Mide Botoksu

Mide Botoksu

Son dakika mide botoksu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan mide botoksu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan mide botoksu haber sayfamızda...

Mide Botoksu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 21 mide botoksu haberi bulunmuştur.
Mide botoksu diyet ve egzersizle desteklenmeli!
Mide botoksu diyet ve egzersizle desteklenmeli!Mide botoksunun tek başına diyet ve egzersizle yeterli kilo veremeyen hastalara kilo verdirdiğini belirten Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İlker Özel, "Kişiler, psikolojik olarak kendilerini daha iyi hissettikleri için diyet ve egzersiz programlarına daha rahat ve istekli uyar. İşlem sonrası daha uzun süre tokluk hissi elde edilerek diyete uyumları kolaylaşır. İşlem, diyet ve egzersizle desteklendiği takdirde daha iyi sonuçlar alınabilir" dedi.
15.07.2021Genel Sağlık
Obezite genel sağlık durumunu olumsuz etkiliyor!
Obezite genel sağlık durumunu olumsuz etkiliyor!Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Kamil Gülpınar, obezitenin genel sağlığı olumsuz yönde etkilediğini belirtti, ameliyatsız yöntemlerle tedavisinin mümkün olabildiğini açıkladı.
21.04.2021Genel Sağlık
Mide Botoksu Nedir, Nasıl Yapılır? Mide Botoksunun Zararları Var Mı, Uzman Yorumları Nelerdir?
Mide Botoksu Nedir, Nasıl Yapılır? Mide Botoksunun Zararları Var Mı, Uzman Yorumları Nelerdir?Hepimiz botoks kelimesine aşinayızdır. Bu işlem genelde yüz çevresindeki kırışıklıkların giderilmesi için uygulanmaktadır. Ancak son zamanlarda zayıflamak isteyenler mide botoksu yöntemini denemektedir. Mide botoksu nedir, nasıl yapılır? Mide botoksunun zararları var mı, uzman yorumları nelerdir? İşte, tüm detaylar.
14.02.2021Sağlık
Ameliyat gerektirmeyen estetik işlemler
Ameliyat gerektirmeyen estetik işlemlerEstetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ufuk Askeroğlu, ameliyat gerektirmeyen estetik operasyonları sizler için anlattı.
13.10.2020Estetik
Zahide Yetiş: Yuvaya dönmüş gibi hissediyorum
Zahide Yetiş: Yuvaya dönmüş gibi hissediyorum"Zahide Yetiş’le Gelin Görün"le yeniden Kanal D ekranında olan Zahide Yetiş, “Yuvaya dönmüş gibi hissediyorum. Diliyorum bu program da benim için apayrı bir şans olur” dedi.
17.09.2020Cadde
Mide botoksuyla kilo vermek kolay
Mide botoksuyla kilo vermek kolayMidenin açlık ve iştah sinirlerini geçici süre ile yavaşlatmayı ve bu sayede kilo verimini amaçlayan endoskopik bir yöntem olan mide botoksu, son yıllarda sıklıkla tercih ediliyor.
17.07.2020Ege
Mide balonu ve botoksu kimlere uygulanmalı?
Mide balonu ve botoksu kimlere uygulanmalı?Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Kamil Gülpınar, obezite tedavisinde uygulanan mide balonu ve mide botoksu tedavisini sizler için anlattı.
20.05.2020Estetik
OBEZİTE NEDİR?
OBEZİTE NEDİR?Obezite, sağlığı bozacak ölçüde vücutta aşırı yağ birikmesidir...
1.03.2020Cadde
Obezite operasyonları ile ilgili en çok merak edilenler
Obezite operasyonları ile ilgili en çok merak edilenlerTürkiye’de diyet ve egzersize rağmen kilo veremeyen, Vücut Kitle İndeksi (VKİ) 40 ve üzerinde bulunan, morbid obez olarak tanımlanan 2.5 milyon insan var. Uzmanlar, bariatrik operasyonlarla bu kişilerin yaşam kalitelerinin artabileceğini ve hatta ömürlerinin uzayabileceğini belirtiyor.
18.01.2020Diyet
Safiye Soyman'ın pantolonu düştü
Safiye Soyman'ın pantolonu düştüŞarkıcı Safiye Soyman, mide botoksu oldu, uygulamayla iki ayda 7 kilo verdi.
30.03.2019Cadde
Safiye Soyman'ın pantolonu düştü
Safiye Soyman'ın pantolonu düştüŞarkıcı Safiye Soyman, mide botoksu oldu, uygulamayla iki ayda 7 kilo verdi.
30.03.2019Cadde
Mide botoksuyla incelebilirsiniz
Mide botoksuyla incelebilirsiniz20 kiloya kadar zayıflama sağlayan mide botoksu, cerrahi işleme alternatif oldu. Başarı için yaşam şeklini değiştirmek önem taşıyor
14.03.2019Ege
Sağlıklı yaşam daveti
Sağlıklı yaşam davetiSosyal yaşamın ünlü isimleri, Akatlar’daki Loggia’da buluştu
9.03.2019Cadde
Safiye Soyman 20 günde 5 kilo verdi
Safiye Soyman 20 günde 5 kilo verdiŞarkıcı Safiye Soyman, zayıflamak için mide botoksu yaptırdı.
5.02.2019Cadde
Safiye Soyman 20 günde 5 kilo verdi
Safiye Soyman 20 günde 5 kilo verdiŞarkıcı Safiye Soyman, zayıflamak için mide botoksu yaptırdı.
5.02.2019Cadde
Mide botoksunun başarısızlığını etkileyen faktörler
Mide botoksunun başarısızlığını etkileyen faktörlerKilo vermek isteyenlerin son dönemde sıklıkla başvurdukları yöntemlerden biri olan Mide botoksu tartışmaları da beraberinde getirdi. Tekniğin başarısız olmasını etkileyen faktörlere değinen Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Fatih Kar konu ile ilgili önemli bilgiler aktardı.
9.01.2019 Genel Sağlık
Tedavi yöntemi değil yaşam tarzı önemli
Tedavi yöntemi değil yaşam tarzı önemliGenel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Taner Akgüner, çağın en önemli ve yaygın sağlık sorunu obezitenin önlenebilir ve tedavi edilebilir bir hastalık olduğunu belirtti
26.10.2018Ege
Mide botoksu olun ameliyatsız incelin
Mide botoksu olun ameliyatsız incelinSon günlerde giderek yaygınlaşan “Mide Botoksu” yöntemi, ameliyata gerek kalmadan kilo vermeye yardımcı oluyor.
26.09.2018Ege
Mide Botoksu işe yarıyor mu?
Mide Botoksu işe yarıyor mu?Norveçli bilim insanlarının 2004 yılında bu yana çeşitli denemeler sonucunda kilo vermede olumlu etkilerine dair onay verdikleri Mide Botoksu uygulaması Türkiye’de de kullanılmaya başlandı.
17.08.2018Diyetler
Seda Akgül'ün son hali Survivor Sude'ye benzetildi!
Seda Akgül'ün son hali Survivor Sude'ye benzetildi!Ekranlarda bir süredir uzak olan 50 yaşındaki sunucu Seda Akgül, paylaştığı son fotoğraf karesiyle sosyal medyayı salladı. Daha önce altı ayda 25 kilo veren Seda Akgül, filtre ve photoshopla gençliğine döndü. "Doktorum sağ olsun" diyen Akgül'e binlerce yorum yağdı.
1.04.2022Cadde
Migren botoksu ile migren tedavisi
Migren botoksu ile migren tedavisiEstetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Dr. Ufuk Askeroğlu, migren ağrılarınızın tedavisi için migren ameliyatı ve migren botoksunu anlatıyor.
17.11.2016Genel Sağlık

Benzer Haber Etiketleri

Mide Botoksu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.