24. İstanbul Tiyatro Festivali

24. İstanbul Tiyatro Festivali

Son dakika 24. İstanbul Tiyatro Festivali haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan 24. İstanbul Tiyatro Festivali gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan 24. İstanbul Tiyatro Festivali haber sayfamızda...

24. İstanbul Tiyatro Festivali

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 351 24 istanbul tiyatro festivali haberi bulunmuştur.
YeniPerformda dijital gala
YeniPerform'da dijital galaİlk gösterimini 24. İstanbul Tiyatro Festivali’nde yapan ve eleştirmenlerden büyük övgüler alan “Terk Edilmiş Kıyılar // Negatif Fotoğraflar” 22 Ocak 2021’de dijital bir gala ile YeniPerform’da seyirciyle buluşuyor.
12.01.2021Kültür Sanat
24. İstanbul Tiyatro Festivali sona erdi
24. İstanbul Tiyatro Festivali sona erdiİstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından Koç Holding Enerji Grubu Şirketleri Aygaz, Opet ve Tüpraş sponsorluğunda 14 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında düzenlenen, çevrimiçi programıysa 28 Aralık'a kadar uzatılan 24. İstanbul Tiyatro Festivali sona erdi.
29.12.2020Kültür Sanat
Tiyatro yapma pratiğimizi tamamen yeniden kurgulamamızın gerektiği bir dönemdeyiz
"Tiyatro yapma pratiğimizi tamamen yeniden kurgulamamızın gerektiği bir dönemdeyiz"Koronavirüs salgını hayatının her alanını olduğu gibi sanatı da çok olumsuz bir şekilde etkiledi. Aylardır izleyici ile ya hiç ya da çok kısıtlı bir şekilde bir araya gelebilen tiyatro dünyasında bu süreçte büyük sorunlarla karşı karşıya. İşte böylesi bir dönemde YeniPerform, YeniMetin ve YeniDünya, adını taşıyan alanlarla sanatseverlerin karşısına çıkan GalataPerform Genel Sanat Yönetmeni Yeşim Özsoy ile koronavirüs sürecinden tiyatro ve sanatın genel durumu ile ürettikleri bu çalışmalarla gelecek projelerini konuştur.
22.12.2020Kültür Sanat
Yolcu Tiyatro Gomidas için destek bekliyor
Yolcu Tiyatro Gomidas için destek bekliyorKurulduğundan bu yana 8 yıllık süreçte 6 farklı prodüksiyonla yüzlerce kez seyirciyle buluşan Yolcu Tiyatro, yeni projesi “Gomidas”ı sahneye taşıyor. “Gomidas” oyununun izleyici ile buluşması ve sahnede kalmaya devam etmesi için tiyatro kurumu ayrıca bir destek çağrısında bulundu. 29-30-31 Ocak tarihli oyunların biletleri ve isme özel Gomidas hatıra setleri mobilet.com üzerinden satışa sunuldu.
20.12.2020Kültür Sanat
24. İstanbul Tiyatro Festivalinde gösterim tarihleri uzatıldı
24. İstanbul Tiyatro Festivali'nde gösterim tarihleri uzatıldı24. İstanbul Tiyatro Festivali’nin çevrimiçi programındaki altı gösterinin yayın tarihi 28 Aralık’a kadar uzatıldı. Çevrimiçi gösterimlerin her biri, 20 TL'lik biletlerle izlenebiliyor.
11.12.2020Kültür Sanat
Yeni Metin Festivali 9 tamamen çevrimiçi
Yeni Metin Festivali 9 tamamen çevrimiçi2006 yılından bu yana yeni oyun yazarları keşfetmeyi ve çağdaş oyun yazımına alan açmayı hedefleyen Yeni Metin Projesi bu sene dokuzuncu kez seyirciyle buluşacak. GalataPerform’un oyun yazarlığı alanında gerçekleştirdiği ve alanında tek olan festival bu sene de her zaman olduğu gibi yeni yazarlara, yönetmenlere alan açmaya devam ediyor.
Seslerin peşinde bir deha
Seslerin peşinde bir dehaErmeni müzisyen, müzikolog ve rahip Gomidas Vartabed’in trajik hayat hikayesini sahneye taşıyan “Gomidas” oyununu, yazar-yönetmeni Ahmet Sami Özbudak ve karaktere hayat veren Fehmi Karaarslan’la konuştuk
22.11.2020Pazar
Tiyatro festivalinin programı güncellendi
Tiyatro festivalinin programı güncellendi24. İstanbul Tiyatro Festivali’nin fiziki gösterilerinin programı salgın tedbirleri sebebiyle güncellendi. Hem fiziki hem de çevrimiçi performanslarla izleyiciyle buluşmaya devam eden festivalde fiziki gösterimlerde bazı güncellemeler yapıldı ve online.iksv.org adresinden takip edilebilen çevrimiçi programın gösterim tarihi 14 Aralık’a kadar uzatıldı
21.11.2020Kültür Sanat
“Terk Edilmiş Kıyılar // Negatif Fotoğraflar” seyirciyle buluşuyor.
“Terk Edilmiş Kıyılar // Negatif Fotoğraflar” seyirciyle buluşuyor.Oyuncularla seyirciyi bir araya getirmeden video, ses, performans ve yerleştirmenin birleşiminden bir estetik ortaya çıkaran “Terk Edilmiş Kıyılar // Negatif Fotoğraflar” 24. İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında seyirciyle buluşuyor.
20.11.2020Kültür Sanat
Karanlığın içinden sızan bir ışık parçası kadar iyimserim
"Karanlığın içinden sızan bir ışık parçası kadar iyimserim"Fransız Devrimi'nin çalkantılı yıllarından yaşamış birbirinden farklı dört kadının hikâyesi Madam Giyotin ile aynı sahneye taşınıyor. Lauren Gunderson'un ünlü eseri aslında bir araya hiç gelmemiş bu dört kadını aynı sahneye taşırken onların benzerlikleri ve farklılıklarını da izleyiciye yansıyor. Yağmur Yağmur'un yönettiği Betül Arım, Buket Gülbeyaz, Simel Aksünger ve Zeliha Gürsoy ile Özlem Ulukan'ın sahne aldığı oyun 24. İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında izleyiciyle buluşacak. Oyuncan önce yönetmen Yağmur Yağmur ile Madam Giyotin ve pandemi sürecinde tiyatro üzerine konuşma fırsatımız oldu.
17.11.2020Kültür Sanat
Madam Giyotin 24. İstanbul Tiyatro Festivalinde
Madam Giyotin 24. İstanbul Tiyatro Festivali'ndeLauren Gunderson’un yazdığı Yağmur Yağmur’un yönettiği ve Betül Arım, Buket Gülbeyaz, Özlem Ulukan, Simel Aksünger ve Zeliha Gürsoy’un rol aldığı Madam Giyotin 24. İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında 17 Kasım Salı akşamı 19.30’da Fişekhane İkinci Sahne’de seyirciyle buluşacak.
10.11.2020Kültür Sanat
Korona günlerinde festival
Korona günlerinde festival24. İstanbul Tiyatro Festivali’nin programında bu yıl yer alan performanslardan 19’u fiziksel mekanda, 10’u da dijital platformda seyirciyle bulaşacak.
7.11.2020Cumartesi
24. İstanbul Tiyatro Festivali perdelerini açmaya hazırlanıyor
24. İstanbul Tiyatro Festivali perdelerini açmaya hazırlanıyor24. İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında, Nederlands Dans Theater 2’nin ‘Dare to Say’ isimli canlı yayımlanacak dünya prömiyeri, festivalin ön etkinliği olarak 6 Kasım'da izleyicilerle buluşuyor.
İstanbul Tiyatro Festivali başlıyor
İstanbul Tiyatro Festivali başlıyor24. İstanbul Tiyatro Festivali, 14 Kasım - 1 Aralık tarihleri arasında zengin programıyla hem sahnelerde hem de çevrimiçi platformda tiyatroseverlerle buluşuyor. Bu yıl festivalin Onur Ödülleri dansçı, koreograf Geyvan McMillen, yönetmen Işıl Kasapoğlu ve Belçikalı yönetmen Ivo van Hove’a sunuluyor.
21.10.2020Kültür Sanat
24. İstanbul Tiyatro Festivali için geri sayım
24. İstanbul Tiyatro Festivali için geri sayım24. İstanbul Tiyatro Festivali, 14 Kasım - 1 Aralık tarihleri arasında zengin programıyla hem sahnelerde hem de çevrimiçi platformda tiyatroseverlerle buluşuyor. Bu yıl festivalin Onur Ödülleri dansçı, koreograf Geyvan McMillen, yönetmen Işıl Kasapoğlu ve Belçikalı yönetmen Ivo van Hove’a sunuluyor.
19.10.2020Kültür Sanat
Kuruluş Osman Dündar Bey tarihte kimdir Dündar karakterini canlandıran Ragıp Savaş nereli, kaç yaşında
Kuruluş Osman Dündar Bey tarihte kimdir? Dündar karakterini canlandıran Ragıp Savaş nereli, kaç yaşında?Kuruluş Osman dizisinde Ragıp Savaş'ın canlandırdığı Dündar Bey, Süleyman Şah'ın oğludur. Aynı zamanda Ertuğrul Gazi'nin kardeşidir. Dizinin en çok dikkat çeken karakterleri arasında bulunan Dündar Bey nasıl öldü, Osman Bey mi öldürdü?
21.12.2020Cadde
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan bu fotoğrafa bir tepki daha Vakti saati geldiğinde...
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bu fotoğrafa bir tepki daha! Vakti saati geldiğinde...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2019 yılı değerlendirme toplantısında son dakika açıklamalarında bulundu. Erdoğan, Diyarbakır annelerinin kararlı duruşunun örgüt içindeki çözülmeyi artırdığını vurgulayarak, "Enteresan olan bir şey var. Diyarbakır anneleri malum siyasi partinin önünde aylardır dururken, dağa kaçırılan evlatlarının resimleriyle orada o dik duruşlarını sürdürürken, bir de bakıyorsunuz ki ana muhalefetin başı ve heyeti yanında yine o partiyle birlikte bir teröristin yazmış olduğu kitabın sahnelendiği tiyatroda tiyatro izliyorlar. Ülkemizin nereden nereye, kimler vasıtasıyla, nasıl geldiğini göstermesi bakımından bu çok enteresandır. İnanıyorum ki benim aziz milletim vakti saati geldiğinde bunlara da gereken dersi verecektir." değerlendirmesinde bulundu.
16.01.2020Siyaset
Acısıyla tatlısıyla yılın sanat karnesi
Acısıyla tatlısıyla yılın sanat karnesi2019 kültür sanat dünyasına kayıplarla iz bıraktı. Tiyatronun divası Gülriz Sururi’nin 1 Ocak’taki ölümünün ardından, şair küçük İskender, Nobelli yazar Toni Morrison, ressam Balaban, tiyatrocu Yıldız Kenter, piyanist Şevket Uğurluer, yönetmen Agnes Varda, çizer Guillermo Mordillo gibi önemli isimler yaşamını yitirdi. İki yıl aradan sonra verilen Nobel Edebiyat Ödülü ve ‘duvara bantlanmış muz’ eseri sanat dünyasında en çok tartışılan konular oldu...
31.12.2019Gündem
Yılbaşı eğlencesi bedava
Yılbaşı eğlencesi bedavaYılbaşını eğlenceli geçirmek isteyenler için birçok seçenek var. En popüler adreslerden İstanbul, ışıl ışıl caddeleriyle yeni yıla hazır. İzmir, Edirne, Mersin, Antalya gibi birçok şehirde de ücretsiz konserler, yeni yıl pazarları, animasyon ve dans gösterileriyle 2020’ye coşkulu bir merhaba denilecek
29.12.2019Gündem
BKMde yıla bol güldürülü veda
BKM'de yıla bol güldürülü vedaBKM Mutfak organizasyon, dopdolu programıyla aralık ayında da güldürmeye devam ediyor. Doğu Demirkol, Mesut Süre. Okan Cabalar gibi ünlü stand up komedyenlerinin yanı sıra, Songül Öden Lal Hayal oyunuyla seyirci karşısına çıkacak. 16 farklı sahne gösterisi, stand up ve tiyatro oyunuyla 56 kez perde açarak seyircilere keyifli bir ay geçirmeyi vaat ediyor.
2019 Yılın Bileti oylamasında kazananlar belli oldu
2019 "Yılın Bileti" oylamasında kazananlar belli oldu24 ülkede aynı anda gerçekleşen ve bu yıl beşincisi düzenlenen “Yılın Bileti” oylamasında 2019’un en beğenilenleri kültür, sanat ve eğlence tutkunları tarafından seçildi. Ödüller, UNIQ Box’ta gerçekleşen ödül töreninde sahiplerini buldu.
20.11.2019Kültür Sanat
Melisa Senolsun kimdir Kaç yaşında ve nereli
Melisa Senolsun kimdir? Kaç yaşında ve nereli?Melisa Şenolsun 2. Hollywood Türk Filmleri Festivali'nde giydiği derin dekolteli yeşil saten elbisesiyle çok konuşuldu! Bir anda gözleri üzerine çeken Melisa Şenolsun'un biyografisi araştırılmaya başlandı. İşte güzel oyuncu hakkındaki bilgiler...
17.11.2019Gündem
maNgadan baş döndürücü performans
maNga'dan baş döndürücü performansYeni albüm hazırlığı içerisinde olan ve aynı zamanda konserlerine hız kesmeden devam eden Türk alternatif rock müziğin MTV ödüllü gruplarından maNga, geçtiğimiz haftayı takipçilerinin güçlü enerjisiyle kapattı.
20.08.2019Kültür Sanat
Gündüz deniz akşam müzik
Gündüz deniz akşam müzikFestivaller ve konserler, deniz, kum, güneş kadar yazın vazgeçilmezi. Rock, caz, pop, rap… Her ilgiye göre bir müzik etkinliği bulmak mümkün.
18.08.2019Gündem
Meryem Uzerli kimdir Meryem Uzerli kaç yaşında
Meryem Uzerli kimdir? Meryem Uzerli kaç yaşında?12 Ağustos 1983'de Almanya'da doğan Meryem Uzerli, Türk oyuncu. Başarılı oyunculuğuyla çok sevilen Meryem Uzerli'nin iki ağabeyi ve bir ablası var. Muhteşem Yüzyıl dizisiyle büyük çıkış yapan Meryem Uzerli hakkında merak edilen bilgiler haberimizde...
15.05.2019Gündem
Yüzleşme oyuncusu Fikret Kalenderoğlunu canlandıran Uğur Yücel kimdir
Yüzleşme oyuncusu Fikret Kalenderoğlu'nu canlandıran Uğur Yücel kimdir?Kanal D'nin heyecanla beklenen yeni dizisi Yüzleşme bu akşam başlıyor. İzleyici tarafından oyuncuların kim olduğu ise merakla araştırılıyor. Yüzleşme oyuncusu Fikret Kalenderoğlu'nu canlandıran Uğur Yücel kimdir?
5.03.2019Gündem
Yılmaz Erdoğan kimdir, kaç yaşında, nereli
Yılmaz Erdoğan kimdir, kaç yaşında, nereli?Yılmaz Erdoğan kimdir? Türk dizi ve sinemasının önemli isimlerinden biri olan ve son olarak Organize İşler Sazan Sarmalı ile büyük başarı yakalayan Yılmaz Erdoğan ile ilgili merak edilenleri sizler için derledik.
18.02.2019Gündem
Sanatta 2018  böyle geçti
Sanatta 2018 böyle geçtiYılın son gününde 2018’in dikkat çeken kültür sanat gelişmelerini ve kültür sanat dünyasının kaybettiği isimleri mercek altına aldık
31.12.2018Gündem
Tiyatro Festivali’ne 25 bin seyirci
Tiyatro Festivali’ne 25 bin seyirciİstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından Koç Enerji Grubu Şirketleri Aygaz, Opet ve Tüpraş’ın eş sponsorluğunda 17 Kasım - 4 Aralık tarihlerinde düzenlenen 22. İstanbul Tiyatro Festivali perdelerini kapadı.
8.12.2018Gündem
Son dakika... Bakan açıkladı Turizmde Türkiye rekoru kırılacak...
Son dakika... Bakan açıkladı! Turizmde Türkiye rekoru kırılacak...Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, "Yılsonu itibarıyla 40 milyon (turist) rakamı aşılarak Türkiye rekoru kırılacak" dedi.
19.11.2018Ekonomi
Aç gözünü seyret, tekrarı yok bunun
Aç gözünü seyret, tekrarı yok bununİstanbul Tiyatro Festivali’nin hem klasiklerin hem yeni metinlerin yer aldığı, farklı deneyimleri de ihmal etmeyen zengin programından bir seçki
8.11.2018Cumartesi
Ayla filmi TVde ilk kez ekrana geliyor Ayla konusu ve oyuncu kadrosu
Ayla filmi TV'de ilk kez ekrana geliyor! Ayla konusu ve oyuncu kadrosuAyla filmi bu akşam Fox TV ekranında izleyenleri ile buluşuyor. Başrollerinde İsmail Hacıoğlu, Lee Kyung Jin, Ali Atay, Damla Sönmez, Murat Yıldırım gibi isimlerin yer aldığı Ayla filmi Kore Savaşı'nda yaşanan gerçek ve öok dramatik bir hikayeyi konu alıyor. Ayla bu akşam Fox TV ekranında...
25.09.2018Gündem
‘Tiyatro bir kez’ daha yaşanacak
‘Tiyatro bir kez’ daha yaşanacakİstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından Aygaz, Opet ve Tüpraş’ın sponsorluğunda düzenlenen 22. İstanbul Tiyatro Festivali 17 Kasım - 4 Aralık tarihleri arasında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.
6.09.2018Gündem
Avlu dizi oyuncuları kimler
Avlu dizi oyuncuları kimler?Star Tv'nin perşembe akşamları sevilen dizisi Avlu bir hapishane ortamında kadın olmayı, acıyı, gazetelere yansımayan zorlukları,adalet mücadelesini işliyor.Peki bu özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalmış kadınlara hangi oyuncular hayat veriyor?
25.05.2018Gündem
Avlu dizisinin oyuncuları hakkında merak edilenler
Avlu dizisinin oyuncuları hakkında merak edilenlerStar TV’de 22 Mart Perşembe akşamından beri yayında olan Avlu ekranların yeni gözdesi... Demet Evgar’ın başrolde olduğu dizinin oyuncu kadrosu oldukça güçlü. Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı, Ruçhan Çalışkur, Şebnem Dönmez, Ayça Damgacı gibi pek çok yetenekli oyuncuyu izleme fırsatı bulduğumuz Avlu dizisinin oyuncuları hakkında detaylı bilgiler yazımızda...
28.04.2018Gündem
Çukur dizisinin Sultan’ı Perihan Savaş’a ödülünü Vartolu verdi
Çukur dizisinin Sultan’ı Perihan Savaş’a ödülünü Vartolu verdi!Ay Yapım imzalı fenomen dizi ‘Çukur’un Sultan’ı Perihan Savaş, 6-17 Nisan tarihleri arasında 37’ncisi gerçekleşen İstanbul Film Festivali’nde Sinema Onur Ödülü’ne layık görüldü.
8.04.2018 Cadde
Zuhal Olcay kimdir
Zuhal Olcay kimdir?Zuhal Olcay kimdir? Oyunculuğu ve şarkılarıyla tanınan Zuhal Olcay hakkında meraklı arayış sürüyor. Herkes tarafından araştırılan Zuhal Olcay hakkındaki bilgiler haberimizde...
22.03.2018Gündem
Adana Tiyatro Festivali 20 yaşında
Adana Tiyatro Festivali 20 yaşındaİşadamı Sakıp Sabancı’nın emaneti olarak gelenekselleşen, Sabancı Vakfı ile Devlet Tiyatroları işbirliğiyle düzenlenen Devlet Tiyatroları-Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali, bu yıl 20’nci yaşını kutluyor.
18.03.2018Gündem
2017’de sanatı dolu dolu yaşadık
2017’de sanatı dolu dolu yaşadık2017 yılı bienallerden dünyaca ünlü sanatçıların İstanbul sergilerine, önemli müzikallerin İstanbul’da sahnelenmesinden film festivallerine dolu dolu bir kültür sanat ajandasıyla geçti. İstanbul’dan ve Türkiye’nin dört bir yanından izleyiciler bir etkinlikten diğerine koştu. Geçen yılın unutulmaz kültür sanat olaylarını derledik
30.12.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Asu MaroMilliyet Yazarı
İstanbul Tiyatro Festivali’ni beklerkenBir insanın yaşadığı şehirle bağ kurmasını sağlayan çeşitli faktörler var...
19.10.2020Gündem
Çağdaş ErtunaMilliyet Yazarı
Artık Guggenheim’ın sorunuGeçen yıl Art Basel Miami’nin en çok konuşulan sanat eseri, İtalyan sanatçı Maurizio Cattelan’ın Perratonin Galeri’nin standında sergilediği ve fuar ziyaretçilerinin önünde selfie çekmeye doyamadığı, ‘Comedian’ başlıklı, duvara bantlanmış muz çalışmasıydı...
22.09.2020Cadde
Çağdaş ErtunaMilliyet Yazarı
İyi film sevenlereDijital platformlar ve sinema salonlarının savaşı devam ederken, geçen yıl tam da bu zamanlarda David Robert Mitchell imzalı ‘Under The Silver Lake’ adlı filmi Londra’da bir sinema salonunda MUBI’nin kurucusu Efe Çakarel ile birlikte izlemiştim...
16.04.2020Cadde
Songül HatısaruMilliyet Yazarı
Yabancı ‘doğrudan’ geliyorTürkiye’deki finansal istikrarı ve piyasa potansiyelini gören yabancı yatırımcı, ‘şirket avına’ çıktı...
20.01.2020Gündem
Cüneyt SadıçMilliyet Yazarı
ARALIK AYINDA DA GEZİLİR“Yıl bitiyor ama hâlâ kullanamadığım izin günlerim var” diyorsanız ya da yaz ayları tatil yapma şansı bulamadıysanız, üzülmeyin...
26.11.2019Cadde
Asu MaroMilliyet Yazarı
Şeytan aldı götürdüŞeytanla bahse girmek, pazarlığa oturmak, şeytana aklını kaptırmak...
25.11.2019Gündem
Nükhet EveriMilliyet Yazarı
Sonbahar festivalleriSonbaharın en güzel ayları bu sene yaz tadında geçiyor ve bu ay çok güzel festivallerle renkleniyor...
16.11.2019Cumartesi
Nükhet EveriMilliyet Yazarı
Barselona’da sokak partisiBarselona eylül ayının en renkli festivallerinden birini kutlamaya hazırlanıyor bu ayın sonuna doğru: La MercèLa Mercè, Barselona’nın en büyük sokak partisi...
21.09.2019Cumartesi
Cüneyt SadıçMilliyet Yazarı
TEMMUZDA MÜZİĞE DOYACAĞIZTemmuz ayı yurdun dört bir köşesinde düzenlenen, her yaş ve zevke hitap eden birbirinden çekici müzik festivalleriyle dolu...
2.07.2019Cadde
Asu MaroMilliyet Yazarı
Zebercet’in dile geldiği oyunYusuf Atılgan’ın kült romanı ‘Anayurt Oteli’nin ‘Zebercet’i, Kerem Ayan’ın yönettiği tek kişilik oyunda kendi hikâyesini kendi anlatıyor...
5.12.2018Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Tiyatro24. İstanbul Tiyatro FestivaliFestivalİKSVköşe yazısı

24. İstanbul Tiyatro Festivali ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.