Dijital Sahne

Dijital Sahne

Son dakika Dijital Sahne haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Dijital Sahne gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Dijital Sahne haber sayfamızda...

Dijital Sahne

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 620 dijital sahne haberi bulunmuştur.
Türkiye'nin ilk dijital sahne platformu açıldı
Türkiye'nin ilk dijital sahne platformu açıldıFarklı sanat disiplinlerine ait performansları tek bir dijital platform çatısı altında toplayan, Türkiye’nin ilk Dijital Sanat Merkezi Sahneport sanatseverler ile buluştu.
Çocukları sanatla tanıştırma rehberi
Çocukları sanatla tanıştırma rehberiMilliyet Sanat dergisi nisan ayı kapağına çocukları sanatla tanıştırma üzerine Ayşegül Sönmez’in kişisel deneyimlerinden yola çıktığı konuyu taşıyor
Dijital Sahne’de bu sefer başrollerde Enis Arıkan ve Şebnem Bozoklu
Dijital Sahne’de bu sefer başrollerde Enis Arıkan ve Şebnem BozokluZorlu PSM prodüksiyonu, Based Istanbul iş birliği ve Türk Tuborg A.Ş. katkılarıyla hayata geçirilen ve tiyatronun kültleşen eserlerinin günümüz perspektifinden yorumlandığı bölümleri seyirciyle buluşturan ‘Dijital Sahne’ dokuzuncu haftasında da tiyatro severlerle buluşmayı sürdürüyor.
Dijital Sahne’nin Birce Akalay ve Serkan Altunorak başrollerde
Dijital Sahne’nin Birce Akalay ve Serkan Altunorak başrollerdeZorlu PSM prodüksiyonu, Based Istanbul iş birliği ve Türk Tuborg A.Ş. katkılarıyla hayata geçirilen ve tiyatronun kültleşen eserlerinin günümüz perspektifinden yorumlandığı kesitleri seyirciyle buluşturan ‘Dijital Sahne’ yedinci haftasında tiyatro severlerle buluşmaya devam ediyor. 18 Şubat Perşembe, saat 20.00’da, Zorlu PSM YouTube kanalında bu defa “Hırçın Kız” izleyicilerle buluşuyor. Tüm dünyada tiyatro denince akla ilk gelen isim William Shakespeare’in unutulmaz komedilerinden “Hırçın Kız”ın başrollerini Birce Akalay ve Serkan Altunorak üstleniyor.
16.02.2021Kültür Sanat
On İkinci Gece izleyiciyle buluşuyor
On İkinci Gece izleyiciyle buluşuyor11 Şubat Perşembe, saat 20.00’da, Zorlu PSM YouTube kanalında bu defa “On İkinci Gece” izleyici ile buluşuyor. Tüm dünyada tiyatro denince akla ilk gelen isim William Shakespeare’in hafızalara kazınan ölümsüz başyapıtlarından “On İkinci Gece”nin başrollerini Ceren Moray ve Merve Dizdar üstleniyor.
Miray Daner ve Kerem Arslanoğlu Dijital Sahne'de
Miray Daner ve Kerem Arslanoğlu Dijital Sahne'deZorlu PSM prodüksiyonu, Based Istanbul iş birliği ve Türk Tuborg A.Ş. katkılarıyla hayata geçirilen; tiyatronun kültleşen eserlerinin günümüz perspektifinden yorumlandığı kesitleri seyirciyle buluşturan ‘Dijital Sahne’ dördüncü haftasına girdi.
Songül Öden ve Güven Murat Akpınar Dijital Sahne'de
Songül Öden ve Güven Murat Akpınar Dijital Sahne'deZorlu PSM prodüksiyonu, Based Istanbul iş birliği ve Türk Tuborg A.Ş. katkılarıyla hayata geçirilen ve tiyatronun kültleşen eserlerinin günümüz perspektifinden yorumlandığı kesitleri seyirciyle buluşturan ‘Dijital Sahne’, dördüncü haftasına girdi.
26.01.2021Kültür Sanat
Nilperi Şahinkaya ve Bora Akkaş Dijital Sahne’de
Nilperi Şahinkaya ve Bora Akkaş Dijital Sahne’deZorlu PSM prodüksiyonu, Based Istanbul iş birliği ve Türk Tuborg A.Ş. katkılarıyla hayata geçirilen ve tiyatronun kültleşen eserlerinin günümüz perspektifinden yorumlandığı kesitleri seyirciyle buluşturan ‘Dijital Sahne’, “Nora-Bir Bebek Evi” ile 21 Ocak saat 20.00’de Zorlu PSM YouTube kanalında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Modernizmin tiyatrodaki kurucusu Norveçli yazar Henrik Ibsen’in tiyatronun ilk feminizm içerikli oyunu olarak anılan eseri Nora-Bir Bebek Evi’nde başrolleriNilperi Şahinkaya ve Bora Akkaş üstleniyor.
19.01.2021Kültür Sanat
Dijital Sahne’de  Öykü Karayel ve Selahattin Paşalı başrollerde
Dijital Sahne’de Öykü Karayel ve Selahattin Paşalı başrollerdeZorlu PSM prodüksiyonu, Based Istanbul iş birliği ve Türk Tuborg A.Ş. katkılarıyla hayata geçirilen ve tiyatronun kültleşen eserlerinin günümüz perspektifinden yorumlandığı kesitleri seyirciyle buluşturan ‘Dijital Sahne’, “Martı” ile 14 Ocak saat 20.00’de Zorlu PSM YouTube kanalında. Rus yazar Anton Çehov’un en çok sahnelenen eseri Martı;’nın başrollerinde Öykü Karayel ve Selahattin Paşalı yer alıyor.
12.01.2021Kültür Sanat
Zorlu PSM'de dijital sahne serisi
Zorlu PSM'de dijital sahne serisi‘Dijital Sahne’de tiyatronun kültleşen eserlerinden kesitler, günümüz perspektifinden yorumlanarak, İbrahim Çiçek yönetmenliğinde Zorlu PSM YouTube kanalında izleyicilere sunuluyor. Yarın gerçekleşecek ilk gösterimde, Shakespeare’in dünyada en çok sahneye konan eseri Hamlet’ten kısa bir bölümü Cem Yiğit Üzümoğlu ve Damla Sönmez oynayacak.
Pazarlama Bakanlığı Türkiye’ye şart
Pazarlama Bakanlığı Türkiye’ye şartDünyaca ünlü yönetim ve pazarlama gurusu Philip Kotler, Türkiye ve İstanbul’un çok özel ve güçlü birer ‘marka’ olduğunu vurgulayarak, “ABD’li dostlarımla konuşuyorum...
7.12.2018Ekonomi
Romeo & Juliet İstanbul'da
Romeo & Juliet İstanbul'daÖlümsüz aşkın hikayesi Romeo&Juliet gösterisi 21 Şubat'ta İstanbul'da...
17.02.2015Kültür Sanat
Bu yıl Sevgililer Günü 21 Şubat
Bu yıl Sevgililer Günü 21 ŞubatShakespeare’in kaleminden aşk “Romeo&Juliet” 21 Şubat’ta İstanbul’da…
27.01.2015Kültür Sanat
BOĞAZ’DA DAYANIŞMA
BOĞAZ’DA DAYANIŞMAİkinci albümü 130 BPM Allegro’nun ilk konserini Turkcell Kuruçeşme Arena’da veren Ozan Doğulu, özel şovuyla alkış aldı. Doğulu’yu, başta kardeşi Kenan Doğulu olmak üzere dostları yalnız bırakmadı
21.07.2011Cadde
Dolandırıcılık mı geleceğin parası mı?
Dolandırıcılık mı geleceğin parası mı?Dünyada Bitcoin’le başlayıp çok çeşitli isimler altında piyasa oluşturan kripto para çılgınlığı yaşanıyor. Peki bu sanal paralar geleceğin para birimi mi, yoksa bir dolandırıcılık yöntemi mi? Yazı dizimizde bu çılgınlığı her yönüyle ele alacağız.
8.05.2021Gündem
Yorglass Barış Çocuk Orkestrası konserlerine devam ediyor
Yorglass Barış Çocuk Orkestrası konserlerine devam ediyorİmkânları kısıtlı çocukları müzikle buluşturmak için çalışan Yorglass Barış Çocuk Orkestrası Koruma ve Geliştirme Derneği’nin yeni başkanı Gülfem Yorgancılar Perçin oldu. Derneğe bağlı orkestranın büyüyeceğini ve daha çok çocuğa ulaşacaklarını belirten Perçin, “Hedefimiz çocuk orkestramızın yanında gençlik orkestrası da kurmak” dedi.
Sidar Baran Taş ve Ceyda Safçı düeti Dağılmış Sahne büyük beğeni topladı
Sidar Baran Taş ve Ceyda Safçı düeti Dağılmış Sahne büyük beğeni topladıSöz ve müziği Sidar Baran Taş’a ait olan “Dağılmış Sahne” dinleyicisiyle buluştu. Sidar Baran Taş ve Ceyda Safçı’nın düet yaptığı şarkı kısa sürede büyük beğeni topladı. “Moonstagemusic” etiketi ile çıkan şarkının aranjesini “İsmail İlgün” üstlenirken, şarkının kaydı “Studio Bahnhof İstanbul” stüdyolarında gerçekleşti. Şarkının klibini ise yönetmen Ertuğrul Teber çekti.
Dijital  tiyatro
Dijital tiyatroBetül Arım, tek kişilik oyunu ‘Dışarıda Hiçbir Şey Var’ ile, yarın saat 21.00’de tiyatroseverlerin evlerine konuk olacak.
16.04.2021Cadde
“İnsan neyle beslenirse onu üretiyor”
“İnsan neyle beslenirse onu üretiyor”Yüzlerce yıllık geleneksel gölge oyunu Karagöz bugün İstanbul’dan Broadway’e yenilikçi icralarla sahneleniyor. Ayhan Hülagü’nün Karagöz’ü Hamlet’le buluşturmasının ardından Karagöz’ün perdesini araladık
11.04.2021Pazar
Ayşen Birgör: Hak ettiğimiz başarıyı aldık
Ayşen Birgör: Hak ettiğimiz başarıyı aldık2007 yılında katılıp üçüncü olduğu 'Popstar Alaturka' yarışması için "Kariyerim açısından miladım" diyen Ayşen Birgör, Cengiz Kurtoğlu ile yaptığı düetle gündemde... Ünlü şarkıcı; 'Kalpsiz' düetinde müzikal kariyerine, hayatının dönüm noktasınden 'Yıldızlar Altında'ya, kriminolojiye olan ilgisinden pandemi günlerine kadar hakkında merak edilenleri anlattı.
31.03.2021Cadde
Ceylan Ertem ile Korhan Futacı aynı sahnede
Ceylan Ertem ile Korhan Futacı aynı sahnedeGarant BBVA’nın, pandemiden en fazla etkilenen sektörlerden olan müzik sektörüne destek vermek amacıyla hayata geçirdiği ‘Garanti BBVA ile Sesini Aç’ serisi devam ediyor. Garanti BBVA’nın, YouTube’dan yayınladığı müzikli sohbet serisinin yeni konuğu Ceylan Ertem oldu.
30.03.2021Kültür Sanat
‘Z kuşağının bakış açısına ihtiyaç var’
‘Z kuşağının bakış açısına ihtiyaç var’EGİAD Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Alp Avni Yelkenbiçer, “İkinci 30 yılda dönüşüm için Z kuşağının içeriye girmesine ve onların iş yapış biçimlerini öğrenmemize ihtiyaç var. Yeni arkadaşlarımıza liderlik alanı yaratmak, çalışan herkesin önünü açabilmek birincil görevimiz olacak” diye konuştu.
29.03.2021Ege
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 27 Mart Dünya Tiyatro Günü mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 27 Mart Dünya Tiyatro Günü mesajıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, göreve geldiklerinde 23 olan devlet tiyatrolarındaki sahne sayısını 77’ye yükseltirken desteklenen özel tiyatro sayısını da 59’dan 328’e çıkardıklarını bildirdi.
27.03.2021Siyaset
Dijital perdeler umuda açılıyor
Dijital perdeler umuda açılıyorBugün Dünya Tiyatrolar Günü ve perde, repliklerin alkış seslerine karışacağı güne değin online açılmaya devam edecek yılmayan bir umutla.
27.03.2021Cumartesi
VEYasin’in yeni şarkısı “Sardığımdan” yayımlandı
VEYasin’in yeni şarkısı “Sardığımdan” yayımlandıVEYasin’in geçtiğimiz ocak ayında Netflix’te prömiyeryapan Taylan Biraderler’in son filmi Azizler’de yer alan “Sardığımdan”şarkısı, Kamp Records etiketiyle tüm dijital platformlarda yayımlandı!
26.03.2021Kültür Sanat

Benzer Haber Etiketleri

Zorlu PSMDijital Sahneromeo ve julietSahneportEda Kendirli

Dijital Sahne ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.