Geri Dön
Dünya'Lolita Ekspresi'nde ayak masajı! Skandal fotoğraflar ortaya saçıldı...

'Lolita Ekspresi'nde ayak masajı! Skandal fotoğraflar ortaya saçıldı...

Kentin en lüks bölgesindeki malikaneye baskın düzenlendiğinde polislerin delil olarak el koyduğu eşyalar, dünyayı şaşkına çevirdi. Duruşmalar sırasında gösterilen fotoğraflar ise gündeme bomba gibi düştü.

'Lolita Ekspresi'nde ayak masajı! Skandal fotoğraflar ortaya saçıldı...

Hapiste intihar eden sapık milyarder Esptein'in suç ortağı ve eski sevgilisi Maxwell, dünya gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Reşit olmayan kız çocuklarını bulup çocuk istismarcısı Jeffrey Epstein'le buluşturmakla suçlanan 59 yaşındai Ghislaine Maxwell, geçen yıl yakalandığından bu yana tutuklu yargılanıyor.

Dünyayı dehşete düşüren sapıklık zincirinin halkalarından biri olan Maxwell'in davası tüm hızıyla devam ederken, kanıt olarak daha önce görülmemiş fotoğraflar gün yüzüne çıkıyor.

Jeffrey Epstein ve Ghislaine Maxwell'i gösteren daha önce hiç görülmemiş fotoğraflar, çiftin gösterişli yaşam tarzlarını gözler önüne sererken, aralarındaki yakın ilişki hakkında da fikir veriyor.

Lolita Ekspresinde ayak masajı Skandal fotoğraflar ortaya saçıldı...

Maxwell'in insan ticareti davasında delil olarak sunulan çarpıcı fotoğraflar, İngiliz sosyetesinin tanınmış isminin "Lolita Ekspresi" olarak bilinen özel jette, Epstein'ın ayaklarına masaj yaptığını gözler önüne seriyor.

Lolita Ekspresinde ayak masajı Skandal fotoğraflar ortaya saçıldı...

Fotoğraflar, 2019 yılında Epstein'ın Manhattan malikanesine yapılan bir FBI baskını sırasında elde edildi. İlk kez ortaya çıkan bu fotoğraflar, helikopterler ve özel jetlerle egzotik yerlere yapılan gezileri de içeren lüks yaşam tarzlarına dair bilgiler sunuyor.

Lolita Ekspresinde ayak masajı Skandal fotoğraflar ortaya saçıldı...

Bir fotoğraf Maxwell'i bir yatta güneşlenirken gösterirken, diğer birkaç fotoğraf da ikisinin de birbirlerine sevgiyle bakarken Avrupa'da tatil yaptığını gösteriyor.

Prens Andrew tarafından 1999'da Kraliçe'nin İskoçya'daki dağ evine davet edilen Maxwell ve Epstein'in burada çekilmiş fotoğrafları da bulunuyor.

Maxwell'in davasındaki jüriye, savcıların 'suç ortakları' olarak nitelendirdiği ikili arasındaki yakın ilişkiyi anlatan bu fotoğraflar gösterildi.

Lolita Ekspresinde ayak masajı Skandal fotoğraflar ortaya saçıldı...

Maxwell'den şikayetçi olan Carolyn adlı bir kadın, çapraz sorguda Epstein'ın evinde Maxwell'in 'çıplak ve hamile' bir fotoğrafını gördüğünü söyledi. Bugüne dek Maxwell'i çocuğu olup olmadığı bilinmiyordu ve mahkemede iddia edilen hamilelikle ilgili daha fazla ayrıntı verilmedi.

Lolita Ekspresinde ayak masajı Skandal fotoğraflar ortaya saçıldı...

FBI analisti Kimberly Meder, Epstein'ın Manhattan malikanesine 2019 baskını sırasında FBI tarafından bulunan fotoğrafları doğruladı. Manhattan'daki evde yapılan baskında ele geçirilen CD'lerde bulunan, Epstein ve Maxwell'in 19 fotoğrafı gösterilirken ifade verdi. Çapraz sorgu sırasında Meder, görüntülerin değiştirilip değiştirilmediğini bilmediğini söyledi.

Lolita Ekspresinde ayak masajı Skandal fotoğraflar ortaya saçıldı...

Maxwell ve Epstein'ın ilişkisinin doğası, Maxwell'in davası boyunca sorgulandı, savcılar onları 'suç ortağı' olarak nitelendirirken, bazıları onların bir çift gibi göründüklerini bazıları da iş ilişkisine sahip olduklarını söyledi.

Yarıyıl tatili için flaş karar! Vali Yerlikaya duyurdu
Süper Loto'da 119 milyon 693 bin 823 TL'lik büyük ikramiye sahibini buldu
4 maddelik kritik teklif Meclis'ten geçti! Vergiden muaf tutulacaklar
Erdoğan 'talimatı verdim' diyerek sıcak gelişmeyi duyurdu
İBB'den flaş uyarı: İzlanda kışı geliyor
Belediyede rüşvet skandalında yeni gelişme!
Merkez Bankası'nın faiz kararı belli oldu
Hadise bombayı patlattı! Sürpriz haberi Instagram'dan paylaştı
Gökhan Gönül bu sezon bir ilki yaşadı
Rum yönetiminden skandal YPG kararına Türkiye'den sert tepki!
Fenerbahçe yönetimine: Getiremiyorsunuz!
Genç öğretmenin katiline linç girişimi! Öfke dalga dalga yayılıyor
Takipçilerine seslendi! 'Çocukluğum zorbalıkla geçti'
Başakşehir ve Galatasaray transfer yarışında
Yemeksepeti, 2021’in hızlı ticaret trendlerini açıkladı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler