları okuyor...Almanya'da İçişleri Bakanlığına bağlı Federal Suç Dairesinin WhatsApp mesajlarını takip edebildiği iddia edildi. Alman devletinin WhatsApp mesajlarını okuduğunun yayınlanan haberle ortaya çıkması üzerine güvenlik tartışmaları başladı.
23.07.2020Dünya
WhatsApp'ta artık yazdığınızı kimse göremeyecek!
WhatsApp'ta artık yazdığınızı kimse göremeyecek!Popüler mesajlaşma uygulamalarından WhatsApp'ın çok az kişinin bildiği bir yönü ortaya çıktı!
20.07.2020Teknoloji
WhatsApp çöktü mü? WhatsApp WEB'e neden erişilemiyor, mesaj gönderilemiyor?
WhatsApp çöktü mü? WhatsApp WEB'e neden erişilemiyor, mesaj gönderilemiyor?Dünya genelinde milyonlarca insanın kullandığı mobil sohbet uygulaması WhatsApp'ta saat 23:15'den beri erişim sorunu yaşanıyor. WhatsApp kullananlar uygulamayı kullanmakta sıkıntı yaşıyor. Gönderilen fotoğraflar açılmazken şimdi binlerce kişi "Whatsapp çöktü mü? Neden erişlemiyor?" sorusunu yoğun bir şekilde iletiyor.
14.07.2020Gündem
WhatsApp Web sonunda beklenen özelliğe kavuştu! Karanlık mod geldi...
WhatsApp Web sonunda beklenen özelliğe kavuştu! Karanlık mod geldi...Dünyada en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, masaüstü platformu için beklenen özelliği yayınladı. Artık WhatsApp Web'de karanlık mod özelliği kullanılabiliyor.
9.07.2020Sosyalmedya
WhatsApp Web'e karanlık mod geldi! WhatsApp Web'de karanlık mod nasıl açılır?
WhatsApp Web'e karanlık mod geldi! WhatsApp Web'de karanlık mod nasıl açılır?Uzun zamandır beklenen beklenen WhatsApp özelliklerinden biri olan karanlık mod sonunda kullanıma açıldı. Fakat WhatsApp'ın kendi yayınladığı bir güncelleme ile değil. 3. parti yazılımcılar tarafından geliştirilen mod sayesinde artık WhatsApp Web'i karanlık modda kullanabileceğiz. WhatsApp karanlık mod nasıl yapılır? WhatsApp karanlık moda nasıl geçilir. WhatsApp karanlık mod nasıl uygulanır? WhatsApp Web karanlık mod nasıl yapılır? WhatsApp karanlık mod nasıl yüklenir? WhatsApp Web karanlık mod nasıl yüklenir?
19.03.2020Sosyalmedya
WhatsApp Web nasıl kullanılır? WhatsApp Web'e nasıl girilir?
WhatsApp Web nasıl kullanılır? WhatsApp Web'e nasıl girilir?Dünya genelinde yaklaşık 1 milyar aktif kullanıcı sayısına ulaşan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp' ın Web versiyonu ile ilgili merak edilenleri bir araya getirdik. Peki WhatsApp Web nasıl kullanılır?
10.06.2019Gündem
WhatsApp Web'e Resim içinde Resim özelliği geldi
WhatsApp Web'e Resim içinde Resim özelliği geldiSon aylarda WhatsApp, Web sürümü için yeni ve önemli bir güncelleme üzerinde çalışıyordu. Yayınlanan güncelleme ile daha önceden Android ve iOS kullanıcılarına sunulan Picture-in-Picture (Resim içinde Resim) modu WhatsApp Web'e de geldi.
21.12.2018Teknoloji
Apple, 2018'in en iyilerini sunar
Apple, 2018'in en iyilerini sunar Bu yıl dünyada eğlence kültürünü şekillendirmiş uygulamalar, oyunlar, müzik, filmler, TV programları, podcast'ler ve daha fazlası.
WhatsApp, zararlı linkler hakkında kullanıcıları uyaracak
WhatsApp, zararlı linkler hakkında kullanıcıları uyaracakWhatsApp, sahte ve zararlı linklerin yayılmasını engellemek için yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. WhatsApp, şüpheli ve zararlı linkler hakkında kullanıcıları uyaracak.
9.07.2018Teknoloji
WhatsApp Web'e yeni bir güvenlik önlemi geldi
WhatsApp Web'e yeni bir güvenlik önlemi geldiWhatsApp Web'e yeni bir güvenlik önlemi geldi. Bundan böyle WhatsApp Web'e giriş yapmanız durumunda telefonunuza bildirim gönderilecek. Böylece WhatsApp Web’in kötü amaçlı kullanılmasının önüne geçilecek.
6.02.2018Teknoloji
WhatsApp Business sonunda kullanıma açıldı
WhatsApp Business sonunda kullanıma açıldıWhatsApp, küçük işletmeler için ücretsiz Android uygulaması WhatsApp Business’ı kullanıma sunduğunu açıkladı. WhatsApp Business, insanlar ve işletmelerin daha hızlı ve basit bir şekilde iletişim kurmasını sağlayacak.
19.01.2018Teknoloji

Benzer Haber Etiketleri

Whatsapp Web ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.