Genital Estetik

Genital Estetik

Son dakika genital estetik haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan genital estetik gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan genital estetik haber sayfamızda...

Genital Estetik

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 150 genital estetik haberi bulunmuştur.
Uzmanından uyarı: 'Jinekolojik rahatsızlıklarda uzman kişilere danışın'
Uzmanından uyarı: 'Jinekolojik rahatsızlıklarda uzman kişilere danışın' Özellikle son zamanlarda artan jinekolojik rahatsızlıklar ve genital bölgeyle ilgili sıkıntıların giderilmesi hususunda Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Ali Doğukan Angın, mutlaka ehil kişilere danışılması gerektiği konusunda kadınları uyardı.
11.06.2022 Kadın Sağlığı
Kadınlarda en çok tercih edilen estetik bu oldu: Labioplasti
Kadınlarda en çok tercih edilen estetik bu oldu: Labioplasti Vajina iç dudak estetiği yani labioplasti, son zamanlarda en popüler estetik operasyonlar arasında. Kadınlar arasında genital estetik operasyonları arasında en üst sırada yer alan labioplasti nedir, labioplasti kimlere yapılır, ameliyattan sonraki süreçte neler yaşanır? Tüm merak edilenleri, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Bülent Arıcı anlattı.
17.09.2021 Estetik
Labioplasti Nedir? Labioplasti Ameliyatı Hangi Durumlarda, Nasıl Yapılır?
Labioplasti Nedir? Labioplasti Ameliyatı Hangi Durumlarda, Nasıl Yapılır? Kadınların genital organlarında iç kısımda dudaklar bulunur. Ancak bu iç dudak dışarıdan belli olmamaktadır. Ancak bazen bu iç dudaklar sarkabilir ya da büyüyebilir. Bu durumda dar kıyafet, mayo ya da bikini giymek isteyen kadınlar sıkıntı yaşayabilirler. Labioplasti nedir? Labioplasti ameliyatı hangi durumlarda, nasıl yapılır? İşte, merak edilen tüm detaylar.
10.09.2021 Sağlık
Popüler hale gelen genital estetik hakkında neleri bilmeliyiz?
Popüler hale gelen genital estetik hakkında neleri bilmeliyiz? Estetik ameliyatlar, son dönemde kişilerin çok fazla başvurduğu operasyonların başında geliyor. Talep edilen bu estetik işlemlerden biri de genital estetik ameliyatları. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Mustafa Serdar Yaşartekin, son dönemde çok fazla uygulanan genital estetik hakkında detaylı bilgi verdi.
1.07.2021 Estetik
Labia Minora Nedir? Labia Minora Küçültülmesi Neden Yapılır, Ne İşe Yarar?
Labia Minora Nedir? Labia Minora Küçültülmesi Neden Yapılır, Ne İşe Yarar? Kadınlardaki genital estetik kaygılar her yaşta görülebilmektedir. Günümüzde cinsel yaşamın başlaması ile birlikte bu kaygılar da artmaya başlamaktadır. Bu problemlerinden birisi de labia minora denilen dudak dolguların büyük olması veya sarkmasıdır. Peki Labia minora nedir? Labia minora küçültülmesi neden yapılır, ne işe yarar? Sizlere labia minora küçültmesi hakkında merak edilenleri detaylıca derledik.
29.03.2021 Sağlık
Yetenek ve teknoloji buluştu
Yetenek ve teknoloji buluştu Robotik Cerrahi sisteminin İzmir için büyük şans olduğunu belirten Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Tunç Canda, “Hasta açısından daha az ağrı, daha çabuk iyileşme, yara izi kalmaması gibi avantajlar içeriyor” diye konuştu
1.03.2021 Ege
Vajinal doğum nedir? Vajinal doğum sonrası estetik yapılabilir mi?
Vajinal doğum nedir? Vajinal doğum sonrası estetik yapılabilir mi? Günümüzde vajinal doğum olumsuz sonuçlarından dolayı, genital estetik kaygılardan daha az tercih edilmektedir. Bu aslında yanlış bir inançtır. Doğum doğal seyrinde ve zamanında gerçekleştiği takdirde herhangi bir yırtık ve doğum dikişi olmadan sonuçlanabilir. Kadın Doğum Uzmanı, Cinsel Terapist, Genital Estetik Uzmanı Op. Dr. Meltem Erkmen konu hakkında bilgiler verdi.
13.12.2020 Kadın Sağlığı
Erkekler için genital estetik ve düzeltme seçenekleri nelerdir?
Erkekler için genital estetik ve düzeltme seçenekleri nelerdir? Günümüzde erkekler de kadınlar kadar görselliğe önem veriyor. Bunun yanında genital organların estetiği yaygın bir sorun olmasına karşın, dile getirilmesi biraz zor olabiliyor. Errkeklerin genital organ estetiği problemleri ile nasıl sonuçlar elde edilebilir? Erkekler için genital estetik seçenekleri nelerdir? Plastik Estetik ve Rekonstüktif Cerrahı Uzmanı Doçent Doktor Tayfun TÜRKASLAN cevaplıyor.
10.12.2020 Erkek Sağlığı
Genital estetik hakkında bilinmesi gerekenler
Genital estetik hakkında bilinmesi gerekenler Kadın Hastalıkları ve Doğum, Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Sevtap Hamdemir Kılıç, genital estetik hakkında bilinmesi gerekenleri anlattı.
24.11.2020 Estetik
Genital estetik cinsel fonksiyonları artırıyor!
Genital estetik cinsel fonksiyonları artırıyor! Son yıllarda yaygınlaşan genital estetikle ilgili bilgiler veren Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Gürkan Gürsoy, yapılan işlemlerin estetik kaygıları düzeltmenin yanı sıra, hastanın cinsel fonksiyonları ve yaşam kalitesini de artırdığını söyledi.
12.08.2020 Estetik
Kadın hastalıklarında yeni tedavi yöntemi
Kadın hastalıklarında yeni tedavi yöntemi Cilt hastalıklarında, kellikte, kırışıklık tedavilerinde de kullanılan PRP, benzer etkileri nedeniyle kadın hastalıklarında da kullanımı yaygınlaşmıştır. Her yaştan kadına uygulanabilen PRP, kişinin problemine yönelik kullanılabilir. Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Op. Dr. Miray Sekkin Eser konu hakkında bilgiler verdi.
10.07.2020 Kadın Sağlığı
Labioplasti nedir, nasıl uygulanır? İşte bilinmesi gerekenler
Labioplasti nedir, nasıl uygulanır? İşte bilinmesi gerekenler Günümüzde iletişim kanallarının gelişmesi ile kadınlar, kendi dış genital bölgelerindeki problemleri daha erken fark edip tedavi olma yolunda daha çabuk karar verebilmeye başladılar. Peki, en sık yapılan genital estetik operasyondan biri olan labioplasti hakkında neler biliyoruz?Jinekolog, Cinsel Terapist, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Esra Demir Yüzer konu hakkında bilgiler verdi
1.07.2020 Kadın Sağlığı
Genital estetik nedir? Genital bölgede koyulaşma neden olur?
Genital estetik nedir? Genital bölgede koyulaşma neden olur? Uluslararası Estetik Genital Cerrah ve Seksoloji Derneği Başkanı Dr. Süleyman Eserdağ, genital estetik uygulamalar ile ilgili olarak merak edilenleri cevapladı. İşte labioplasti (iç dudak estetiği), vajina daraltma (vajinoplasti) ve doğum dikiş izlerinin giderilmesi (perineoplasti) gibi genital estetik operasyonları hakkında bilmeniz gerekenler...
30.06.2020 Estetik
“Benim iki değil, üç elim var”
“Benim iki değil, üç elim var” Uzun yıllardır üzerinde çalıştığı cerrahi robot kol projesinde son aşamaya geldiğini söyleyen endoskopik cerrah Opr. Dr. Yakup Avşar “Benim iki değil, üç elim var” diyor
11.04.2020 Cumartesi
Yeni teknolojiler yüz güldürüyor
Yeni teknolojiler yüz güldürüyor Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Basri Yılmaz, gelişen teknolojinin kadın hastalıkları alanında da kullanıldığını ve yeni yöntemlerin yüz güldüren sonuçlar verdiğini belirtti.
23.02.2020 Ege
‘Cerrahi ve estetik müdahaleyle çözüm var’
‘Cerrahi ve estetik müdahaleyle çözüm var’ Kadınlar için genital bölgeyle ilgili sorunların kaygıya neden olabildiğini belirten Op. Dr. Erhan Çağatay, “Oysa kolaylıkla çözüme ulaşılabiliyor” dedi.
16.01.2020 Ege
Doğum sonrası bu sorunlardan kurtulmak oldukça kolay!
Doğum sonrası bu sorunlardan kurtulmak oldukça kolay! Kadınlar tarafından en sık tercih edilen hem psikolojik alanda hem de cinsel alanda kendilerini rahat ve mutlu hissetmelerine yardımcı olan genital estetik nedir? Kimler yaptırabilir? Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Pınar Kadiroğulları, genital estetik konusunu tüm ayrıntılarıyla anlattı.
6.07.2020 Doğum Sonrası
Vajinal deformasyonlar cinsel hayatı olumsuz etkiliyor
Vajinal deformasyonlar cinsel hayatı olumsuz etkiliyor Hem kadınlara hem de erkeklere farklı birçok genital estetiğin uygulanabildiğini söyleyen Op. Dr. Oygar Aytekin, kadınların son yıllarda bu tip operasyonları daha çok tercih ettiğinin altını çizdi.
2.07.2019 Kadın Sağlığı
Genital estetik operasyonları hakkında bilmeniz gerekenler
Genital estetik operasyonları hakkında bilmeniz gerekenler Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahı Op. Dr. Sabri Algun Aka, çiftlerin yaşam kalitesini yükselten en önemli estetik operasyonlardan birisinin genital estetik olduğunu belirtti.
27.06.2019 Estetik
En popüler genital estetik türleri
En popüler genital estetik türleri Kadın genital bölgesine yönelik işlemler son yıllarda hızla arttı. Pek çok kadın artık genital bölgesinin de güzel olmasını arzu ediyor. Estetik Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Defne Erkara en popüler genital estetik türleri hakkında bilgi verdi.
14.06.2019 Estetik
Genital estetik  operasyonları hakkında bilinmesi gerekenler
Genital estetik operasyonları hakkında bilinmesi gerekenler Günümüzde, estetik sorunlar nedeni ile genital bölgelerinden memnun olmaya kadınlar için estetik operasyonlarla birçok genital düzeltme ve iyileştirme yapılabiliyor. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Op. Dr. İlsun Aka, genital estetik operasyonları hakkında bilgiler verdi.
30.04.2019 Estetik
Doğum öncesi ve doğum sonrası için cinsellik rehberi
Doğum öncesi ve doğum sonrası için cinsellik rehberi Hamilelikte cinsel ilişki ne sıklıkta olmalı, normal doğumun cinsel ilişki üzerindeki etkileri nelerdir, Evlilikte bebeğin dünyaya gelişi cinselliği nasıl etkiler, Çocuğun aileyle uyuması cinsel hayatı etkiler mi, gibi cinsellik ve sonrasında kafanızda meydana gelecek neredeyse tüm soruları uzmanlarımıza sorduk. İşte hamilelik ve sonrasında cinsellikle ilgili merak edilen tüm soruların cevapları…
10.04.2019 Cinsellik
Genital estetik uygulamaları
Genital estetik uygulamaları Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Önder Koç cevapladı; Genital estetik uygulamaları nelerdir?
15.03.2019 Sağlık
Genital estetik hakkında merak edilenler
Genital estetik hakkında merak edilenler Jinekolog Op. Dr. Mustafa Alihanoğlu, son zamanlarda hızla artan vücut estetiğinin görünmeyen bölümleri olan genital alanların estetiğiyle ilgili bilgi verdi.
19.04.2018 Kadın Sağlığı
Türk-Alman Jinekoloji Kongresi Kıbrıs'ta gerçekleşecek
Türk-Alman Jinekoloji Kongresi Kıbrıs'ta gerçekleşecek Türkiye ve Dünya jinekoloji camiasının da çok yakından takip ettiği uluslararası Türk-Alman Jinekoloji Kongresi, 27 Nisan – 1 Mayıs 2018 tarihlerinde Kıbrıs’ta gerçekleşecek.
17.04.2018 Kültür Sanat

Benzer Haber Etiketleri

Genital Estetik ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.