Labioplasti

Labioplasti

Son dakika labioplasti haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan labioplasti gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan labioplasti haber sayfamızda...

Labioplasti

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 44 labioplasti haberi bulunmuştur.
Uzmanından uyarı: 'Jinekolojik rahatsızlıklarda uzman kişilere danışın'
Uzmanından uyarı: 'Jinekolojik rahatsızlıklarda uzman kişilere danışın' Özellikle son zamanlarda artan jinekolojik rahatsızlıklar ve genital bölgeyle ilgili sıkıntıların giderilmesi hususunda Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Ali Doğukan Angın, mutlaka ehil kişilere danışılması gerektiği konusunda kadınları uyardı.
11.06.2022 Kadın Sağlığı
Kadınlarda en çok tercih edilen estetik bu oldu: Labioplasti
Kadınlarda en çok tercih edilen estetik bu oldu: Labioplasti Vajina iç dudak estetiği yani labioplasti, son zamanlarda en popüler estetik operasyonlar arasında. Kadınlar arasında genital estetik operasyonları arasında en üst sırada yer alan labioplasti nedir, labioplasti kimlere yapılır, ameliyattan sonraki süreçte neler yaşanır? Tüm merak edilenleri, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Bülent Arıcı anlattı.
17.09.2021 Estetik
Labioplasti Nedir? Labioplasti Ameliyatı Hangi Durumlarda, Nasıl Yapılır?
Labioplasti Nedir? Labioplasti Ameliyatı Hangi Durumlarda, Nasıl Yapılır? Kadınların genital organlarında iç kısımda dudaklar bulunur. Ancak bu iç dudak dışarıdan belli olmamaktadır. Ancak bazen bu iç dudaklar sarkabilir ya da büyüyebilir. Bu durumda dar kıyafet, mayo ya da bikini giymek isteyen kadınlar sıkıntı yaşayabilirler. Labioplasti nedir? Labioplasti ameliyatı hangi durumlarda, nasıl yapılır? İşte, merak edilen tüm detaylar.
10.09.2021 Sağlık
Popüler hale gelen genital estetik hakkında neleri bilmeliyiz?
Popüler hale gelen genital estetik hakkında neleri bilmeliyiz? Estetik ameliyatlar, son dönemde kişilerin çok fazla başvurduğu operasyonların başında geliyor. Talep edilen bu estetik işlemlerden biri de genital estetik ameliyatları. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Mustafa Serdar Yaşartekin, son dönemde çok fazla uygulanan genital estetik hakkında detaylı bilgi verdi.
1.07.2021 Estetik
Labia Minora Nedir? Labia Minora Küçültülmesi Neden Yapılır, Ne İşe Yarar?
Labia Minora Nedir? Labia Minora Küçültülmesi Neden Yapılır, Ne İşe Yarar? Kadınlardaki genital estetik kaygılar her yaşta görülebilmektedir. Günümüzde cinsel yaşamın başlaması ile birlikte bu kaygılar da artmaya başlamaktadır. Bu problemlerinden birisi de labia minora denilen dudak dolguların büyük olması veya sarkmasıdır. Peki Labia minora nedir? Labia minora küçültülmesi neden yapılır, ne işe yarar? Sizlere labia minora küçültmesi hakkında merak edilenleri detaylıca derledik.
29.03.2021 Sağlık
İç Dudak Sarkması Nedir? Vajinal İç Dudak Hipertrofisi Nedir, Nasıl Geçer?
İç Dudak Sarkması Nedir? Vajinal İç Dudak Hipertrofisi Nedir, Nasıl Geçer? İç dudak sarkması ile gerçekleştirilen ameliyatlar günümüzde her geçen gün daha yaygın noktaya ulaşıyor. Bu konuda şikayetçi olan pek çok kişi ise bu operasyon hakkında internet üzerinden bilgi almaya çalışmaktadır. Peki İç dudak sarkması nedir? Vajinal iç dudak hipertrofisi nedir, nasıl geçer? İşte bu konuda merak edilenler.
17.02.2021 Sağlık
Erkekler için genital estetik ve düzeltme seçenekleri nelerdir?
Erkekler için genital estetik ve düzeltme seçenekleri nelerdir? Günümüzde erkekler de kadınlar kadar görselliğe önem veriyor. Bunun yanında genital organların estetiği yaygın bir sorun olmasına karşın, dile getirilmesi biraz zor olabiliyor. Errkeklerin genital organ estetiği problemleri ile nasıl sonuçlar elde edilebilir? Erkekler için genital estetik seçenekleri nelerdir? Plastik Estetik ve Rekonstüktif Cerrahı Uzmanı Doçent Doktor Tayfun TÜRKASLAN cevaplıyor.
10.12.2020 Erkek Sağlığı
Doğum sonrası en sık estetik operasyon yapılan 4 bölge
Doğum sonrası en sık estetik operasyon yapılan 4 bölge Doğum sonrasında meydana gelen deformasyonlar, hemen her annenin başlıca sorunları arasında yer alıyor. Doğum sonrası hangi estetik operasyonlar yapılabilir? Vücudunuzu eski formuna kavuşturabilir misiniz? Daha iyi görünmek için ameliyat seçenekleri hangileridir? Plastik Estetik ve Rekonstüktif Cerrahı Uzmanı Doç.Dr. Tayfun Türkaslan, anne estetiği hakkında merak edilen soruları cevapladı
2.12.2020 Estetik
Genital estetik hakkında bilinmesi gerekenler
Genital estetik hakkında bilinmesi gerekenler Kadın Hastalıkları ve Doğum, Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Sevtap Hamdemir Kılıç, genital estetik hakkında bilinmesi gerekenleri anlattı.
24.11.2020 Estetik
Labioplasti nedir, nasıl uygulanır? İşte bilinmesi gerekenler
Labioplasti nedir, nasıl uygulanır? İşte bilinmesi gerekenler Günümüzde iletişim kanallarının gelişmesi ile kadınlar, kendi dış genital bölgelerindeki problemleri daha erken fark edip tedavi olma yolunda daha çabuk karar verebilmeye başladılar. Peki, en sık yapılan genital estetik operasyondan biri olan labioplasti hakkında neler biliyoruz?Jinekolog, Cinsel Terapist, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Esra Demir Yüzer konu hakkında bilgiler verdi
1.07.2020 Kadın Sağlığı
Genital estetik nedir? Genital bölgede koyulaşma neden olur?
Genital estetik nedir? Genital bölgede koyulaşma neden olur? Uluslararası Estetik Genital Cerrah ve Seksoloji Derneği Başkanı Dr. Süleyman Eserdağ, genital estetik uygulamalar ile ilgili olarak merak edilenleri cevapladı. İşte labioplasti (iç dudak estetiği), vajina daraltma (vajinoplasti) ve doğum dikiş izlerinin giderilmesi (perineoplasti) gibi genital estetik operasyonları hakkında bilmeniz gerekenler...
30.06.2020 Estetik
Yeni teknolojiler yüz güldürüyor
Yeni teknolojiler yüz güldürüyor Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Basri Yılmaz, gelişen teknolojinin kadın hastalıkları alanında da kullanıldığını ve yeni yöntemlerin yüz güldüren sonuçlar verdiğini belirtti.
23.02.2020 Ege
Vajinal deformasyonlar cinsel hayatı olumsuz etkiliyor
Vajinal deformasyonlar cinsel hayatı olumsuz etkiliyor Hem kadınlara hem de erkeklere farklı birçok genital estetiğin uygulanabildiğini söyleyen Op. Dr. Oygar Aytekin, kadınların son yıllarda bu tip operasyonları daha çok tercih ettiğinin altını çizdi.
2.07.2019 Kadın Sağlığı
Genital estetik operasyonları hakkında bilmeniz gerekenler
Genital estetik operasyonları hakkında bilmeniz gerekenler Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahı Op. Dr. Sabri Algun Aka, çiftlerin yaşam kalitesini yükselten en önemli estetik operasyonlardan birisinin genital estetik olduğunu belirtti.
27.06.2019 Estetik
En popüler genital estetik türleri
En popüler genital estetik türleri Kadın genital bölgesine yönelik işlemler son yıllarda hızla arttı. Pek çok kadın artık genital bölgesinin de güzel olmasını arzu ediyor. Estetik Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Defne Erkara en popüler genital estetik türleri hakkında bilgi verdi.
14.06.2019 Estetik
Genital estetik  operasyonları hakkında bilinmesi gerekenler
Genital estetik operasyonları hakkında bilinmesi gerekenler Günümüzde, estetik sorunlar nedeni ile genital bölgelerinden memnun olmaya kadınlar için estetik operasyonlarla birçok genital düzeltme ve iyileştirme yapılabiliyor. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Op. Dr. İlsun Aka, genital estetik operasyonları hakkında bilgiler verdi.
30.04.2019 Estetik
Labioplasti nedir, nasıl yapılır?
Labioplasti nedir, nasıl yapılır? Labioplasti nedir, nasıl yapılır? Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Defne Erkara kadınların yaz korkusu labioplasti operasyonu hakkında bilgi verdi.
23.07.2018 Estetik
Labioplasti ameliyatı nedir?
Labioplasti ameliyatı nedir? Labioplasti ameliyatı da neymiş diyenler çıkabilir. Ama bir çok genç kız ve kadının sıkıntısını gideren, üstelik uygulaması çok basit olmasına rağmen yüz güldüren bir girişimdir. Genç kızlar adet gördükten sonra, daha önce hiçbir rahatsızlığı olmayan genital bölgenin sıkıntıları başlar. Çoğunluk genital bölgenin doğal bakteri yapısında oluşan dengesizlikler nedeniyle oluşan enfeksiyonlar yüzünden kaşıntı, devamlı idrar hissi ve ağrıdan şikayet ederler. Fakat bu mesleği icra etmeye başladığımda, bölgeye ait estetik problemlerin de benzer sıkıntılara yol açabileceğini gördüm. Mesela genital bölgenin iç dudakları (labia minor) yapısal olarak asimetrik, büyük ve sarkık olabiliyor. Ne olacak kapalı bölge diyebilirsiniz. Fakat hiç de öyle değil. İç çamaşırına normalde dokunmaması gereken bölümler dokunduğunda kaşıntı ve tahriş yapıyor. Yaz döneminde özel mayo ile bu görünüm gizlenmeye çalışıyor. Bir de tabi işin psikolojik boyutu var. Bu sıkıntısı olan kişiler kendi genital organlarını görmek bile istemiyorlar. Bu psikolojik durum eşler arası sıkıntılara yol açıyor. İç dudak estetiği de denilen labioplasti ameliyatı ile kadınlar bu şikayetlerinden kurtulabilirler. Bu durum kesinlikle bir hastalık değil sadece rahatsızlık veren bir anormal yapıdır. Tüm cinsel estetik ( genital bölge estetiği ) ameliyatları arasında en fazla yapılan operasyondur.
2.08.2017 Sağlık
Hangi genital soruna hangi tür genital estetik uygulanır?
Hangi genital soruna hangi tür genital estetik uygulanır? Op. Dr. Defne Erkara kadınlarda genital estetik sorunlar ve çözümleri hakkında bilgi verdi.
27.07.2017 Estetik
Genital estetik ile cinsel hayatınızı güzelleştirin
Genital estetik ile cinsel hayatınızı güzelleştirin Kadınların özgüvenini artıran genital estetik operasyonların çiftlerin cinsel hayatını da güzelleştirdiğini belirten Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Esra Çabuk Cömert estetik operasyonlar hakkında bilgi verdi.
13.04.2017 Estetik
Genital organı hayatını kabusa çevirdi
Genital organı hayatını kabusa çevirdi Genital organının fazla büyük olduğunu söyleyen kadın, birlikte olduğu erkeklerden gelen korkunç yorumlardan sonra bıçak altına yatmaya karar verdi.
6.03.2017 Estetik
Vajinal estetik cinsel hazzı artırıyor
Vajinal estetik cinsel hazzı artırıyor Vajinal estetikte artan talep hakkında açıklamalar yapan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Esra Çabuk Cömert, Kadınların estetik sonrası cinsel haz seviyelerinin de arttığını söyledi.
13.10.2016 Estetik
Vajina estetiğinde dikkat edilmesi gerekenler
Vajina estetiğinde dikkat edilmesi gerekenler Vajinal estetiğin kadının hayatındaki yeri
6.09.2016 Estetik
Vajina estetiği mutlu ediyor
Vajina estetiği mutlu ediyor Vajinayı daraltıp daha estetik hale getirmek için yapılan vajina estetiği operasyonlarını Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Fatih Dağdelen anlatıyor.
13.04.2016 Estetik
Vajinayla ilgili en çok sorulan 3 soru
Vajinayla ilgili en çok sorulan 3 soru Jinekologlara vajina ile ilgili en çok sorulan sorular ve cevapları
22.04.2016 Cinsel Sağlık

Benzer Haber Etiketleri

Labioplasti ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.