Morgan Ortagus

Morgan Ortagus

Son dakika Morgan Ortagus haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Morgan Ortagus gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Morgan Ortagus haber sayfamızda...

Morgan Ortagus

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 88 morgan ortagus haberi bulunmuştur.
Pompeo, "geçiş süreci çalışmalarından dolayı" Avrupa seyahatini iptal etti
Pompeo, "geçiş süreci çalışmalarından dolayı" Avrupa seyahatini iptal ettiABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo'nun, "bakanlıktaki geçiş süreci çalışmalarından dolayı" bu hafta içinde Belçika'nın başkenti Brüksel'e planlanan ziyaretini iptal ettiği duyuruldu.
12.01.2021Dünya
Son dakika... ABD'den depremin ardından Türkiye ve Yunanistan'a destek mesajı
Son dakika... ABD'den depremin ardından Türkiye ve Yunanistan'a destek mesajıABD Dışişleri Bakanlığı, Ege Denizi'nde meydana gelen deprem sonrası yaşanan can ve mal kayıpları nedeniyle Türkiye ve Yunanistan'a geçmiş olsun mesajı iletti.
30.10.2020Dünya
Pompeo'dan Aliyev ile Paşinyan'a 'ateşkes' telefonu
Pompeo'dan Aliyev ile Paşinyan'a 'ateşkes' telefonuAzerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan ile görüşen ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, liderlere "taahhüt ettikleri ateşkese uymaları" çağrısında bulundu.
27.10.2020Dünya
ABD altı Çin medya kuruluşunu daha kara listeye aldı
ABD altı Çin medya kuruluşunu daha kara listeye aldıDışişleri Bakanlığı, ABD'de faaliyet gösteren Yicai Global, Jiefang Daily, Xinmin Evening News, Social Sciences in China Press, Beijing Review ve Economic Daily'yi 'yabancı misyon' olarak tanımladı.
22.10.2020Dünya
Pompeo’dan kapalı Maraş açıklaması
Pompeo’dan kapalı Maraş açıklamasıABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ve Rum Dışişleri Bakanı Nikos Christodoulides’ın telefonda görüşerek, Kuzey Kıbrıs Türk  Cumhuriyeti (KKTC) sınırları içerisinde bulunan kapalı Maraş’ın açılması konusunu ele aldıkları bildirildi.
18.10.2020Dünya
Pompeo'dan skandal 'Kapalı Maraş' açıklaması!
Pompeo'dan skandal 'Kapalı Maraş' açıklaması!ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ve Rum Dışişleri Bakanı Nikos Christodoulides'ın telefonda görüşerek, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) sınırları içerisinde bulunan Kapalı Maraş'ın açılması konusunu ele aldıkları bildirildi.
16.10.2020Dünya
Son dakika... Türkiye'den ABD'ye 'Oruç Reis' tepkisi: Eleştirmeleri ciddi tutarsızlıktır
Son dakika... Türkiye'den ABD'ye 'Oruç Reis' tepkisi: Eleştirmeleri ciddi tutarsızlıktırGelen son dakika haberine göre; Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, "ABD'nin, Oruç Reis'in Türkiye'nin kıta sahanlığında sürdürdüğü sismik araştırma faaliyetlerini eleştirmesi ciddi bir tutarsızlıktır." değerlendirmesinde bulundu.
13.10.2020Dünya
Son dakika: ABD'den skandal Akdeniz açıklaması!
Son dakika: ABD'den skandal Akdeniz açıklaması!ABD'den yapılan son dakika açıklamasında, "Türkiye'nin Doğu Akdeniz'de faaliyetlerine yeniden başlama açıklamasından üzüntü duyduk" ifadeleri yer aldı.
13.10.2020Dünya
Pompeo, Japonya, Moğolistan ve Güney Kore'yi ziyaret edecek
Pompeo, Japonya, Moğolistan ve Güney Kore'yi ziyaret edecekABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo'nun, 4-8 Kasım tarihlerinde Japonya, Moğolistan ve Güney Kore'yi ziyaret edeceği bildirildi.
30.09.2020Dünya
ABD Lukaşenko'yu Belarus'un seçilmiş lideri olarak tanımayacak
ABD Lukaşenko'yu Belarus'un seçilmiş lideri olarak tanımayacakABD Dışişleri Bakanlığı, Belarus Cumhurbaşkanı Alexandr Lukaşenko'yu ülkenin seçilmiş meşru lideri olarak tanımayacağını açıkladı.
24.09.2020Dünya
ABD'den Yemenli Husiler'e 'ateşkes' çağrısı
ABD'den Yemenli Husiler'e 'ateşkes' çağrısıABD yönetimi, Yemen'deki Husiler'e saldırılarını durdurması ve Birleşmiş Milletler öncülüğündeki insani yardım geçişlerine izin vermesi konusunda çağrıda bulundu.
22.09.2020Dünya
Ankara’dan ABD’ye tepki: Dışişleri sözcüsünün açıklamasını reddediyoruz
Ankara’dan ABD’ye tepki: Dışişleri sözcüsünün açıklamasını reddediyoruzDışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 22 Ağustos’ta İstanbul’da Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Haniyye ve beraberindeki heyetle yaptığı görüşmeyle ilgili ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsünün “haddini aşan” açıklama yaptığını belirterek, “Bu açıklamayı külliyen reddediyoruz” dedi.
26.08.2020Siyaset
Son dakika... Türkiye'den 'haddini aşan' ABD'ye sert tepki: Külliyen reddediyoruz
Son dakika... Türkiye'den 'haddini aşan' ABD'ye sert tepki: Külliyen reddediyoruzSon dakika haberine göre, Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 22 Ağustos'ta İstanbul'da Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye ve beraberindeki heyetle yaptığı görüşmeyle ilgili olarak ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsünün "haddini aşan" açıklama yaptığını belirterek, "Bu açıklamayı külliyen reddediyoruz." açıklamasında bulundu.
25.08.2020Gündem
ABD'den, Irak'a 'kızgınız' açıklaması
ABD'den, Irak'a 'kızgınız' açıklamasıABD, Irak'ta aktivistlere yönelik suikastlar ve protestoculara yönelik şiddetten dolayı "kızgın" olduğunu bildirerek Irak hükümetine "sorumlulardan hesap sorulması" çağrısı yaptı.
20.08.2020Dünya
ABD Azez'deki bombalı saldırıyı kınadı
ABD Azez'deki bombalı saldırıyı kınadıABD Dışişleri Bakanlığı, Suriye'nin kuzeyinde muhaliflerin kontrolündeki Azez ilçesinde bomba yüklü araçla düzenlenen terör saldırısını kınadı.
20.07.2020Dünya
Pompeo'dan Türkiye'ye teşekkür
Pompeo'dan Türkiye'ye teşekkürABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, telefonda görüştüğü Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele konusunu ele aldıklarını açıkladı.
19.05.2020Dünya
Pompeo, Irak'ta kabinesi meclisten geçen el-Kazimi'yi tebrik etti
Pompeo, Irak'ta kabinesi meclisten geçen el-Kazimi'yi tebrik ettiABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Irak'ta 22 kişilik kabinesi, 15 bakanın güvenoyu almasıyla meclisten geçen Mustafa el-Kazimi'yi tebrik etti.
7.05.2020Dünya
ABD'den Afrin'deki terör saldırısına 'isimsiz' kınama
ABD'den Afrin'deki terör saldırısına 'isimsiz' kınamaABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, terör örgütü YPG/PKK'nın Afrin ilçe merkezinde bomba yüklü yakıt tankeriyle gerçekleştirdiği terör saldırısını isim vermeden kınadı.
28.04.2020Dünya
ABD'den Rusya'ya 'Silahsızlanma müzakerelerine Çin de katılsın' teklifi
ABD'den Rusya'ya 'Silahsızlanma müzakerelerine Çin de katılsın' teklifiABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ve Rus mevkidaşı Sergey Lavrov'un telefonda görüşmesi yaparak ABD ve Rusya arasındaki silahsızlanma müzakerelerini ele aldıkları belirtildi.
17.04.2020Dünya
Pompeo'nun covid-19 salgınına ilişkin telefon diplomasisi sürüyor
Pompeo'nun covid-19 salgınına ilişkin telefon diplomasisi sürüyorABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, yeni tip corona virüs (covid-19) salgınıyla mücadele ve iş birliği kapsamında Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Katar Dışişleri Bakanlarıyla görüştü.
17.04.2020Dünya
Pompeo'dan covid-19 salgınına ilişkin telefon diplomasisi
Pompeo'dan covid-19 salgınına ilişkin telefon diplomasisiABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, yeni tip corona virüs (covid-19) salgınıyla mücadele ve iş birliği kapsamında Mısır, Kazakistan ve Slovakya liderleriyle görüştü.
7.04.2020Dünya
Son dakika - Canlı Blog | Kıyamet günü! Kitlesel ölüm...
Son dakika - Canlı Blog | Kıyamet günü! Kitlesel ölüm...Son dakika haberine göre, Dünya genelinde yeni tip corona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 50 bini aştı.ABD'de corona virüs salgını nedeniyle son bir haftada 6,6 milyon insan işini kaybetti.
3.04.2020Dünya
Trump ve Putin 30 Mart'ta görüşmüşlerdi! Tıbbi ekipman geldi
Trump ve Putin 30 Mart'ta görüşmüşlerdi! Tıbbi ekipman geldiABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Morgan Ortagus, Rusya'dan tıbbi ekipman satın aldıklarını bildirdi.
2.04.2020Dünya
ABD, İran'ın nükleer programına getirdiği kısıtlamaları yeniledi
ABD, İran'ın nükleer programına getirdiği kısıtlamaları yenilediABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Morgan Ortagus, İran'ın nükleer programına yönelik uygulanan kısıtlamaları 60 gün daha yenilediklerini duyurdu.
31.03.2020Dünya
Pompeo ile Suudi Veliaht Prens bin Selman'dan kritik görüşme
Pompeo ile Suudi Veliaht Prens bin Selman'dan kritik görüşmeABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mike Pompeo'nun Suudi Veliaht Prens Muhammed bin Selman ile telefon görüşmesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından kaynaklanan ekonomik belirsizliğe karşı atılması gereken adımları ele aldığı belirtildi.
25.03.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

abdpompeomike pompeocoronacorona virüs

Morgan Ortagus ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.