Kerç Boğazı

Kerç Boğazı

Son dakika kerç boğazı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kerç boğazı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kerç boğazı haber sayfamızda...

Kerç Boğazı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 174 kerc bogazi haberi bulunmuştur.
Son dakika: Dünya sarsan uçuş! Tek bir ülke hedef alındı
Son dakika: Dünya sarsan uçuş! Tek bir ülke hedef alındıSon dakika haberlere göre, ABD'nin ünlü bombardıman uçağı B-52'nin de yer aldığı filonun uçuşu dünyayı sarstı, CNN International 12 saat boyunca tek bir ülkenin hedef alındığını duyurdu. İşte son dakika haberinin ayrıntıları...
3.06.2021Dünya
Son dakika haberi: Bu fotoğraflar Putin'i çıldırttı! Komuta Türk askerinde
Son dakika haberi: Bu fotoğraflar Putin'i çıldırttı! Komuta Türk askerindeSon dakika haberlere göre, ABD ordusunun resmi hesabı fotoğrafları yayınladı, komutayı elinde tutan Türk askeri göz kamaştırdı. Savaş gemilerini Karadeniz'de tutan Rusya ise eşi benzeri görülmemiş bir adım atıyor. İşte son dakika haberinin gelişmeleri...
2.06.2021Dünya
Son dakika... Yolcu uçağıyla bağlantı koptu! Uluslararası kaos çıktı...
Son dakika... Yolcu uçağıyla bağlantı koptu! Uluslararası kaos çıktı...F-35'ler ve Rus jetlerinin ilk kez karşı karşıya geldiği bölgede bir yolcu uçağı haber vermeden rotadan saptı, 60 saniyelik gerilim şok etkisi yarattı.
8.05.2021Dünya
Son dakika... ABD helikopterleri Karadeniz'de!
Son dakika... ABD helikopterleri Karadeniz'de!Rusya'nın tüylerini diken diken uçuşun fotoğraflarını resmi internet sitesi paylaştı, çok sayıda helikopter Kırım geriliminden sonra Moskova'ya meydan okudu. Rus medyası ise, Putin'in NATO güçlerine iki ayrı tuzak hazırladığını savunuyor.
7.05.2021Dünya
Son Dakika Haberler: Çifte tuzak! Moskova'nın planları sızdı...
Son Dakika Haberler: Çifte tuzak! Moskova'nın planları sızdı...Gelen son dakika haberine göre, Rusya 80 bin askerini tekrar Ukrayna sınırına konuşlandırıyor. Rus medyasında çıkan haberlere göre Kremlin, ABD ve NATO'ya tuzak kurdu. Öte yandan, ABD'nin başını çektiği NATO ülkelerinin Rusya sınırında ateşlediği füzelerin fotoğrafları resmen yayınlandı.
7.05.2021Dünya
Son Dakika Haberler: İlk fotoğraflar geldi! Putin küplere binecek...
Son Dakika Haberler: İlk fotoğraflar geldi! Putin küplere binecek...ABD'nin başını çektiği NATO ülkelerinin Rusya sınırında ateşlediği füzelerin fotoğrafları resmen yayınlandı, dünya bir anda ikisi Karadeniz kıyısında yer alan üç ülkeye kilitlendi.
6.05.2021Dünya
NATO: Rusya'nın on binlerce askeri hala Ukrayna civarında
NATO: Rusya'nın on binlerce askeri hala Ukrayna civarındaNATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Rusya'nın Ukrayna sınırı ve Kırım'a yaptığı askeri yığınaktan sonra bir grup askerini çektiğini ancak on binlerce askerin hala bölgede bulunduğunu söyledi.
6.05.2021Dünya
Son dakika haber: Bir anda göründü! Fırtına koptu...
Son dakika haber: Bir anda göründü! Fırtına koptu...Süper güçler arasındaki kapışmada yeni bir sayfa açıldı, ABD savaş uçağının en büyük deniz üssüne yaklaşmasıyla fırtına koptu. Batı cephesinde ise hem Rusya hem NATO sınıra onlarca jet konuşlandırıyor.
2.05.2021Dünya
ABD’li Korgenaral CNN TÜRK’e konuştu: Rusya yazın Ukrayna’ya saldırabilir
ABD’li Korgenaral CNN TÜRK’e konuştu: Rusya yazın Ukrayna’ya saldırabilirAmerika'nın eski Avrupa Kuvvetleri Komutanı Emekli Korgeneral Ben Hodges, CNN TÜRK'e konuştu. Ukrayna-Rusya gerilimini değerlendiren Hodges, "Rusya'nın sınırdan çekilme açıklamasını bir masal olarak değerlendiriyorum" dedi.
30.04.2021Haberler
ABD’li Korgenaral CNN TÜRK’e konuştu: Rusya yazın Ukrayna’ya saldırabilir
ABD’li Korgenaral CNN TÜRK’e konuştu: Rusya yazın Ukrayna’ya saldırabilirAmerika'nın eski Avrupa Kuvvetleri Komutanı Emekli Korgeneral Ben Hodges, CNN TÜRK'e konuştu. Ukrayna-Rusya gerilimini değerlendiren Hodges, "Rusya'nın sınırdan çekilme açıklamasını bir masal olarak değerlendiriyorum" dedi.
30.04.2021Dünya
Son dakika haberi... Moskova'ya tehdit! Ateşe körükle gidiyor
Son dakika haberi... Moskova'ya tehdit! Ateşe körükle gidiyorGelen son dakika haberine göre, Washington'dan Moskova'yı kızdıracak ve tansiyonu tekrar yükseltecek bir hamle geldi. Moldova ise Rusya'yı doğrudan tehdit etti. Ukrayna'nın sınıra S-300 konuşlandırması ise Rus basınında geniş yer aldı.
30.04.2021Dünya
Son dakika: 19 Saniyelik görüntü her şeyi alt üst etti! Rus medyası yayınladı
Son dakika: 19 Saniyelik görüntü her şeyi alt üst etti! Rus medyası yayınladıSon dakika haberlere göre, ABD savaş gemilerinin Suriye'deki Rus deniz üssünü ablukaya almayı denediğini ileri süren Rus medyası, tüm dünyayı allak bullak eden görüntüleri yayınladı. İşte dünya gündemindeki son dakika haberin ayrıntıları...
26.04.2021Dünya
Son dakika haberler: Ablukaya aldılar! Uzman 'durum kötüleşecek' dedi
Son dakika haberler: Ablukaya aldılar! Uzman 'durum kötüleşecek' dediGelen son dakika haberine göre, Kremlin yönetimi savaş gemilerini sahaya sürdü. Ukraynalı uzman "Durum daha da kötüleşecek" dedi. Rus medyası ise Ukrayna'nın Donbas bölgesine saldırılarını yoğunlaştırdığını yazarken, eski Donbas bakanı adeta isyan etti. Son dakika haberlerinin detayları şöyle...
25.04.2021Dünya
Son dakika haberler: İkmal bölgesi yok edildi! Rus Bakan'dan 'özel tehdit' açıklaması
Son dakika haberler: İkmal bölgesi yok edildi! Rus Bakan'dan 'özel tehdit' açıklamasıGelen son dakika haberine göre, ne olduğu tam tespit edilemeyen bir insansız hava aracı, Ukrayna'ya ait ikmal bölgesini hedef alarak askeri araçları yok etti. Rusya Savunma Bakanı Şoygu ise kendilerine yönelik 'özel tehdit' ile ilgili gündeme bomba gibi düşen bir açıklama yaptı.
24.04.2021Dünya
Son dakika... Rusya, Kırım’daki askerlerini geri çekiyor!
Son dakika... Rusya, Kırım’daki askerlerini geri çekiyor!Rusya, yasa dışı ilhak ettiği Kırım’da ve Kerç Boğazı civarında tatbikat yapan askeri birliklerini kalıcı mevzilerine geri çekiyor.
23.04.2021Dünya
Son dakika... Gizlice getirdiler, yok edildi! İlk görüntüler...
Son dakika... Gizlice getirdiler, yok edildi! İlk görüntüler...Gece yarısı patlama sesleri duyuldu, Rusya Karadeniz'deki üç ayrı noktayı diğer ülkelerin savaş gemilerine kapattı. Rus medyası ise, imha edilen savaş sisteminin görüntülerini yayınladı.
24.04.2021Dünya
Son dakika... Orduya emir verdi! Altı ülkeyi tek tek saydı...
Son dakika... Orduya emir verdi! Altı ülkeyi tek tek saydı...Putin'in sağ kolu helikopterle iniş yaptı, 40'ı aşkın savaş gemisi Karadeniz'e açıldı, 200 jet havalandı. Rusya, günlerdir tırmanan gerilimde en kritik hamlesini yaparken orduya verilen emir şok etkisi yarattı.
22.04.2021Dünya
Son Dakika Haberler... Ortalık toz duman! Putin açık açık tehdit etti ABD'den karşı hamle geldi!
Son Dakika Haberler... Ortalık toz duman! Putin açık açık tehdit etti ABD'den karşı hamle geldi!Onlarca savaş gemisine 50'yi aşkın jet katıldı, kameralar karşısına geçen Rusya lideri Putin kırmızı çizgiyi çekti. ABD'li uydu şirketi uzaydan çekilmiş fotoğrafları yayınladı, cephe hattının diğer tarafında ise büyük bir kriz var. Rus Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan son dakika açıklaması ise dünya gündemine bomba gibi düştü. Öte yandan Putin'in 'pişman olacaklar' tehdidinden sonra ABD'den flaş bir açıklama geldi. İşte son dakika haberinin tüm detayları...
22.04.2021Dünya
Son dakika haberi: Hava sahası kapatıldı! ABD yüzlerce füzeyle harekete geçti
Son dakika haberi: Hava sahası kapatıldı! ABD yüzlerce füzeyle harekete geçtiSon dakika haberlere göre, ABD ve Avrupa Birliği'nden arka arkaya açıklamalar geldi, uydudan görünen asker sayısı bir kez daha doğrulandı. Kırım'a onlarca savaş gemisi konuşlandıran Rusya, bu kez 50 savaş uçağı indirip hava sahasını kapattı. Amerikan savaş gemileri İstanbul Boğazı'na doğru harekete geçerken, devlet kontrolündeki Rus medyası bütün dengeleri alt üst edecek bir haber yayınladı.
21.04.2021Dünya
Son dakika... Türk SİHA'larını hedefe koydular! Rus televizyonundan saldırı simülasyonu
Son dakika... Türk SİHA'larını hedefe koydular! Rus televizyonundan saldırı simülasyonuSon dakika haberlere göre, Ukrayna’nın doğusunda Rus ayrılıkçıların denetimindeki Donbas bölgesinde Ukrayna ile Rusya arasındaki kriz devam ederken, Rus devlet televizyonu dikkat çeken bir habere imza attı. Rossiya 1, İHA’ları vurabilen “Lancet” kamikaze drone için yayınladığı haberde, Rus muharebe drone’u Lancet’ın test görüntülerinde Türk SİHA’sına saldırdığı simülasyona yer verdi. Ukrayna’nın Türkiye’den Bayraktar TB2 SİHA’ları satın aldığını belirten haberde, “Bayraktar’a hiçbir şans bırakmayacak” ifadeleri kullanıldı.
20.04.2021Dünya
Son Dakika: İngiltere Türkiye'ye az önce bildirdi! Savaş gemileri...
Son Dakika: İngiltere Türkiye'ye az önce bildirdi! Savaş gemileri...Rus medyası dokuz savaş gemisinin şehrin etrafını sardığını, Ukrayna donanmasının ise limanda mahsur kaldığını bildiriyor. ABD'nin ardından İngiltere Türkiye'ye bildirim yaptı, savaş gemilerinden biri Mayıs ayında İstanbul Boğazı'ndan geçip Karadeniz'e açılacak.
19.04.2021Dünya
Son dakika... Ukrayna vurmakla tehdit etti! Rusya boğazı kapatıyor, NATO devrede
Son dakika... Ukrayna vurmakla tehdit etti! Rusya boğazı kapatıyor, NATO devredeGelen son dakika haberine göre, Ukrayna donanmasına ait gemiler Kerç Boğazı'nda Rus gemilerini vurmakla tehdit edince kriz patladı. Rus gemileri çekildi ancak daha sonra Kremlin'in attığı adım karşısında NATO jet hızında bir açıklamayla Rusya'ya çağrıda bulundu. Ukrayna'nın 'nükleer' tehdidi ise şok etkisi yarattı. Son dakika haberlerinin detayları şöyle...
17.04.2021Dünya
Biden’dan gerginliği düşürme sinyali...
Biden’dan gerginliği düşürme sinyali...Rusya’ya yaptırım kararı alan ABD Başkanı Biden, Moskova ile gerginliği daha da tırmandırma niyetinde olmadığını açıkladı. Biden, yaptırımla ilgili daha ileri gidebileceklerini ancak orantılı olmayı tercih ettiklerini bildirdi
17.04.2021Dünya
Pentagon'un Afganistan planı net değil
Pentagon'un Afganistan planı net değilABD yönetimi, 11 Eylül'e kadar Afganistan'daki askerlerinin tamamını çekeceğini duyururken Savunma Bakanlığı (Pentagon), sözleşmeli personelin çekilmesi konusunda henüz planlamanın tamamlanmadığını açıkladı.
16.04.2021Dünya
Son dakika... NATO'dan 'endişeliyiz' açıklaması!
Son dakika... NATO'dan 'endişeliyiz' açıklaması!Gelen son dakika haberine göre, NATO, Rusya'nın Karadeniz'in bazı bölümleriyle Kerç Boğazı'na erişimi kısıtlama planlarıyla ilgili haberlerden endişe duyulduğunu bildirerek, "Bu gayrimeşru ve Rusya'nın istikrarsızlaştırıcı tutumunun örneğini teşkil edecek bir hamle olacaktır. Rusya'ya Azov Denizi'ndeki Ukrayna limanlarına serbest erişimi sağlaması ve serbest seyrüsefere izin vermesi çağrısında bulunuyoruz." açıklamasını yaptı.
16.04.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Karadeniznatorusyaukraynavladimir putin

Kerç Boğazı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.